ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Леєрінг: проблема чи рішення?

Перейти донизу 
3 користувачів
АвторПовідомлення
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 290
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Леєрінг: проблема чи рішення? Empty
ПовідомленняТема: Леєрінг: проблема чи рішення?   Леєрінг: проблема чи рішення? EmptyПт 17 Лют 2023 - 15:08

Леєрінг (буквально: нашарування; англійською – layering, від layer – шар) – тенденція в застосуванні парфумерних виробів, яка пропонує особі наносити на себе декілька (від двох) ароматів, щоб створити остаточний комплексний аромат. Дехто називає леєрінг «діджеїнгом ароматів»; в цьому щось є – з двох відомих речей ви отримуєте нехай не нове, але новеньке. Чисто постмодернова тактика, якщо ви розумієте, про що я.

Однак, хочу підкреслити, що леєрінг в робочій своїй іпостасі не перетворюється на конструктор ароматів. В цьому є щось ліниве маркетингове: ось вам пачулі, ось вам роза, купляйте та зробіть собі самі, що забажаєте. Може, вийде як у Жан-Клода Елєна. Леєрінг – це не змішування, а саме нашарування. З того, що я знаю напевно, два бренди, а саме Jo Malone London і Bon Parfumeur, вибудували стратегію і тактику застосування своїх парфумів саме на нашаруванні, тобто на леєрінгу. (Хтось сюди заносить і бренд Etro… В мене є досвід і користування парфумами цієї марки, і навіть невеличкий досвід леєрінгу… Не впевнений, що можу робити узагальнення щодо цих італійців; можливо, хтось має значно більший від мого досвід.)

Згадавши Jo Malone London і Bon Parfumeur, хочу відмітити, що навіть у названих марках підхід до леєрінгу різний, про що я напишу нижче, однак принципи нашаровування і англійського, і французького бренду вельми робочі і в галузі наших «мильно-рильних» речей. Хочу лише підкреслити, навіть при тому, що вся творчість може характеризуватися лише комбінуванням (а ви є творчою одиницею, коли зносите щетину перед люстерком?), леєерінг – це процес цікавий, на збирання шафок з Ікеї несхожий.
Я не хочу зараз поринати у рефлексію щодо уніфікації та стандартизації, тим паче, що достатньо передивитися декілька ТОПів чоловічої парфумерії («Соваж»! «Фаренгейт»! «Егоіст»!), щоб зрозуміти, що вони кочують від одного до іншого ютубера. Це нудно, камради. Леєрінг, на мій погляд, – це прямо протилежний підхід до аромату, який ви створюєте самі. Це потребує часу, уважності та достатньо високого градусу спостережливості.

Однак, давайте ближче до тіла. Jo Malone London і Bon Parfumeur представляють леєрінг контрольований, а всі ми з вами знаємо про леєрінг неконтрольований: ви поголилися, застосовуючи мило з явним ароматом, додали зверху лосьйон з ще більш виразним духом – і все, так і ходіть весь день, насолоджуйтесь. Улюблений (не мною) «Том Форд» нехай припадає пилом в темряві парфумерної шафки.
Але існує і інша проблема: у вас є три види мила, три лосьйони і три одеколони різних марок. Чи можна їх поєднувати? Чи треба? Якщо можна, то як саме? З цієї проблеми саме леєрінг і надає дуже просте рішення: нашаровувати, але розумно. Як це – «розумно»? Подивимось на досвід парфумерних брендів, який я проілюструє моїми напрацюваннями, що, без сумнівів, не мають претензії на остаточну істину.
Всі ми любимо новинки, тому буває так, що «мильно-рильні» набори в нас дуже строкаті. Нехай так і буде. В цьому дописі я не буду торкатися застосування леєрінгу парфуму на трійку «мило – лосьйон – одеколон»; це вже занадто, цю парфумерну кашу ніхто не з’їсть. Розглянемо цю трійку «мило – лосьйон – одеколон», яка буде редукуватися до двійки (на мій погляд, оптимальний варіант): «мило – лосьйон» або «мило – одеколон». Знову ж підкреслюю: це мій досвід, ви можете приміряти його не себе – якщо не сподобається, то просто відкиньте в сторону. Якщо з’являться нові ідеї щодо леєрінгу, пишіть, мені особисто та багатьом нашим друзям, я впевнений, це буде цікаво.

Перший шлях леєрінгупо базовій ноті або ширше – по базовій приналежності (сімейству). Приклад: ви голитеся милом Campania від Stirling. Аромат доволі легкий, але складний: чого там тільки немає – легкі прянощі, багато свіжості, тінь кедру. Явно відчуваються фруктові ноти – цитрусові, інжир. Леєрінг в цьому випадку можна продовжити: 1) банально – однойменним лосьйоном (до речі, це не зовсім і банально, оскільки часто мило і лосьйон мають явні варіації аромату, Razorock цим балується постійно); 2) з витребеньками – лосьйоном Razorock X (ви продовжуєте ноту інжиру, додаючи ноти фруктів – виразний персик) або Razorock XX (ви продовжуєте приналежність аромату до фруктового «сімейства» та ще й надаєте нових цитрусових ноток; з мого досвіду: мило + лосьйон + одеколон, навіть різних брендів (краще різних!), в кожному з яких є нота лайму = безпрограшний варіант).
Це перший шлях леєрінгу – від бренда Jo Malone London: візьміть дві не дуже голосні композиції, та поєднайте їх в одну, базові (читай однакові) ноти яких нададуть основу, а зверху будуть сполучатися інші ноти. Ще приклад, більш ризиковий: мило Ach. Brito Mogno з чіткими свіжими референсами в морську тематику. До нього я зміг підібрати лише логічний варіант: лосьйон La Toja Hidrotermal Classic з подібними, але все ж іншими нотами – більш гіркими, на мій погляд. Тут все логічно: море до моря; але через пів години можна нашарувати якійсь одеколон, наприклад, дуже простий, але дуже валентний в цьому випадку Proraso Cypress and Vetyver Cologne.

Другий шлях леєрінгу – від бренда Bon Parfumeur, в якому всі парфуми мають трьохзначний номер і відповідну приналежність («сімейство»). Тут треба експериментувати, щоб не намішати виразний деревний аромат з якимось легким ароматом білих квітів. Цей шлях – не по базовій ноті, а створення акорду – більш ризикований та потребує більше часу. Приклад: ви поголилися милом British Leather від Stirling. Доволі важкий шкіряний аромат, є спеції – а верхів немає. Тому починайте робити нашарування. Звісно, можна піти і першим шляхом, нашарувати на британську шкіру чогось деревного або навіть фруктового – це робочий хід: RazoRock Tuscan Oud, як і інші лосьйони від RazoRock, стійкі та «відміняють» і одеколон, і тим паче парфум, але, в комплексі з милом, грає дуже цікаво. Але давайте застосуємо RazoRock XXX – і, на мій погляд, ви станете свідками чуда: важкенька шкіряна база є, додаються цитруси, які то зникнуть, то з’являться, але – головне! – є середина: доволі солодка, якась ладанна. І все працює.

Такі справи. Радий поділитися з вами досвідом леєрингу, який, я впевнений, якщо зацікавить, принесе плоди, як будь-яка гра, будь-яка творчість.

Ruslan, Акулов, Янеж, Sauvage, wakidzasi, stanislav-q та _yk_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1206
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Леєрінг: проблема чи рішення? Empty
ПовідомленняТема: Re: Леєрінг: проблема чи рішення?   Леєрінг: проблема чи рішення? EmptyПт 17 Лют 2023 - 19:00

Миксология для бритвоманов :) Имхо бритвенные ароматы должны быть не сложными, наверное даже больше приближенными к соло ароматам. И не сильно яркими. Бритвенная ароматика больше для процесса, нежели для ношения, иначе собирать эти ароматические компоты для регулярного бритья да еще и использовать парфюм та еще головная боль (при раскладе когда у тебя не 20 мыл, лосьонов и еще 50 флаконов туалетной воды).
А то что у одноименных мыл и лосьонов может аромат отличаться, так это уже нюансы наложения аромок на разные базы и реакция на термические процессы, а не какой-то скрытый замысел у производителя.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

alex-kin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3456
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Леєрінг: проблема чи рішення? Empty
ПовідомленняТема: Re: Леєрінг: проблема чи рішення?   Леєрінг: проблема чи рішення? EmptyПт 17 Лют 2023 - 22:43

У меня есть лосьоны которые отлично считаются с парфюмами не много правда но 4 идеальные пары имеются. А так если подобрать идеальные тандемы, ничего криминального в этом не вижу.

Акулов та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 290
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Леєрінг: проблема чи рішення? Empty
ПовідомленняТема: Re: Леєрінг: проблема чи рішення?   Леєрінг: проблема чи рішення? EmptyСб 18 Лют 2023 - 6:53

Изотовец пише:
Миксология для бритвоманов :) Имхо бритвенные ароматы должны быть не сложными, наверное даже больше приближенными к соло ароматам. И не сильно яркими.
Фани мила та лосьйону TABAC втратили свідомість ;) До речі, TABAC зі своєю ароматикою геть не приймає леєрінгу!
Хоча я приймаю і це "імхо": такими нескладними ароматами простіше міксувати.

Изотовец пише:
Бритвенная ароматика больше для процесса, нежели для ношения, иначе собирать эти ароматические компоты для регулярного бритья да еще и использовать парфюм та еще головная боль (при раскладе когда у тебя не 20 мыл, лосьонов и еще 50 флаконов туалетной воды).
Ну, компоти можуть бути різними :) Тим паче, що і настрій може бути різним.

Изотовец пише:
А то что у одноименных мыл и лосьонов может аромат отличаться, так это уже нюансы наложения аромок на разные базы и реакция на термические процессы, а не какой-то скрытый замысел у производителя.
Погоджуюся!

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 290
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Леєрінг: проблема чи рішення? Empty
ПовідомленняТема: Re: Леєрінг: проблема чи рішення?   Леєрінг: проблема чи рішення? EmptyСб 18 Лют 2023 - 6:54

Kitten911 пише:
У меня есть лосьоны которые отлично считаются с парфюмами не много правда но 4 идеальные пары имеются. А так если подобрать идеальные тандемы, ничего криминального в этом не вижу.
Так ніхто про кримінал і не писав :)

Якщо це не секрет, напишіть, будь ласка, ваші чотири ідеальні пари. Це дуже цікаво!

Ruslan та Акулов Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3456
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Леєрінг: проблема чи рішення? Empty
ПовідомленняТема: Re: Леєрінг: проблема чи рішення?   Леєрінг: проблема чи рішення? EmptyСб 18 Лют 2023 - 23:33

alex-kin пише:
Kitten911 пише:
У меня есть лосьоны которые отлично считаются с парфюмами не много правда но 4 идеальные пары имеются. А так если подобрать идеальные тандемы, ничего криминального в этом не вижу.
Так ніхто про кримінал і не писав :)

Якщо це не секрет, напишіть, будь ласка, ваші чотири ідеальні пари. Це дуже цікаво!
1. Tabac original - Bijan men
2. Varon Dandy - Halston z14
3. Wars green prorect - Dsquared green wood
4. Hattric - Hermes H24

Ruslan, Акулов та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Леєрінг: проблема чи рішення?
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Схоже з'явилась проблема
» Проблема после бритья

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: НАВКОЛО-ГОЛЯРСЬКА КОСМЕТИКА :: Засоби після гоління-
Перейти до: