ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Одеколон Marmara Barber №13

Перейти донизу 
+3
Олександр Lutsk
fill
ARTURIUS
7 користувачів
АвторПовідомлення
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2792
Репутація : 164
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Одеколон Marmara Barber №13 Empty
ПовідомленняТема: Одеколон Marmara Barber №13   Одеколон Marmara Barber №13 EmptyЧт 4 Лист 2021 - 12:44

Обратил внимание на этот одеколон из-за заявленного аромата. 
Пересмотрел форум, но нашел только темы о 1,2 и 3 номерах данного одеколона. Хотя, видимо было бы здорово собрать их все в одну общую тему для обсуждения.
Производитель заявляет, что этот одеколон обогащенный просто безупречной ароматной смесью мускуса и пачули.
При этом:
Это сладкая, но не приторная, пряная, но не острая композиция мускуса, пачули, корицы, дикой розы, свежего апельсина и грейпфрута. Аромат раскрывается довольно долго, давая возможность насладиться постепенно усиливающимися верхними нотами цитруса и розы. Затем наступает легкое затишье. Запах словно прячется, чтобы снова удивить нотой сердца – выразительным и ярким ароматом корицы. Пачули и мускус чувствуются в шлейфе. Их специфические сладковатые полутона погружают в атмосферу векового спокойствия, словно останавливая мир вокруг носителя этого запаха.


[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Заинтриговали!..))
Я понимаю, что данный одеколон не является лосьоном по своим уходовым качествам, но зимой буду пользоваться бальзамом после бритья, перед этим хочется кожу продезинфицировать спиртовым ароматным средством. Выбор пока остановился на этом одеколоне.
Поделитесь, пожалуйста, ощущениями об этом средстве у кого есть в пользовании.
Заранее благодарен.

_________________
Через терни до зірок!

Акулов, Sauvage та Олександр Lutsk Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2379
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Одеколон Marmara Barber №13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Одеколон Marmara Barber №13   Одеколон Marmara Barber №13 EmptyЧт 4 Лист 2021 - 13:02

Пробував усі доступні в нас номерні одеколони Marmara (1, 2, 3, 4, 13, 14). Цей нічим не вразив.
Хай мене поправлять якщо помиляюся, #13 подібний по аромату до лосьона Proraso зеленої лінії, віддає прілим яблуком чи яблучним гіллям.
Та навіть якщо помиляюся, то все одно нічим він мене не зачепив, якийсь невиразний - не виникло бажання купити велику пляшку.

Це на мій смак, звичайно ж.

P.S. Бачу, що з'явилися ще номери 6 і 7. Це щось нове, їх ще не пробував.
Тож, виходить, що спробував усі наявні свого часу номери.

Oleksii, Акулов, Sauvage, Олександр Lutsk, wakidzasi та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Lutsk
Постоялець
Постоялець
Олександр Lutsk


Повідомлень : 604
Репутація : 101
Дата реєстрації : 14.12.2019
Вік : 50
Звідки : Луцьк

Одеколон Marmara Barber №13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Одеколон Marmara Barber №13   Одеколон Marmara Barber №13 EmptyЧт 4 Лист 2021 - 13:09

fill пише:
Пробував усі доступні в нас номерні одеколони Marmara (1, 2, 3, 4, 13, 14). Цей нічим не вразив.
Хай мене поправлять якщо помиляюся, #13 подібний по аромату до лосьона Proraso зеленої лінії, віддає прілим яблуком чи яблучним гіллям.
Та навіть якщо помиляюся, то все одно нічим він мене не зачепив, якийсь невиразний - не виникло бажання купити велику пляшку.

Це на мій смак, звичайно ж.

P.S. Бачу, що з'явилися ще номери 6 і 7. Це щось нове, їх ще не пробував.
Тож, виходить, що спробував усі наявні свого часу номери.
А який номер сподобався найбільше?

Акулов та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2954
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Одеколон Marmara Barber №13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Одеколон Marmara Barber №13   Одеколон Marmara Barber №13 EmptyЧт 4 Лист 2021 - 13:45

У меня №3. Мне очень нравится, но опять таки, очень на любителя. Жена не в восторге от аромата)). Уходовых не много, на то он и одеколон.

fill, Акулов, Олександр Lutsk, ARTURIUS та Medoid Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2379
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Одеколон Marmara Barber №13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Одеколон Marmara Barber №13   Одеколон Marmara Barber №13 EmptyЧт 4 Лист 2021 - 13:54

Александр Lutsk пише:
fill пише:
Пробував усі доступні в нас номерні одеколони Marmara (1, 2, 3, 4, 13, 14). 
А який номер сподобався найбільше?

#2. Це мій фаворит з великим відривом. Вразив просто з першого понюху. Аромаат яскравий, свіжий, ягідно-квітковий. 

## 1, 3, 14 теж непогані.

Акулов, Sauvage, Олександр Lutsk, wakidzasi та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Lutsk
Постоялець
Постоялець
Олександр Lutsk


Повідомлень : 604
Репутація : 101
Дата реєстрації : 14.12.2019
Вік : 50
Звідки : Луцьк

Одеколон Marmara Barber №13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Одеколон Marmara Barber №13   Одеколон Marmara Barber №13 EmptyЧт 4 Лист 2021 - 14:07

у мене номер три. Аромат подобається, але не вистачає якоїсь нотки, хоча в загальному все добре. Певно треба номер 2 спробувати.

fill, Акулов, wakidzasi, egoist та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1049
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Одеколон Marmara Barber №13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Одеколон Marmara Barber №13   Одеколон Marmara Barber №13 EmptyЧт 4 Лист 2021 - 16:15

Мне больше всего понравились №13 и 14. 14 - больше всех.
В 13 я лично сладости никакой не почувствовал, немного пряности вроде есть.
Приведенное описание - слишком вычурное для этих одеколонов.
Приятный одеколончик, пару часов вроде слышен. Я его только как одеколон использовал, это не афтершейв.

fill, Акулов, Sauvage та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Sauvage
Бувалий
Бувалий
Sauvage


Повідомлень : 263
Репутація : 12
Дата реєстрації : 13.12.2019
Вік : 62
Звідки : Львів

Одеколон Marmara Barber №13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Одеколон Marmara Barber №13   Одеколон Marmara Barber №13 EmptyНд 14 Лист 2021 - 10:24

Мне тоже больше всего понравился № 14 , такой мужской барбершопский, олдскульный  в хорошем смысле слова ,для меня это запах ласьона после бритья , я им иногда пользуюсь после бритья , как парфюм я бы его не стал использовать  на сайте barbercompany.com описание аромата : Barber N.14 – це вишукана і по-справжньому чоловіча суміш свіжого цитруса, ніжної дикої троянди, кедра і величних деревних ароматів , как для меня уходовые качества довольно средние, но возможно он для этого и не предназначен  , я вот в теме-  Де чого цікавого продається писал об одеколоне  Alvarez Gomez Agua de Colonia Concentrada ,вот этот одеколон имеет отличные уходовые качества ,  советую обратить внимание ! [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

fill, Акулов, egoist та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
zabor
Бувалий
Бувалий
zabor


Повідомлень : 265
Репутація : 140
Дата реєстрації : 14.02.2018
Звідки : Киевская область

Одеколон Marmara Barber №13 Empty
ПовідомленняТема: Re: Одеколон Marmara Barber №13   Одеколон Marmara Barber №13 EmptyНд 28 Лист 2021 - 16:24

Мне 13 напоминает лосьон прорасо зеленый, не 1 в 1 конечно, но так с примесью каких-то парикмахерских лаков для волос.

fill, Акулов та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Одеколон Marmara Barber №13
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Одеколон Marmara No.1
» Одеколон Marmara No.2
» Одеколон Marmara No.3
» Лосьйони після гоління Marmara Barber: Traditional, Vintage, Nostalgic
» Barber № 14 одеколон после бритья

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: НАВКОЛО-ГОЛЯРСЬКА КОСМЕТИКА :: Парфумерія-
Перейти до: