ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Blackland Vector

Перейти донизу 
+10
Андроний
egoist
Виктор75
ARTURIUS
Ruslan
KRuslan
romaan
Kozachok
razorsedge
vates
14 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступний
АвторПовідомлення
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2792
Репутація : 164
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Blackland Vector - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Vector   Blackland Vector - Сторінка 2 EmptyНд 12 Черв 2022 - 7:58

Вектор це бритва яка може використатись для повсякденного гоління.
Лезо KAI Protouch. Сумарно лезо використовую 5 раз, в Векторі другий.
Це лезо трохи мягче за КАІ тітаніум мілд, але голить в ббс за три проходи. Приходиться місцями бритву придавлювати, щоб було гладенько, але все чітко і без травм.
На ранок відчувається не рівномірність росту щетини, все ж таки із-за своєї мягкості шось воно не добирає. 
Станок на часі основний, брати для гоління інші станки не хочеться. Вектор дуже зручний і маневренний.


Весь тиждень голився цією бритвою і немає жодного супротиву чи неподобства, все ок. Буду юзати бритву далі з іншими лезами та милами.

_________________
Через терни до зірок!

Ruslan, Янеж, Sauvage, Віталіk, egoist та Kostiantyn Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2792
Репутація : 164
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Blackland Vector - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Vector   Blackland Vector - Сторінка 2 EmptyПн 31 Жовт 2022 - 20:50

Третє гоління з лезом Feather PRO Super. Неймовірно, як на мене, агресивня зв‘язка. Коцки та реальні порізи третє гоління поспіль. 
Друге гоління було наступного дня після першого, третє гоління через три дні. 
Результат однаково агресивний навіть на «відпочившій» шкірі.
При своїй агресивності бритва з цими лезами дає неймовірний результат ефективності. Дуже чисто голить навіть в складних місцях: підборіддя, під щелепою, вуса, кути губ. 
Мила використовував Abbate Y La Mantia «DON JOSE», Areffa Soap «Червона Калина», Tabac «Original».

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

_________________
Через терни до зірок!

Ruslan, Янеж, Sauvage, Kozachok, ditrih_, serg та Oleksandr Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6898
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Blackland Vector - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Vector   Blackland Vector - Сторінка 2 EmptyВт 1 Лист 2022 - 8:25

Артуре, щоб було без подряпин, треба дуже ніжно тримати станок. З цими лезами трошечки надавиш і капець. У шаветці така ж історія.

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
romaan
Бувалий
Бувалий
romaan


Повідомлень : 363
Репутація : 72
Дата реєстрації : 26.03.2020
Звідки : Kyiv

Blackland Vector - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Vector   Blackland Vector - Сторінка 2 EmptyЧт 3 Лист 2022 - 23:32

Мені в цій бритві Feather super також дуже агресивний. Feather Professional ідеально

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Сэм
Постоялець
Постоялець
Сэм


Повідомлень : 922
Репутація : 395
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 42
Звідки : Киев

Blackland Vector - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Vector   Blackland Vector - Сторінка 2 EmptyПт 4 Лист 2022 - 1:47

видимо лезвия Feather PRO Super через чур острые, очень острые тоже не есть хорошо, как и опаски точат не сильно острые, а то тоже будут резать кожу, потому мне Feather Professional тоже больше подходят
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2792
Репутація : 164
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Blackland Vector - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Vector   Blackland Vector - Сторінка 2 EmptyПт 4 Лист 2022 - 15:52

Сэм пише:
видимо лезвия Feather PRO Super через чур острые, очень острые тоже не есть хорошо, как и опаски точат не сильно острые, а то тоже будут резать кожу, потому мне Feather Professional тоже больше подходят
Агресивність лез цього типу залежить від їх ширини. Чим ширше лезо, тим воно агресивніше.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

_________________
Через терни до зірок!

ditrih_ та Oleksandr Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Blackland Vector - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Vector   Blackland Vector - Сторінка 2 EmptyСр 12 Квіт 2023 - 12:35

Самый крутой станок который я пробовал в 2022 году, причем тут мне стальной зашёл больше чем титановый, стальной довольно легок но титановый тут уже перебор как для меня, в отличае от бритв под лезвия DE(уже года полтора как перестало получаться без razor burn BBS, достигать Толи щетина ещё грубее стала Толи кожа нежнее), лезвиями стандарта artist club, я могу выбриваться в BBS без проблем, маневренный шикарный, комфортный, для меня он проиграл в выборе станка для путешествий в пользу Blackbird, по трем причинам, 2 абсолютно неважные и с ними можно было бы ужиться а вот третья к сожалению никак, первая: не покидала мысль что я бреюсь очень дорогим вариантом БИК метал, вторая: болтик(или как его назвать но то что в ручку вкручивается) неполноценный и меня не покидала мысль что я его сломаю, и третья причина уже весомая это доступность лезвий в открытом доступе, вернее отсутствие таковой, а для меня это критично так как в ручную кладь лезвия брать нельзя

Акулов, Янеж, ARTURIUS та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Украина, Донбасс

Blackland Vector - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Vector   Blackland Vector - Сторінка 2 EmptyСр 12 Квіт 2023 - 15:58

creativeresponse пише:
в ручную кладь лезвия брать нельзя

В кошельке, пара лезвий катается с удовольствием))

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Blackland Vector - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Vector   Blackland Vector - Сторінка 2 EmptyСр 12 Квіт 2023 - 16:20

ditrih_ пише:
creativeresponse пише:
в ручную кладь лезвия брать нельзя

В кошельке, пара лезвий катается с удовольствием))
Американцы, канадцы, мексиканцы, Бразилия, куба(эти вообще больные) шманают что ппц, мне проще не брать с собой никаких чем потом доказывать что я никого убивать не собирался

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kozachok
Постоялець
Постоялець
Kozachok


Повідомлень : 615
Репутація : 84
Дата реєстрації : 27.06.2020
Звідки : Kyiv

Blackland Vector - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Vector   Blackland Vector - Сторінка 2 EmptyВт 25 Лип 2023 - 0:45

Трішки оновлю тему, є деякі перші враження після 5-ти голінь з Vector SS.

Мої вподобання по голінню в цілому (не тільки з цим станком) такі: м‘який станок, гострі леза, гоління через день, можна не 100% bbs, головне щоб було комфортно і не травматично.

Маємо 4 гоління на лезах KAI Pro Touch Guard, та 1 на KAI Captain Titan Mild. спойлер: я відчуваю різницю між цими лезами у голінні, і Про Тач це саме те, що мені потрібно.

Багато казати немає чого. Хтось вважає Vector агресивним, хтось ні. Комусь він на кожен день, комусь і раз на тиждень не подобається. Всі люди різні. Агресія цього станка, як зазначено вище — регулюється лезами. Так і є. Я також почитавши різні форуми, переживав, що станок може мені бути агресивним навіть з самими м‘якими лезами.

Отже.
Всі 5 голінь, які я мав з Vector — найкращі гоління в моїй "кар‘єрі ВКГ".

Це найвдаліший, найліпший, найєфективніший в комбінаціі з найкомфортніший (а для мене повинно самє так працювати це), найгарніший, найзбалансованіший станок. Це спорт кар у світі станків. Він дуже класно маневрує, він не травмує, не залишає красних цяток, при цьому дає фідбек по голінню і ЗОВСІМ! не травмує єпідерміс. Чистота гоління — на висоті. 2 проходи + маленькі добривки на шиї, це все що потрібно. 

Ніколи не було, щоб 5 голінь поспіль, я брав спиртові лосьйони після гоління, а відчував їх начє воду, навіть з різними лезами.


Подобається.
Але все це суто мої враження, звісно.



[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Останній раз редагувалося: Kozachok (Пт 28 Лип 2023 - 18:55), всього регувалося 1 раз(-и)

trimmer, Романюк, andrew_ADK, creativeresponse, romaan, Александр 7676, egoist і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2954
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Blackland Vector - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Vector   Blackland Vector - Сторінка 2 EmptyВт 25 Лип 2023 - 8:52

Станок одного леза виходить. Візьми КАІ Тітан, або Фізер Про Супер і 5 раз з той же періодичністю поголись, а потім напиши враження і порівняй. Думаю що не буде станок спорткаром і усім тим :)). Хоча бритва вишукана. Hawk V3 в цьому плані куди краще. Як раз він дозволяє регулювати агресію і ефективність лезом. У Векторі тільки одне, ну максимум 2 леза дають стабільний результат. Тому я Хавк тримав до останнього в колекції.
Але то моє, індивідуальне.

Kozachok та citrus48 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Blackland Vector - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Vector   Blackland Vector - Сторінка 2 EmptyВт 25 Лип 2023 - 9:02

egoist пише:
Станок одного леза виходить. Візьми КАІ Тітан, або Фізер Про Супер і 5 раз з той же періодичністю поголись, а потім напиши враження і порівняй. Думаю що не буде станок спорткаром і усім тим :)). Хоча бритва вишукана. Hawk V3 в цьому плані куди краще. Як раз він дозволяє регулювати агресію і ефективність лезом. У Векторі тільки одне, ну максимум 2 леза дають стабільний результат. Тому я Хавк тримав до останнього в колекції.
Але то моє, індивідуальне.
Соглашусь, спорт кар Vector не подходит как сравнение, скорее это Rolls Royce wraith,  Hawk гараздо ближе к спорт карам, не самый комфортный, вечно в напряжении, и каждый день не поездишь, станок выходного дня когда хочется острых ощущений

Kozachok Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2792
Репутація : 164
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Blackland Vector - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Vector   Blackland Vector - Сторінка 2 EmptyВт 25 Лип 2023 - 9:27

egoist пише:
Станок одного леза виходить. Візьми КАІ Тітан, або Фізер Про Супер і 5 раз з той же періодичністю поголись, а потім напиши враження і порівняй. Думаю що не буде станок спорткаром і усім тим :)). Хоча бритва вишукана. Hawk V3 в цьому плані куди краще. Як раз він дозволяє регулювати агресію і ефективність лезом. У Векторі тільки одне, ну максимум 2 леза дають стабільний результат. Тому я Хавк тримав до останнього в колекції.
Але то моє, індивідуальне.
Чому Вектор бритва одного леза?)) 
Якщо мене Дрізд добре голить з Фізером, то це теж бритва одного леза?)
Хавк сам по собі менш агресивний станок, тому в ньому добре голять агресивні леза Фізер. 
Не думаю, що з лезом КАІ про тач Хавк мене так само ефективно поголить, як Вектор. 
Але ти правий, кожному своє.

Kozachok, egoist та citrus48 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2954
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Blackland Vector - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Vector   Blackland Vector - Сторінка 2 EmptyВт 25 Лип 2023 - 9:30

Хавк на порядок комфортнее Вектора
Плита Стандарт сбалансированная, и как раз дает возможность играться с любым лезвием. Всеядная ко всем SE лезвиям. А также у Хавк есть дополнительные плиты, которые тоже расширяют возможности бритвы, и цена 70 баксов. Я купил Вектор первый, он был в машинной обработке, но равномерное покрытие, все норм. Второй получил, тоже машинная, но с каким то царапинами. А через пару дней Блекленд стали продавать со скидкой Вектор с дефектами по обработке. И как их назвать после этого? Благо у меня есть руки, паста для полировки, я сделал лучше. Это та бритва которую дважды покупал и дважды продавал, для меня агрессивнее чем  Р41 и какие либо всеобще признанные агрессивные бритвы. Вот не моя бритва. А бриться одним лезвием и быть привязанным к нему, как то не хочется. Но бритва красивая, и со своими недостатками, а ценник 200+ баксов

ARTURIUS, Kitten911 та citrus48 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2954
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Blackland Vector - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Vector   Blackland Vector - Сторінка 2 EmptyВт 25 Лип 2023 - 9:35

ARTURIUS пише:
Чому Вектор бритва одного леза?)) 
Якщо мене Дрізд добре голить з Фізером, то це теж бритва одного леза?)
Хавк сам по собі менш агресивний станок, тому в ньому добре голять агресивні леза Фізер. 
Не думаю, що з лезом КАІ про тач Хавк мене так само ефективно поголить, як Вектор. 
Але ти правий, кожному своє.
 Друже, я виключно по собі суджу. В Векторі я не міг зайти леза яке б голило мене через день в ББС і з комфортом. Просто були ніки на рівному  місці. І я сумніваюсь що і ти б зміг  зі своїм графіком голитись тими лезами, що пропонує ринок. Після того як я поголився з Фзер Про Супер в Векторі я думав що волосся на обличчі вже ніколи не буде рости. Це був піпець ))) А в Хавк це як раз офігено максимальна допустима лінія комфорта та ефективності. Всі інші леза в Хавк дають більше комфорта та гарний результат.

ARTURIUS та citrus48 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Blackland Vector - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Vector   Blackland Vector - Сторінка 2 EmptyВт 25 Лип 2023 - 9:35

egoist пише:
Хавк на порядок комфортнее Вектора
Плита Стандарт сбалансированная, и как раз дает возможность играться с любым лезвием. Всеядная ко всем SE лезвиям. А также у Хавк есть дополнительные плиты, которые тоже расширяют возможности бритвы, и цена 70 баксов. Я купил Вектор первый, он был в машинной обработке, но равномерное покрытие, все норм. Второй получил, тоже машинная, но с каким то царапинами. А через пару дней Блекленд стали продавать со скидкой Вектор с дефектами по обработке. И как их назвать после этого? Благо у меня есть руки, паста для полировки, я сделал лучше. Это та бритва которую дважды покупал и дважды продавал, для меня агрессивнее чем  Р41 и какие либо всеобще признанные агрессивные бритвы. Вот не моя бритва. А бриться одним лезвием и быть привязанным к нему, как то не хочется. Но бритва красивая, и со своими недостатками, а ценник 200+ баксов
 Вы могли написать про дефекты и получить разницу обратно, либо просто отправить бритву на замену

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2954
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Blackland Vector - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Vector   Blackland Vector - Сторінка 2 EmptyВт 25 Лип 2023 - 9:40

creativeresponse пише:
 Вы могли написать про дефекты и получить разницу обратно, либо просто отправить бритву на замену
Да ну, не вариант. Я ж не в Канаде, я в Украине! Туда-сюда ганять бритву, доставка съест все. Да и производитель предупреждает о финише. А вот брал второй раз Дрозда, на нем финиш был просто идеален, все ровно и красиво. Но за те деньги, все равно дорого. Есть в этих бритвах что то, но не стоят они тех денег
Я сделал свой выбор в пользу  Вульфмана. Это бритвы шедевральные, что по эстетике, что по бритью, что по цене  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення] 
Но в итоге отказался от всего, оставил себе Р41GT, Хавк хочу продать, попросто потому что не пользуюсь. А так, бритва бы у меня осталась 100%, шикарная бритва под SE лезвия
Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
Kozachok
Постоялець
Постоялець
Kozachok


Повідомлень : 615
Репутація : 84
Дата реєстрації : 27.06.2020
Звідки : Kyiv

Blackland Vector - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Vector   Blackland Vector - Сторінка 2 EmptyВт 25 Лип 2023 - 9:53

Стосовно лез, то в цілому їх вистачає, але чи потрібні вони мені, не знаю, тільки для тестів хіба що?! Але навіщо це все, якщо кожен шукає станок у звʼязці з лезом, який дає найкращий (для кожного індивідуально) результат. То якщо я все життя буду голитись тільки з Каі про тач, то буду в кайфі. Стосовно спорт кара, згоден, можливо трішки не ту паралель провів. Просто так відчув.

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Blackland Vector - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Vector   Blackland Vector - Сторінка 2 EmptyВт 25 Лип 2023 - 9:55

egoist пише:

Да ну, не вариант. Я ж не в Канаде, я в Украине! Туда-сюда ганять бритву, доставка съест все. Да и производитель предупреждает о финише. А вот брал второй раз Дрозда, на нем финиш был просто идеален, все ровно и красиво. Но за те деньги, все равно дорого. Есть в этих бритвах что то, но не стоят они тех денег
Я сделал свой выбор в пользу  Вульфмана. Это бритвы шедевральные, что по эстетике, что по бритью, что по цене  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення] 
Но в итоге отказался от всего, оставил себе Р41GT, Хавк хочу продать, попросто потому что не пользуюсь. А так, бритва бы у меня осталась 100%, шикарная бритва под SE лезвия
 Я у Blackland уцененки не помню чтоб была вообще, у Timeless и Wolfman есть но сверх редко что там бывает.
 У нас истории перехода прям противоположные, я с Wolfman ушел на Blackland, вы наоборот, как вы уже ранее писали- каждому свое

egoist та citrus48 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Blackland Vector - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Vector   Blackland Vector - Сторінка 2 EmptyВт 25 Лип 2023 - 10:00

А сколько доставка в Украину с расстаможкой cтоит?
Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2954
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Blackland Vector - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Vector   Blackland Vector - Сторінка 2 EmptyВт 25 Лип 2023 - 10:02

Kozachok пише:
Стосовно лез, то в цілому їх вистачає, але чи потрібні вони мені, не знаю, тільки для тестів хіба що?! Але навіщо це все, якщо кожен шукає станок у звʼязці з лезом, який дає найкращий (для кожного індивідуально) результат. То якщо я все життя буду голитись тільки з Каі про тач, то буду в кайфі. Стосовно спорт кара, згоден, можливо трішки не ту паралель провів. Просто так відчув.

у ДЄ більше вибір лез, і ціна меньша 
А привʼязаним до одного леза це не варіант
взагалі вважаю що лезо це расходнік, 1-2 рази поголився і викинув у смітник. Зараз голюсь виключно кликнковою бритвою, і коли згадую цю істрію з написами на конверті леза, скільки разів голився, аж на ха-ха пробиває

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Blackland Vector - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Vector   Blackland Vector - Сторінка 2 EmptyВт 25 Лип 2023 - 10:07

egoist пише:

у ДЄ більше вибір лез, і ціна меньша 
А привʼязаним до одного леза це не варіант
взагалі вважаю що лезо це расходнік, 1-2 рази поголився і викинув у смітник. Зараз голюсь виключно кликнковою бритвою, і коли згадую цю істрію з написами на конверті леза, скільки разів голився, аж на ха-ха пробиває
DE лезвия не всех берут, формат Artist Club в этом плане все же получше.
Клин это же тоже по сути привязка к одному лезвию, мало кто затачивает на разных камнях, или каждый раз у другого заточника, обычно находят чья заточка нравится и постоянно обслуживают там

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2954
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Blackland Vector - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Vector   Blackland Vector - Сторінка 2 EmptyВт 25 Лип 2023 - 10:10

creativeresponse пише:
А сколько доставка в Украину с расстаможкой cтоит?
7 долларов через НП и растаможка 0 если указать в декларации что стоимость товара до 150 долларов
Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2954
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Blackland Vector - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Vector   Blackland Vector - Сторінка 2 EmptyВт 25 Лип 2023 - 10:13

creativeresponse пише:
DE лезвия не всех берут, формат Artist Club в этом плане все же получше.
Клин это же тоже по сути привязка к одному лезвию, мало кто затачивает на разных камнях, или каждый раз у другого заточника, обычно находят чья заточка нравится и постоянно обслуживают там
Я пошел дальше )) Сам затачиваю, и имею несколько финишей 
Jnat, Тюрингиец слурик, и есть Эшер наладонник. И кручу все это по разному.

Kozachok Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
Kozachok
Постоялець
Постоялець
Kozachok


Повідомлень : 615
Репутація : 84
Дата реєстрації : 27.06.2020
Звідки : Kyiv

Blackland Vector - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Blackland Vector   Blackland Vector - Сторінка 2 EmptyВт 25 Лип 2023 - 10:16

egoist пише:

у ДЄ більше вибір лез, і ціна меньша 
А привʼязаним до одного леза це не варіант
взагалі вважаю що лезо це расходнік, 1-2 рази поголився і викинув у смітник. Зараз голюсь виключно кликнковою бритвою, і коли згадую цю істрію з написами на конверті леза, скільки разів голився, аж на ха-ха пробиває

Так, вибір лез більший. Так, лезо це розхідник. Але блока КАІ мені вистачить +- на 7 років, якщо виключно голитись цим станком з цим лезом. Тому не вважаю, що в цьому контексті факт «дешевше/дорожче» грає роль. Стосовно привʼязки, то особисто для мене це ще не факт. Ну от КАІ Captain Titan Mild теж голять класно, і ними також можна голитись, але мені про тач сподобались більше. Ще вистачає АС лез, які можна спробувати, і не факт що всі мені не зайдуть..

Клинкова бритва то для людей зі стабільною нервовою системою. Не мій варіант, можливо поки що.

egoist та serg Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Blackland Vector
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 3Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступний
 Схожі теми
-
» Blackland Era
» Blackland Sabre
» Blackland Osprey
» Blackland Blackbird
» Blackland Tradere

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з одностороннім лезом Single edge razor-
Перейти до: