ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Яке мило/крем ви більше не купите

Перейти донизу 
+16
creativeresponse
KHSN
WetShaver
staseg
Caonima
Kitten911
razorsedge
Armadilla
Ruslan
Андроний
egoist
ARTURIUS
Kozachok
alexzu37
Віталіk
Янеж
20 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
АвторПовідомлення
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

Яке мило/крем ви більше не купите - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Яке мило/крем ви більше не купите   Яке мило/крем ви більше не купите - Сторінка 2 EmptyВт 15 Лист 2022 - 9:48

Тихими. зимними вечерами, занять руки чисткой, по медитировать. по радоваться блексу хрома...Романтика

Jeemye Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

Яке мило/крем ви більше не купите - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Яке мило/крем ви більше не купите   Яке мило/крем ви більше не купите - Сторінка 2 EmptyВт 15 Лист 2022 - 9:52

Proraso это вешь. По тем свойствам, каким обладает марка, можно простить пресловутый налет. Те кто помнить 70-80. налет это ничто, по сравнению с черной Невой и Спутниом в пластмассовом станке с хозяйственным мылом и одеколоном Шипр.

Wolfskin, vsx та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 249
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Яке мило/крем ви більше не купите - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Яке мило/крем ви більше не купите   Яке мило/крем ви більше не купите - Сторінка 2 EmptyВт 15 Лист 2022 - 23:22

Caonima пише:
Не знав куди писати. Вирішив сюди. Може, хтось підкаже по проблемі з милом. Недавно прийшло мені мило Myrsol Don Carlos. Сьогодні вирішив товаришу відібрати трохи на пробу. Шпателем почав знімати, а зверху шар жиру. Може пів сантиметра. Я зразу не зрозумів що то жир. Під ним мило жовтого кольору, а цей шар ближче до білого. Попробував помазком набрати і замішати піну.
 Помазок жирний, руки жирні, чаша жирна. Піна не збивається. Короче, я той шар зняв весь. Потім попробував вже саме мило. Піна "не альо". Дуже водяиста. І це синтетичним помазком, який піну робить завжди дуже швидко. Завтра ще буду пробувати кабаном.

 Хто знає що це таке? Цей жир має бути в милі і воно просто розшарувалось?

 Update:
 Піну я все таки замішав. Меньше тіста, більше мʼяса. Більше мила, меньше води. Піна класна, така як і має бути.
 Але мені не дає спокою той шар смальцу зверху.
Подивився склад мила, можу сказати, що воно не жирове. Тому смальцю там не повинно бути. Єдиний компонент що міг так виступити, це ланолін. Швидше за все, він доданий як пережир для догляду за сухою шкірою. Якщо ви його зняли, то, можливо, погіршиться догляд. Якщо догляд вас влаштовує не морочьтесь.)
Мені цей компонент взагалі не подобається, постійно дає мені алергію. Це взагалі часто алерген. Тож я від нього відмовився. І якщо він виступив, то може це й на краще.)

Caonima Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Яке мило/крем ви більше не купите - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Яке мило/крем ви більше не купите   Яке мило/крем ви більше не купите - Сторінка 2 EmptyСр 12 Квіт 2023 - 12:24

Proraso, никакой из вариантов, хоть красный по ттх и более менее ничего, но даже с кремом для бритья Нивеа тягаться никак не может, ни по ттх ни по цена качество, ну и налет о котором уже упоминали это вообще не стандарт для сегодняшней косметике для бритья

Ruslan, Янеж, ARTURIUS, Alfed та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kozachok
Постоялець
Постоялець
Kozachok


Повідомлень : 616
Репутація : 84
Дата реєстрації : 27.06.2020
Звідки : Kyiv

Яке мило/крем ви більше не купите - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Яке мило/крем ви більше не купите   Яке мило/крем ви більше не купите - Сторінка 2 EmptyСр 12 Квіт 2023 - 12:42

Цікава тема.

Ось мій список речей, які мені більше не цікаві і купувати їх я не бачу сенсу. Я не виділяю чи гарні вони чи погані, це справа кожного:

— Стік La Toja
— Стік Arko
— Proraso мило 
— Мила від Razorock
— Ariana & Evans мила
— Мила Myrsol
— Креми Каро
— Крем Arko для гоління

Це те, що відразу згадав.

Ruslan, Акулов, Янеж, creativeresponse, Ігор Стетхем, Alfed та Caonima Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Яке мило/крем ви більше не купите - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Яке мило/крем ви більше не купите   Яке мило/крем ви більше не купите - Сторінка 2 EmptyСр 12 Квіт 2023 - 12:45

Kozachok пише:
Цікава тема.

Ось мій список речей, які мені більше не цікаві і купувати їх я не бачу сенсу. Я не виділяю чи гарні вони чи погані, це справа кожного:

— Стік La Toja
— Стік Arko
— Proraso мило 
— Мила від Razorock
— Ariana & Evans мила
— Мила Myrsol
— Креми Каро
— Крем Arko для гоління

Це те, що відразу згадав.
А какой формулой A&E вы пользовались?
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2819
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Яке мило/крем ви більше не купите - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Яке мило/крем ви більше не купите   Яке мило/крем ви більше не купите - Сторінка 2 EmptyСр 12 Квіт 2023 - 14:07

Не куплю:
- Мило Арко, бо воно не скінченне і мені хватить ще на багато років.)
- Крем Арко, бо він ніякий в порівнянні з одно іменним милом.
- Мило в стіках, бо вони мені взагалі не зручні.
- Мило MDS, бо воно майже як Арко по ттх та нескінченності, але залишає білий наліт на бритвах. Це просто жах!
- Мило Панна Кремма, бо не сподобалось в порівнянні з Варесіно, то ж навіщо за це платити?
- Про Проразо вже писав вище..)



_________________
Через терни до зірок!

Акулов та Янеж Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1069
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Яке мило/крем ви більше не купите - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Яке мило/крем ви більше не купите   Яке мило/крем ви більше не купите - Сторінка 2 EmptyСр 12 Квіт 2023 - 15:03

creativeresponse пише:
Proraso, никакой из вариантов, хоть красный по ттх и более менее ничего, но даже с кремом для бритья Нивеа тягаться никак не может, ни по ттх ни по цена качество, ну и налет о котором уже упоминали это вообще не стандарт для сегодняшней косметике для бритья
Я попробовал Прорасо после многолетнего перерыва (лет 6-7 примерно) и офигел от пены, которую получаю от него. В то время у меня получалась совсем другого качества пена. Видимо с годами процесс дошел до своего максимального понимания и техники. Я говорю о мыле. Я нашел у себя банку немного начатого белого мыла (если кто помнит, тогда оно было с косыми серыми полосками). Оно уже превратилось в полутвердое, но не испортилось! Неделю брился им с удовольствием не понимая почему я тогда от него отказался. За это время прикупил красное из нового поколения (super formula). Эту неделю бреюсь им и просто любуюсь потрясающей красоты и качества пены. Низкая, плотная, блестящая, сверкающая (бриллиантовая прямо), идеальная для фото... Никаких танцев, немного покрутил концами помазка по мылу (без нажимов) и потом постепенно добавляя воды в чаше превращается в великолепную пену-эмульсию, как я люблю. С Нивеей такую не могу сделать.
ТТХ - понятие не очень объективное, зависит еще от техники бритья и станка. Возможно постскольжение у мыла не супер, но, честно говоря, для меня лично этот параметр не имеет особого значение.
Как раз перед этим пробовал имеющиеся крема по пару раз, в их числе была и Нивеа. Так вот эта самая Нивеа с Прорасо таки действительно не может тягаться. Только в другую сторону канат перетягивает. У Прорасо пена намного лучше.
По цене Нивеа тоже проигрывает. В Мейкапе она стоит 90грн/100г. Я Прорасо новый купил за 115грн/150г. Мыла этого намного дольше хватит, чем тюбика. Оно экономное.
Про налет скажу (в очередной раз): инструмент нуждается в гигиенических процедурах независимо от мыла, крема и т.д. Простыми словами - мыть нужно инструмент после использования! Я налета никогда не наблюдаю на инструменте т.к. после каждого использования мою инструмент. Налет, кстати, не только от Прорасо бывает. 
Резюме - во всем Нивеа проигрывает Прорасо.
ДЛЯ МЕНЯ.
Так, что я не зарекаюсь теперь ни о чем, а то, что Прорасо куплю - к бабке не ходи.


Останній раз редагувалося: vicbro (Чт 13 Квіт 2023 - 13:02), всього регувалося 1 раз(-и)

trimmer, fill, Акулов, andrew_ADK, Янеж, stanislav-q, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kozachok
Постоялець
Постоялець
Kozachok


Повідомлень : 616
Репутація : 84
Дата реєстрації : 27.06.2020
Звідки : Kyiv

Яке мило/крем ви більше не купите - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Яке мило/крем ви більше не купите   Яке мило/крем ви більше не купите - Сторінка 2 EmptyСр 12 Квіт 2023 - 15:54

creativeresponse пише:
А какой формулой A&E вы пользовались?

Мило Gothic Quarter (Kaizen формула наче).

Я не скажу що мило по ТТХ ніяке чи ще щось, але після нанесення його на обличчя, в мене пекла шкіра, навіть до самого гоління.

Тому експеременти з цим артизаном зав‘язав, в лотерею грати не маю бажання.

Акулов та Янеж Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2448
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Яке мило/крем ви більше не купите - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Яке мило/крем ви більше не купите   Яке мило/крем ви більше не купите - Сторінка 2 EmptyСр 12 Квіт 2023 - 17:16

Kozachok пише:



Тому експеременти з цим артизаном зав‘язав, в лотерею грати не маю бажання.

Думаю, проблема не в артизані, а в якомусь конкретному компоненті, доданому в мило. 

У мене так було з WSP Pumpkin Spice, в ньому була кориця.
З іншим WSP проблем не було.

Акулов, vicbro та Янеж Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Яке мило/крем ви більше не купите - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Яке мило/крем ви більше не купите   Яке мило/крем ви більше не купите - Сторінка 2 EmptyСр 12 Квіт 2023 - 17:44

fill пише:


Думаю, проблема не в артизані, а в якомусь конкретному компоненті, доданому в мило. 

У мене так було з WSP Pumpkin Spice, в ньому була кориця.
З іншим WSP проблем не було.
Справедливости ради, многие американские артезаны играют в рулетку с формулами, А&E этим грешит особенно, когда они сменили, если мне не изменяет памят 6 формул, после 3-4, которые были достаточно удачные, они сделали кайзен1, которая была признана чуть ли не худшим мылом за тот год, кайзен 2 это улучшенная 4ая формула, и вроде как от нее в восторге

fill, Акулов та Янеж Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kozachok
Постоялець
Постоялець
Kozachok


Повідомлень : 616
Репутація : 84
Дата реєстрації : 27.06.2020
Звідки : Kyiv

Яке мило/крем ви більше не купите - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Яке мило/крем ви більше не купите   Яке мило/крем ви більше не купите - Сторінка 2 EmptyСр 12 Квіт 2023 - 18:33

Скоріш за все, справа в компоненті. Але я на постійній основі користуюсь Varesino і з жодним компонентом незалежно від аромату проблем не маю. Тому я краще переплачу трішки за SV, але там тверде мило з шайбою в 150г та буду спокійно голитись!)

З Барістером, наприклад, таких проблем також не було. Але я зараз м’якими милами не користуюсь…

fill, Акулов, Янеж, creativeresponse, ARTURIUS та Юрий_М Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2448
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Яке мило/крем ви більше не купите - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Яке мило/крем ви більше не купите   Яке мило/крем ви більше не купите - Сторінка 2 EmptyСр 12 Квіт 2023 - 20:04

Kozachok пише:
 Тому я краще... 

Та хіба ж проти цього заперечиш? :-)

Kozachok Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Kozachok
Постоялець
Постоялець
Kozachok


Повідомлень : 616
Репутація : 84
Дата реєстрації : 27.06.2020
Звідки : Kyiv

Яке мило/крем ви більше не купите - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Яке мило/крем ви більше не купите   Яке мило/крем ви більше не купите - Сторінка 2 EmptyСр 12 Квіт 2023 - 20:32

fill пише:
Kozachok пише:
 Тому я краще... 

Та хіба ж проти цього заперечиш? :-)
Сергій, дякую! Поволав трішки :)

fill та Янеж Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 250
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Яке мило/крем ви більше не купите - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Яке мило/крем ви більше не купите   Яке мило/крем ви більше не купите - Сторінка 2 EmptyЧт 13 Квіт 2023 - 12:43

vicbro пише:
По цене Нивеа тоже проигрывает. В Мейкапе она стоит 90грн/100г. Я крем новый купил за 115грн/150г.

Цены в наше время очень быстро меняются. На данный момент на том же Мейкапе: Нивея 67 грн/100 мл, Прорасо 146 грн / 150 мл.

stanislav-q Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1069
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Яке мило/крем ви більше не купите - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Яке мило/крем ви більше не купите   Яке мило/крем ви більше не купите - Сторінка 2 EmptyЧт 13 Квіт 2023 - 12:57

all75 пише:
vicbro пише:
По цене Нивеа тоже проигрывает. В Мейкапе она стоит 90грн/100г. Я крем новый купил за 115грн/150г.

Цены в наше время очень быстро меняются. На данный момент на том же Мейкапе: Нивея 67 грн/100 мл, Прорасо 146 грн / 150 мл.
Согласен, но я привел цену белого крема. Я написал про "крем", но имел в виду, что за 115грн я купил мыло Прорасо. А Прорасо на Мейкапе низкой ценой не отличалось на моей памяти, есть другие места...
Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 250
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Яке мило/крем ви більше не купите - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Яке мило/крем ви більше не купите   Яке мило/крем ви більше не купите - Сторінка 2 EmptyЧт 13 Квіт 2023 - 13:07

vicbro пише:
Согласен, но я привел цену белого крема. Я написал про "крем", но имел в виду, что за 115грн я купил мыло Прорасо. А Прорасо на Мейкапе низкой ценой не отличалось на моей памяти, есть другие места...
Так и я привел цену на мыло Прорасо. А если говорить не о Мейкапе, а просто о самой низкой цене..., то Нивея (белый крем) - 62 грн/100 мл.
А то некорректно получается сравнивать цену Нивеи на Мейкапе с самой низкой ценой в интернете на Прорасо. Можно брать цену на Мейкапе и того и того, можно смотреть самые низкие цены в интернете и того и того.

Jeemye Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 536
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

Яке мило/крем ви більше не купите - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Яке мило/крем ви більше не купите   Яке мило/крем ви більше не купите - Сторінка 2 EmptyПт 13 Жовт 2023 - 11:01

KHSN пише:
Proraso это вешь. По тем свойствам, каким обладает марка, можно простить пресловутый налет. Те кто помнить 70-80. налет это ничто, по сравнению с черной Невой и Спутниом в пластмассовом станке с хозяйственным мылом и одеколоном Шипр.
Не застал в плане бритья тех времен, но прекрасно вас понимаю. Эпоха дефицита и когда много из зарубежного было значительно лучше местного продукта.
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2819
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Яке мило/крем ви більше не купите - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Яке мило/крем ви більше не купите   Яке мило/крем ви більше не купите - Сторінка 2 EmptyПт 13 Жовт 2023 - 22:50

Не куплю мило Челла червоне.
Нудне за ароматом, монотонно пахне миндальним горіхом.)

_________________
Через терни до зірок!

fill, Wolfskin та Акулов Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Яке мило/крем ви більше не купите
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 2Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
 Схожі теми
-
» Змішування крем/мило, крем/піна і т.д.
» Мило та крем для гоління La Toja Hidrotermal Classic
» Де купити мило Fine?????
» Мило від Дениса
» Мило Muhle Sandalwood

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БАЗІКАЛКА-
Перейти до: