ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Лінійка мил ABBATE Y LA MANTIA

Перейти донизу 
4 користувачів
АвторПовідомлення
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6898
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Лінійка мил ABBATE Y LA MANTIA  Empty
ПовідомленняТема: Лінійка мил ABBATE Y LA MANTIA    Лінійка мил ABBATE Y LA MANTIA  EmptyСр 8 Лют 2023 - 15:59

Мило для гоління ABBATE Y LA MANTIA DON JOSE SHAVING SOAP 150 гр.
Виробник: ABBATE Y LA MANTIA, Італія.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

ОПИС ТОВАРУ:

Дон Хосе – мій дід: Джузеппе д'Антоні. Сицилійський перевізник, імпортер та виробник кокосів та бананів у Гондурасі XIX століття. На той час лід використовувався для збереження тропічних фруктів. Тому присвятити йому мило було дуже просто.
Він повністю органічний та овочевий.
Abbate Y La Mantia Don Jose Shaving Soap - м'яка та зволожена шкіра. Свіжий та освіжений чудовими кристалами ментолу.

Два основні варіанти використання:

- освіжаюча та знеболювальна дія (місцеве застосування): завдяки освіжаючим та знеболювальним властивостям (при нанесенні на шкіру послаблює її чутливість, імітуючи охолодження), знімає свербіж;

- Тонізуюча дія: інтенсивний холод є відмінним судинозвужувальним засобом, він зміцнює стінки кровоносних судин, що живлять епідерміс.

Склад:
Cocos Nucifera (Coconut) Oil,Aqua (Water), Stearic Acid, Butyrospermum Parkii (Shea)Butter*, Palmitic Acid, Potassium Hydroxide, Glyceryl Stearate, Parfum (Fragrance), Sorbitol, Glycerin, Sodium Hydroxide, Lactic Acid, Menthol, Lauryl Glucoside, Crocus Sativus (Saffron)Stigma Extract*, Limonene.

Враження:

Це мило до мене потрапило у вигляді пробника від добродія ARTURIUS, за що від мене подяка :98: .
І хоча це не повноцінна банка, але зрозуміти продукт мені вистачило.
Опис аромату - банан та кокос із кригою у вигляді ментолу. І якщо банан ще можна відчути, кокосу я не розгадав. Взагалі-то, коли відкрив коробочку, аромат нагадав мені запах дитячого крему для рук. От така дивна асоціація lol . Аромат помірний, не напружує.

Мило дуже м'яке, я би навіть сказав, що це крем. На роботу помазком відгукується дуже швидко, піна виходить густа та насичена. І хоча веганські мила - то не є моїми фаворитами, але це одне з небагатьох, з яким в мене все вийшло як треба.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

На шкіру піна вкладається щільно, ковзання та післяковзання мене повністю задовільнили, нарікань немає. Єдине, що не сподобалось, наявність у складі ментолу. На скільки я його люблю у лосьоні, на стільки ж не сприймаю у милі. Неприємне приморожування шкіри на протязі усього гоління, яке тільки підсилюється з наступним проходом. До того ж втрачається контроль над бритвою, внаслідок чого можна трохи більше піднадавити й пошкодити шкіру.
Проте мило за своїми характеристиками мені сподобалось. Якщо підібрати улюблений аромат, можна отримувати задоволення із таким гарним продуктом. Але... Мило не дешеве, ціна на зараз - більше 1000 грн. Тож купувати мило без попередньої проби я б не став, можна не вгадати.
З приводу витрати мила не можу нічого сказати, бо немаю певної кількості спостережень. Маю надію, що з цього приводу користувачі мила  відпишуться нижче.
Сайт виробника.


Останній раз редагувалося: Ruslan (Сб 17 Черв 2023 - 10:55), всього регувалося 1 раз(-и)

Акулов, Янеж, Віталіk, Александр 7676, ARTURIUS, ditrih_, Alfed і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2792
Репутація : 164
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Лінійка мил ABBATE Y LA MANTIA  Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мил ABBATE Y LA MANTIA    Лінійка мил ABBATE Y LA MANTIA  EmptyСр 8 Лют 2023 - 22:32

Моє улюблене мило.))

_________________
Через терни до зірок!

Ruslan та Янеж Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6898
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Лінійка мил ABBATE Y LA MANTIA  Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мил ABBATE Y LA MANTIA    Лінійка мил ABBATE Y LA MANTIA  EmptyЧт 9 Лют 2023 - 15:33

ARTURIUS пише:
Моє улюблене мило.))
І що скажеш з приводу витрати мила на одне гоління?
Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Лінійка мил ABBATE Y LA MANTIA  Empty
ПовідомленняТема: Abbate Y La Mantia Fufluns   Лінійка мил ABBATE Y LA MANTIA  EmptyСб 27 Травень 2023 - 8:40

Всем доброго времени суток! Настала пора написать свое мнение по поводу мыла Abbate Y La Mantia Fufluns.
 Мыло позиционируется как премиум сегмент, консистенцию имеет чтото между крем мылом и мягким. Взбивается сее чудо с пол оборота, дает хорошую укрывистую пену консистенции сметаны, скольжение и пост скольженее конкретно у Fulfuns лучше чем у многих представителей жировых баз, среди нежировых(веганским это мыло нельзя назвать изза использования 3 видов молока) является лучшим что я пробовал, SV и MDC тут проигрывают хотя оба конкурента имеют очень хорошие показатели среди нежировых. 
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
 Cамым же большим преимуществом лично для меня является то что это мыло никак не сушит/стягивает кожу, причем я имею ввиду только конкретное мыло Fulfuns, другие представители симейства Abbate имеют этот недостаток лично для меня и "post shave feel" имеют такой же как у SV, MDC подсушивает меня немного сильнее, комбинация ослиного козьего и коровьего молока делают свое дело.
 Как и любое нежировое мыло перепоить Fufluns достаточно просто, это нужно учитывать при взбивании пены особенно тем кто привык к мылам Stirling, B&M, Wholy Kaw, и другим представителям жировых баз от американских артезанов.
 Мой екземпляр у меня уже более полугода, пользовался ним раза 3-4 максимум, от того что пользовался редко мыло дало трещинки что никак не сказалось на его работе, отрабатывает также хорошо как и в первый раз.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

 Аромат у сего мыла очень своеобразный и ненавязчивый, легкий и приятный, когда мыло сухое чувствуется только приятный молочный мыльный аромат, но стоит добавить воды и аромат винограда начинает раскрываться и становится доминантным, это мое единственное мыло запах пены которого более насыщеный и яркий чем у сухого мыла из банки, из недостатков сего еффекта: запах впитывается в кожу и сопровождает достаточно долго, он приятный, но для меня недостаток ибо парфюм он будет искажать достаточно сильно, а подобрать чтото подходящее под аромат мыла становится весьма затруднительно.

В заключение могу сказать что Fufluns лучшее мыло среди не жировых которое я когда либо пробовал, даже лучше чем Sebum Gold, и я могу смело рекомендовать его абсолютно всем, особенно людям с чувствительной кожей как у меня, оно вас точно не подведет.

Ruslan, kruv, Акулов, Oleksandr U$A, Kozachok, _yk_, Александр 7676 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Stas3415
Бувалий
Бувалий
Stas3415


Повідомлень : 204
Репутація : 0
Дата реєстрації : 19.12.2022
Звідки : Украина, Одесская обл. С.Орехово

Лінійка мил ABBATE Y LA MANTIA  Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мил ABBATE Y LA MANTIA    Лінійка мил ABBATE Y LA MANTIA  EmptyСб 27 Травень 2023 - 10:06

У меня Isaak, которое никак не впечатляет. Ни скольжением ни постскольжением ни уодом. Ещё и сушит как среднее мыло. Может это другое , попробовал бы потом
Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Лінійка мил ABBATE Y LA MANTIA  Empty
ПовідомленняТема: Re: Лінійка мил ABBATE Y LA MANTIA    Лінійка мил ABBATE Y LA MANTIA  EmptyСб 27 Травень 2023 - 10:12

Stas3415 пише:
У меня Isaak, которое никак не впечатляет. Ни скольжением ни постскольжением ни уодом. Ещё и сушит как среднее мыло. Может это другое , попробовал бы потом
тоже самое с другими Abbate, поетому и уточнял что конкретно Fufluns работает иначе.

Плюс интересно было бу узнать что в вашем понимании среднее мыло, ибо за последних 10 лет планка стандарта очень сильно поднялась, если в 2012-2015 Stirling был одним из топов, то сейчас с появлением очень большого количества достойных продуктов его выше среднего сложно поставить, так что быть средним не так уж и плохо, такое понятие как "super lather" уже не нужно, раньше изза низкого качества мыл делали смеси кремов мыл и прешейвов чтобы достичь максимального еффекта от всех 3х, на сегодняшний день со средним мылом такие танцы с бубном уже не нужны
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Лінійка мил ABBATE Y LA MANTIA
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Лінійка мил Razorock
» Лінійка мил Fenomeno
» Лінійка мил Fine
» Лінійка мил Proraso
» Лінійка мил Haslinger

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: НАВКОЛО-ГОЛЯРСЬКА КОСМЕТИКА :: Засоби для гоління-
Перейти до: