ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Через терни до зірок.

Перейти донизу 
+40
Alex
creativeresponse
Stas3415
fill
Ігор Стетхем
razorblade1989
tasogare
Bonbon
Романюк
Armadilla
all75
Alfed
Vitaly74
Windigo
Caonima
Віталіk
alex-kin
Jeemye
Олександр Lutsk
Yura_
ditrih_
РустВр
razorsedge
KRuslan
alexzu37
andreyv1979
Skazo4nik
Віцик
Kozachok
Влад Бежик
ARTURIUS
Oleksii
vicbro
bulldog38
KHSN
Изотовец
dr_vorushylo
egoist
trimmer
Ruslan
44 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Наступний
АвторПовідомлення
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2830
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Через терни до зірок. - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Через терни до зірок.   Через терни до зірок. - Сторінка 23 EmptyПт 4 Серп 2023 - 7:35

Майже весь місяць липень голився бритвою Меріка.
Гоління кожен день в три проходи.
Бритва сподобалась і дала можливість виконати всі мої потреби в голінні.
Комфортна, безпечна, ефективна. Вражений поєднанням цих якостей в одній бритві.
Використовував з лезом Фізер. Чотири використання леза для мене є оптимальними, далі лезо вже тягне щетину.

Ще одним відкриттям для мене став крем Денім. Крем економний, за місяць використання в мене пішло приблизно чверть тюбика, тобто тюбика може легко хватити на три місяці і враховуючи його ціну це справжній подарунок.
Консистенція крему, як у мʼякого мила, він досить густий.
Піна взбивається легко. Ковзання відмінне.
Аромат без натяку на французський парфум, але і не надто вонючий. Здається, що дуже схожий на аромат крему Варс.
Для мене Денім по своїм ТТХ є приємнішим за Варс в порівнянні.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Тонік лосьйон після гоління piel це засіб достойний окремої розповіді.

_________________
Через терни до зірок!

fill, Акулов, q7819, Sauvage, creativeresponse, Kozachok, Віталіk і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
andreyv1979
Бувалий
Бувалий
andreyv1979


Повідомлень : 457
Репутація : 14
Дата реєстрації : 18.05.2021
Вік : 45
Звідки : Полтава

Через терни до зірок. - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Через терни до зірок.   Через терни до зірок. - Сторінка 23 EmptyПт 4 Серп 2023 - 8:14

А що по ментолу в кремі? Бо є різні відгуки

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2830
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Через терни до зірок. - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Через терни до зірок.   Через терни до зірок. - Сторінка 23 EmptyПт 4 Серп 2023 - 8:29

andreyv1979 пише:
А що по ментолу в кремі? Бо є різні відгуки
Я ментолу в кремі не відчув.)

_________________
Через терни до зірок!

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
andreyv1979
Бувалий
Бувалий
andreyv1979


Повідомлень : 457
Репутація : 14
Дата реєстрації : 18.05.2021
Вік : 45
Звідки : Полтава

Через терни до зірок. - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Через терни до зірок.   Через терни до зірок. - Сторінка 23 EmptyПт 4 Серп 2023 - 8:32

Дякую

Акулов та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1074
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Через терни до зірок. - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Через терни до зірок.   Через терни до зірок. - Сторінка 23 EmptyПт 4 Серп 2023 - 8:56

Мне тюбика крема Denim хватило на 5 недель при ежедневном бритье, что-то ты сильно экономишь... :-)
На столько же хватает и других 100мл кремов (Нивеа, Палмолив и т.д).
Я обычно на среднем диаметре горловины тюбика беру примерно около 3 см.
Запах точно повторяет запах лосьона и туалетной воды Denim Original, только в очень облегченной версии.

Акулов, creativeresponse, ARTURIUS та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2830
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Через терни до зірок. - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Через терни до зірок.   Через терни до зірок. - Сторінка 23 EmptyПт 4 Серп 2023 - 9:58

vicbro пише:
Мне тюбика крема Denim хватило на 5 недель при ежедневном бритье, что-то ты сильно экономишь... :-)
На столько же хватает и других 100мл кремов (Нивеа, Палмолив и т.д).
Я обычно на среднем диаметре горловины тюбика беру примерно около 3 см.
Запах точно повторяет запах лосьона и туалетной воды Denim Original, только в очень облегченной версии.
Це в мене другий крем, який я використовував так довго. Першим був крем Проразо червоний.
Палмолів не пробував ще. 
Нівея мені взагалі не сподобався, ні білий ні синій, після декількох голіннь десь їх дів. 

На початку крем Денім теж брав близько 3 см, але згодом зрозумів, що полоси крему в 2 см на три проходи мені достатньо. 
Аромат Денім, не аромат троянд, але кращий за мило Арко.)) 
Вчора поголився з Арко, то дружина була надто здивована, що я таким ароматом користуюсь, для неї це не звично. А мені вже норм.)))

Сьгодні зберу свої мила-лосьйони та відправлю дружбану барберу до файного міста Львів, він шукає заміну крему Проразо для свого барбершопу. 
Жаль в мене не має Олесіного мила, бо теж засватав би.)))

_________________
Через терни до зірок!

razorblade1989, Акулов, vicbro, creativeresponse, Kitten911, ditrih_ та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Віцик
Частий гість
Частий гість
Віцик


Повідомлень : 63
Репутація : 2
Дата реєстрації : 07.11.2017
Вік : 43
Звідки : кропивницький

Через терни до зірок. - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Через терни до зірок.   Через терни до зірок. - Сторінка 23 EmptyСб 5 Серп 2023 - 12:07

andreyv1979 пише:
А що по ментолу в кремі? Бо є різні відгуки
Охолоджувальний ефект в DENIM,
 є

andreyv1979 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Віцик
Частий гість
Частий гість
Віцик


Повідомлень : 63
Репутація : 2
Дата реєстрації : 07.11.2017
Вік : 43
Звідки : кропивницький

Через терни до зірок. - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Через терни до зірок.   Через терни до зірок. - Сторінка 23 EmptyСб 5 Серп 2023 - 12:24

ARTURIUS пише:

Я ментолу в кремі не відчув.)
У складі крему,ментол є,та відчувається у ньому на середньому рівні

ARTURIUS та andreyv1979 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2830
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Через терни до зірок. - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Через терни до зірок.   Через терни до зірок. - Сторінка 23 EmptyСб 2 Вер 2023 - 0:23

Попав до моїх рук помазочок Simpson CHABBY 1 super badger.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Я з помазками наче вже й порозумівся й вибрав своє, але до цього такого помазка борсука ще не пробував.))

Перші враження, що маленький та колкий на суху.
З мила Апслей помазок піну набрав і залип обертів за 20. Набирав кінчиками ворсу. Помазок не вимочував перед цим, просто промив в теплій воді з цим самим милом, потім сполоснув.

Піну робив на обличчі, піна вийшла густенька і масляниста. Для третого проходу добрав ще мила з шайби з пʼять обертів.

Помазок тримає в вузлі піну. Добре відчувається в роботі приславутий «мʼячик».
Працював на обличчі кінчиками ворсу, в раскоряку не ставив. Ворс «на мокру» густий, плотний, не колкий, сказав би навіть, що ніжний.
Реально отримав задоволення від роботи помазка.
Дякую добрим людям за можливість спробувати його в роботі.)

Andrewt, Alex, fill, Романюк, q7819, Kozachok, Віталіk і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2830
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Через терни до зірок. - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Через терни до зірок.   Через терни до зірок. - Сторінка 23 EmptyНд 3 Вер 2023 - 15:00

Дякуючи добрим людям, маю можливість спробувати Yates 921 з плитою Н.
Бритва кардинально відрізняється від усього, що я раніше пробував в голінні. Візуально має великий гап, вильот леза теж вражає. При голінні відчуття, що по щоці працює тільки лезо, без гарди.)) Голишся і думаєш, що зараз знесе пів щоки, а нє.. Бритва кайфово комфортна, дає незвичне відчуття кромки леза і комфорту в їх поєднанні.
Бритва співуча в роботі, чим нагадала Рокку від Мюле. По характеру самого гоління має натяк на слант Іванова у якого теж неймовірно здоровий гап.
Бритвою залишився задоволений, вона дуже ніжна і тендітна в роботі.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Alex, fill, q7819, Sauvage, Kozachok, _yk_, Vitaly74 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2830
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Через терни до зірок. - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Через терни до зірок.   Через терни до зірок. - Сторінка 23 EmptyПн 4 Вер 2023 - 23:26

Сьогодні порівняв дві бритви між собою в одному голінні.
Це Блекленд Дрізд та Ятес 921 Н. Гоління виявилося неймовірним, так як батл топових бритв просто не може не доставити задоволення і бритви справді варті цього високого звання.
Голився одним лезом і з однією і тою ж самою ручкою від Дрозда. Спицифіка цих голів в тому, що звичайну/стандарну ручку не поставиш із-за зовнішнього завеликого діаметру в районі різьби. Тож переставляв лезо і за одно ставив ручку.
Ятес 921 Н, для мене особисто, є дуже потужним конкурентом Дрозду. Хоча обидві бритви чудово мене голять, все ж Дрізд трохи ефективніший, а Ятес трохи комфортніший.
Не дивлячись на весь «переляк» від гап Ятеса він виявився ще й безпечнішим за Дрозда. До речі, що Дрізд, при першому голінні, що Ятес 921 Н, визвали почуття реального переживання за цілістність шкіри, але по ходу звикання до бритви все стає на свої місця і гоління проходить ефективно і комфортно.
Обидві бритви дуже мелодійні в роботі і добре чути звук, наче коси на лузі при покосі - чух, чух.. чух,чух.))
При всій любові до Дрозда та в цілому до Блеклендів, я все ж віддав би перевагу Ятесу 921 Н. Ця перевага надто не значна, але тонко відчувається в комфорті і безпеці, а для мене в голінні це головне.)
Ще про що хочеться сказати під кінець, Дроздом зручніше й ефективніше голити щетину під носом, саме біля ноздрі. Ятесом щось мені важкувато було в ці місця підлізти.
Якість виготовлення у Ятес здається краща, хоча теж досить брутальна. В Дрізд важче стає лезо ніж в Ятес.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Alex, fill, vicbro, Sauvage, Kozachok, stanislav-q, Віталіk і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alex
Постоялець
Постоялець
Alex


Повідомлень : 500
Репутація : 193
Дата реєстрації : 09.02.2018
Звідки : Киев

Через терни до зірок. - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Через терни до зірок.   Через терни до зірок. - Сторінка 23 EmptyСр 6 Вер 2023 - 8:01

ARTURIUS пише:

Якість виготовлення у Ятес здається краща, хоча теж досить брутальна. В Дрізд важче стає лезо ніж в Ятес.

Це стосується лише машинної обробки. В декого лезо в Дрозді з цим фінішем переламувались на дві половинки. Бувають також проблеми  з маленькими недоліками. Що стосується якості виготовлення полірованної версії і зовнішнього вигляду порівнювати його з Ятексом навіть не має сенсу.

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2830
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Через терни до зірок. - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Через терни до зірок.   Через терни до зірок. - Сторінка 23 EmptyСр 6 Вер 2023 - 11:26

Alex пише:
Що стосується якості виготовлення полірованної версії 
Маю полірований Блекленд Сабр, то до цієї бритви у мене немає питань по якості виготовлення.

Відносно Дрозда без поліровки, то лезо стає туго. 
В Вектор без поліровки не стає лезо Шик. Я сильно травмував палець вставляючи це лезо в бритву, тож треба бути обережнішим з цією парою бритва-лезо.
Щось хлопці з Блекленд явно не допрацьовують.))

Alex Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Через терни до зірок. - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Через терни до зірок.   Через терни до зірок. - Сторінка 23 EmptyЧт 7 Вер 2023 - 3:31

ARTURIUS пише:

Маю полірований Блекленд Сабр, то до цієї бритви у мене немає питань по якості виготовлення.

Відносно Дрозда без поліровки, то лезо стає туго. 
В Вектор без поліровки не стає лезо Шик. Я сильно травмував палець вставляючи це лезо в бритву, тож треба бути обережнішим з цією парою бритва-лезо.
Щось хлопці з Блекленд явно не допрацьовують.))
Могу ошибаться но вектор разрабатывался конкретно под Artist club лезвия, не помню чтобы они позиционировали его как всеядный
Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Через терни до зірок. - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Через терни до зірок.   Через терни до зірок. - Сторінка 23 EmptyЧт 7 Вер 2023 - 3:33

Перепроверил сайт, там четко указано что бритва сделана конкретно под Artist club style лезвия
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2830
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Через терни до зірок. - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Через терни до зірок.   Через терни до зірок. - Сторінка 23 EmptyЧт 7 Вер 2023 - 6:43

creativeresponse пише:
Перепроверил сайт, там четко указано что бритва сделана конкретно под Artist club style лезвия
Так, все вірно. Компанія Schick теж випускає леза Artist Club style. 
«Інжекторні» леза вставити в Вектор нереально.)

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Через терни до зірок. - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Через терни до зірок.   Через терни до зірок. - Сторінка 23 EmptyЧт 7 Вер 2023 - 6:48

ARTURIUS пише:

Так, все вірно. Компанія Schick теж випускає леза Artist Club style.
 Ого, спасибо, даже не знал про их существование, добавил ещё одни лезвия на пробу, у меня шик раньше только со своими инжекторами ассоциировался, как-то упустил такое чудо
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2830
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Через терни до зірок. - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Через терни до зірок.   Через терни до зірок. - Сторінка 23 EmptyЧт 7 Вер 2023 - 7:00

Леза достатньо приємно працюють в Векторі, але будьте обережні при встановленні.
Перша моя спроба встановлення леза КАІ про тач (з сіточкою) в Вектор теж була складною, лезо прийшлось вдавлювати для посадки на штирі. З іншої коробки стають без питань взагалі.
Тут і виникає питання, чи Блекленд з Вектором накосячили по допускам, чи японці косячать з лезами від партії до партії. 
Якщо Каі, я зміг встановити, то Шик не зміг поставити, хоча лезом Шик з іншої партії проблем з установкою взагалі не було і зміг ним поголитись комфортно шість раз. Каі про тач дає мені можливість поголитись комфортно десять раз.
У Каі є своя технологія закалки плазмою, мабуть із-за цього вони довше ходять в голінні.

Ruslan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Через терни до зірок. - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Через терни до зірок.   Через терни до зірок. - Сторінка 23 EmptyЧт 7 Вер 2023 - 7:05

ARTURIUS пише:
Леза достатньо приємно працюють в Векторі, але будьте обережні при встановленні.
Перша моя спроба встановлення леза КАІ про тач (з сіточкою) в Вектор теж була складною, лезо прийшлось вдавлювати для посадки на штирі. З іншої коробки стають без питань взагалі.
Тут і виникає питання, чи Блекленд з Вектором накосячили, чи японці косячать з лезами від партії до партії. Якщо Каі, я зміг встановити, то Шик не зміг поставити, хоча лезом Шик з іншої партії проблем з установкою взагалі не було і зміг ним поголитись комфортно шість раз. Каі про тач дає мені можливість поголитись комфортно десять раз.
У Каі є своя технологія закалки плазмою, мабуть із-за цього вони довше ходять в голінні.
Я в Tedalus буду ставить, пока Vector в наличии нет, уже после переезда в США буду заказывать, сначала посмотрю как они меня бреют, мои любимчики пока Feather  белые, если не ошибаюсь super pro( лень за коробкой/картриджем лезть смотреть как точно), Kai никакие не зашли мне.
Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Через терни до зірок. - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Через терни до зірок.   Через терни до зірок. - Сторінка 23 EmptyЧт 7 Вер 2023 - 7:06

Но опять же спасибо за такое просвещение, что ещё раз доказывает что сколько бы лет ты нибыл в ВКБ все равно найдется тот кто знает больше!

Романюк Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6945
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Через терни до зірок. - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Через терни до зірок.   Через терни до зірок. - Сторінка 23 EmptyЧт 7 Вер 2023 - 9:03

creativeresponse пише:
Ого, спасибо, даже не знал про их существование, добавил ещё одни лезвия на пробу, у меня шик раньше только со своими инжекторами ассоциировался, как-то упустил такое чудо
Про SE леза Шик можна почитати [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Через терни до зірок. - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Через терни до зірок.   Через терни до зірок. - Сторінка 23 EmptyЧт 7 Вер 2023 - 9:31

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] если вам не лень, можете сделать замеры Kai или Feather по отношению к Schick, толщина не особо интересует, а вот глубина и ширина поболее, нигде не смог найти размеров schick

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Через терни до зірок. - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Через терни до зірок.   Через терни до зірок. - Сторінка 23 EmptyЧт 7 Вер 2023 - 9:33

Перечитал ещё раз пост от Ruslan, увидел, но все равно интересно может там на пол миллиметра или немного менее разница есть
Повернутися до початку Перейти донизу
creativeresponse
Живе тут
Живе тут
creativeresponse

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1203
Репутація : 23
Дата реєстрації : 12.02.2020

Через терни до зірок. - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Через терни до зірок.   Через терни до зірок. - Сторінка 23 EmptyЧт 7 Вер 2023 - 9:44

Пока только нашел инфу онлайн что лезвия Schick b20 по размерам один в один как Kai/Feather, schickа p20/30 немного больше но не пишут в какой плоскости
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2830
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Через терни до зірок. - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Через терни до зірок.   Через терни до зірок. - Сторінка 23 EmptyПт 8 Вер 2023 - 7:37

Razor: Blackland Vector
Blade: KAI
Brush: Simpson Chabbi 1 Super Badger
Lather: T&H Apsley
Aftershave: Piel Cosmetik
Продовживши тенденцію SE гоління цього місяця голився сьогодні Вектором із лезом КАІ (без сіточки). Цим лезом голюсь четвертий раз. Лезо не подобається, має агресивний характер гоління, шкрябає шкіру, обовʼязково з ним є ніки, або навіть мілкі порізи. З цим лезом, Вектор ніколи б не став улюбленим станком.
Помазочком тішусь, він приємно працює на обличчі. Якщо порівняти з кабанчиком від Сімог Торга 5, то для мене вони надто різні і борсучок по тактильним враженням однозначно перемагає.

_________________
Через терни до зірок!

Ruslan, fill, creativeresponse, andreyv1979 та Jeemye Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Через терни до зірок.
Повернутися до початку 
Сторінка 23 з 27Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Наступний

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: