ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Контроль якості лез

Перейти донизу 
+2
Kitten911
supernova
6 користувачів
АвторПовідомлення
supernova
Бувалий
Бувалий
supernova


Повідомлень : 105
Репутація : 2
Дата реєстрації : 03.08.2021
Звідки : Луцьк

Контроль якості лез Empty
ПовідомленняТема: Контроль якості лез   Контроль якості лез EmptyСб 1 Жовт 2022 - 18:24

Користуючись одним і тим же бритвенним сетапом місяцями підряд я зрозумів, що в лез є серйозні проблеми з якістю продукту. Маючи абсолютно все однакове, змінювалося лише якість піни, яку я збивав (мило, бритва, ванна перед голінням) -- все однаковісіньке. Довгий період часу я думав, що я якось можливо гірше збиваю піну одного дня від іншого, погане ковзання і тому лезо дереться (я змінюю лезо після кожного бриття). Але в принципі за 2-3 місяці кореляція дуже часто не спрацьовувала так як очікувалось -- прямо неймовірне приготування мила, але лезо дереться так, що бритись неможливо. За цей період я користувався лише astra green і gilette platinum і gilette nacet, рідко новою персоною, що зараз виробляється в німеччині. Тому пишу лише за астру і джилет -- Астра десь 1 до 7-8 погане лезо, джилет platinum кожне 3 не бриє, nacet десь кожне 5. Думаю, що проблема саме в лезах, бо коли на самому початку бриття я змінював лезо після того як якесь дерло, то все було супер (джилет деколи 2 рази змінював).
Можливо я помиляюся і це не в лезах проблема -- [b]хтось має якісь альтернативні пояснення[/b]? І щоб уточнити, що різниця не просто якась невелика, а справді одним можу бритися, іншим боляче.
Якщо комусь цікавий сетап -- MDC Fougere дуже щедро, не шкодуючи, tatara masamune, душ перед голінням, помазок simpson tulip t3.  
У вас самих буває, що дістаєте лезо нове, а воно не бриє, берете інше з тої ж упаковки і все ок?
P.S Зараз буду використовувати пачку персони, цікаво як там буде.
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3411
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Контроль якості лез Empty
ПовідомленняТема: Re: Контроль якості лез   Контроль якості лез EmptyСб 1 Жовт 2022 - 19:59

У меня недавно был такой прикол, одна сторона лезвия отлично бреет, а вторая просто тупая и не бреет вообще, но это одно из пачек 10+ лезвие было спутник
Повернутися до початку Перейти донизу
Pisatel
Частий гість
Частий гість
Pisatel


Повідомлень : 94
Репутація : 0
Дата реєстрації : 15.03.2021
Вік : 49
Звідки : Киев

Контроль якості лез Empty
ПовідомленняТема: Re: Контроль якості лез   Контроль якості лез EmptyСб 1 Жовт 2022 - 20:55

Такого не помічав бо напевно тому що використовував завжди гострі леза. Якщо не пробували то спробуйте бік хром тим паче якщо у вас повна мазамуне.
Повернутися до початку Перейти донизу
supernova
Бувалий
Бувалий
supernova


Повідомлень : 105
Репутація : 2
Дата реєстрації : 03.08.2021
Звідки : Луцьк

Контроль якості лез Empty
ПовідомленняТема: Re: Контроль якості лез   Контроль якості лез EmptyСб 1 Жовт 2022 - 21:02

[quote="Pisatel"]Такого не помічав бо напевно тому що використовував завжди гострі леза. Якщо не пробували то спробуйте бік хром тим паче якщо у вас повна мазамуне. [/quote]
Дякую. В мене 0.68. Я пробував багато лез, якісь більше сподобались, якісь менше. Багато чого мінялося в той період, коли пробував леза -- мила, помазки, техніка. Зокрема в той період я пробував і бік хром -- мені сподобався. Але на той час, коли я тестував леза, я навіть не задумувався про те, що леза в одній упаковці можуть бути різні. Цей висновок я зробив лише тоді, коли брився всім однаковим місяцями.
Повернутися до початку Перейти донизу
Pisatel
Частий гість
Частий гість
Pisatel


Повідомлень : 94
Репутація : 0
Дата реєстрації : 15.03.2021
Вік : 49
Звідки : Киев

Контроль якості лез Empty
ПовідомленняТема: Re: Контроль якості лез   Контроль якості лез EmptyСб 1 Жовт 2022 - 21:07

З бік хром не помічав що різниться якість. Але я вас розумію бо це можно помітити тільки у м‘яких станках.
Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2954
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Контроль якості лез Empty
ПовідомленняТема: Re: Контроль якості лез   Контроль якості лез EmptyСб 1 Жовт 2022 - 21:57

supernova пише:
Pisatel пише:
Такого не помічав бо напевно тому що використовував завжди гострі леза. Якщо не пробували то спробуйте бік хром тим паче якщо у вас повна мазамуне.
Дякую. В мене 0.68. Я пробував багато лез, якісь більше сподобались, якісь менше. Багато чого мінялося в той період, коли пробував леза -- мила, помазки, техніка. Зокрема в той період я пробував і бік хром -- мені сподобався. Але на той час, коли я тестував леза, я навіть не задумувався про те, що леза в одній упаковці можуть бути різні. Цей висновок я зробив лише тоді, коли брився всім однаковим місяцями.
А що за Масамуне 0.68?
Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
supernova
Бувалий
Бувалий
supernova


Повідомлень : 105
Репутація : 2
Дата реєстрації : 03.08.2021
Звідки : Луцьк

Контроль якості лез Empty
ПовідомленняТема: Re: Контроль якості лез   Контроль якості лез EmptyСб 1 Жовт 2022 - 22:04

[quote="egoist"][quote="supernova"][quote="Pisatel"]Такого не помічав бо напевно тому що використовував завжди гострі леза. Якщо не пробували то спробуйте бік хром тим паче якщо у вас повна мазамуне. [/quote]
Дякую. В мене 0.68. Я пробував багато лез, якісь більше сподобались, якісь менше. Багато чого мінялося в той період, коли пробував леза -- мила, помазки, техніка. Зокрема в той період я пробував і бік хром -- мені сподобався. Але на той час, коли я тестував леза, я навіть не задумувався про те, що леза в одній упаковці можуть бути різні. Цей висновок я зробив лише тоді, коли брився всім однаковим місяцями.[/quote]
А що за Масамуне 0.68?[/quote]
Закритий гребінь має 0.68 gap
Повернутися до початку Перейти донизу
Pisatel
Частий гість
Частий гість
Pisatel


Повідомлень : 94
Репутація : 0
Дата реєстрації : 15.03.2021
Вік : 49
Звідки : Киев

Контроль якості лез Empty
ПовідомленняТема: Re: Контроль якості лез   Контроль якості лез EmptyСб 1 Жовт 2022 - 22:05

0.63

egoist та supernova Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2954
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Контроль якості лез Empty
ПовідомленняТема: Re: Контроль якості лез   Контроль якості лез EmptyСб 1 Жовт 2022 - 22:06

Pisatel пише:
0.63
Таку знаю ))) а 0.68 не чув

supernova Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
Автор цього повідомлення на даний час заблокований на форумі - Переглянути повідомлення
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1587
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Контроль якості лез Empty
ПовідомленняТема: Re: Контроль якості лез   Контроль якості лез EmptyНд 2 Жовт 2022 - 5:43

Что я только что прочитал?(((
Несколько лет пользуюсь астрой и джиллеттами и ни разу не попадал на брак, отличные лезвия, по соотношению цена-качество лучшие.
И да, Джиллетт американская компания.

vicbro та egoist Поставили вподобайку

Pitchshifter поставив(ла) "Не подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Контроль якості лез
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Олія Макадамії в якості прешейва.
» Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ЛЕЗА ДЛЯ БРИТВ ТА ШАВЕТОК :: Двосторонні леза DE Razor-
Перейти до: