ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Через терни до зірок.

Перейти донизу 
+41
Prometheus
Alex
creativeresponse
Stas3415
fill
Ігор Стетхем
razorblade1989
tasogare
Bonbon
Романюк
Armadilla
all75
Alfed
Vitaly74
Windigo
Caonima
Віталіk
alex-kin
Jeemye
Олександр Lutsk
Yura_
ditrih_
РустВр
razorsedge
KRuslan
alexzu37
andreyv1979
Skazo4nik
Віцик
Kozachok
Влад Бежик
ARTURIUS
Oleksii
vicbro
bulldog38
KHSN
Изотовец
dr_vorushylo
egoist
trimmer
Ruslan
45 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27  Наступний
АвторПовідомлення
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 242
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Через терни до зірок. - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Через терни до зірок.   Через терни до зірок. - Сторінка 21 EmptyПн 20 Бер 2023 - 16:55

Тільки Вілкінсон. Тільки самий перший прохід. Навіть буває лише 50%/пів обличчя самого першого проходу. Далі просто ідеально голить доки не затупиться.
Така ситуація десь 70-80% раз трапляється з новими лезами. Буває, що все ок з самого початку.

Я і мити лезо намагався (типу змити залишки смазки чи ще щось після виробництва). Не допомогає. 

Враховуючи, що це трапляється не так часто, я чесно кажучи забив, бо леза подобаються. Але звісно хочетьчя зрозуміти, що це саме, так як це прибрати.

В різних бритвах не пробував, бо користуюсь однією. Скоро приїде Меркур Прогрес перевірю ще на ній.
Повернутися до початку Перейти донизу
tasogare
Новачок
Новачок
tasogare


Повідомлень : 10
Репутація : 0
Дата реєстрації : 17.03.2023

Через терни до зірок. - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Через терни до зірок.   Через терни до зірок. - Сторінка 21 EmptyПн 20 Бер 2023 - 17:11

З Merkur Progress скоріш за все нічого не зміниться. Спробуйте т.зване коркування, можливо, воно щось дасть.

Bonbon Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 242
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Через терни до зірок. - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Через терни до зірок.   Через терни до зірок. - Сторінка 21 EmptyПн 20 Бер 2023 - 18:10

Чесно кажучи не пробував, варто буде погратись. Буде добре, якщо допоможе.
Проте мені здається тут трохи інша ситуація. Воно не відчувається як занадто агресивне лезо, якому допоможе коркування, а навпаки наче воно вщент тупе і тягне. Хоча може воно зніме якийсь мікрослой який знімається при першому проході.
Дякую за пораду, за тиждень десь повернусь :)
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2869
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Через терни до зірок. - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Через терни до зірок.   Через терни до зірок. - Сторінка 21 EmptyПн 20 Бер 2023 - 18:17

Bonbon пише:
Вілкінсон.
Взагалі не моє лезо.

_________________
Через терни до зірок!

Kitten911 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 242
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Через терни до зірок. - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Через терни до зірок.   Через терни до зірок. - Сторінка 21 EmptyПн 20 Бер 2023 - 19:29

Нагадало мені як двоє мусульман з Індії та Пакистану питали в мене яка на смак свинина, то чому ми її їмо :)
Закінчились наші дружні дебати тим, що добре, що вони її не їдять, бо 400+ млн людей які їли би свинину погано би сказалось на її вартості для нас :)

Тут кожному своє. В мене ще є незакритий генштальт по лезам. Але як я виключив з 2014 року будь які леза вироблені в росіі, для мене це суттєво звузило коло. Физер мені якось не зайшов взагалі.

fill, ARTURIUS, Yura_ та kh_fish Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1085
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Через терни до зірок. - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Через терни до зірок.   Через терни до зірок. - Сторінка 21 EmptyВт 21 Бер 2023 - 10:49

Заранее прошу прощения у автора журнала, что тема пошла в сторону... Одно замечание еще и все!
Bonbon, я могу ошибаться, но может эти "случайные" проблемы первого прохода связаны с углом лезвия к коже?
Я объясню свой вопрос.
Есть блогер по ветшейвингу, у которого при описании работы станка иногда проскакивают такие фразы: на первом проходе (по росту) станок показался не очень комфортным, но со второго прохода (против роста) он становится нормальным, довольно мягким станком.
На первый взгляд довольно странное заявление если не анализировать его действия.
На первом проходе сверху в этих случаях он сначала ставит нормальный угол задирая локоть, но довольно быстро локоть его опускается в силу неудобств его удержания и угол станка изменяется, что и дает ощущения некомфортности (сапка). На втором проходе снизу он в большинстве случаев выдерживает очень острый угол от крышки. Этот правильный угол и дает комфорт при срезании щетины.
Возможно это не твой случай, но проследи все же внимательней за углом, может в этом и кроется ответ.

fill, egoist, ARTURIUS, Kitten911, Alfed та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
razorblade1989
Бувалий
Бувалий
razorblade1989


Повідомлень : 154
Репутація : 1
Дата реєстрації : 11.12.2017
Вік : 34
Звідки : Chernihiv

Через терни до зірок. - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Через терни до зірок.   Через терни до зірок. - Сторінка 21 EmptyПт 31 Бер 2023 - 22:24

ARTURIUS пише:
Класс! Спасибо за идею.)) Сделаю такую штуку, у меня даже материал на даче есть.
Начало творческого пути!)

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2869
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Через терни до зірок. - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Через терни до зірок.   Через терни до зірок. - Сторінка 21 EmptyПт 7 Квіт 2023 - 21:21

З користувача приладдями для гоління по трохи переходжу до рангу колекціонерів. 
Вже збирається приємна колекція Blackland.


[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Дротік, Ера, Сабр, Вектор. Залишилось не багато.. для повного комплекту.))

_________________
Через терни до зірок!

trimmer, q7819, vicbro, Sauvage, Віталіk, noname_username, Александр 7676 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2869
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Через терни до зірок. - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Через терни до зірок.   Через терни до зірок. - Сторінка 21 EmptyНд 28 Травень 2023 - 20:01

Давненько тут не писав, бо якось не було чогось новенького.. Але сьогоднішнє гоління надихнуло на роздуми й хочеться висловитись про це.
Мій, майже стандартний набір з деякими перемінними час від часу:
Razor: Blackland Vector
Blade: КАI ProTouch MG (4)
Brush: Semogue Torga-C5
Lather: American Crew CREAM
Aftershave: Williams Aqua Velva

Бритва Вектор з лезом КАі, це краще що голить мене на цей момент. Попереднє лезо пройшло 10 голінь і показало себе чудово, але почало вже тупити при останньому голінні.

Помазок відмінно працює і приємно відчувається на обличчі, просто якийсь чудо-мега кабан.)) Вибрав саме Торга-5 із цілої купи Семогів, які були у мене в користуванні пару місяців тому.
Але виявив в ньому недолік, кожного гоління втрачає від 3 до 10 ворсинок. Як на мене, то це багато. Коли голився з Діминим помазком, такого не було. Може хтось з вас дасть пораду, буду вдячний.

І ось підходим до основного винуватця сьогоднішнього опису. Мило крем американського виробника Амерікан Крю доставляє мені справжнє задоволення. Добре набирається мило, швидка та відмінна піна. Аромат нагадує мило Акватіка Андрія Калдоні.))
Я, як взбиваю піну на обличчі трохи її витримую і потім вмиваю нею все обличчя. Мило працює, як прешейв і при цьому ще й вмиваюсь, це якийсь такий своєрідний ритуал.)
Потім все це діло змиваю і наношу вже повноцінний шар мила для першого проходу бритвою.
Так от після вмивання сьогодні я відмітив, що шкіра аж скритить під руками після вмивання з цим милом. Тобто виходить, що мило змиває гідро ліпідну мантію і шкіра залишається не захищеною після такого вмивання і подальшого гоління. Це стало прямо якимось відкриттям для мене.))
Представив собі, що я на цю суху відкриту шкіру потім ще наніс спиртовий лосьйон чим ще її більше висушив. Добре, що є крем для обличчя, то я все те діло закрив кремом та й заспокоївся.
Але ж воно мені тепер муляє.)) Займусь підбором мила без «скритіння шкіри». Жарти, жартами, а відновлення гідро ліпідної мантії це тривалий процес для шкіри.

Відносно лосьйону ще напишу згодом, бо не дуже його зрозумів. Аромат приємний, не стійкий, не інтенсивний, саме те, що потрібно перед парфумом.)

Якась така історія з переломним моментом в моєму голярському житті.)

Oleksii, egoist, Ігор Стетхем, Kitten911, ditrih_ та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1244
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Через терни до зірок. - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Через терни до зірок.   Через терни до зірок. - Сторінка 21 EmptyНд 28 Травень 2023 - 21:24

Попробуй замачивать дольше перед использованием или на сутки в холодильник в стакан с водой поставить.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2869
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Через терни до зірок. - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Через терни до зірок.   Через терни до зірок. - Сторінка 21 EmptyНд 28 Травень 2023 - 21:40

Изотовец пише:
Попробуй замачивать дольше перед использованием или на сутки в холодильник в стакан с водой поставить.
Замочував вузол в воді на двоє суток без холодильника. Після цього помазок розпушився трохи. 
Потім більше місяця з ним голився, але ворс по ходу втрачається. 
Дякую, за пораду, спробую трохи довше його вимочувати.

_________________
Через терни до зірок!
Повернутися до початку Перейти донизу
Ігор Стетхем
Бувалий
Бувалий
Ігор Стетхем


Повідомлень : 297
Репутація : 18
Дата реєстрації : 03.06.2021
Звідки : Біла Церква

Через терни до зірок. - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Через терни до зірок.   Через терни до зірок. - Сторінка 21 EmptyНд 28 Травень 2023 - 21:42

В мене Артур є SOC кабан на вишні) в роботі десь 3-5 міс, орієнтовно 15-20 голінь. Без всяких замочувань та холодильників, без максимального катування об рушник, сохне ворсом вверх,  своїм шляхом крок за кроком почав набувати вже зачіску пухнасту . Тому спробуй нового кабана таким чином тренувати, хоча варіант чашка/холодильник теж дієвий!)
Ще маю Зеніт кабанця, теж все гаразд, якщо один на 3-4 гоління вилізе то вважаю це нормально.

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1244
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Через терни до зірок. - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Через терни до зірок.   Через терни до зірок. - Сторінка 21 EmptyНд 28 Травень 2023 - 22:18

ARTURIUS пише:
Замочував вузол в воді на двоє суток без холодильника. Після цього помазок розпушився трохи. 
Потім більше місяця з ним голився, але ворс по ходу втрачається. 
Дякую, за пораду, спробую трохи довше його вимочувати.
А когда его на двое суток замачивал, он так же волос терял или некоторое время не было линьки?

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2869
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Через терни до зірок. - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Через терни до зірок.   Через терни до зірок. - Сторінка 21 EmptyНд 28 Травень 2023 - 22:32

Изотовец пише:
А когда его на двое суток замачивал, он так же волос терял или некоторое время не было линьки?
Після замочування лінька зменшилась. 
Тримав в ванній кімнаті його, після гоління сушив ворсом вниз. Об рушник не бив.)) 
Десь пару тижнів вже забираю з ванної кімнати, сохне так само ворсом вниз на підставці. Сьогодні за гоління втратив три волосини. 
Пам'ятаю, мій новенький Проразо теж втрачав щетину, але не так багато і через місяць-півтора все стало в норму.

_________________
Через терни до зірок!
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2869
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Через терни до зірок. - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Через терни до зірок.   Через терни до зірок. - Сторінка 21 EmptyНд 28 Травень 2023 - 22:35

Ігор Стетхем пише:
Без всяких замочувань та холодильників, без максимального катування об рушник, сохне ворсом вверх,  своїм шляхом крок за кроком почав набувати вже зачіску пухнасту .
От я теж за такий підхід виховання кабанів, без знущань і катувань.)) Крок за кроком, від гоління до гоління.. Мені здається, що саме при такому підході розщіплюються кінчики ворсу, а сам вузол залишається пружним в об'ємі.

Мій вже трохи розпушився, але ще треба над ним працювати.))
На фото помазок вологий трохи після ранкового гоління. Сохне реально довго, синтетика в цьому сенсі дуже виграє.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

egoist Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1244
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Через терни до зірок. - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Через терни до зірок.   Через терни до зірок. - Сторінка 21 EmptyНд 28 Травень 2023 - 22:57

ARTURIUS пише:

Після замочування лінька зменшилась. 
Тримав в ванній кімнаті його, після гоління сушив ворсом вниз. Об рушник не бив.)) 
Десь пару тижнів вже забираю з ванної кімнати, сохне так само ворсом вниз на підставці. Сьогодні за гоління втратив три волосини. 
Пам'ятаю, мій новенький Проразо теж втрачав щетину, але не так багато і через місяць-півтора все стало в норму.
Имхо скорее всего просто ворс пересушенный из коробки был просто. Со временем должно пройти, но может потом повторяться, если из ротации выпадать будет.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

ARTURIUS, Kitten911 та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Через терни до зірок. - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Через терни до зірок.   Через терни до зірок. - Сторінка 21 EmptyНд 28 Травень 2023 - 23:18

Изотовец пише:

Имхо скорее всего просто ворс пересушенный из коробки был просто. Со временем должно пройти, но может потом повторяться, если из ротации выпадать будет.
У меня то же мнение, думаю пересохший узел попался. Может замочить его в водном растворе с уксусом, но боюсь этого хватит не на долго... К сожалению если ворс ломается, то это не излечить и да, немного продлить ему жизнь может помочь разве что более длительное замачивание в воде перед бритьем.

ARTURIUS та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2869
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Через терни до зірок. - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Через терни до зірок.   Через терни до зірок. - Сторінка 21 EmptyНд 28 Травень 2023 - 23:23

Изотовец пише:
Имхо скорее всего просто ворс пересушенный из коробки был просто. Со временем должно пройти, но может потом повторяться, если из ротации выпадать будет.
Попрацюю з ним ще місяць другий, поспостерігаю.) Хочеться, щоб він добре розпушився, так як сам по собі помазок дуже подобається.

ditrih_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1244
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Через терни до зірок. - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Через терни до зірок.   Через терни до зірок. - Сторінка 21 EmptyНд 28 Травень 2023 - 23:30

Kitten911 пише:

У меня то же мнение, думаю пересохший узел попался. Может замочить его в водном растворе с уксусом, но боюсь этого хватит не на долго... К сожалению если ворс ломается, то это не излечить и да, немного продлить ему жизнь может помочь разве что более длительное замачивание в воде перед бритьем.
Либо с сушкой не заморачиваться и сушить ворсом вверх, и регулярно пользоваться. Хотя это все ситуативно, может при регулярном использовании вообще линька пройдет.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

ARTURIUS, ditrih_ та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Через терни до зірок. - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Через терни до зірок.   Через терни до зірок. - Сторінка 21 EmptyНд 28 Травень 2023 - 23:36

Время покажет, может просто выпадет все лишнее и потом будет все хорошо с ним.

ARTURIUS та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Через терни до зірок. - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Через терни до зірок.   Через терни до зірок. - Сторінка 21 EmptyПн 29 Травень 2023 - 0:07

ARTURIUS пише:
От я теж за такий підхід виховання кабанів, без знущань і катувань.))

Ну твоему ещё нужно поработать, кончики ещё не вошли в рабочий режим, на мой взгляд.)) А потом ещё и весь ворс разобьётся, вообще шикарно будет)
Кстати, мой такой же, тоже сыпется по-тихоньку. Два-три волосках выпадает стабильно. В двух более дешёвых или в SOC, такого нет. Именно этот и отбрасывает пару-тройку волосков каждое бритьё. Так что это не твой такой, наверное вся серия со слабым ворсом. Ну или очень надеюсь, что выпадут лишние и уже будет всё как надо))

Думал что только мой такой, от чего и молчал....

ARTURIUS та Ігор Стетхем Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2869
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Через терни до зірок. - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Через терни до зірок.   Через терни до зірок. - Сторінка 21 EmptyПн 29 Травень 2023 - 0:28

ditrih_ пише:
Думал что только мой такой, от чего и молчал....
Я в твому не помітив ліньки взагалі.) Ну то й хай вже йому, тому помазку. Буду його юзати далі, не пропадать же ж добру.)))

ditrih_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2869
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Через терни до зірок. - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Через терни до зірок.   Через терни до зірок. - Сторінка 21 EmptyПн 29 Травень 2023 - 0:32

Изотовец пише:
Либо с сушкой не заморачиваться и сушить ворсом вверх, и регулярно пользоваться. Хотя это все ситуативно, может при регулярном использовании вообще линька пройдет.
Читав тут на Форумі коментарі з рекомендаціями від виробника сушити помазки  виключно ворсом вверх. Може й так.. Буду пробувати і такий варіант.

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Через терни до зірок. - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Через терни до зірок.   Через терни до зірок. - Сторінка 21 EmptyПн 29 Травень 2023 - 0:34

Да и ладно, сдохнет - можно и новый купить!
Ну или юзать остальные 257387 помазков))))

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2869
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Через терни до зірок. - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Через терни до зірок.   Через терни до зірок. - Сторінка 21 EmptyПн 29 Травень 2023 - 0:43

ditrih_ пише:
Ну или юзать остальные 257387 помазков))))
100%))))

ditrih_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Через терни до зірок.
Повернутися до початку 
Сторінка 21 з 27Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27  Наступний

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: