Перший Український бритвений форум
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Перший Український бритвений форум

Форум для захоплених людей і цінителів класичного вологого гоління
 
ФорумФорум  ПорталПортал  РегистрацияРегистрация  Вход  

 

 Станок Treet Platinum

Перейти вниз 
+8
panterra
Roman313
mougrim
Олександр Тернавский
Oleksii
Murkatavr
Just a Hobby
fill
Участников: 12
АвторСообщение
fill
Постоялец
Постоялец
fill

Сообщения : 868
Репутация : 464
Дата регистрации : 2018-02-12
Возраст : 52
Откуда : Київ

Станок Treet Platinum Empty
СообщениеТема: Станок Treet Platinum   Станок Treet Platinum EmptyПт 23 Мар 2018 - 18:53

Доброго дня, шановне панство!

Якщо сильно не заперечуватимите, хотів би розповісти вам про такий станок, як Treet Platinum.
Ба навіть якщо й заперечуватимите, я про то все одно дізнаюся лише згодом, тож почнімо :-)

Отже, купив я той станок… ну, як би це коректніше сказати… Словом, був би тверезіший, не купив би :-)
А так - коротка і довгожданна відпустка, п’янке гірське повітря помножене на не менш п’янкі дорослі напої… Контроль над розумом втрачено, тож разом з наїдками і - головне - напоями, приніс до номера і цей станок.

Дружині одразу ж заявив, що мені конче необхідний ось саме такий недорогий станочок, щоб возити його з собою у подорожі! Й щойно опинившись на благословенній і Богом даній київській землі, взявся його випробовувати. І не те, щоб жінка мене вигнала з хати за ті 45 гривень, але ж дідько потяг мене за язика, і я всю відпустку розпинався перед молодим поколінням про принади традиційного гоління. Тож заховати станок чим подалі і подарувати його комусь на день народження вже не випадало - довелося відкривати і спокутувати гріх нестриманості своєю - буквально - шкірою :-)

Про випробування - трохи згодом. А поки що коротенько про сам дівайс.

Отже, продається ця штукенція у такому собі блістері, на лиці яскраве лого, на звороті інструкція в коміксах, що куди крутити і вставляти.

У комплекті іде власне станок і два леза Treet Platinum. Нє, це не помилка - саме дві бритвочки, а не дві пачки. Жлоби якісь, їй-бо! :-)

Сам станок зроблео з пластика, більш-менш притомного. Він не «порожній», всередину ручки запхано якийсь металевий штир чи циліндр, тож на свій 41 грам у спорядженому стані станок затягує. Ручка при цьому явно переважує голову, що надає станку ергономічної схожості з системною (під картридж) бритвою. При чому, така схожість прослідковується і в деяких інших моментах.

Станок двоскладовий. Коли крутиш ручку, то згодом в одній руці тримаєш саму ручку з нижньою плитою голівки, а в іншій - верхню плиту із довгастим, десь цалевим, гвинтом посередині. Різьба на гвинті досить глибока, крок різьби чималенький, тож вона не «злижеться», скоріше гвинт обломиться. Хоча, ніде правди діти, якихось видимих передумов для обламування немає.

Лезо вставляється ни нижню плиту, для цього на ній є два пласких виступи. Далі все фіксується верхньою плитою. Лезо стає добре, міцно, рівно - ніде нічого не випирає, нічого не хитається. Бічні грані леза не виходять за межі плит, закриваються заглушками, що є на верхній плиті. Фактично, лезо опиняється у такому собі пластиковому кожуху і лише на дрібку виступає гострою стороною назовні. Що знову ж таки нагадує системну бритву.

Через ті бічні заглушки, бо вони не прямі, а вигнуті назовні, бритву незручно ставити «на бочок» - простіше на широку сторону, лезо це не пошкодить.

Загалом зроблено все більш-менш нормально. На якомусь голінні невідь як з-під плити вилізла якась дрібна задирка, та вона була миттю знищена пилочкою для нігтів. Інших питань до якості виробництва наче й немає. Якість платику дослідити наразі не можу, але поки нічого страшного з ним не сталося.

Ну а тепер до випробувань.

Відпочатку планувалося разів зодва побритися, оголосити станок повним лайном і офіційно, з чистим сумлінням, закинути на дальню полицю покриватися пилюкою. Та не все так сталося, як гадалося :-)

Для першого (як виявилося) випробування було взято одне з комплектних лез Treet Platinum. У мене вже був досвід користування ними, і, загалом, це був позитивний досвід. Тож і тут я не чекав якихось несподіванок. Власне, їх в контексті леза і не сталося :-)

Готував лице у звичайний спосіб - душ, вмивання, піна з червоного крема Proraso, пре-шейв не використовував…

…Господи, та кого взагалі це цікавить?!?!?!...

Та менше з тим, похвалився, що маю червоний Proraso, вмію накалапуцяти з нього піну, а ще маю якийсь пре-шейв - крутий мачо, еге ж! :-)

Отже, «заправлєни в планшети касмічєскіє карти», а в новенький, муха не сиділа!, станочок Treet Platinum - таке ж новеньке (тут знову про муху) однойменне лезо.

І от, перший рух від вуха вниз по щоці… Ой, леле!!! ХРРРРРРРЧЧЧЧЧЧ!!!!!

Звук від щетини, що зрізається, резонує в пластику так, що я ледь не оглух! Жах!

До цього не можна звикнути, з цим можна лише змиритися.

Ну, процес пішов далі, хоч і з мерзотним акомпаніментом. Загалом, пішов він гладко. Таке враження, що не голишся, а просто лінійкою пластиковою по щоці водиш. Обмацування обличчя після першого проходу це підтвердило - власне, станок і виголив майже як лінійка, лишень ледь-ледь.

Стало зрозуміло, що двома проходами тут не обійтися. Вмовив себе на три, максимум - три плюс трошки. Бо ж життя одне, і провести його залишок у ванні в самих трусах з бритвою у руці - я на таке не підписувався. Тож, три. Ну, може, ще трошки :-)

Другий прохід вже був якось результативніший. Третім і ще трошки вдалося досягти певного результату. Десь рівня наждачки-нульовочки.

Тож, перші висновки такі: дуже-дуже-дуже м’яко голить. Але при цьому без подразнень і порізів. Тут, щоб порізатися, треба поставити собі це за мету і змогти її досягти. Я, до речі, пізніше таки зміг :-)

За два дні повторив експеримент з тим же лезом. Досяг дещо кращого результату, але не принципово. Загальне враження таке, що недоголюшєся десь на пів-дня. Тобто, на ранок наступного дня щетина така, яка зазвичай буває вже по обіді чи й надвечір.

Позаяк, поклавши руку на серце, назвати станок повним лайном я не міг, вирішив продовжити досліди над власним тілом, але взяти вже якесь більш агресивне лезо. А саме, BIC Chrome. Те, що в жовтому конверті, в жовтій коробці… в жовтому підводному човні, під жовтим лимонним деревом :-)

У звичайному житті я з ним подружитися так і не зміг. Але ж тут все не звичайне - тож могло і спрацювати :-)

Ну й варто сказати, що перший сеанс з BIC-ом пройшов на більш-менш пристойному рівні. Результат по трьох проходах був очевидно кращим, а агресія леза не сильно дошкуляла.

Ось тут би й зупинитися…

Ага! Зара’! :-)

Прийшов другий сеанс за два дні.

Спершу ніщо не віщувало біди - два проходи з цілком прийнятним для них результатом. А ось на третій я - розумник! - вирішив довести, що я не пальцем роблений і зможу виголитися чисто-чисто чим завгодно. Тож піддав жару - десь добряче перетис, десь більше пошурхотів, по сім проходів на суху зробив… Ну, одне слово: мо-ло-дець!

Гадаю, про результат ви вже зрозуміли: червона пика, подразнення і, не те, щоб кривава баня, але добрячі криваві ночви. Красотєнь просто!

Зате підтвердив, що BIC Chrome поки що не моє :-)

Нарешті вирішив припинити цей глум і вставив в станок перевірену Personna.

Поки що поголився нею всього раз. Чи то вже руку набив, чи розуму набрався, чи лезо все ж нормальне, але результат цілком тягне на пристойний SAS+, але до дупці немовляти не дотягує добряче.

Буду голитися цим лезом у цьому станку вдруге, точно ще не вирішив. Зрештою, хочеться нарешті нормального гоління звичним станком, втомився трохи від експериментів.

Отже, що можна сказати насамкінець.

Чи варто купувати цей станок?
Однозначно - не варто за ним ганятися, факт! В іншому, є, певно, кілька категорій користувачв, яких він може зацікавити.

Ну, по-перше, експериментатори. Але ці хлопці такі навіжені, що їх будь-що подібне зацікавить, а мої поради крутили вони в носі :-)

По-друге, можна рекомендувати станок тим, хто хоче спробувати перейти з системної бритви на Т-шку, але панічно боїться порізати лице першим же дотиком обопільногострого леза. Як я писав, станок має велику подібність у використанні з системними бритвами - він легкий з перевагою на ручку, лезо щільно заховане, його виліт ледь помітний і майже невідчутний. Голить м’яко-м’яко навіть з агресивними лезами. Якщо, звичайно, в якийсь момент не психонути, як я це був зробив :-)
Відучити від дурних звичок, набутих від використання жилеттів, цей станок не зможе, але страх перед Т-шкою мабуть допоможе здолати.

По-третє, цей станок сподобається тим, хто хоче добряче зекономити на голінні. Копійчані леза і станок вартістю у пару пляшок пива - чим не варіант?

Гадаю ще, цей станок може зацікавити людей з м’якою щетиною та/або схильною до подразнень шкірою. Таку щетину цим станком буде легко подолати, а щоб отримати подразнення мені загалом довелося докласти неабияких зусиль.

Наразі все, панове. Дякую за увагу!
Як будуть питання, звертайтеся. Я, звичайно ж, дуже здивуюся з цього приводу, але з радістю відповім :-)

Фоточки не вставляю, бо поки не заню як це тут до пуття зробити. Тож, даруйте вже, простіше буде загуглити картинку, як виглядає цей станок.

О, і насамсамсамкінець: поки писав цю… еееее… цей твір, надибав у мережі станок Wilkinson Sword Classic (Schick). Так він - тютенька в тютеньку такий самий, як і Treet Platinum. Хіба що у нього на верхній кришці видавлені вілкінсонівські шаблюки, а ціна трохи вища - чотири пива і горішки :-)))


Последний раз редактировалось: fill (Пн 26 Мар 2018 - 20:10), всего редактировалось 1 раз(а)

Олександр Тернавский и vates поставили лайк

Вернуться к началу Перейти вниз
Just a Hobby
Admin
Just a Hobby

Сообщения : 2203
Репутация : 1777
Дата регистрации : 2017-10-17
Возраст : 40
Откуда : Odessa

Станок Treet Platinum Empty
СообщениеТема: Re: Станок Treet Platinum   Станок Treet Platinum EmptyПт 23 Мар 2018 - 19:36

Спасибо за обзор, умеете писать. Стиль мне понравился Станок Treet Platinum 1297117970

Я так понимаю вы про этот станочек?
[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]

CrowHunter поставил(а) дизлайк

Вернуться к началу Перейти вниз
http://shaveua.forum2x2.ru
fill
Постоялец
Постоялец
fill

Сообщения : 868
Репутация : 464
Дата регистрации : 2018-02-12
Возраст : 52
Откуда : Київ

Станок Treet Platinum Empty
СообщениеТема: Re: Станок Treet Platinum   Станок Treet Platinum EmptyПт 23 Мар 2018 - 19:42

Так-так, це він - моя прєлєсть! :-)

І дякую за оцінку! :-)
Вернуться к началу Перейти вниз
Murkatavr
Завсегдатай
Завсегдатай
Murkatavr

Сообщения : 160
Репутация : 88
Дата регистрации : 2018-01-16
Возраст : 49
Откуда : Київ

Станок Treet Platinum Empty
СообщениеТема: Re: Станок Treet Platinum   Станок Treet Platinum EmptyПт 23 Мар 2018 - 19:47

От лихо, тільки-но я поставив собі за мету будь-що, за будь-яку ціну та зусилля спіймати цей станок, так ось тобі: "не варто за ним ганятися, факт!" То ж доведеться тепер ці гроші витратити на пиво та по новому знайти сенс життя! )))

За огляд: 5.5, за стиль написання: 5.7, за сміливий експеримент 5.7, за почуття гумору: 5.9 за п'ятибальною шкалою! )))
Вернуться к началу Перейти вниз
fill
Постоялец
Постоялец
fill

Сообщения : 868
Репутация : 464
Дата регистрации : 2018-02-12
Возраст : 52
Откуда : Київ

Станок Treet Platinum Empty
СообщениеТема: Re: Станок Treet Platinum   Станок Treet Platinum EmptyПт 23 Мар 2018 - 19:49

Не біда!
Якщо той, знаю одного хлопа в Києві, який в хороші руки віддасть такий станочок (без блістера і вже з одним лезом) всього за одне пиво :-)
Вернуться к началу Перейти вниз
Oleksii
Завсегдатай
Завсегдатай
Oleksii

Сообщения : 492
Репутация : 497
Дата регистрации : 2017-12-10
Откуда : Київ

Станок Treet Platinum Empty
СообщениеТема: Re: Станок Treet Platinum   Станок Treet Platinum EmptyПт 23 Мар 2018 - 22:05

так написано, що й картинки не потрібні )
+!
Вернуться к началу Перейти вниз
Online
fill
Постоялец
Постоялец
fill

Сообщения : 868
Репутация : 464
Дата регистрации : 2018-02-12
Возраст : 52
Откуда : Київ

Станок Treet Platinum Empty
СообщениеТема: Re: Станок Treet Platinum   Станок Treet Platinum EmptyСб 24 Мар 2018 - 0:19

Дякую! :-)
Вернуться к началу Перейти вниз
Олександр Тернавский
Живет тут
Живет тут
Олександр Тернавский

Сообщения : 1473
Репутация : 1341
Дата регистрации : 2018-02-09
Возраст : 60
Откуда : Полтава, Балашиха

Станок Treet Platinum Empty
СообщениеТема: Re: Станок Treet Platinum   Станок Treet Platinum EmptyСб 24 Мар 2018 - 12:16

Murkatavr пишет:
От лихо, тільки-но я поставив собі за мету будь-що, за будь-яку ціну та зусилля спіймати цей станок, так ось тобі: "не варто за ним ганятися, факт!" То ж доведеться тепер ці гроші витратити на пиво та по новому знайти сенс життя! )))


Изложение великолепно. Получил удовольствие от написанного. Посоветовал бы этот. WILKINSON SWORD CLASSIC. Многими предпочтительнее.

CrowHunter поставил(а) дизлайк

Вернуться к началу Перейти вниз
fill
Постоялец
Постоялец
fill

Сообщения : 868
Репутация : 464
Дата регистрации : 2018-02-12
Возраст : 52
Откуда : Київ

Станок Treet Platinum Empty
СообщениеТема: Re: Станок Treet Platinum   Станок Treet Platinum EmptyПн 26 Мар 2018 - 13:04

Дякую, Олександре!

Я бачив в неті цей WILKINSON SWORD CLASSIC. Він дійсно один в один, як і Treet Platinum.
Можливо, в ньому трохи кращий пластик і більш вивірена геометрія. Але не думаю, що він дає принципово інший результат.
Принаймні, коли зазвичай користуєшся чимось більш путнім, дауншифтитися до платсикових станків мабуть не варто :-)
Вернуться к началу Перейти вниз
mougrim
Участник
Участник
mougrim

Сообщения : 98
Репутация : 57
Дата регистрации : 2018-02-01
Возраст : 36
Откуда : Алчевськ-Київ

Станок Treet Platinum Empty
СообщениеТема: Re: Станок Treet Platinum   Станок Treet Platinum EmptyВт 27 Мар 2018 - 13:10

Плюс у карму. Написано гарно Smile

Найкраща бритва для гоління після гулянки, коли руки трясуться Smile

Алексей V поставил(а) лайк

Вернуться к началу Перейти вниз
Roman313
Живет тут
Живет тут
Roman313

Сообщения : 1322
Репутация : 926
Дата регистрации : 2017-11-20
Откуда : Львів

Станок Treet Platinum Empty
СообщениеТема: Re: Станок Treet Platinum   Станок Treet Platinum EmptyВт 27 Мар 2018 - 13:48

Станок Treet Platinum 3387126096 Станок Treet Platinum 3202928208 Станок Treet Platinum 3387126096
Вернуться к началу Перейти вниз
fill
Постоялец
Постоялец
fill

Сообщения : 868
Репутация : 464
Дата регистрации : 2018-02-12
Возраст : 52
Откуда : Київ

Станок Treet Platinum Empty
СообщениеТема: Re: Станок Treet Platinum   Станок Treet Platinum EmptyВт 27 Мар 2018 - 13:49

Дякую!

Як варіант, можна ще брати цей станок з собою у похід в степи-ліси-гори - не шкода буде пролюбити його десь у кущах :-)
Вернуться к началу Перейти вниз
panterra
Новичок
Новичок
panterra

Сообщения : 16
Репутация : 7
Дата регистрации : 2017-11-26

Станок Treet Platinum Empty
СообщениеТема: Re: Станок Treet Platinum   Станок Treet Platinum EmptyВс 1 Апр 2018 - 12:11

По качеству они небо и земля. Вилкинсон сделан очень качественно и бреет намного лучше и чище. А Трит мне попался с заусеницами на плите, пришлось убирать их при помощи мелкой наждачки.
Вернуться к началу Перейти вниз
fill
Постоялец
Постоялец
fill

Сообщения : 868
Репутация : 464
Дата регистрации : 2018-02-12
Возраст : 52
Откуда : Київ

Станок Treet Platinum Empty
СообщениеТема: Re: Станок Treet Platinum   Станок Treet Platinum EmptyВс 1 Апр 2018 - 17:46

Та навіть не сперечатимусь. Ба більше - впевнений, що Wilkinson набагато кращий.
Просто не маю потреби в ньому.
Мені й Treet той сто років був снився. Але вже як купив його собі на п'яну голову, то хоч вже спробувати тре' було :-)
Вернуться к началу Перейти вниз
Just a Hobby
Admin
Just a Hobby

Сообщения : 2203
Репутация : 1777
Дата регистрации : 2017-10-17
Возраст : 40
Откуда : Odessa

Станок Treet Platinum Empty
СообщениеТема: Re: Станок Treet Platinum   Станок Treet Platinum EmptyВс 1 Апр 2018 - 17:48

fill пишет:
Але вже як купив його собі на п'яну голову,.....

не самый хреновый поступок на пьяную голову Wink

Моя Цірюльня поставил(а) лайк

Вернуться к началу Перейти вниз
http://shaveua.forum2x2.ru
fill
Постоялец
Постоялец
fill

Сообщения : 868
Репутация : 464
Дата регистрации : 2018-02-12
Возраст : 52
Откуда : Київ

Станок Treet Platinum Empty
СообщениеТема: Re: Станок Treet Platinum   Станок Treet Platinum EmptyВс 1 Апр 2018 - 17:54

Можна про решту я не писатиму? :-)
Вернуться к началу Перейти вниз
Автор этого сообщения в настоящий момент забанен. - Посмотреть сообщение
fill
Постоялец
Постоялец
fill

Сообщения : 868
Репутация : 464
Дата регистрации : 2018-02-12
Возраст : 52
Откуда : Київ

Станок Treet Platinum Empty
СообщениеТема: Re: Станок Treet Platinum   Станок Treet Platinum EmptyСр 2 Сен 2020 - 20:20

В житті кожного чоловіка бувають моменти, коли доводиться робити вибір: женитися чи не женитися, купатися чи не купатися, взяти два пива по акції чи станок Treet...
І от озираєшся на своє життя... І бачиш, що пива по акції було вже повно, а Treet-а ще не було.
І береш Treet...
І швидко розумєш: краще було брати два пива по акції :-)))

Just a Hobby, trimmer, Сергей Акулов, Vitgor, Александр Lutsk и vates поставили лайк

Вернуться к началу Перейти вниз
Александр Lutsk
Завсегдатай
Завсегдатай
Александр Lutsk

Сообщения : 428
Репутация : 84
Дата регистрации : 2019-12-15
Возраст : 48
Откуда : Луцк

Станок Treet Platinum Empty
СообщениеТема: Re: Станок Treet Platinum   Станок Treet Platinum EmptyСр 2 Сен 2020 - 21:07

От і я так само взяв колись той Treet по акції)). І шо, лежить дубом уже з пів року і навіть не було ще бажання його спробувати. Може подарую комусь).

fill, Сергей Акулов и user999 поставили лайк

Вернуться к началу Перейти вниз
Online
Андроний
Постоялец
Постоялец
Андроний

Сообщения : 513
Репутация : 75
Дата регистрации : 2018-05-20
Возраст : 46
Откуда : Черкассы

Станок Treet Platinum Empty
СообщениеТема: Re: Станок Treet Platinum   Станок Treet Platinum EmptyЧт 3 Сен 2020 - 8:49

Сколько на глаза не попадалось, это чудо современной техники, даже в мыслях не было его купить. Правило юшки из дешёвой рыбки, никто не отменял

fill поставил(а) лайк

Вернуться к началу Перейти вниз
Автор этого сообщения в настоящий момент забанен. - Посмотреть сообщение
Александр Lutsk
Завсегдатай
Завсегдатай
Александр Lutsk

Сообщения : 428
Репутация : 84
Дата регистрации : 2019-12-15
Возраст : 48
Откуда : Луцк

Станок Treet Platinum Empty
СообщениеТема: Re: Станок Treet Platinum   Станок Treet Platinum EmptyЧт 3 Сен 2020 - 11:58

В мене теж була така думка. Хотів знайти щось пристойне офлайн. Найкраще що знайшов це Treet Hercules, Rapira platinum lux, Wilkinson sward classic. Все інше Китай. Вибір не дуже. Без інтернету ніяк, одним словом. Та ж сама ситуація з помазками, кремами, милом, лосьоном і т.п.

fill и user999 поставили лайк

Вернуться к началу Перейти вниз
Online
fill
Постоялец
Постоялец
fill

Сообщения : 868
Репутация : 464
Дата регистрации : 2018-02-12
Возраст : 52
Откуда : Київ

Станок Treet Platinum Empty
СообщениеТема: Re: Станок Treet Platinum   Станок Treet Platinum EmptyЧт 3 Сен 2020 - 12:07

Так само час від часу проглядаю, що наш розкладочний рітейл пропонує.
Пару разів навіть у руки брав, аби роздивитися, що то воно за диво дивне :-)

Так на фоні того шлаку Treet взагалі виглядає досить пристойним станком :-)
Тим паче, що ним і поголитися реально можна. Ще й з певним комфортом.

Скажу більше: свій Treet, що я про нього й писав на початку цієї теми, я подарував колезі. І колега таки навернувся до класичного гоління :-)
Тож, вважаю, що гроші зрештою були витрачені не даремно :-)

user999, Александр Lutsk и vates поставили лайк

Вернуться к началу Перейти вниз
vates
Постоялец
Постоялец
vates

Сообщения : 720
Репутация : 263
Дата регистрации : 2020-04-02
Откуда : Kyiv

Станок Treet Platinum Empty
СообщениеТема: Re: Станок Treet Platinum   Станок Treet Platinum EmptyЧт 3 Сен 2020 - 12:25

Перший пост - чудовий фейлетон, прочитав із задоволенням!

У мене лежить дуже схожий за контрукцією станок Dorco. Купував його у 2009, коли під час переїзду десь загубив свої старі станки (потім знайшов), і голився потім виключно ним десь 4 роки. Так ніяких проблем з ефективністю не пригадую. Потрібно буде його все ж відшукати і спробувати зараз.

fill поставил(а) лайк

Вернуться к началу Перейти вниз
fill
Постоялец
Постоялец
fill

Сообщения : 868
Репутация : 464
Дата регистрации : 2018-02-12
Возраст : 52
Откуда : Київ

Станок Treet Platinum Empty
СообщениеТема: Re: Станок Treet Platinum   Станок Treet Platinum EmptyЧт 3 Сен 2020 - 13:00

А чого б і не спробувати? :-)
Тим більше, що з часом змінюються техніка, відчуття, розуміння.
Цікаво ж, як проявить себе станок на фоні набутого за певний час досвіду.

vates поставил(а) лайк

Вернуться к началу Перейти вниз
Спонсируемый контент
Станок Treet Platinum Empty
СообщениеТема: Re: Станок Treet Platinum   Станок Treet Platinum Empty

Вернуться к началу Перейти вниз
 
Станок Treet Platinum
Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Перший Український бритвений форум :: БЕЗОПАСНЫЕ БРИТВЫ :: Бритвы с двусторонним лезвием DE Razor-
Перейти: