Перший Український бритвений форум
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Перший Український бритвений форум

Форум для захоплених людей і цінителів класичного вологого гоління

ФорумФорум  ПорталПортал  РегистрацияРегистрация  Вход  

Лезвия Gillette Silver Blue

Перейти вниз 
На страницу : Предыдущий  1, 2, 3, 4, 5
АвторСообщение
Sergiy
Новичок
Новичок
Sergiy

Дата регистрации : 2020-03-04

Лезвия Gillette Silver Blue - Страница 5 Empty
СообщениеТема: Re: Лезвия Gillette Silver Blue   Лезвия Gillette Silver Blue - Страница 5 EmptyПн 16 Ноя 2020 - 23:54

Я не розумію вашої (усіх у кого вона є) проблеми з клеєм. Берете окріп та змиваєте клей. Все. Чисті леза, комфортне гоління. Я так роблю навіть для тих, де клей посередині. Аби потім не відмивати станок від нього.
Вернуться к началу Перейти вниз
Roman313
Живет тут
Живет тут
Roman313

Дата регистрации : 2017-11-20

СообщениеТема: Re: Лезвия Gillette Silver Blue   Лезвия Gillette Silver Blue - Страница 5 EmptyПн 16 Ноя 2020 - 23:58

Мені теж подобаються леза з клеєм, димфує і помякшує роботу леза, в конверті не тупиться кромка при транспортуванні)
Я взагаліто про кількість капель мав на увазі, скільки там має бути в старій-перехідній-новій версіях?
Sergiy
Новичок
Новичок
Sergiy

Дата регистрации : 2020-03-04

СообщениеТема: Re: Лезвия Gillette Silver Blue   Лезвия Gillette Silver Blue - Страница 5 EmptyВт 17 Ноя 2020 - 0:04

Стара - 4 малих, нова - 2 великих.

Roman313 поставил(а) лайк

Roman313
Живет тут
Живет тут
Roman313

Дата регистрации : 2017-11-20

СообщениеТема: Re: Лезвия Gillette Silver Blue   Лезвия Gillette Silver Blue - Страница 5 EmptyВт 17 Ноя 2020 - 0:09

Дякую, тепер все стало на місце, а то я не підозрював про перехідну, і без серійника з 4 каплями в подвійному вважав новішою за ту що в мене, доречі вона(стара) агресивніша на порядок за перехідну.

ПС судячи з відгуків про те, що новий сільвер зіпсувався, треба шукати з круглою крапкою над буквою "і",
    а там вже як хочеться агресивнішого то без серійника, а комфортнішого з серійником)
serhii
Новичок
Новичок
serhii

Дата регистрации : 2021-01-24

СообщениеТема: Re: Лезвия Gillette Silver Blue   Лезвия Gillette Silver Blue - Страница 5 EmptyПт 5 Мар 2021 - 19:59

Прочитав трохи коментарів з теми про дані леза, що можу додати від себе, я пробував і старий варіант в конверті подвійному(купляв в КТГ) і пробував новий варіант(купував в без фабули) і мені сподобався новіший варіант, менше клею, гострі і менш агресивніші, але буквально на трішки від старої версії. Зниження якості я не помітив в новому варіанті.

wakidzasi и cka поставили лайк

Спонсируемый контент

СообщениеТема: Re: Лезвия Gillette Silver Blue   Лезвия Gillette Silver Blue - Страница 5 Empty

Лезвия Gillette Silver Blue
Страница 5 из 5На страницу : Предыдущий  1, 2, 3, 4, 5

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Перший Український бритвений форум :: ЛЕЗВИЯ ДЛЯ СТАНКОВ И ШАВЕТОК :: Двухсторонние лезвия DE Razor-
Перейти: