ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 WCS+YPM - The Winning razor

Перейти донизу 
+6
Shurik.Gi
Kozachok
Alter ego
vates
egoist
razorsedge
10 користувачів
Перейти до сторінки : 1, 2  Наступний
АвторПовідомлення
razorsedge
Постоялець
Постоялець
razorsedge


Повідомлень : 905
Репутація : 576
Дата реєстрації : 12.03.2018
Вік : 35
Звідки : Львів

WCS+YPM - The Winning razor Empty
ПовідомленняТема: WCS+YPM - The Winning razor   WCS+YPM - The Winning razor EmptyСб 21 Серп 2021 - 16:25

Хочу поділитись враженнями від нової DE бритви ще одної колаборації Wet Shaving Club та Джейка із Yates Precision Manufacturing  - The "Winning Razor", та порівняти її із моєю улюбленою YPM 921 якою голюсь вже ексклюзивно більше року і всім задоволений.

Бритва 100% нержавійка Made in the USA, можна замовити одразу із 55, 105 лезами чи базовою пачкою Татри 5 штук, за ціною лише $49.99 - дуже приваблива ціна за таку річ. Здається навіть Razorock не має таких бритв.

Пакування просте та зі смаком, ідентичне до іншої бритви від WCS+YPM - [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання].

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Бритва важить аж 120 грам - 49 голова і 71 ручка. Для порівняння 921-М важить 91 грам (34 голова і 57 ручка).

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Вироблена дуже якісно - мінімальний люфт без леза (ідентично 921), ідеальна геометрія, всі деталі підігнано рівно. Всі краї оброблено і заокруглено - навіть збоку нижньої плити 921 є ділянка яка виглядає незаокругленою (насправді вона є, але дуже акуратно), а тут не ма до чого причепитися. Навіть лінії по краєчках кожного отвору і ті всі заокруглені. Короче все на високому рівні очікуваному від YPM.
Ручка мінімальна - на дотик навіть трошки цупкіша за голу поліровану від 921 але нічого особливого. При голінні проблем не виникало. На основі додано магніт на манер тої самої Мерики від WSC - дуже зручна фішка і я сподіваюсь цей тренд буде продовжуватись. Магніт доволі сильний.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Мені все було цікаво на чому зекономили - а за такі гроші мали б на чомусь, хіба ні?

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Одразу помітний фініш - він так званий Machined на манери Blackland, тобто без додаткової обробки - як знали з машин так і відправили, добре видно місця роботи ЧПУ станка. Це допомагає зберегти кошти бо за словами Джейка їх фірмовий Stonewashed фініш вимагає кілька днів роботи, а електро полірування мого екземпляру 921 взагалі робилось іншим майстром на інших потужностях.
Electropolished фініш мого екземпляру 921 надає блиску але не приховує маленькі вм'ятини і сильно збирає пальчики - це не ручне полірування, та й я бачив набагато якісніші полірування (Outlaw наприклад). Проте 921 модель має більше проходів в місцях які надають округлі форми - Віннінґ притримується прямих поверхонь всюди де це можливо.
До слова, і Machined і Stonewashed дуже функціональні фініші. Останній так взагалі як на мене просто ідеальний - швидко сохне, не лишає "пальчиків" і приховує подряпини, і виглядає доволі унікально. Тому як надумаєте брати 921 - сміливо беріть Stonewashed, рекомендую.


[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

На перший погляд це різні станки але досить швидко стає зрозуміло подібні дизайнерські рішення які визначають ключові риси геометрії як The Winning Razor так і взагалі всіх бритв виробництва Джейка (YPM 921, WCS The `Merica, WCS The Winning). Як на мене, головна їх особливість це сильний згин леза що надає йому гострий кут під час гоління, нейстральний виліт леза, і доволі середній ґап який надає певну свободу в виборі кута і можливості надавити на бритву. Такі самі вирізи на кришці щоб було зручно міняти леза.
За геометрією Віннінґ має більше спільного із 'Мерикою, яка хоч і зовнішньо сильно відрізнялась від 921 але в кінці голила по відчуттям і результату на 100% ідентично останній. Якщо коротко, то Мерика - це 921-М (за відчуттям і результатом) в іншому вигляді і без вибору плит, проте дешевша ($85 проти $125). Плюс магніт на зручнішій ручці.
Вінніґ хоч і виглядає подібно до 'Мерики, дає такий самий хороший результат як 'Мерика та 921, але за відчуттями це зовсім інша бритва, і нижче я спробую пояснити чому.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

В підтвердження моїх гіпотез одні кришки підходять до других плит і кутами стають ідеально, не люфтять проте через різні особливості геометрій зовсім не тримаються. Думаю Джейк просто винайшов спосіб створити ще одну 921 для WCS але щоб виглядала по-інакшому (Мерика), а потім зробив те саме тільки із Віннінґ.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Так в чому відмінності при голінні? Якщо 921 і Мерика були на 100% ідентичними, то тут на 100% різні за відчуттям станки. Але при тому за результатом гоління всі три однакові. Містика! :D Можливо хтось вже здогадався без фото з лезами, але з ними стає зрозуміліше:

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

921 має скруглені ґарду та поверхню кришки, які торкаються шкіри під час гоління. Віннінґ має сильно виражені прямі лінії ґарди та кришки, з великою площею поверхонь.
921 має більший ґап, Вінніґ - менший. Останній підозрюю може завадити промивці бритви хто використовує бритви для тіла чи довгої бороди, але на обличчі ані 921 ані Віннінґ не забиваються. Отвори для промивки у Віннінґ на манер ATT Windsor - дуже стильні.
Виліт леза в обох бритв нейтральний, просте через більший ґап на палець 921 відчуваєтья більше леза.

Разом це створює дуже різні відчуття гоління. 921 більш традиційний та зрозумілий станок (також через те що тривалий час користувався лише ним) - з нейтральним вильотом, середнім ґапом та заокругленими формами він інформативний, дає достатньо свободи до маневрів, і при тому захищає від випадкових порізів. Менші вага та профіль, і також тонка довга ручка дають відчуття маневреності та спритності.

Віннінґ - повна протилежність. Через менші розміри, масивнішу голову та більшу вагу Віннінґ відчувається суттєвим інструментом який легко зносить щетину. Пласкі лінії дуже просто дають знайти та підтримувати правильний кут, і не залишають великого простору до його діапазону. Чув за порівняння до Хенсон - на мій погляд Хенсон це вже зовсім автопілот абсолютно без можливості поміняти кут гогління. Ця бритва по відчуттям скоріше нагадує Роквелл плита 3 та ефективність 6, або м'якший Blackland Blackbird.
Якщо 921 голить з високим звуком і деяким відчуттям леза на шкірі, то Віннінґ тихіший і леза чути рівно стільки щоб зрозуміти що кут вірний. На другому проході місцями я не розумів чи Віннінґ голить взагалі - не чути було ані звуків ані леза, проте результат був.
Де Віннінґ показав себе найкраще як на мене - це при голінні проти росту. Тут всі особливості дизайну ідеально стали докупи принесли просто кайфове гоління. Пласкі поверхні гарди та кришки ідеально стають на шкіру і при тому зовсім не липнуть чи створюють "вакуум". Гарда "підминає" під себе шкіру і мінімальний вілит леза чисто все виголює. Таке враження ніби бритва врешті сказала - "ну що набавився? тепер дай мені самій все зробити правильно". Це важко пояснити але більша вага і пласка гарда ніби просяться щоб на бритву надавили і при тому не має відчуття небезпеки, як і подразнень після гоління.

В підтвердження порівняння, обидві бритви - Віннінґ та 921 - виголили мене однаково добре, одна бритва за другою нічого не чіпляли. 100% однаковий результат, 100% різні відчуття.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Мені бритва дуже сподобалась, і за такі гроші ($50) як на мене вона має дуже мало конкурентів - Razorock починаються від $55 за GC якщо не помиляюсь. Геометрія ідеальна, голить чудово, фініш дуже нагадав базовий Blackland - я не випадково порівнюю саме із ними бо якщо мені б сказали що це якийсь новий Blackland F-117 за $100-150 я б запросто повірив. Стосовно матеріалу на вигляд подібний до бритв Blackland чи АТТ, і на сайті бритва зазначена як просто Stainless Steel (проти Marine grade Stainless Steel в описі 921) - підозрюю що це та сама 303 марка нержавійки які використовуються в Blackland, АТТ та інших виробників (921 - 316 марки).
Єдині суб'єктивні мінуси як на мене - бритва досить важка, але ця вага додає до відчуття що бритва "зносить" щетина, і через відносно масивну голову спочатку не міг прицілити на лінію бакенбардів щоб не зняти зайвого, проте під носом проблем не було. І ще ручка можла бути цупкішою, проте так само можна і сказати за дорожчу 921 і ймовірно це б повпливало на ціну.

Рекомендую!

Alter ego, Roman313, trimmer, Oleksii, Олександр Тернавский, fill, Peshek і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2954
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

WCS+YPM - The Winning razor Empty
ПовідомленняТема: Re: WCS+YPM - The Winning razor   WCS+YPM - The Winning razor EmptyСб 21 Серп 2021 - 18:15

Спасибо за обзор, хорошо написано . Тоже смотрел бритву недавно на сайте, и думал не купить ли? Так как 50 долларов это просто ни о чем. По сравнению с razorock CG, стоимость 55 долларов, все верно

razorsedge Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
vates
Постоялець
Постоялець
vates


Повідомлень : 862
Репутація : 328
Дата реєстрації : 02.04.2020
Звідки : Kyiv

WCS+YPM - The Winning razor Empty
ПовідомленняТема: Re: WCS+YPM - The Winning razor   WCS+YPM - The Winning razor EmptyПн 23 Серп 2021 - 12:23

Дякую за огляд!

razorsedge Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2954
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

WCS+YPM - The Winning razor Empty
ПовідомленняТема: Re: WCS+YPM - The Winning razor   WCS+YPM - The Winning razor EmptyПн 23 Серп 2021 - 12:34

Кстати, я заказал The "Winning Razor", уж очень она мне понравилась. Понимаю, что бритва мягкая,, не то что я ищу, но все же, попробовать хочется. Может в будущем "Мерика"  закажу

razorsedge Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
Alter ego
Постоялець
Постоялець
Alter ego


Повідомлень : 661
Репутація : 927
Дата реєстрації : 05.11.2017
Вік : 37
Звідки : Ukraine, Pryluky

WCS+YPM - The Winning razor Empty
ПовідомленняТема: Re: WCS+YPM - The Winning razor   WCS+YPM - The Winning razor EmptyПн 23 Серп 2021 - 23:15

Замовляли напряму чи доставка через склад посередника ?
Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2954
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

WCS+YPM - The Winning razor Empty
ПовідомленняТема: Re: WCS+YPM - The Winning razor   WCS+YPM - The Winning razor EmptyПн 23 Серп 2021 - 23:29

Через склад посредника

razorsedge Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
Гість
Гість
Anonymous



WCS+YPM - The Winning razor Empty
ПовідомленняТема: Re: WCS+YPM - The Winning razor   WCS+YPM - The Winning razor EmptyВт 24 Серп 2021 - 8:29

egoist пише:
Кстати, я заказал The "Winning Razor", уж очень она мне понравилась. Понимаю, что бритва мягкая,, не то что я ищу, но все же, попробовать хочется. Может в будущем "Мерика"  закажу

Твои опасения напрасны.
Как минимум, один покупатель на эту бритву у тебя есть.
Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2954
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

WCS+YPM - The Winning razor Empty
ПовідомленняТема: Re: WCS+YPM - The Winning razor   WCS+YPM - The Winning razor EmptyСб 4 Вер 2021 - 10:20

Ребят, прошу меня простить,, запоздал с постом в профильной теме..
Я получил свою "The Winning". Заказывал с оф.сайта 22-23 числа, получил 02.09. Доставка по Америке бесплатная, заняла около 3-4 дня, но были выходные. В Украину доставили быстро. Стоимость доставки около 5 долларов. 
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Хочу немного написать за бритье.
Щетина суточная, лезвие -первый сеанс, бритва - первое использование
При начале бритья, было такое чувство, которого я никогда не испытывал, а именно бритва как присоска присосалась к коже и я повел, в итоге чисто, хммм,, интересно, при этом режим "двойной презерватив", ощущений нет,  от слова совсем.  Ладно, идем далее, да нет, залипает бритва как присоска))) капец, не могу понять, что и как. На втором проходе, без чувств, на автопилоте пробрил свои проблемные места, да с давлением, но чисто. Вот  если Вы спросите у меня:
- С чем ты ее можешь сравнить по комфорту? 
Отвечаю
- Меркур 34, ато и лучше.  Но эффективности больше, за счет весса и функции "присоска" вы получаете какое то чудесное, но неоднозначное ощущения.
Однозначно бритва для любителей мягких и комфортных станков,  вот она зайдет на 120 процентов, просто залетит. Промывается идеально. Визуально мне не очень.. И  да, есть магнит в ручке, можно отматывать счетчик на электричество в обратную сторону, я не пробовал, но думаю можно. 
За 50 баксов - товар топчик, а цена горобчік 
=====================
Это то что я писал сразу после бритья. Спустя время, могу добавить, что бритье мегакомфортное и чистое, щетина конечно отросла быстрее чем после р41, но тоже на достойном уровне.. Чуть смутил внешний вид, что металл не полированный, и все таки непонятное залипание. Не скажу что оно некомфортное, просто непривычно и интересно.. Она залипает и начинает брить. Хотя вылет лезвия с виду такой, что кажется она и детский волос не побреет ))))
Но в итоге чистота, и я это связываю с острым лезвием, -Персонна мед.
Повторюсь еще, если ты, - читатель, уверен что мягкие станки для тебя, смело бери и не думй. Эргономика и размер бритвы мне прям зашел, она легче таймлесса и соответственно маневреннее.

fill, razorsedge, Peshek, Янеж, ditrih_ та Олександр76 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
razorsedge
Постоялець
Постоялець
razorsedge


Повідомлень : 905
Репутація : 576
Дата реєстрації : 12.03.2018
Вік : 35
Звідки : Львів

WCS+YPM - The Winning razor Empty
ПовідомленняТема: Re: WCS+YPM - The Winning razor   WCS+YPM - The Winning razor EmptyСб 4 Вер 2021 - 14:59

Так відчуття справді інші. Лагідно і на другий прохід навіть леза не чути. Ефект присоски на мій погляд дають пласкі кришка і гарда коли липнуть до занадтно густої піни - я піну роблю якмога насиченішою водою, тому такого не відчуваю, але за деякими блогерами зауважив що вони роблять піну густу як шпаклівку тому і липне. Зате як файно іде проти росту - навіть злим БІКом комфортно виголився. Власне такий ефект може і не сподобатись (а може і сподобатись).
Ну і вигляд звісно не топові артизани, максимально простий і робочий але де треба все підігнано і підфрезовано.

Янеж, egoist, ARTURIUS та Олександр76 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2954
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

WCS+YPM - The Winning razor Empty
ПовідомленняТема: Re: WCS+YPM - The Winning razor   WCS+YPM - The Winning razor EmptyСб 4 Вер 2021 - 15:09

Я дал попробовать хорошему человеку. Он отписался что бритье получилось мегакомфортным. И все его в этой бритве устраивает

razorsedge, Янеж та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
Kozachok
Постоялець
Постоялець
Kozachok


Повідомлень : 615
Репутація : 84
Дата реєстрації : 27.06.2020
Звідки : Kyiv

WCS+YPM - The Winning razor Empty
ПовідомленняТема: Re: WCS+YPM - The Winning razor   WCS+YPM - The Winning razor EmptyПн 6 Вер 2021 - 18:25

Есть что сказать по данной бритве. 
Прислал мне её камрад egoist на пробу. 


Немого оффтопа:
До этого момента по непонятным мне причинам я не рассматривал станки от YPM, хотя Merica визуально мне нравится. 
Начиная с конца весны искал что-то из нержи на замену своему Lupo. Станок конечно классный, но мне захотелось нержавейку в ротацию. Я всё никак не мог выбрать что-то из ассортимента Razorock, по этому долго думал, а потом GEMом брился, как-то было не до этого.

А тут Игорю пришёл Winning, мы с ним как раз общались и я «забронировал место» на попробовать.
Потом увидел обзор от razorsedge, и мне он визуально очень понравился.


В общем, позавчера я первый раз его увидел вживую и сразу пустил в работу.
Внешний вид меня полностью устроил, магнит на ручке внизу — просто находка! Никаких больше порезанных пальцев. Уши лезвий не торчат и для меня это +! Пусть она не блестит, но в ней есть свой шарм и мне это нравится. За свои деньги она сделана и выглядит просто здорово!


Лезвия выбрал Sputnik Teflon, они для меня комфортные и я ставлю их при ознакомлении с новыми станками. Мыло взял Palmolive. Щетина однодневная.

Бриться я привык от крышки, но с этим станком так не работает. Геометрия станка и изгиб лезвия не позволяет играться с углом, только от гарды. Впрочем, после пару движений рука сама становилась правильно.
Станок увесистый, но при этом бритье получилось максимально комфортным и вес станка для меня не сказался на порезах/красных точках или покраснениях. Даже если я где-то не замечал как поддавливаю на станок (привык к алюминиевому Лупо), он всё прощает.

Тот самый эффект “присоски” который описывали выше, вызвал во мне неподдельные эмоции удивления и интереса, но при этом не отвернул от этого станка, а наооборот влюбил в себя. Станок идёт мягко, имеет обратную связь, что огромный плюс. По итогу бритья, я понял что такого ББС-а в 3 прохода при отсутствии скоблений, удару по эпидермису и прочем прелестям, я никогда не получал.

В итоге, я в этот же вечер выкупил у Игоря станок, чему безмерно рад, а еще больше ему благодарен!

Продолжаю дальше тестировать, но сейчас могу сказать что на ближайшее время я вопрос со станками, а точнее новоделами, винтажные не считаются, точно закрыл.

Продолжаю тестировать дальше. В запасе целая куча лезвий, которые надо в ней прогнать. 

Станок рекомендую любителям мягкого, комфортного, эффективного бритья, коим я и являюсь!

fill, razorsedge, Peshek, РустВр, Янеж, Алексей V, vates і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2954
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

WCS+YPM - The Winning razor Empty
ПовідомленняТема: Re: WCS+YPM - The Winning razor   WCS+YPM - The Winning razor EmptyПн 6 Вер 2021 - 19:24

Станок действительно топчик за свои деньги, есть в нем изюминка, но для любителей мягких станков! И мне вот в радость, что  тебе все понравилось, почему то мне приятно, когда люди находят свою бритву и получают кайф)))

razorsedge, Kozachok, ARTURIUS та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
Shurik.Gi
Новачок
Новачок
Shurik.Gi


Повідомлень : 9
Репутація : 0
Дата реєстрації : 02.04.2021
Вік : 46
Звідки : Львов - Израиль

WCS+YPM - The Winning razor Empty
ПовідомленняТема: Re: WCS+YPM - The Winning razor   WCS+YPM - The Winning razor EmptyСб 18 Вер 2021 - 15:09

всем привет,пользую эту бритву второй месяц,радости нет предела,после неё отпадает желание обратно брать в руки станок за которым надо следить. до него на руках Lupo AL, RR BBS и  Lupo 0.72.
учитывая геометрию головы появились мысли о хенсон хоть они и устроили заподлянку с ценами.

razorsedge, Kozachok та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
razorsedge
Постоялець
Постоялець
razorsedge


Повідомлень : 905
Репутація : 576
Дата реєстрації : 12.03.2018
Вік : 35
Звідки : Львів

WCS+YPM - The Winning razor Empty
ПовідомленняТема: Re: WCS+YPM - The Winning razor   WCS+YPM - The Winning razor EmptyСр 22 Вер 2021 - 14:30

Alter ego, Янеж, Олександр Lutsk, Kozachok та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Lutsk
Постоялець
Постоялець
Олександр Lutsk


Повідомлень : 604
Репутація : 101
Дата реєстрації : 14.12.2019
Вік : 50
Звідки : Луцьк

WCS+YPM - The Winning razor Empty
ПовідомленняТема: Re: WCS+YPM - The Winning razor   WCS+YPM - The Winning razor EmptyСр 22 Вер 2021 - 18:44

Гарне порівняння.  :97:
Повернутися до початку Перейти донизу
Alter ego
Постоялець
Постоялець
Alter ego


Повідомлень : 661
Репутація : 927
Дата реєстрації : 05.11.2017
Вік : 37
Звідки : Ukraine, Pryluky

WCS+YPM - The Winning razor Empty
ПовідомленняТема: Re: WCS+YPM - The Winning razor   WCS+YPM - The Winning razor EmptyНд 26 Вер 2021 - 20:08

Не відписався відразу збирав думки в одне ціле.

Перше враження: монолітність, простота і технологічність виконання, увага до деталей. Береш до рук відчуваєш вагу, приємна враження добротної речі, виникла асоціація з молотом Тора.
Перед тим як отримати станок та поголитись були сумніви і що станок “м’який”, будуть проблеми з промиванням, відсутність “звичної” накатки - вислизне. Всі сумніви розвіялись після першого гоління.
Була невпевненість що станок вислизне але в процесі першого гоління після другого проходу помітив що і натяку на це немає і саме на цьому не зосереджений, звісно це не “класична” накатка але комбінація проточок на ручці і їх форма та обробка поверхні дозволяє впевнено тримати  станок.
Так бритву можна назвати "мякою" при цьому гарна ефективність, бритва ніби може багато чого дозволити але якщо почати голитись на автопілоті бритва може нагадати про себе порізом.
Дещо не чіткий зворотній зв'язок є моменти коли було відчуття а чи там є лезо. При достатній вологості і потрібіній консистенції піни питань по промиванню немає і покращується зворотній зв’язок.
Гарне поєднання ефективності гоління і “м’якості” по відношенню до шкіри під час гоління. В станку гарно себе показали мої улюблені Gillette SB.
 
Даний станок крім приємних емоцій відкрив для мене нового виробника Yates Precision Manufacturing та компанію Wet Shaving Club. The Winning razor дуже подобається і на данний момент це мій улюблений станок але тепер список бажань змінився і скоротився до The 'Merica Safety Razor та YPM 921 на короткій ручці.

fill, razorsedge, Peshek, KRuslan, Kozachok, Александр 7676, egoist і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kozachok
Постоялець
Постоялець
Kozachok


Повідомлень : 615
Репутація : 84
Дата реєстрації : 27.06.2020
Звідки : Kyiv

WCS+YPM - The Winning razor Empty
ПовідомленняТема: Re: WCS+YPM - The Winning razor   WCS+YPM - The Winning razor EmptyНд 26 Вер 2021 - 22:11

Кстати, после бритья winning-ом начал больше смотреть о YPM (отдельно спасибо razorsedge за обзоры), и в свою очередь убрал из хотелок абсолютно любой Razorock и добавил Merica. Для себя думаю что YPM 921 будет уже для меня выше среднего по агрессии… а может и нет.

razorsedge, KRuslan, egoist та Олександр76 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Гість
Гість
Anonymous



WCS+YPM - The Winning razor Empty
ПовідомленняТема: Re: WCS+YPM - The Winning razor   WCS+YPM - The Winning razor EmptyПн 27 Вер 2021 - 11:22

Kozachok пише:
... и в свою очередь убрал из хотелок абсолютно любой Razorock ...
Возможно, зря.

Game Changer .84 и Wunderbar - очень интересные станки.
Повернутися до початку Перейти донизу
Kozachok
Постоялець
Постоялець
Kozachok


Повідомлень : 615
Репутація : 84
Дата реєстрації : 27.06.2020
Звідки : Kyiv

WCS+YPM - The Winning razor Empty
ПовідомленняТема: Re: WCS+YPM - The Winning razor   WCS+YPM - The Winning razor EmptyПн 27 Вер 2021 - 15:37

bt пише:
Kozachok пише:
... и в свою очередь убрал из хотелок абсолютно любой Razorock ...
Возможно, зря.

Game Changer .84 и Wunderbar - очень интересные станки.

Ну это я так, имел ввиду как минимум на определённое время. Хомяк ведь не дремлет :)

egoist та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kozachok
Постоялець
Постоялець
Kozachok


Повідомлень : 615
Репутація : 84
Дата реєстрації : 27.06.2020
Звідки : Kyiv

WCS+YPM - The Winning razor Empty
ПовідомленняТема: Re: WCS+YPM - The Winning razor   WCS+YPM - The Winning razor EmptyВт 28 Вер 2021 - 1:00

На англоязычном форуме читал отзывы о станке и кто-то выложил фото своего отполированного станка. Может кому будет интересно.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

trimmer, alexzu37, razorsedge, Peshek, Акулов, vates, egoist і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
РустВр
Бувалий
Бувалий
РустВр


Повідомлень : 296
Репутація : 10
Дата реєстрації : 23.06.2019
Вік : 46
Звідки : Самбір

WCS+YPM - The Winning razor Empty
ПовідомленняТема: Re: WCS+YPM - The Winning razor   WCS+YPM - The Winning razor EmptyСр 20 Жовт 2021 - 20:46

В кого зараз на ротації, як через тривалий час користування, чи вартує купувати?

Акулов та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kozachok
Постоялець
Постоялець
Kozachok


Повідомлень : 615
Репутація : 84
Дата реєстрації : 27.06.2020
Звідки : Kyiv

WCS+YPM - The Winning razor Empty
ПовідомленняТема: Re: WCS+YPM - The Winning razor   WCS+YPM - The Winning razor EmptyСр 20 Жовт 2021 - 21:48

У меня сейчас это основной станок. Если бы не наше хобби, можно было бы на нем и остановится, лично мне. Если надоест внешний вид, отполирую его. Если надоест и новый внешний вид, продам, куплю опять не полированный. Но в целом все устраивает. Мягкое, комфортное, эффективное бритье.

Alter ego, Акулов, vates, egoist, ARTURIUS та Олександр76 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kozachok
Постоялець
Постоялець
Kozachok


Повідомлень : 615
Репутація : 84
Дата реєстрації : 27.06.2020
Звідки : Kyiv

WCS+YPM - The Winning razor Empty
ПовідомленняТема: Re: WCS+YPM - The Winning razor   WCS+YPM - The Winning razor EmptyСр 20 Жовт 2021 - 21:50

И да, к продаже его не рассматриваю вообще и полагаю никогда не буду, даже если буду бриться чем-то другим. За эти деньги — лично для меня альтернативы нет. Вес станка не напрягает, привык. Фишка с магнитом удобная - пользуюсь теперь регулярно.

Alter ego, Акулов, vates, egoist, ARTURIUS та Олександр76 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alter ego
Постоялець
Постоялець
Alter ego


Повідомлень : 661
Репутація : 927
Дата реєстрації : 05.11.2017
Вік : 37
Звідки : Ukraine, Pryluky

WCS+YPM - The Winning razor Empty
ПовідомленняТема: Re: WCS+YPM - The Winning razor   WCS+YPM - The Winning razor EmptyСр 20 Жовт 2021 - 21:57

В користуванні більше місяця.
До вище сказаного мною в темі хочу додати що за цей час мені ця бритва ще більше стала подобатись. 

Якщо немає гонитви за "потрібен станок агресивніше" а потрібен комфортний і ефективний  станок, не лякають згадки про "м'якість" то варто подумати про цей станок. 

Бритва однозначно варта уваги, чи сподобається вона Вам тут залежить від багатьох факторів і звісно куди ж без згадування поняття індивідуальності в голінні тож питання необхіності придбання для Вас повинні вирішити Ви самі.

razorsedge, Акулов, vates, Kozachok, egoist, ARTURIUS, ditrih_ та Олександр76 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kozachok
Постоялець
Постоялець
Kozachok


Повідомлень : 615
Репутація : 84
Дата реєстрації : 27.06.2020
Звідки : Kyiv

WCS+YPM - The Winning razor Empty
ПовідомленняТема: Re: WCS+YPM - The Winning razor   WCS+YPM - The Winning razor EmptyВт 2 Лист 2021 - 18:39

Ещё фото (не мои) отполированного.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

razorsedge, Peshek, egoist, ARTURIUS та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
WCS+YPM - The Winning razor
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 2Перейти до сторінки : 1, 2  Наступний
 Схожі теми
-
» O.R.E.N. Razor - Occam's Razor Enhanced Nano BLACK
» Timeless Razor OC .95
» Wolfman razor
» Griffon razor
» Broman Razor.

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: