ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Іригатори для порожнини рота

Перейти донизу 
+3
Caonima
Ruslan
Bonbon
7 користувачів
Перейти до сторінки : 1, 2  Наступний
АвторПовідомлення
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 226
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Іригатори для порожнини рота Empty
ПовідомленняТема: Іригатори для порожнини рота   Іригатори для порожнини рота EmptyСр 1 Бер 2023 - 13:40

Окрім вологого гоління, я адепт ще однієї штуки, яка була моєю найкращою стоматологічною інвестицією. 
Тому вирішив поділитись досвідом, у разі якщо комусь це також допоможе як мені. 

Це - ірігатор порожнини рота

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Трохи передисторії. В мене все життя була суттєва проблема, дуже швидко утворюється зубний камінь і як наслідок дуже сильно кровоточать ясна. При цьому я не палю. Я перепробував всі можливі зубні пасти/щітки, дивився навіть ютуб ролики як правильно чистити зуби в 25+ років :) Я навіть не міг яблуко кусати, щоб не залишались сліди крові на яблуку.
Головна причина такої особливості дуже близьке розташування слинних каналів біля зубів (принаймні так мені пояснив мій лікар)

Вирішував це постійними чисткам у стоматолога... в якийсь момент дійшло до чистки кожних 3-4 місяці. 
Мій лікар довго мені пропонував спробувати ірігатор, але я був впертий, бо вони їх продавали і, хоч я його добре знав, вважав то все маркетингом. Після чергової чистки, він мені просто сказав, що він готовий на мені заробляти далі на регулярних чистках, якщо я хочу, але через 10 років в мене почнуть випадати зуби (в 35 років  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення] ).

Цього було достатньо і я на Аліекспресі замовив собі такий китайський аналог (сорі, за правилами, я ще не можу постити посилання). Англійської шукається як water flosser

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Це дійсно змінило моє життя. Це був десь 2015-2016 рік і після цього я не був жодного разу у стоматолога! Єдиний раз довелось видаляти зуб мудрості в 2022 і мені при огляді не знайшли жодного карієсу, ніяких каменів, чи обов'язкової чистки яку мені зазвичай назначали перед тим як зможуть зробити огляд.

З того часу постійно користуюсь, майже завжди 2 рази на день. Це займає до 1 додаткової хвилини. Спочатку на слабій потужності, через декілька місяців вийшов на максимальну. Наразі, якщо не встигаю, або у відпустці без нього, постійно відчуття, що не чистив зуби  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення] 

Китайського аналогу вистачило на 1,5 роки. Далі він просто розпався. Купив оригінал WaterPik (як на першому зображні). В цілому працює так само, тільки значно тихіше ну і довговічніше. З літку 2017 політ нормальний і ще працює майже ідеально.

Сподіваюсь комусь це буде корисно і зможе допомогти, потенційно зекономити не один похід до зубного [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення] . Ви точно зможете викинути всі свої м'які щітки та гидкі пасти для чутливих ясен. А ще будете просто в шоці скільки різної їжі у вас повилітає при користуванні ірігатором та зазвичай залишилось після вашої регулярної чистки зубів.  

Якщо будуть питання, буду радий допомогти з відповідями.

П.С: можливо тема не в цій розділ, але здається, що краще сюди ніж в базікалку.

Ruslan, trimmer, Изотовец, Peshek, stinger, Cawa, Pauls та citrus48 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6940
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Іригатори для порожнини рота Empty
ПовідомленняТема: Re: Іригатори для порожнини рота   Іригатори для порожнини рота EmptyЧт 2 Бер 2023 - 12:29

Мені якось подарували Philips Sonicare AirFloss Ultra. Але й досі стоїть нерозпакований.
Для мене простіше скористатися зубною ниткою, ніж готувати до роботи такий складний апарат cool1

Kitten911 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 226
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Іригатори для порожнини рота Empty
ПовідомленняТема: Re: Іригатори для порожнини рота   Іригатори для порожнини рота EmptyЧт 2 Бер 2023 - 13:48

Нажаль мені нитка не допомогла. Нитка то між зубів, а ця штука ідеально вичищає саме де ясна до зубів прилягають.
Згоден, що на це потрібно сила волі:) я свого лікаря знаю з самого дитинства, ще моїх батьків в університеті лікував до того як я народився. То скільки себе пам’ятаю, він постійно цей ірігатор вихваляв. Але знадобився не один десяток років щоб спробувати)

Філіпс прикольний варіант, але для серьозного користування краще підійде для поїздок. Бо запас води невеликий. Вже коли звикаєш то великої ємкості навіть не завжди вистачає, щоб пройтись по всім проблемним точкам.

То як помазок. Помазок масажує обличчя, а ірігатор ясна:)

Ruslan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 570
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Іригатори для порожнини рота Empty
ПовідомленняТема: Re: Іригатори для порожнини рота   Іригатори для порожнини рота EmptyЧт 2 Бер 2023 - 13:49

В мене вже років 5. Зубна нитка його не замінить.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, ARTURIUS, ditrih_ та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6940
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Іригатори для порожнини рота Empty
ПовідомленняТема: Re: Іригатори для порожнини рота   Іригатори для порожнини рота EmptyЧт 2 Бер 2023 - 14:33

Треба ще подивитись, як правильно користуватись.
Порадите якесь посилання?
Повернутися до початку Перейти донизу
Pauls
Новачок
Новачок
Pauls


Повідомлень : 40
Репутація : 2
Дата реєстрації : 12.01.2023

Іригатори для порожнини рота Empty
ПовідомленняТема: Re: Іригатори для порожнини рота   Іригатори для порожнини рота EmptyЧт 2 Бер 2023 - 15:39

Ніколи не цікавився такою темою, але прочитав і почалося. Сьогодні Гугл вже заморився і падає з ніг від моїх запитів на дану тематику. Вже маю непереборне бажання купити щось з таких апаратів. 
Про те вони такі різні, стаціонарні від 220в, переносні з АКБ, море різних насадок та різні режими подачі води. Але як завжди проблема для невеликого міста знайти щось щоб побачити очима. Думаю, що можливо краще отримати консультацію у стоматолога.

Ruslan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 570
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Іригатори для порожнини рота Empty
ПовідомленняТема: Re: Іригатори для порожнини рота   Іригатори для порожнини рота EmptyЧт 2 Бер 2023 - 16:40

Я б дивився на стаціонарний, через те що в нього об’єм резервуару буде більший. Waterpik - це лідер в плані ціна/якість. Вони, здається, були одні з перших. Всі інші підтягнулись пізніше.
Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 226
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Іригатори для порожнини рота Empty
ПовідомленняТема: Re: Іригатори для порожнини рота   Іригатори для порожнини рота EmptyЧт 2 Бер 2023 - 16:55

Не шукав відео, але там все інтуїтивно зрозуміло.
Залив воду, починаєш зі слабкого режиму та поступово збільшуєш, водиш як стоматологи коли чистять у всіх складнодоступних місіцях: між зубами, по краям ясен, ззовні та спереду.

Коли сильний тиск легко зрозуміти - будуть кровоточили ясна. Потрібно зменшити. Але відразу скажу, що ясна будуть загортовуватись і легко витримувати сильний тиск з часом, а після відпустки перший тиждень знову кровоточити. На ВотерПікі я легко користуючись максимальним режимом, але 8-9 також буде цілком ок.

З приводу вибору, особливо не підкажу, багато не юзав.
Але підтримую, що потрібно брати стаціонар. Він займає трохи місця, але великий резервуар якщо будете користуватись, точно потрібен.

Єдине що, якщо вам немає куди його поставити щоб він був під рукою та постійно в розетці, то краще не беріть, або беріть маленький на акумі. Я не знаю ще жодної людини, хто би постійно його доставав/потім ховав + йому бажано дати залишки води щоб стекли в кінці.

Ruslan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 226
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Іригатори для порожнини рота Empty
ПовідомленняТема: Re: Іригатори для порожнини рота   Іригатори для порожнини рота EmptyЧт 2 Бер 2023 - 17:00

У вотерпіка 2 режими: постійний тиск та масаж. Ніколи масаж не юзав.
З приводу насадок вони зазвичай: стандартна, більш м’яка, особлива для брекітів, та буває для язику.
Я весь час використовую одну звичайну (вони зазвичай ідуть по декілька штук різного кольору для різних членів родини).
Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 226
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Іригатори для порожнини рота Empty
ПовідомленняТема: Re: Іригатори для порожнини рота   Іригатори для порожнини рота EmptyЧт 2 Бер 2023 - 17:02

Буде цікаво, що скаже ще один стоматолог. Мій то зрозуміло підтримує, потім ще у одного питав, він також підтвердив, що це важлива річ. А ось в Британії дружина була у стоматолога, їй сказали, що це все фігня і зуби потрібно «чистити», а не «полоскати».
Хоча для мене вже все очевидно після мого досвіду
Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 570
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Іригатори для порожнини рота Empty
ПовідомленняТема: Re: Іригатори для порожнини рота   Іригатори для порожнини рота EmptyЧт 2 Бер 2023 - 17:41

А що він може сказати, якщо у нас цілі кабінети фізіотерапії є. З гідромасажем в тому числі. А американці приїжджали, дивились як на інопланетян. У них розмова коротка - все видалити і імплантувати.
Повернутися до початку Перейти донизу
Pauls
Новачок
Новачок
Pauls


Повідомлень : 40
Репутація : 2
Дата реєстрації : 12.01.2023

Іригатори для порожнини рота Empty
ПовідомленняТема: Re: Іригатори для порожнини рота   Іригатори для порожнини рота EmptyПт 3 Бер 2023 - 9:33

Caonima пише:
Я б дивився на стаціонарний, через те що в нього об’єм резервуару буде більший. Waterpik - це лідер в плані ціна/якість. Вони, здається, були одні з перших. Всі інші підтягнулись пізніше.

Багато чого прочитав по темі і щось роблю висновки, що автономні прилади навіть передових брендів мають проблему проникнення вологи всередину виробу.
А далі відмова в роботі, проблема з зарядом, вихід з ладу акумуляторів і т.д., і це все при заявах про водонепроникність ipx7. Про маловідомі бренди мовчу, а  наші власні виробники продавани зі своїми торговими марками хоча б стараються гарантією підкупити але то таке, бо якщо не працює - замінять, після гарантії і запчастин не буде, а далі в сміття якого вже через край. Все імхо...
Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 570
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Іригатори для порожнини рота Empty
ПовідомленняТема: Re: Іригатори для порожнини рота   Іригатори для порожнини рота EmptyПт 3 Бер 2023 - 11:04

Я б основним мінусом, крім обʼєму води, зазначив би розмір всієї конструкції, яку будеш тримати в руці і ще пробувати якось тою вундервафлею маніпулювати.
Повернутися до початку Перейти донизу
citrus48
Частий гість
Частий гість
citrus48


Повідомлень : 69
Репутація : 1
Дата реєстрації : 05.02.2023
Вік : 39
Звідки : Запоріжжя

Іригатори для порожнини рота Empty
ПовідомленняТема: Re: Іригатори для порожнини рота   Іригатори для порожнини рота EmptyПт 28 Квіт 2023 - 20:24

Була така сама проблема, як в автора, користуюсь півроку. Результат дійсно є, каменів стало менше.

Caonima Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Іригатори для порожнини рота Empty
ПовідомленняТема: Re: Іригатори для порожнини рота   Іригатори для порожнини рота EmptyСб 29 Квіт 2023 - 10:31

Caonima пише:
А що він може сказати, якщо у нас цілі кабінети фізіотерапії є. З гідромасажем в тому числі. А американці приїжджали, дивились як на інопланетян. У них розмова коротка - все видалити і імплантувати.
 Интересно из какой глубнки приезжали те американцы? Один из моих бизнесов какраз обслужевание стоматологического оборудования, могу точно сказать что в украине очень далеко до уровня клиник что в америке что в канаде, в украине не используют датчиков которые работают 3-4 месяца в очень редких случаях 6, и стоят $20-25K, это только мелкие расходники про дорогое серьезное оборудование вообще молчу, c копеечными ценами(подлечить один зуб стоит дороже чем в странах снг вылечить все зубы) на стоматологию в странах снг они попросту никогда не смогут окупить такое оборудование.

 Хороший стоматолог до конца держится за родные зубы, так как на них они заработают значительно больше чем на имплантах, да "initial investment" имплантов значительно дороже, но здесь все работают на "customer value" тобеж долгосрок, и за 10 лет постоянного обслуживания родные будут подороже имплантов

Флоссеры тут не рекомендуют ибо они еффективны только в случае если люди не умеют правильно чистить зубы, почти у всех приезжих чрезмерный износ эмали от сильного давления на счетку, а про то что возле десен не знают как чистить вообще молчу, зубную нить они никак не заменяют, тут очень развита культура обучения народа слежения за зубами, зубная счетка и нить или специальные щеточки для чистки между зубов это обязательные вещи, флоссер при умении ними пользоваться не имеет еффективности вообще.

Alfed та citrus48 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 570
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Іригатори для порожнини рота Empty
ПовідомленняТема: Re: Іригатори для порожнини рота   Іригатори для порожнини рота EmptyСб 29 Квіт 2023 - 15:48

Із всього вище сказаного я так і не зрозумів як там у вас парадонтоз лікують.
Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Іригатори для порожнини рота Empty
ПовідомленняТема: Re: Іригатори для порожнини рота   Іригатори для порожнини рота EmptyСб 29 Квіт 2023 - 15:56

Caonima пише:
Із всього вище сказаного я так і не зрозумів як там у вас парадонтоз лікують.
Я не дантист, но насколько я знаю он вообще не излечим на сегодняшний день, можно лишь так сказать отложить его, самый еффективный способ это специальные уколы, в СНГ только в Москве их делают, стоимость одного укола $180-200K в год нужно 4 таких по два раз в пол года, у меня так знакомый "откладывает" выпадение зубов, насколько это работает я хз, но ему уже под 65 зубы все свои
Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 570
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Іригатори для порожнини рота Empty
ПовідомленняТема: Re: Іригатори для порожнини рота   Іригатори для порожнини рота EmptyСб 29 Квіт 2023 - 17:06

Ну Ви ж сходу дали кваліфікаційну оцінку лікарям, яких не бачили в очі. Тож я подумав, що Ви мінімум доктор наук.
Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Іригатори для порожнини рота Empty
ПовідомленняТема: Re: Іригатори для порожнини рота   Іригатори для порожнини рота EmptyСб 29 Квіт 2023 - 17:10

Caonima пише:
Ну Ви ж сходу дали кваліфікаційну оцінку лікарям, яких не бачили в очі. Тож я подумав, що Ви мінімум доктор наук.
 Где именно я дал квалифицированную оценку врачей?
Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 570
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Іригатори для порожнини рота Empty
ПовідомленняТема: Re: Іригатори для порожнини рота   Іригатори для порожнини рота EmptyСб 29 Квіт 2023 - 18:04

creativeresponse пише:

 Интересно из какой глубнки приезжали те американцы? 
 Це до чого взагалі було написано?
Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1589
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Іригатори для порожнини рота Empty
ПовідомленняТема: Re: Іригатори для порожнини рота   Іригатори для порожнини рота EmptyСб 29 Квіт 2023 - 18:05

creativeresponse пише:

Я не дантист, но насколько я знаю он вообще не излечим на сегодняшний день, можно лишь так сказать отложить его, самый еффективный способ это специальные уколы, в СНГ только в Москве их делают, стоимость одного укола $180-200K в год нужно 4 таких по два раз в пол года, у меня так знакомый "откладывает" выпадение зубов, насколько это работает я хз, но ему уже под 65 зубы все свои

Двести штук баксов или все-же двести баксов, за укол?
Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Іригатори для порожнини рота Empty
ПовідомленняТема: Re: Іригатори для порожнини рота   Іригатори для порожнини рота EmptyСб 29 Квіт 2023 - 21:49

Caonima пише:

 Це до чого взагалі було написано
К тому что американцы удивлялись технике которая в украинских клиниках? Явно это были не те кто из развитых штатов типа Калифорнии Флориды или Нью йорка, такое могло произойти только с представителями глубинное Огайо или Алабамы например
Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Іригатори для порожнини рота Empty
ПовідомленняТема: Re: Іригатори для порожнини рота   Іригатори для порожнини рота EmptyСб 29 Квіт 2023 - 21:54

trimmer пише:


Двести штук баксов или все-же двести баксов, за укол?
Именно тысяч
Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 570
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Іригатори для порожнини рота Empty
ПовідомленняТема: Re: Іригатори для порожнини рота   Іригатори для порожнини рота EmptyСб 29 Квіт 2023 - 21:59

creativeresponse пише:

К тому что американцы удивлялись технике которая в украинских клиниках? Явно это были не те кто из развитых штатов типа Калифорнии Флориды или Нью йорка, такое могло произойти только с представителями глубинное Огайо или Алабамы например
 Ви взагалі не розумієте про що говорите, тому давайте далі не продовжувати.

trimmer Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Іригатори для порожнини рота Empty
ПовідомленняТема: Re: Іригатори для порожнини рота   Іригатори для порожнини рота EmptyСб 29 Квіт 2023 - 22:33

Caonima пише:
А що він може сказати, якщо у нас цілі кабінети фізіотерапії є. З гідромасажем в тому числі. А американці приїжджали, дивились як на інопланетян. У них розмова коротка - все видалити і імплантувати.
 Что конкретно я не понял в этом сообщении? 
Про то что речь короткая и сразу удалить поставить имплант? Так нет, хороший американский дантист никогда такого не посоветует, ибо для него это огромная потеря денег, пока у вас есть натуральные зубы вас можно очень нехило доить в год, замена всех зубов даже на самые крутую керамику будет стоить 60-90к в зависимости от того какую скидку вам сделают или не сделают вообще, за 10 лет обслуживания родных зубов можно сложить больше чем с нижнего порога замены, плюс маржа(чистая прибыль)на починке родных выше чем с имплантов
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Іригатори для порожнини рота
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 2Перейти до сторінки : 1, 2  Наступний

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: КОСМЕТИКА ДЛЯ ВОЛОССЯ ТА ТІЛА-
Перейти до: