Перший Український форум класичного гоління
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Перший Український форум класичного гоління

Орки, йдіть слідом за своїм російським кораблем, це форум для шанувальників класичного вологого гоління

ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

Леза Phoenix

Перейти донизу 
4 користувачів
АвторПовідомлення
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Репутація : 2731
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 50

Леза Phoenix Empty
ПовідомленняТема: Леза Phoenix   Леза Phoenix EmptyПн 16 Січ 2023 - 13:15

Леза Phoenix Shaving Platinum Strangelet Super Sharps Double Edge
- з такою прикольною довжелезною назвою дістались мені від камрада fill. За що йому, звичайно, мерсі!

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Леза Phoenix – це абсолютна новинка в асортементі «Феніксів», які вирішили кинути виклик багатьом виробникам у сегменті лез для Т-подібних бритв. Протягом усього 2021 року велася робота з постійними експериментами, змінами та покращеннями у цьому дуже трудомісткому процесі. Після довгих зусиль було отримано високоякісне лезо, зроблене з першокласної шведської сталі, гостре, гладке та з подвійним покриттям із платини та PTFE. Подвійне покриття забезпечує довговічність, зниження опору та зменшенню тертя при багаторазовому використанні, що робить лезо дуже м'яким та стабільним.

Кількість в упаковці - 5 шт
Країна виробник: Китай

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

В першу чергу звертає на себе увагу нетривіальна картинка та якісна поліграфія. При цьому не тільки на конверті, але й на лезі. Клею, як ми бачимо, немає, що для мене, як людини, яка використовує шавету, безсумнівно плюс.
Чесно кажучі, я підозрював, що всі зусилля виробника при виробництві цих лез пішли саме на поліграфію, бо в мене вже був неприємний досвід із лезами [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], до яких доклали своїх рук хлопці, що виробляють відомі одноіменні бритви. Й вони (леза) виявились одними з найгірших. До того ж опис лез там теж був дуже непоганий.

Проте Фенікси мене здивували. Ні, не так, леза Phoenix мене ЗДИВУВАЛИ!
Для мене це відкриття  останнього часу. Не очікував від них такого.
Вони гострі, дуже впевнено й при цьому лагідно зрізають волос. Запідозріти, що на РК є якась пила точно не можна. Шкіра при голінні не пошкоджується. Не знаю, яке з покриттів спрацьовує, чи то тефлон, чи то платіна, але, як то кажуть, результат на обличчі Laughing .
Я завжди гостроту леза визначаю не по фінальному результату гоління, а по першому проходу. На скільки багато після першого проходу залишилось пеньків, та як сильно вони виступають над поверхньою шкіри. Фенікс грунтовно пройшлись по щетині й після першого проходу можна було б і закінчувати. Настільки гарно вони відпрацювали.
Ну а нанесення спиртового лосьону(без жодного пощіпування) тільки підтвердило, що леза до шкіри дружелюбні.
Скільки сеансів гоління витримають леза сказати не можу, бо завжди використовую будь-яке лезо тільки один раз. Тож це простір для експериментів і я сподіваюсь, що хтось поділиться із товариством з цього приводу своїм досвідом.
Ну що сказати, я дуже задоволений, що віднайшов ще одні гарні леза, які стовідсотково замінять лінійку Gillette.
Проте ціна лез не сама дешева, 42 грн. за 5 штук, але й не позамежна.
Хочу також зробити зауваження, що лезо тестувалось у [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], не в станку. Тож Ваш результат може бути іншим.
Звичайно ж леза рекомендую хоча б спробувати. Безумовно вони варті уваги.

trimmer, fill, kardan50, Oleksandr UA, wakidzasi, _yk_, andreyv1979 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень

Репутація : 518
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 54

Леза Phoenix Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Phoenix   Леза Phoenix EmptyПн 16 Січ 2023 - 15:36

Отут ти мене здавував! :-)

Мені це лезо здалося абсолютно прохідним, посереднім. Голитися можна, але без вау.

Що ж, після Роквела прожену ще раз Фенікса - може зміню свою думку.
Та поки що ми сходимось тут лише в одному - поліграфія не банальна :-)

Ruslan Поставив вподобайку

Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень

Репутація : 2731
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 50

Леза Phoenix Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Phoenix   Леза Phoenix EmptyПн 16 Січ 2023 - 19:45

Відмінності можуть бути суттєві. По-перше, я голюсь бритвою без гарди, по-друге, всі ми різні Smile

Останній раз редагувалося: Ruslan (Вт 17 Січ 2023 - 16:26), всього регувалося 1 раз(-и)

fill Поставив вподобайку

Изотовец
Постоялець
Постоялець
Изотовец

Репутація : 516
Дата реєстрації : 14.04.2018

Леза Phoenix Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Phoenix   Леза Phoenix EmptyПн 16 Січ 2023 - 20:37

Ruslan пише:
Відмінності можуть бути суттєві. По-перше я голюсь бритвою без гарди, по-друге всі ми різні Smile

По логике вещей, как раз то, что ты используешь "бритву без гарды" и должно давать оценку максимально приближенную к объективной. Smile

Ruslan, fill та alex-kin Поставили вподобайку

andreyv1979
Бувалий
Бувалий
andreyv1979

Репутація : 13
Дата реєстрації : 18.05.2021
Вік : 43

Леза Phoenix Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Phoenix   Леза Phoenix EmptyПн 16 Січ 2023 - 23:15

Мене це лезо також не здивувало, згоден з fill, але згоден із Русланом, що ми всі різні.

Ruslan та fill Поставили вподобайку

Спонсорований контент

Леза Phoenix Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Phoenix   Леза Phoenix Empty

Леза Phoenix
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Леза Sharp
» Леза Gillette Wilkinson Sword
» Леза Gillette Platinum
» Леза Treet Platinum
» Доброго вечора.Шукаю леза

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Перший Український форум класичного гоління :: ЛЕЗА ДЛЯ БРИТВ ТА ШАВЕТОК :: Двосторонні леза DE Razor-
Перейти до: