ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Леза Satinex 2000 Platinum Plus

Перейти донизу 
2 користувачів
АвторПовідомлення
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6898
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Леза Satinex 2000 Platinum Plus  Empty
ПовідомленняТема: Леза Satinex 2000 Platinum Plus    Леза Satinex 2000 Platinum Plus  EmptyПн 30 Січ 2023 - 19:11

Леза Satinex 2000 Platinum Plus

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Леза для безпечної бритви Satinex 2000 Platinum Plus виробляються на заводі American Safety Razor, розташованому в Ізраїлі, для Personna. Виготовлені з нержавіючої сталі з покриттям з PTFE (політетрафторетилену). За своїми характеристиками нагадують знамениту "червону персону", що випускається на тому ж заводі. Леза ідеально підходять як для початківців, так і для досвідчених користувачів. Вони не будуть дратувати вашу шкіру і забезпечать гладке і комфортне гоління. Підходять практично для будь-яких бритв, шкіри і щетини. Satinex 2000 Platinum Plus випускаються для італійського ринку, і практично не представлені в інших країнах.

Зверніть увагу: НЕ витирайте ці леза насухо, так як це призведе до видалення захисного покриття / полімерів. Замість цього струсіть бритву, щоб видалити надлишки води і дати лезу висохнути природним шляхом.

Упаковка: 10 змінних лез Satinex 2000 Platinum Plus в пластиковому диспенсері. Вироблено в Ізраїлі.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Лезо знаходиться у індивідуальному невощеному конвертику без додавання клею. Що для мене є плюс. Поліграфія на лезі якісна, шрифт не "пливе".

Враження:
Леза мені не сподобались, хоча очікував від них кращого. Почав голити щоку по ходу росту волосся ( для мене саме просте місце). Змушений був кілька разів єлозити бритвою на одній ділянці, а щетина зрізалась щось не дуже. До того ж лезо смикає волос. Помучився трохи та поставив інше, давно знайоме гостре лезо. І як то кажуть, справа пішла. Особливо помітна недосконалість леза, коли йому на заміну береш інше і різниця відчувається миттєво. Тож в мене ці леза пішли в топку, хоча можливо для когось вони будуть дуже приємним варіантом. Але рекомендувати їх я не буду.
Зараз цих лез в наявності не знайшов в магазинах. Проте остання ціна була десь 13 грн. за одне лезо. Дорогувато як на мене.  
Лезо тестувалось у [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] з милом [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Як воно покаже себе у Т-подібному станку не знаю. Пробуйте.

fill, Акулов, Palych, Александр 7676, hlopets, Alfed, CNPOMAHELL та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2379
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Леза Satinex 2000 Platinum Plus  Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Satinex 2000 Platinum Plus    Леза Satinex 2000 Platinum Plus  EmptyВт 14 Лют 2023 - 16:29

Ruslan пише:

...з покриттям з PTFE (політетрафторетилену). 

Може хто не знав, а може знав і забув: PTFE - це тефлон.
Він присутній на абсолютній більшості лез з нержавійки. Хіба що про це не завжди згадують.

Ruslan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6898
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Леза Satinex 2000 Platinum Plus  Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Satinex 2000 Platinum Plus    Леза Satinex 2000 Platinum Plus  EmptyСр 15 Лют 2023 - 16:27

Сергію, що скажеш про ці леза?
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2379
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Леза Satinex 2000 Platinum Plus  Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Satinex 2000 Platinum Plus    Леза Satinex 2000 Platinum Plus  EmptyСр 15 Лют 2023 - 16:56

Ruslan пише:
Сергію, що скажеш про ці леза?

Ще нічого не скажу. 
Можу вже післязавтра зарядити його у 89-ту і спробувати

Ruslan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2379
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Леза Satinex 2000 Platinum Plus  Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Satinex 2000 Platinum Plus    Леза Satinex 2000 Platinum Plus  EmptyВт 23 Травень 2023 - 11:50

Стільки часу пройшло, а я все ніяк не відпишусь.

Отже, спробував я це лезо. Як завжди, всі нові леза починаю тестувати у 89-ій - так зберігається певна об’єктивність оцінки від леза до леза.

Моє враження від леза відрізняється від Русланового. Воно мені сподобалося.

Це лезо не є надмірно гострим. Можна сказати навіть, що воно  не дуже гостре . І, як я вже знаю, це критично для шаветки. Але у 89-ій лезо працює м’яко і комфортно. Я додавав трохи тиску, коли хотів більшої якості, але лезо це пробачало без проблем. Не пригадую, щоб воно зносило епідерміс чи лишало по собі порізи чи коцки. Але завжди голило чисто і якісно.

Тобто, для мене це цілком приємне лезо, якого я б пару пачечок купив би при нагоді.

Ruslan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6898
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Леза Satinex 2000 Platinum Plus  Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Satinex 2000 Platinum Plus    Леза Satinex 2000 Platinum Plus  EmptyВт 23 Травень 2023 - 12:28

Добре, що з'явився відгук від користувача Т-подібного станка. Бо у шаветі, дійсно, гострота леза дуже важлива.

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Леза Satinex 2000 Platinum Plus
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Леза 7AM Plus Hi Platinum
» Леза Gillette Platinum
» Леза Treet Platinum
» Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина)
» Лезвия Laser Super Stainless (1990-2000)

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ЛЕЗА ДЛЯ БРИТВ ТА ШАВЕТОК :: Двосторонні леза DE Razor-
Перейти до: