ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Хочу порекомендовать мыло компании Pearl.

Перейти донизу 
+2
Ruslan
Сэм
6 користувачів
АвторПовідомлення
Сэм
Постоялець
Постоялець
Сэм


Повідомлень : 921
Репутація : 395
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 42
Звідки : Киев

Хочу порекомендовать мыло компании Pearl. Empty
ПовідомленняТема: Хочу порекомендовать мыло компании Pearl.   Хочу порекомендовать мыло компании Pearl. EmptyСб 23 Лип 2022 - 22:45

Хочу порекомендовать данное мыло компании Pearl, мало кто о нем говорит, незаслуженно обделено вниманием, но оно достойное как по ТТХ так и по скольжению и постскольжению, бреюсь им уже третий раз и постоянно радует и цена на него совсем не велика

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, Олександр Тернавский, Акулов, РустВр, stanislav-q, Віталіk, Armadilla і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6897
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Хочу порекомендовать мыло компании Pearl. Empty
ПовідомленняТема: Re: Хочу порекомендовать мыло компании Pearl.   Хочу порекомендовать мыло компании Pearl. EmptyНд 24 Лип 2022 - 8:36

На скільки я зрозумів, ці мила веганськи?
Повернутися до початку Перейти донизу
Віталіk
Постоялець
Постоялець
Віталіk


Повідомлень : 817
Репутація : 74
Дата реєстрації : 03.07.2020
Вік : 42
Звідки : Львів

Хочу порекомендовать мыло компании Pearl. Empty
ПовідомленняТема: Re: Хочу порекомендовать мыло компании Pearl.   Хочу порекомендовать мыло компании Pearl. EmptyНд 24 Лип 2022 - 8:59

Pearl в Україні вже має великий перелік продукції. Цікаво як їх лосьйон і крема. Можливо хтось пробував?

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
РустВр
Бувалий
Бувалий
РустВр


Повідомлень : 296
Репутація : 10
Дата реєстрації : 23.06.2019
Вік : 46
Звідки : Самбір

Хочу порекомендовать мыло компании Pearl. Empty
ПовідомленняТема: Re: Хочу порекомендовать мыло компании Pearl.   Хочу порекомендовать мыло компании Pearl. EmptyНд 24 Лип 2022 - 10:18

Як по ароматам сильно чути чи так ледь-ледь. Чи є різниця в процесі гоління між ними двома, і як кавовий себе зарекомендував?

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Сэм
Постоялець
Постоялець
Сэм


Повідомлень : 921
Репутація : 395
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 42
Звідки : Киев

Хочу порекомендовать мыло компании Pearl. Empty
ПовідомленняТема: Re: Хочу порекомендовать мыло компании Pearl.   Хочу порекомендовать мыло компании Pearl. EmptyНд 24 Лип 2022 - 12:41

РустВр пише:
Як по ароматам сильно чути чи так ледь-ледь. Чи є різниця в процесі гоління між ними двома, і як кавовий себе зарекомендував?
ароматы выражены больше среднего, в процессе бритья консистенция одинаковая, но мыло с запахом кофе мне показалось более твердым

Акулов, РустВр та Віталіk Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Сэм
Постоялець
Постоялець
Сэм


Повідомлень : 921
Репутація : 395
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 42
Звідки : Киев

Хочу порекомендовать мыло компании Pearl. Empty
ПовідомленняТема: Re: Хочу порекомендовать мыло компании Pearl.   Хочу порекомендовать мыло компании Pearl. EmptyНд 24 Лип 2022 - 12:41

Ruslan пише:
На скільки я зрозумів, ці мила веганськи?
да

Ruslan та Акулов Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1049
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Хочу порекомендовать мыло компании Pearl. Empty
ПовідомленняТема: Re: Хочу порекомендовать мыло компании Pearl.   Хочу порекомендовать мыло компании Pearl. EmptyЧт 28 Лип 2022 - 12:43

У Юрия Айвазова (M.O.W.) на обзоре было мыло Pearl coffeeop.
И ему, как артизану, делающему отличное мыло на разных базах, понравилось очень оно своими ТТХ и т.д.
Я тоже получил уже его, правда еще не использовал. Мне, в отличие от Сэма, более твердым показалось белое мыло. И запах у него не такой сильный, как у кофейного. Хотя у кофейного на мой нюх аромат не кофе, а чистого насыщенного какао (горячего шоколада).

РустВр та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
РустВр
Бувалий
Бувалий
РустВр


Повідомлень : 296
Репутація : 10
Дата реєстрації : 23.06.2019
Вік : 46
Звідки : Самбір

Хочу порекомендовать мыло компании Pearl. Empty
ПовідомленняТема: Re: Хочу порекомендовать мыло компании Pearl.   Хочу порекомендовать мыло компании Pearl. EmptyЧт 28 Лип 2022 - 14:44

На днях і мені Рearl coffeeop прийде з маслом для прешейву від них зі знижкою в 10% і безкоштовною доставкою на бритвамаг.

Акулов та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3408
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Хочу порекомендовать мыло компании Pearl. Empty
ПовідомленняТема: Re: Хочу порекомендовать мыло компании Pearl.   Хочу порекомендовать мыло компании Pearl. EmptyЧт 24 Серп 2023 - 15:37

Ну что же, теперь и я могу присоединиться к вашей компании, попробовал уже два варианта этого мыла, на очереди третий, что могу сказать, мыло отличное, ароматы мне нравятся, по консистенции самое твердое sunrise bliss  и самая удобная банка ( хоть и вообще не удобная )) но в отличии от  coffeeop  и Shavers spirit  можно её назвать удобной))) самое мягкое coffeeop из этих трёх вариантов, по ттх все они +- одинаковые, но по составу они отличаются  ( маленькие и большие )хотя ещё не успел попробовать shavers spirit, но думаю оно не будет отличаться, по аромату мне все три варианта нравятся, но. Coffeeop самый позитивный и приятный!
Очень удивило меня в этом мыле скольжение и постскольжение, за такие деньги не ожидал таких ттх, мне оно однозначно понравилось больше чем многие варианты которые по ценнику в несколько раз выше индусов!
Рекомендую всем к затесту, отличная альтернатива дорогим вариантам мыл с отличными ттх!

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Сэм, razorblade1989, Олександр Тернавский, Акулов, vicbro, stanislav-q, Александр 7676 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Віталіk
Постоялець
Постоялець
Віталіk


Повідомлень : 817
Репутація : 74
Дата реєстрації : 03.07.2020
Вік : 42
Звідки : Львів

Хочу порекомендовать мыло компании Pearl. Empty
ПовідомленняТема: Re: Хочу порекомендовать мыло компании Pearl.   Хочу порекомендовать мыло компании Pearl. EmptyЧт 24 Серп 2023 - 20:36

Рекомендую спробувати їхній крем
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3408
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Хочу порекомендовать мыло компании Pearl. Empty
ПовідомленняТема: Re: Хочу порекомендовать мыло компании Pearl.   Хочу порекомендовать мыло компании Pearl. EmptyЧт 24 Серп 2023 - 23:46

Віталіk пише:
Рекомендую спробувати їхній крем
Для/после/перед?

razorblade1989 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Віталіk
Постоялець
Постоялець
Віталіk


Повідомлень : 817
Репутація : 74
Дата реєстрації : 03.07.2020
Вік : 42
Звідки : Львів

Хочу порекомендовать мыло компании Pearl. Empty
ПовідомленняТема: Re: Хочу порекомендовать мыло компании Pearl.   Хочу порекомендовать мыло компании Pearl. EmptyНд 3 Вер 2023 - 19:02

Kitten911 пише:

Для/после/перед?
Крем для гоління дуже вразив, після, в них бальзам, класний аромат, ефективність на 4+ і без блиску та плівки

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3408
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Хочу порекомендовать мыло компании Pearl. Empty
ПовідомленняТема: Re: Хочу порекомендовать мыло компании Pearl.   Хочу порекомендовать мыло компании Pearl. EmptyНд 3 Вер 2023 - 19:05

Віталіk пише:

Крем для гоління дуже вразив, після, в них бальзам, класний аромат, ефективність на 4+ і без блиску та плівки
Виталик, а где ты крем заказывал?

Ага, уже нашёл там же где и мыло брал, спасибо, нужно будет попробовать.
Заказал уже и масло и аш и крем, буду тестить))

creativeresponse, Віталіk та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
 
Хочу порекомендовать мыло компании Pearl.
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Парфум, который хочу попробовать.
» А в кого які годинники?
» Помазок PEARL, 30 мм.
» PEARL FLAXI
» Pearl Blaze

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: НАВКОЛО-ГОЛЯРСЬКА КОСМЕТИКА :: Засоби для гоління-
Перейти до: