Перший Український бритвений форум
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Перший Український бритвений форум

Форум для захоплених людей і цінителів класичного вологого гоління

ФорумФорум  ПорталПортал  РегистрацияРегистрация  Вход  

Лезвия Gillette Silver Blue

Перейти вниз 
+25
vicbro
user999
trimmer
Caballero
Olddad
AAlexandr
Santa
Сергей SB
Alex
Georg
Изотовец
Aklex
Тарас Швець
Lisabon
xxtoyxx
brawl
Roman313
Евгений
Олександр Тернавский
razorsedge
Evgen
Саша Кавун
Oleksii
Alter ego
Ruslan
Участников: 29
На страницу : Предыдущий  1, 2, 3, 4, 5
АвторСообщение
Sergiy
Новичок
Новичок
Sergiy

Дата регистрации : 2020-03-04

Лезвия Gillette Silver Blue - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: Лезвия Gillette Silver Blue   Лезвия Gillette Silver Blue - Страница 5 EmptyПн 16 Ноя 2020 - 23:54

Я не розумію вашої (усіх у кого вона є) проблеми з клеєм. Берете окріп та змиваєте клей. Все. Чисті леза, комфортне гоління. Я так роблю навіть для тих, де клей посередині. Аби потім не відмивати станок від нього.
Вернуться к началу Перейти вниз
Roman313
Живет тут
Живет тут
Roman313

Дата регистрации : 2017-11-20

СообщениеТема: Re: Лезвия Gillette Silver Blue   Лезвия Gillette Silver Blue - Страница 5 EmptyПн 16 Ноя 2020 - 23:58

Мені теж подобаються леза з клеєм, димфує і помякшує роботу леза, в конверті не тупиться кромка при транспортуванні)
Я взагаліто про кількість капель мав на увазі, скільки там має бути в старій-перехідній-новій версіях?
Sergiy
Новичок
Новичок
Sergiy

Дата регистрации : 2020-03-04

СообщениеТема: Re: Лезвия Gillette Silver Blue   Лезвия Gillette Silver Blue - Страница 5 EmptyВт 17 Ноя 2020 - 0:04

Стара - 4 малих, нова - 2 великих.

Roman313 поставил(а) лайк

Roman313
Живет тут
Живет тут
Roman313

Дата регистрации : 2017-11-20

СообщениеТема: Re: Лезвия Gillette Silver Blue   Лезвия Gillette Silver Blue - Страница 5 EmptyВт 17 Ноя 2020 - 0:09

Дякую, тепер все стало на місце, а то я не підозрював про перехідну, і без серійника з 4 каплями в подвійному вважав новішою за ту що в мене, доречі вона(стара) агресивніша на порядок за перехідну.

ПС судячи з відгуків про те, що новий сільвер зіпсувався, треба шукати з круглою крапкою над буквою "і",
    а там вже як хочеться агресивнішого то без серійника, а комфортнішого з серійником)
serhii
Новичок
Новичок
serhii

Дата регистрации : 2021-01-24

СообщениеТема: Re: Лезвия Gillette Silver Blue   Лезвия Gillette Silver Blue - Страница 5 EmptyПт 5 Мар 2021 - 19:59

Прочитав трохи коментарів з теми про дані леза, що можу додати від себе, я пробував і старий варіант в конверті подвійному(купляв в КТГ) і пробував новий варіант(купував в без фабули) і мені сподобався новіший варіант, менше клею, гострі і менш агресивніші, але буквально на трішки від старої версії. Зниження якості я не помітив в новому варіанті.

wakidzasi и cka поставили лайк

Спонсируемый контент

СообщениеТема: Re: Лезвия Gillette Silver Blue   Лезвия Gillette Silver Blue - Страница 5 Empty

Лезвия Gillette Silver Blue
Страница 5 из 5На страницу : Предыдущий  1, 2, 3, 4, 5

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Перший Український бритвений форум :: ЛЕЗВИЯ ДЛЯ СТАНКОВ И ШАВЕТОК :: Двухсторонние лезвия DE Razor-
Перейти: