Перший Український форум класичного гоління
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Перший Український форум класичного гоління

Орки, йдіть слідом за своїм російським кораблем, це форум для шанувальників класичного вологого гоління

ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

Куплю lord L122.

Перейти донизу 
2 користувачів
АвторПовідомлення
KovalM
Новачок
Новачок
KovalM

Репутація : 1
Дата реєстрації : 22.06.2018

Куплю lord L122. Empty
ПовідомленняТема: Куплю lord L122.   Куплю lord L122. EmptyПт 11 Лист 2022 - 15:43

У кого є в наявності-куплю.Потрібна ручка від нього або сам станок в зборі.Маю такий з пластмасовою гардою і довгою ручкою,яка мені не зручна.Заздалегідь вдячний.Пишіть в ОП.
Повернутися до початку Перейти донизу
igor
Новачок
Новачок

Репутація : 15
Дата реєстрації : 11.03.2018
Вік : 64

Куплю lord L122. Empty
ПовідомленняТема: ручка лорд   Куплю lord L122. EmptyПт 11 Лист 2022 - 19:53

добрий вечір! в мене є лорд (голова копія меркура) з пластиковою ручкою, і металева рапіра, зовнішньо схожа на одну з моделей лорда, ручка металева. нажаль, я не розумію як в цьому форматі передати фото. станки можу віддати безкоштовно якщо вам цікаво. мій номер в вайбері, телеграмі 098 841 78 00. з повагою, ігор
KovalM
Новачок
Новачок
KovalM

Куплю lord L122. Empty
ПовідомленняТема: Re: Куплю lord L122.   Куплю lord L122. EmptyСб 12 Лист 2022 - 7:13

Дякую.Лорд візьму.Він як раз на довгу ручку від мого 122-стане.Спробувати буде цікаво.096 200 26 26 Михайло Ковальчук.Київ.70 відлілення НП.Рапіра злюча і була в мене.Ручка в ній ржавіє.Скиньте в ОП номер картки і скільки за лорд винен буду.
KovalM
Новачок
Новачок
KovalM

Куплю lord L122. Empty
ПовідомленняТема: Re: Куплю lord L122.   Куплю lord L122. EmptyВт 15 Лист 2022 - 9:19

Щиро вдячний камраду Igor. Такі безкорисні люди велика рідкість в наш час.Питання по лорд 122 залишаю відкритим.
Спонсорований контент

Куплю lord L122. Empty
ПовідомленняТема: Re: Куплю lord L122.   Куплю lord L122. Empty

Куплю lord L122.
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Куплю чашу Timeless.
» Куплю на пробу D R Harris
» Куплю леза Made in USA
» Куплю RazoRock Lupo aluminum
» Куплю SE лезвия для головы YAQI

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Перший Український форум класичного гоління :: КУПІВЛЯ/ПРОДАЖ/ОБМІН :: Купівля та Продаж-
Перейти до: