ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Де чого цікавого продається

Перейти донизу 
+79
clint
РустВр
Firefighter_1987
STEEL
R0CKman
CNPOMAHELL
Qwertyus
Meo
SurferUa
Stas3415
Михаил Александрович
Alfed
Caballero
creativeresponse
Vlad_S
Wład
Oleksii
Alex
Bonbon
Cawa
Акулов
sobol-21
paha
Юрий_М
Oleksandr U$A
Kozachok
Изотовец
_yk_
Vitaly74
Cobbler
Caonima
m-2020
staseg
Sam
Nils
Wolfskin
Соло
MachinaMad
Alter ego
sheld
kh_fish
rhbwz
Shave Master
Artur87
trimmer
Янеж
Sauvage
Ruslan
Vlad_Med
q7819
Proklus
KHSN
Віталіk
Виктор75
Armadilla
alex-kin
all75
vicbro
andreyv1979
stinger
fluider
egoist
Yura_
Сэм
Centro
LADO
ARTURIUS
ditrih_
tehndir
Jeemye
bulldog38
fill
Kitten911
Олександр Lutsk
Abdula
wakidzasi
Jim Beam
fran.ivan.ua
Александр 7676
83 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 23 ... 32  Наступний
АвторПовідомлення
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 566
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Де чого цікавого продається - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 14 EmptyСр 1 Лют 2023 - 19:24

Kitten911 пише:
Сэм пише:


как быстро они отправляют товар?

Сегодня утром оплатил, сегодня и отправили!
 У мене так само. Вже разів 2-3 замовляв. Звечора роблю замовлення, на наступний ранок дзвонять для підтвердження і в той же день відправляють.

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Сэм
Постоялець
Постоялець
Сэм


Повідомлень : 922
Репутація : 395
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 42
Звідки : Киев

Де чого цікавого продається - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 14 EmptyСр 1 Лют 2023 - 19:57

Caonima пише:
Kitten911 пише:
Сэм пише:


как быстро они отправляют товар?

Сегодня утром оплатил, сегодня и отправили!
 У мене так само. Вже разів 2-3 замовляв. Звечора роблю замовлення, на наступний ранок дзвонять для підтвердження і в той же день відправляють.
у меня отправили на третий день пока не написал в вайбер

Акулов Поставив вподобайку

Дмитрий 1973 поставив(ла) "Не подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 566
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Де чого цікавого продається - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 14 EmptyСр 1 Лют 2023 - 21:52

Сэм пише:
у меня отправили на третий день пока не написал в вайбер
Можливо, тому що я платив відразу, при замовленні. Мабуть, пошту з замовленнями не моніторять, а Приват24 на телефоні дзенькає. Роз****яї короче  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення] 
Повернутися до початку Перейти донизу
m-2020
Новачок
Новачок
m-2020


Повідомлень : 21
Репутація : 1
Дата реєстрації : 12.12.2020
Вік : 44
Звідки : Чернігів

Де чого цікавого продається - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 14 EmptyЧт 2 Лют 2023 - 5:45

Цитата :
Сегодня утром оплатил, сегодня и отправили!
Оплатив у понеділок. Пітверження платежу побачили у вівторок і пообіцяли відправити, але номера накладної ще чекаю.
Повернутися до початку Перейти донизу
Соло
Бувалий
Бувалий
Соло


Повідомлень : 422
Репутація : 16
Дата реєстрації : 31.08.2019
Звідки : Київ

Де чого цікавого продається - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 14 EmptyЧт 2 Лют 2023 - 6:08

,мені вони відправили через 3 дні,була повна оплата

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1587
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Де чого цікавого продається - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 14 EmptyЧт 2 Лют 2023 - 6:15

Заказывал, года три назад.
По телефону сказали, что отправляют не каждый день.

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 239
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Де чого цікавого продається - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 14 EmptyПт 10 Лют 2023 - 9:20

Як що брати для одного то забагато, звичайно. Але, якщо є можливість розділити на компанію, то можна взяти непогані мила по гарній ціні. Не знаю чи діє у cosmofox.com.ua ще форумна знижка 15%, але ціна і так шарова.
Мило для гоління Rasozero shaving soap Barbacco, 1000 мл - 393 грн
Мило для гоління Rasozero shaving soap Spiffero, 1000 мл - 393 грн
Сам не пробував ці мила, але на Badger&Blade читав що ці мила кращі за Прорасо (або десь на рівні),.

Vitos мило для гоління 1000 мл - 600 грн. Тут три варіанти можна вибрати. Зелене, червоне, і червоне з кокосовим маслом, але всі три мають аромат мигдаля. Червоні варіанти мають гліцерин у складі. Зелене - без гліцерину.
На Badger&Blade багато користувачів пишуть що воно на рівні Cella, і деяким воно  навіть краще за Cella. Одним словом - це класне жирове мило.  
Я знайшов собі компанію, і замовив Vitos, але поки не прийшло, подивимось що за мило...

Alfed та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Jeemye
Бувалий
Бувалий
Jeemye


Повідомлень : 223
Репутація : 22
Дата реєстрації : 06.11.2021
Звідки : Киев

Де чого цікавого продається - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 14 EmptyПт 10 Лют 2023 - 9:55

По расозеро скажу что ничего особенного. Запах как в дешевых конфетах. Дешевая имитация натурального. Барбасо мне по запаху как молочные сосательные, аргумела интереснее, как цитрусовые леденцы. Смылю и второй раз не куплю. Барбасо друг забрал, спасибо ему. Надоедает быстро такой аромат.

Wolfskin, Акулов та Alfed Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 239
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Де чого цікавого продається - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 14 EmptyПт 10 Лют 2023 - 12:12

Jeemye пише:
По расозеро скажу что ничего особенного. Запах как в дешевых конфетах. Дешевая имитация натурального. Барбасо мне по запаху как молочные сосательные, аргумела интереснее, как цитрусовые леденцы. Смылю и второй раз не куплю. Барбасо друг забрал, спасибо ему. Надоедает быстро такой аромат.
Це в порівнянні з чим? Якщо порівнювати з милом в цій ціновій категорії (Прорасо, Арко, Дербі, Figaro) то навіть тут не все однозначно. Комусь Арко і Дербі не подобаються, комусь навпаки перевершують артизанів і запахи дуже подобаються. Я не пробував Расозеро і не можу висловити свою думку що до його ТТХ і запаху. Але маю Прорасо і Арко, то на мій ніс, їх запахах - нічого натурального, дешева хімоза. А в Прорасо ще й з ТТХ не все добре.

Proklus та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fran.ivan.ua
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 272
Репутація : 11
Дата реєстрації : 30.08.2021
Звідки : Золотоноша

Де чого цікавого продається - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 14 EmptyПт 10 Лют 2023 - 22:55

all75 пише:
Це в порівнянні з чим? Якщо порівнювати з милом в цій ціновій категорії (Прорасо, Арко, Дербі, Figaro) то навіть тут не все однозначно. Комусь Арко і Дербі не подобаються, комусь навпаки перевершують артизанів і запахи дуже подобаються. Я не пробував Расозеро і не можу висловити свою думку що до його ТТХ і запаху. Але маю Прорасо і Арко, то на мій ніс, їх запахах - нічого натурального, дешева хімоза. А в Прорасо ще й з ТТХ не все добре.
Не знаю. Мені зелений Прорасо (вся лінійка) залітає як Нептун в крейсер москва. Доволі натуральний аромат.
Арко і Дербі — так, пральні порошки.  
Але це турки і вони пруться від такого.
Добре, що на ринку тисячі продуктів на будь-який смак і аромат)

trimmer Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Соло
Бувалий
Бувалий
Соло


Повідомлень : 422
Репутація : 16
Дата реєстрації : 31.08.2019
Звідки : Київ

Де чого цікавого продається - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 14 EmptyСб 11 Лют 2023 - 8:13

Те,що аромат Дербі чи Арко вам здався хімозним,не означає,що склад інших, вищезгаданих продуктів є натуральним. Аромат це бонус,ттх це необхідність

Jeemye Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Lutsk
Постоялець
Постоялець
Олександр Lutsk


Повідомлень : 604
Репутація : 101
Дата реєстрації : 14.12.2019
Вік : 50
Звідки : Луцьк

Де чого цікавого продається - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 14 EmptyСб 11 Лют 2023 - 10:49

Прошу вибачити мені моє невігластво, але розшифруйте мені будь-ласка цю абревіатуру "ТТХ". Я знаю, що за пару років в темі я мав би знати, але не знаю))). Приблизно тільки здогадуюсь...

Соло Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
q7819
Бувалий
Бувалий
q7819


Повідомлень : 171
Репутація : 3
Дата реєстрації : 22.01.2019
Звідки : Черкаси

Де чого цікавого продається - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 14 EmptyСб 11 Лют 2023 - 10:52

тактико-технічні характеристики

Ruslan та Соло Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Lutsk
Постоялець
Постоялець
Олександр Lutsk


Повідомлень : 604
Репутація : 101
Дата реєстрації : 14.12.2019
Вік : 50
Звідки : Луцьк

Де чого цікавого продається - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 14 EmptyСб 11 Лют 2023 - 10:59

Я так розумію ця абревіатура вибрана більше по приколу, так би мовити, бо формально ТТХ характеризує військову техніку.

Wolfskin та Соло Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
q7819
Бувалий
Бувалий
q7819


Повідомлень : 171
Репутація : 3
Дата реєстрації : 22.01.2019
Звідки : Черкаси

Де чого цікавого продається - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 14 EmptyСб 11 Лют 2023 - 11:02

Я так розумію, мається на увазі сукупність всіх властивостей інструменту для гоління. Згоден, частка гумору тут є.

Соло Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fran.ivan.ua
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 272
Репутація : 11
Дата реєстрації : 30.08.2021
Звідки : Золотоноша

Де чого цікавого продається - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 14 EmptyСб 11 Лют 2023 - 11:37

Олександр Lutsk пише:
Прошу вибачити мені моє невігластво, але розшифруйте мені будь-ласка цю абревіатуру "ТТХ". Я знаю, що за пару років в темі я мав би знати, але не знаю))). Приблизно тільки здогадуюсь...
Ковзання, постковзання, захист шкіри і т.д.

Wolfskin, Соло та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fran.ivan.ua
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 272
Репутація : 11
Дата реєстрації : 30.08.2021
Звідки : Золотоноша

Де чого цікавого продається - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 14 EmptyСб 18 Лют 2023 - 15:44

Хтось знає якийсь лосьйон/одеколон/парфум і т.д. з ароматом як у зеленого лосьйону Прорасо, але щоб тримався хоча б кілька годин?

stanislav-q Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2379
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Де чого цікавого продається - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 14 EmptyСб 18 Лют 2023 - 15:58

fran.ivan.ua пише:
Хтось знає якийсь лосьйон/одеколон/парфум і т.д. з ароматом як у зеленого лосьйону Прорасо, але щоб тримався хоча б кілька годин?

Marmara Barber [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Але щодо стійкості треба перевіряти на собі

Акулов, _yk_ та fran.ivan.ua Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 347
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Де чого цікавого продається - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 14 EmptyСб 18 Лют 2023 - 19:21

fran.ivan.ua пише:
Хтось знає якийсь лосьйон/одеколон/парфум і т.д. з ароматом як у зеленого лосьйону Прорасо, але щоб тримався хоча б кілька годин?
Хах, есть чем вас порадовать) 
В общем есть производитель лосьонов pan drwal - все их афтешейвы это "клоны" каких-то популярных парфюмов/лосьонов. Pan drwal dear john - как раз 1 в 1 прорасо, покупал тут остаток во флаконе, был приятно удивлен. Запах на 99% такой же, но куда более выразительный и стойкий. Я его юзал всего раза 3-4 (т.к. у меня очень много лосьонов), но он мне всем больше понравился. Уходовые лучше, запах держится очень долго (даже часов через 5-6 я его ощущал).

Так же упомяну, что Steam Punk - это очень похожий запах на Pitralon classic (зеленый, немецкий), но чуть больше мандариновый.
А Cologne - это клон acqua di parma colonia, так же практически идентичный аромат у Razorock XXX (тоже клон этого культового парфюма).

Ruslan, Wolfskin, Акулов, Proklus, Янеж, _yk_, fran.ivan.ua та Михаил Александрович Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fran.ivan.ua
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 272
Репутація : 11
Дата реєстрації : 30.08.2021
Звідки : Золотоноша

Де чого цікавого продається - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 14 EmptyСб 18 Лют 2023 - 20:37

fill пише:
fran.ivan.ua пише:
Хтось знає якийсь лосьйон/одеколон/парфум і т.д. з ароматом як у зеленого лосьйону Прорасо, але щоб тримався хоча б кілька годин?

Marmara Barber [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Але щодо стійкості треба перевіряти на собі
Дякую.
Повернутися до початку Перейти донизу
fran.ivan.ua
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 272
Репутація : 11
Дата реєстрації : 30.08.2021
Звідки : Золотоноша

Де чого цікавого продається - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 14 EmptyСб 18 Лют 2023 - 20:38

stanislav-q пише:
fran.ivan.ua пише:
Хтось знає якийсь лосьйон/одеколон/парфум і т.д. з ароматом як у зеленого лосьйону Прорасо, але щоб тримався хоча б кілька годин?
Хах, есть чем вас порадовать) 
В общем есть производитель лосьонов pan drwal - все их афтешейвы это "клоны" каких-то популярных парфюмов/лосьонов. Pan drwal dear john - как раз 1 в 1 прорасо, покупал тут остаток во флаконе, был приятно удивлен. Запах на 99% такой же, но куда более выразительный и стойкий. Я его юзал всего раза 3-4 (т.к. у меня очень много лосьонов), но он мне всем больше понравился. Уходовые лучше, запах держится очень долго (даже часов через 5-6 я его ощущал).
Знаю такого виробника)
Подякував за підказку.

Wolfskin та stanislav-q Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 510
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

Де чого цікавого продається - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 14 EmptyПн 20 Лют 2023 - 9:27

Хороша знижка
Taylor of Old Bond Street Bay Rum

Taylor of Old Bond Street Bay Rum тонік після гоління | notino.ua | Великий асортимент

Ruslan, stanislav-q, _yk_ та kh_fish Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 347
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Де чого цікавого продається - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 14 EmptyПн 20 Лют 2023 - 22:29

Может у кого-то ведро ненужное завалялось, можно выменять на мыльно-рыльное  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення] 

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Ruslan, Wolfskin, Янеж, _yk_, Kitten911 та Михаил Александрович Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 347
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Де чого цікавого продається - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 14 EmptyСр 22 Лют 2023 - 0:24

На шафе интересное предложение нашел.

Набор Hermes Terre d'Hermes из парфюма (12.5 мл) + бальзама (40 мл) за 880 грн. Везде только бальзам стоит более 2к за 100 мл. ссылка

Набор из парфюма (12.5 мл) + лосьона (40 мл) за 750 грн. Лосьон отдельно на других сайтах от 1800 и до 4к за 100 мл продается. ссылка

Wolfskin, Соло, _yk_ та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 510
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

Де чого цікавого продається - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Де чого цікавого продається   Де чого цікавого продається - Сторінка 14 EmptyСр 22 Лют 2023 - 14:24

stanislav-q пише:
На шафе интересное предложение нашел.

Набор Hermes Terre d'Hermes из парфюма (12.5 мл) + бальзама (40 мл) за 880 грн. Везде только бальзам стоит более 2к за 100 мл. ссылка

Набор из парфюма (12.5 мл) + лосьона (40 мл) за 750 грн. Лосьон отдельно на других сайтах от 1800 и до 4к за 100 мл продается. ссылка

За бальзам ничего не скажу. А вот лосьон по уходовым очень хороший, да и аромат стойкий, по сути ничем от туалетки не отличается.

stanislav-q Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Де чого цікавого продається
Повернутися до початку 
Сторінка 14 з 32Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 23 ... 32  Наступний
 Схожі теми
-
» Де чого цікавого продається

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: МАГАЗИНИ ГОЛЯРСЬКОЇ КОСМЕТИКИ ТА АКСЕСУАРІВ-
Перейти до: