ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Де чого цікавого продається

Перейти донизу 
+82
mad_fish
stanislav-q
WetShaver
clint
РустВр
Firefighter_1987
STEEL
R0CKman
CNPOMAHELL
Qwertyus
Meo
SurferUa
Stas3415
Михаил Александрович
Alfed
Caballero
creativeresponse
Vlad_S
Wład
Oleksii
Alex
Bonbon
Cawa
Акулов
sobol-21
paha
Юрий_М
Oleksandr U$A
Kozachok
Изотовец
_yk_
Vitaly74
Cobbler
Caonima
m-2020
staseg
Sam
Nils
Wolfskin
Соло
MachinaMad
Alter ego
sheld
kh_fish
rhbwz
Shave Master
Artur87
trimmer
Янеж
Sauvage
Ruslan
Vlad_Med
q7819
Proklus
KHSN
Віталіk
Виктор75
Armadilla
alex-kin
all75
vicbro
andreyv1979
stinger
fluider
egoist
Yura_
Сэм
Centro
LADO
ARTURIUS
ditrih_
tehndir
Jeemye
bulldog38
fill
Kitten911
Олександр Lutsk
Abdula
wakidzasi
Jim Beam
fran.ivan.ua
Александр 7676
86 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 18 ... 31, 32, 33
АвторПовідомлення
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 111
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

Де чого цікавого продається - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 33 EmptyЧт 2 Травень 2024 - 16:29

all75 пише:

Легко тобі, з висоти свого досвіду, з різних боків дивитися. ))) А йому, мабуть краще не дивитися скільки коштує дороге мило...
Я люблю раціонально витрачати кошти) Нащо переплачувати за те, якщо те саме можна отримати в 10 раз дешевше?

vicbro та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 285
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Де чого цікавого продається - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 33 EmptyЧт 2 Травень 2024 - 16:50

blind_d пише:
Я люблю раціонально витрачати кошти) Нащо переплачувати за те, якщо те саме можна отримати в 10 раз дешевше?
Логічний підхід. В мене такий самий. Та думаю і ще багато у кого. Ньюанс в тому що: тим хто не відчуває різницю - тим нема сенсу переплачувати, але є і ті хто відчуває різницю і вони готові переплатити за цю різницю і в 10 раз і навіть більше... 
Так само і з бритвами, дехто не відчуває різницю між станком Балі і DE89 і йому немає сенсу переплачувати, а тому хто відчуває - є сенс переплатити.

Yura_, Bonbon, Meo та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 376
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Де чого цікавого продається - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 33 EmptyЧт 2 Травень 2024 - 16:52

blind_d пише:

Як на мене, то людині, котра може позволити собі купити такі мила, буде байдуже на знижки) бо 800грн - це також висока ціна для 100г якогось мила))
Насчет цены то все относительно и субъективно. Дорогие мыла стоят поболее обычно (~1-1.5к и больше). На их фоне фавсет в "козырной" коробке уже не таким дорогущим кажется. С другой стороны есть pearl за 200 грн, можно 4 банки взять за 800 и три года им бриться, на этом фане фавсет дорогой получается... Так что каждый сам должен решать - хочется на это деньги тратить или нет. Но в сравнении с остальными мылами фавсет уж точно не лакшери по цене. Даже "народный" табак в керамической банке по фулпрайсу +- столько и стоит.

А насчет скидок вообще не согласен - сколько бы денег не было, по скидке купить всегда приятнее (~1400 полная цена и 800 сейчас). Конечно, когда речь идет про что-то копеечное, там переплата "аж в два раза" уже несущественна (ну например пачку лезвий на тест взять за 20 грн или 40 грн - без разницы, та двадцатка ничего не решит). Как видите, у меня деньги на такое мыло были, но разницу в 500-700 грн. я вполне ощущаю и по фулпрайсу его брать не собирался :D. Не думаю, что я уникальный человек в этом плане  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

fill, Yura_, all75, Bonbon та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 111
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

Де чого цікавого продається - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 33 EmptyЧт 2 Травень 2024 - 16:54

all75 пише:

Логічний підхід. В мене такий самий. Та думаю і ще багато у кого. Ньюанс в тому що: тим хто не відчуває різницю - тим нема сенсу переплачувати, але є і ті хто відчуває різницю і вони готові переплатити за цю різницю і в 10 раз і навіть більше... 
Так само і з бритвами, дехто не відчуває різницю між станком Балі і DE89 і йому немає сенсу переплачувати, а тому хто відчуває - є сенс переплатити.
Воно то так, але не можна порівнювати різницю між станками з різницею між милами..)
Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 376
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Де чого цікавого продається - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 33 EmptyЧт 2 Травень 2024 - 16:59

blind_d пише:
Я люблю раціонально витрачати кошти) Нащо переплачувати за те, якщо те саме можна отримати в 10 раз дешевше?
Чтобы понять, ощущается разница или нет - чаще всего нужно это попробовать лично. Сделать это можно только или получив от кого-то пробники, или купив самому. Чаще второе.
Конечно, если вы пробовали 10-20 продуктов из совершенно разных ценовых категорий, на разных базах и т.д., а разницы вот вообще нет - тогда да, можно дальше тесты не продолжать и поставить для себя точку в бритвенных средствах. Если оно у вас не вызывает интереса и носит исключительно утилитарный характер, то и заморачиваться нет смысла.

Но тут по большей части сидят люди увлеченные, которым интересно пробовать новое, тестировать имеющееся, продавать ненужное, а спустя время опять к этому возвращаться и т.д. Поэтому рациональность в таком деле искать не нужно. Как и в любом другом увлечении.

fill, Yura_, mad_fish, Bonbon, Meo та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 242
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Де чого цікавого продається - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 33 EmptyЧт 2 Травень 2024 - 17:07

Я дуже довго гонявся за практичними та дешевими засобами у класинчному голінні, бо я фінансист і це професійна деформацію [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення], намагався тримати хобі в розумних межах. Є дуже багато якісних засобів в усіх цінових категоріях. Тут у кожного свій смак та бюджет. Але з годом я прийшов до висновку, що краще мати 1 мило середнього-преміального рівня, ніж 3 бюджетних. Особисто я більше від цього задоволення отримую. І, так, знижка грає роль :)

fill, Wolfskin, wakidzasi, stanislav-q, Kitten911, Yura_, all75 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 111
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

Де чого цікавого продається - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 33 EmptyЧт 2 Травень 2024 - 17:23

Ок. Табак із чашею я купляв на Нотіно по знижці за 400грн! Із чашею! Це мило без чаші) Думаю, що вартість тієї чаші =40-50% від заг.суми. Виходить, що саме мило Табак, вага якого 139г = 200-250грн. Модна вирахувати скільки буде коштувати 1г цього мила. І тепер ось це за 810грн, вага там яка? 110г здається? Рвзниця в ціні в 4 рази, вірно? Не вірю я, що така ж сама різниця цього мила буде в ТТХ)))

Wolfskin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2494
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Де чого цікавого продається - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 33 EmptyЧт 2 Травень 2024 - 17:31

blind_d пише:
Ок. Табак із чашею я купляв на Нотіно по знижці за 400грн! Із чашею! Це мило без чаші) Думаю, що вартість тієї чаші =40-50% від заг.суми. Виходить, що саме мило Табак, вага якого 139г = 200-250грн. Модна вирахувати скільки буде коштувати 1г цього мила. І тепер ось це за 810грн, вага там яка? 110г здається? Рвзниця в ціні в 4 рази, вірно? Не вірю я, що така ж сама різниця цього мила буде в ТТХ)))

Ти не враховуєш вартість задоволення.
А кожен обраховує йог по-своєму.

В хоббі немає лінійної залежності між ціною і якістю. Є залежність між тим, який кайф (в усіх-усіх сенсах слова) я хочу отримати, і чи готовий я заплатити за нього ту чи іншу ціну.

Тут все складно, чесно

stanislav-q, andreyv1979, Михаил Александрович, mad_fish, Bonbon, Meo та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 376
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Де чого цікавого продається - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 33 EmptyЧт 2 Травень 2024 - 17:32

blind_d пише:
Ок. Табак із чашею я купляв на Нотіно по знижці за 400грн! Із чашею! Це мило без чаші) Думаю, що вартість тієї чаші =40-50% від заг.суми. Виходить, що саме мило Табак, вага якого 139г = 200-250грн. Модна вирахувати скільки буде коштувати 1г цього мила. І тепер ось це за 810грн, вага там яка? 110г здається? Рвзниця в ціні в 4 рази, вірно? Не вірю я, що така ж сама різниця цього мила буде в ТТХ)))
Ну так вы сами зачем-то "согрешили" и переплатили за баночку [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]  Можно было ~150-200 грн сэкономить (шайба по скидке вроде 200-250 обычно и стоит) и взять без тары, а мыло в руке держать или в любую банку/миску, которая под рукой, засунуть. А на сэкономленные прорасо еще взять... Эх, не понимаю я вас, мажоров, по 200 грн за банку брендовую переплачивать, когда за эти деньги прорасо втарить можно  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

А если серьезно - то вы просто отказываетесь понимать, что люди покупают что-либо из других побуждений: для разнообразия / хочется попробовать / понравилось внешне / аромат в душу запал и т.д. Я ж вроде нигде не говорил, что оно дешевое или лучше табака именно на столько, на сколько и дороже. Нет цели купить идеальный продукт по соотношению цена/качество/объем. Да и тяжело это сделать, не потратив предварительно много денег на тестирование того, что тебе в итоге не подошло или не понравилось. Только после "платного опыта" становится понятно, что именно приживется и подходит, а чего лучше избегать.

fill, mad_fish, Bonbon, Meo та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 579
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43

Де чого цікавого продається - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 33 EmptyЧт 2 Травень 2024 - 19:33

Хорошо, что мыла для бритья все же не моё)))
У меня облепиховое Мюле ушло на мытье. Отличное, скажу я вам, мыло. И смыливалось долго.

stanislav-q та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 242
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Де чого цікавого продається - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 33 EmptyЧт 2 Травень 2024 - 19:45

Wolfskin пише:
Хорошо, что мыла для бритья все же не моё)))
У меня облепиховое Мюле ушло на мытье. Отличное, скажу я вам, мыло. И смыливалось долго.
Изверг)))
Крема тоже разные бывают) как и пена с баллона... везде есть ниша при желании

Wolfskin та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 579
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43

Де чого цікавого продається - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 33 EmptyЧт 2 Травень 2024 - 20:50

Bonbon пише:


Изверг)))
Крема тоже разные бывают) как и пена с баллона... везде есть ниша при желании
Кстати, очень приятное оказалось мыло. Кожу не сушило вообще. Запах едва уловимый.

all75 та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
zulu
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 148
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41

Де чого цікавого продається - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 33 EmptyЧт 2 Травень 2024 - 21:18

В мне колись також закінчилось мило, то шайба арко пару днів працювала на руках, а потім вернулась назад.
Мило вогонь, для всіх частєй тела.

vitshe, Wolfskin, all75, Bonbon, Meo та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 111
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

Де чого цікавого продається - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 33 EmptyЧт 2 Травень 2024 - 21:20

zuluz пише:
В мне колись також закінчилось мило, то шайба арко пару днів працювала на руках, а потім вернулась назад.
Мило вогонь, для всіх частєй тела.
Вагінь! smekh
Повернутися до початку Перейти донизу
zulu
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 148
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41

Де чого цікавого продається - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 33 EmptyЧт 2 Травень 2024 - 22:44

Хлопці, а це не з наших хтось?
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Повернутися до початку Перейти донизу
q7819
Бувалий
Бувалий
q7819


Повідомлень : 173
Репутація : 3
Дата реєстрації : 22.01.2019
Звідки : Черкаси

Де чого цікавого продається - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 33 EmptyПт 3 Травень 2024 - 7:48

yourshaving.com 11 років. До 5 травня знижка 20% з кодом YSC11BDW

Andrewt, razorblade1989, Wolfskin, wakidzasi, m-2020, Александр 7676, andreyv1979 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 238
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Де чого цікавого продається - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 33 EmptyПн 6 Травень 2024 - 19:55

Aramis Туалетная вода мужская, 110 мл скидка 47 процентов EVA.UA

Сергій та Wolfskin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ArtemSeaman
Новачок
Новачок
ArtemSeaman


Повідомлень : 30
Репутація : 0
Дата реєстрації : 03.01.2021
Вік : 31
Звідки : Украина , г.Винница ; Польша , Краков

Де чого цікавого продається - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 33 EmptyПн 6 Травень 2024 - 22:06

Может не по теме но жду что появиться  новое крем мыло у Ariana & Evance . У многих американских блогеров  в теме ВКБ , уже есть пробные  банки с этим продуктом и все в восторге .  Сам Питер из Ариана и Еванс заявляет что аналогов данному продукту еще нет , и не у кого не было , и обещает самое крутое скольжение и пост скольжение . На видео ролике наносит данный продукт , смывает его и только на пост скольжении делает 3 прохода станком Merkyr Futur  без порезов и раздражений . Написал ему в коментах когда эту продукцию сможем увидеть на сайте , ответил что постарается не позже пятницы выставить на продажу. Лично я очень жду .  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, Wolfskin, wakidzasi, ARTURIUS, Kitten911, Alfed та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Де чого цікавого продається - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 33 EmptyПн 6 Травень 2024 - 22:37

ArtemSeaman пише:
Может не по теме но жду что появиться  новое крем мыло у Ariana & Evance . У многих американских блогеров  в теме ВКБ , уже есть пробные  банки с этим продуктом и все в восторге .  Сам Питер из Ариана и Еванс заявляет что аналогов данному продукту еще нет , и не у кого не было , и обещает самое крутое скольжение и пост скольжение . На видео ролике наносит данный продукт , смывает его и только на пост скольжении делает 3 прохода станком Merkyr Futur  без порезов и раздражений . Написал ему в коментах когда эту продукцию сможем увидеть на сайте , ответил что постарается не позже пятницы выставить на продажу. Лично я очень жду .  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Интересно, я люблю продукты А&Е треба буде организовывать коллективочку!

wakidzasi Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Де чого цікавого продається
Повернутися до початку 
Сторінка 33 з 33Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 18 ... 31, 32, 33
 Схожі теми
-
» Де чого цікавого продається

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: МАГАЗИНИ ГОЛЯРСЬКОЇ КОСМЕТИКИ ТА АКСЕСУАРІВ-
Перейти до: