ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.

Перейти донизу 
+91
Jeemye
Володислав
pristav22
paha
Kakoyto_paren__
supernova
all75
wakidzasi
volos
Oleksii
lefrin
Sauvage
staseg
Caonima
Armadilla
kh_fish
KHSN
РустВр
Flash212116
yehorf
andreyv1979
ditrih_
Влад Бежик
Skazo4nik
Alfed
Kitten911
ARTURIUS
vates
vicbro
Yevhen_85
egoist
Qwertyus
madgray60
Зодиак
STEEL
kruv
Kozachok
dr_vorushylo
Віталіk
volff76
Олександр Lutsk
Peshek
stinger
Андроний
by.Andrew
Daved
Volodymyr
user999
Женя
Toivo
Феникс
shavefun
razorsedge
shurick
Oleksandr U$A
Рома
fill
slonopotam
brawl
Imation
Дmитрий
alexzu37
Farikhan
AJ
NUMB
Andrewt
Саша Кавун
Сэм
trimmer
Сергій
Troto
Дмитрий2004
zabor
Mauser
Boroda88
Изотовец
Moshul
Evgen
Олександр Тернавский
Ros21
Maxim Mariupol
AndersonUA
Roman313
турист
Alter ego
StraightRazor
Denisus
Murkatavr
Ruslan
Моя Цірюльня
Стас
95 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34  Наступний
АвторПовідомлення
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1239
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 32 EmptyСр 25 Січ 2023 - 17:32

pristav22 пише:
подскажите станок чтоб брил на уровне 2-3 плиты роквела
Какая-нибудь китайская бабочка типа Baili думаю подойдет.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

pristav22 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Володислав
Новачок
Новачок
Володислав


Повідомлень : 4
Репутація : 0
Дата реєстрації : 17.07.2023

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 32 EmptyПт 28 Лип 2023 - 21:13

Замовив Gillette King C та зараз вона очікує мене на пошті. І проблема у тому що я почув що вона не вибриває у BBS. Чи краще взяти Mühle R 41 та чи зможе вона вибриту у BBS?
Наразі є Wilkinson Sword Classic та якщо і вибривати в BBS то тільки підбриваннями і то не з першого разу, гоління буває як дуже рідке, так і кожен день у зоні над губою
Повернутися до початку Перейти донизу
Jeemye
Бувалий
Бувалий
Jeemye


Повідомлень : 224
Репутація : 22
Дата реєстрації : 06.11.2021
Звідки : Киев

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 32 EmptyПт 28 Лип 2023 - 21:25

Володислав пише:
Замовив Gillette King C та зараз вона очікує мене на пошті. І проблема у тому що я почув що вона не вибриває у BBS. Чи краще взяти Mühle R 41 та чи зможе вона вибриту у BBS?
Наразі є Wilkinson Sword Classic та якщо і вибривати в BBS то тільки підбриваннями і то не з першого разу, гоління буває як дуже рідке, так і кожен день у зоні над губою
Ясно що р41 ббс легше дасть. Але Кінг теж варта того шоб бути в колекції
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2850
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 32 EmptyПт 28 Лип 2023 - 21:54

Володислав пише:
І проблема у тому що я почув що вона не вибриває у BBS.
Дуже відносне твердження. Кого не вибриває? Чому не вибриває?
Більшість чоловіків спокійно можуть поголитись цією бритвою в три проходи в ббс. Щоб зрозуміти чи відноситесь ви до цієї більшості, потрібно спробувати.)

creativeresponse, madgray60, Kitten911, all75 та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3531
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 32 EmptyПт 28 Лип 2023 - 22:08

Володислав пише:
Замовив Gillette King C та зараз вона очікує мене на пошті. І проблема у тому що я почув що вона не вибриває у BBS. Чи краще взяти Mühle R 41 та чи зможе вона вибриту у BBS?
Наразі є Wilkinson Sword Classic та якщо і вибривати в BBS то тільки підбриваннями і то не з першого разу, гоління буває як дуже рідке, так і кожен день у зоні над губою
 Нельзя сравнивать эти два станка т.к. Они абсолютно разные, 41 очень агрессивный станок, а кинг с очень мягкий... Кинг С это мягкий комфортный станок, которым приятно и легко можно бриться каждый день, 41 - станок точно не на каждый день, я лично этот инструмент считаю самым не комфортным станком для себя, сапка и не иначе! Но опять таки это для меня, многие этот станок чуть ли не за эталон считают..... Нужно пробовать!

creativeresponse, ditrih_ та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 32 EmptyПт 28 Лип 2023 - 22:13

Володислав пише:
Замовив Gillette King C та зараз вона очікує мене на пошті. І проблема у тому що я почув що вона не вибриває у BBS. Чи краще взяти Mühle R 41 та чи зможе вона вибриту у BBS?
Наразі є Wilkinson Sword Classic та якщо і вибривати в BBS то тільки підбриваннями і то не з першого разу, гоління буває як дуже рідке, так і кожен день у зоні над губою
R41 - якщо Ви збираєтесь голитись раз в 3-4 дні. Раніше шкіра не відпочине.

Kitten911, ditrih_ та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 283
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 32 EmptyПт 28 Лип 2023 - 23:05

Володислав пише:
Замовив Gillette King C та зараз вона очікує мене на пошті. І проблема у тому що я почув що вона не вибриває у BBS. Чи краще взяти Mühle R 41 та чи зможе вона вибриту у BBS?
Наразі є Wilkinson Sword Classic та якщо і вибривати в BBS то тільки підбриваннями і то не з першого разу, гоління буває як дуже рідке, так і кожен день у зоні над губою
Мене голить в BBS. Три стандартних проходи (хоча можна і 2,5 проходи, але це ж кайф, тому роблю три повних) плюс добривки в проблемних зонах. 
Так, є станки які можуть мене поголити в BBS за два проходи (той же Фатіп Піколо). 
Але агресивними станками не кожен зможе поголитися (принаймінні відразу, без напрацювання відповідної техніки).  
А Кінг м'який станок, пробачає деякі помилки та огріхи техніки. А підібравши лезо і напрацювавши техніку і ним можна досягнути BBS.


Останній раз редагувалося: all75 (Вт 22 Серп 2023 - 15:27), всього регувалося 1 раз(-и)

creativeresponse, Віталіk, Kitten911, ditrih_ та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alfed
Бувалий
Бувалий
Alfed


Повідомлень : 156
Репутація : 0
Дата реєстрації : 20.09.2021
Звідки : Ужгород

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 32 EmptyСб 29 Лип 2023 - 13:21

Володислав пише:
Замовив Gillette King C та зараз вона очікує мене на пошті. І проблема у тому що я почув що вона не вибриває у BBS. Чи краще взяти Mühle R 41 та чи зможе вона вибриту у BBS?
Наразі є Wilkinson Sword Classic та якщо і вибривати в BBS то тільки підбриваннями і то не з першого разу, гоління буває як дуже рідке, так і кожен день у зоні над губою
Поставиш зелену астру або nacet і буде тобі ббс.

Caonima поставив(ла) "Не подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1078
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 32 EmptyПн 31 Лип 2023 - 9:26

Володислав пише:
Замовив Gillette King C та зараз вона очікує мене на пошті. І проблема у тому що я почув що вона не вибриває у BBS. Чи краще взяти Mühle R 41 та чи зможе вона вибриту у BBS?
Есть танк лучше, есть хуже. Есть винтовка лучше, есть хуже. Но воюет не танк и не винтовка. Воюет человек.
Так и в нашем деле. Нет бритвы, которая сама выбривает в BBS или не выбривает. Если почитаешь внимательно материалы форума по бритвам, то не может не броситься в глаза то, что одна и та же бритва одного выбривает, а другого - нет.
Нет бритв, которые не бреют. Бритва - инструмент, а бреет человек. И степень "выбриваемости" зависит от человека.
Одним станком нужно больше движений, другим - меньше. Но бреют все. Это личное дело каждого, но я бы посоветовал комфорт и здоровье кожи ставить выше по приоритету к BBS. Заблуждение многих новичков - это вера в магию бритв, а не в магию мастерства человека.

Ruslan, fill, Evgen, Peshek, Volodymyr, Santa, РустВр і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 283
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 32 EmptyЧт 31 Серп 2023 - 16:59

CNPOMAHELL пише:
А пересічному то й не треба буде. 

Тому це сєкта. :)
Пропоную перестати використовувати журнал fill-а і перейти хоча б сюди. 
Добре, залишимо в спокої пересічних громадян. Хоча, все ж таки не розумію, чому пересічним громадянам дають крем Арко і Нівея (в супермаркетах) і не дають інші крема та мила...

От берем новообращенних до секти. Ваш товариш зміг знайти де піти, понюхати різні мила та лосьйони після гоління, помацати різні т-шки і придбати собі?
CNPOMAHELL пише:
Присадив на ВКБ товариша. 

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Самуїл
Частий гість
Частий гість
Самуїл


Повідомлень : 82
Репутація : 0
Дата реєстрації : 31.05.2023
Звідки : Одеса

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 32 EmptyПн 25 Вер 2023 - 10:06

Цікавить чи є на ринку бюджетні сланти чи тільки фатіп/пьорл з рук? Совєтські не пропонувати, там хром з цинку або вже облазить, або буде, платити за таке щастя щось не хочеться.
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3531
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 32 EmptyПн 25 Вер 2023 - 10:33

Самуїл пише:
Цікавить чи є на ринку бюджетні сланти чи тільки фатіп/пьорл з рук? Совєтські не пропонувати, там хром з цинку або вже облазить, або буде, платити за таке щастя щось не хочеться.
Вон Стетхем продаёт отличный слант за копейки!

Ігор Стетхем та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 32 EmptyПн 25 Вер 2023 - 16:24

Самуїл пише:
Цікавить чи є на ринку бюджетні сланти чи тільки фатіп/пьорл з рук? Совєтські не пропонувати, там хром з цинку або вже облазить, або буде, платити за таке щастя щось не хочеться.

Не знаю, як зараз, не слідкував. Але свого часу без проблем можна було купити RazoRock German 37 Slant і Parker Semislant.
Трохи дорожче виходили Merkur 37 і Merkur 39.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3531
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 32 EmptyПн 25 Вер 2023 - 16:45

fill пише:


Не знаю, як зараз, не слідкував. Але свого часу без проблем можна було купити RazoRock German 37 Slant і Parker Semislant.
Трохи дорожче виходили Merkur 37 і Merkur 39.
Ещё айкон и разорок

fill та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Самуїл
Частий гість
Частий гість
Самуїл


Повідомлень : 82
Репутація : 0
Дата реєстрації : 31.05.2023
Звідки : Одеса

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 32 EmptyПн 25 Вер 2023 - 18:19

Kitten911 пише:

Ещё айкон и разорок
Айкон особливо дуже бюджетний, дякую за підказку, чого тоді ще фєніксів не згадали(так-так, я вмію гуглити) scratch_one-s_head

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3531
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 32 EmptyПн 25 Вер 2023 - 18:51

Самуїл пише:

Айкон особливо дуже бюджетний, дякую за підказку, чого тоді ще фєніксів не згадали(так-так, я вмію гуглити) scratch_one-s_head
Потому, что это чудо даже врагу не буду советовать)))
На счёт бюджета не увидел...

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Самуїл
Частий гість
Частий гість
Самуїл


Повідомлень : 82
Репутація : 0
Дата реєстрації : 31.05.2023
Звідки : Одеса

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 32 EmptyПн 25 Вер 2023 - 20:01

Kitten911 пише:

Потому, что это чудо даже врагу не буду советовать)))
На счёт бюджета не увидел...
Поділіться тоді досвідом що з ним не так unknown
Повернутися до початку Перейти донизу
Yura_
Бувалий
Бувалий
Yura_


Повідомлень : 150
Репутація : 6
Дата реєстрації : 16.10.2021
Вік : 54
Звідки : Львів

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 32 EmptyПн 25 Вер 2023 - 22:11

У пластмасових слантах від феніксів часто тріскає кришка, погугліть. Маю Меркура 37с, Фатіпа OC, Дніпро-3. Всі мені до вподоби та й ціна помірна.

Kitten911 та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 32 EmptyПн 25 Вер 2023 - 22:29

Самуїл пише:

Поділіться тоді досвідом що з ним не так unknown

Наприклад, це:

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

trimmer та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3531
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 32 EmptyПн 25 Вер 2023 - 22:30

Был герман слант и паркер, оба станка отличные, пробовал вундербар - бомба, сейчас разорок суперслант - сплошной кайф!
По поводу феникса Юра все верно сказал, но ещё он очень злой!

Yura_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wład
Новачок
Новачок
Wład


Повідомлень : 26
Репутація : 0
Дата реєстрації : 16.01.2023
Звідки : Київ

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 32 EmptyПн 25 Вер 2023 - 23:10

Yura_ пише:
Маю Меркура 37с, Фатіпа OC, Дніпро-3
Маю Дніпро-3. Мені він м'якіше за Gillette King C. Підкажіть, чи на багато агресивніше Фатіп OС за Дніпро-3? І чи пробували Фатіп СС, як він в порівнянні з ОС?
Повернутися до початку Перейти донизу
Самуїл
Частий гість
Частий гість
Самуїл


Повідомлень : 82
Репутація : 0
Дата реєстрації : 31.05.2023
Звідки : Одеса

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 32 EmptyПн 25 Вер 2023 - 23:14

fill пише:


Наприклад, це:

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Так я алюмінієвий мав на увазі
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2482
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 32 EmptyПн 25 Вер 2023 - 23:40

Самуїл пише:

Так я алюмінієвий мав на увазі

Ну, це було не очевидно, що мається на увазі алюмінієвий слант Феніксів.

Якщо йдеться про Alpha Ecliptic, то він не дуже бюджетний. Та й доступним у плані простоти покупки його не назвеш.

Kitten911 та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Yura_
Бувалий
Бувалий
Yura_


Повідомлень : 150
Репутація : 6
Дата реєстрації : 16.10.2021
Вік : 54
Звідки : Львів

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 32 EmptyВт 26 Вер 2023 - 7:59

Wład пише:
Підкажіть, чи на багато агресивніше Фатіп OС за Дніпро-3? І чи пробували Фатіп СС, як він в порівнянні з ОС?
Як на мене Фатіп OС виголює краще за Дніпро-3 (робив одну і ту ж кількість проходів та користувався одною і тою ж маркою леза). Але не можу сказати, що Фатіп OС - агресивний. Гоління Фатіпом OС - для мене м'яке та приємне.
Фатіпом СС - не користувався, то може хтось інший про Фатіп СС щось розповість.

Wład Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Самуїл
Частий гість
Частий гість
Самуїл


Повідомлень : 82
Репутація : 0
Дата реєстрації : 31.05.2023
Звідки : Одеса

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 32 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 32 EmptyВт 26 Вер 2023 - 8:20

fill пише:


Ну, це було не очевидно, що мається на увазі алюмінієвий слант Феніксів.

Якщо йдеться про  Alpha Ecliptic, то він не дуже бюджетний. Та й доступним у плані простоти покупки його не назвеш.

Все сплуталось трохи... Про феніксів я і сказав що такі самі "бюджетні" як айкон)
А взагалі за відгук по пластиковим дякую(на форумі тему по феніксам не знайшов), хоча я б принципово їх ніколи не взяв, якою б назвою вони свій матеріал не називали, це оверпрайс за лиття з пластику, імхо, хоча дизайн цікавий
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.
Повернутися до початку 
Сторінка 32 з 34Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34  Наступний
 Схожі теми
-
» Підробки в світі голярської косметики та аксесуарів
» Определение/поиск голов для станка
» Нужна ваша помощь!
» Прошу помощь зала
» Бритьё в особо травмоопасных местах. Есть вопросы.

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ДЛЯ НОВАЧКІВ, ОБМІН ДОСВІДОМ-
Перейти до: