ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Залізна берлога

Перейти донизу 
3 користувачів
АвторПовідомлення
marduk
Новачок
Новачок
marduk


Повідомлень : 33
Репутація : 9
Дата реєстрації : 05.02.2021
Звідки : Київська область

Залізна берлога Empty
ПовідомленняТема: Залізна берлога   Залізна берлога EmptyНд 30 Травень 2021 - 21:01

Нарешті дійшли руки представитись спільноті  та оформити, так би мовити, прописку на форумі.
  
    Мій шлях в ВКБ триває не дуже довго – всього близько року.
    А от гумор в тому, що багато років я голився з тешкою і помазком та називав це просто «побритись» і поняття не мав, що це,  фактично, своя ледь не субкультура. А тепер – ВКБ, воть. Значить, парт. стаж «просто побритись т-шкою» - 10+ років. Потім перерва на "не бритись" а далі, ВКБ – 1 рік.

    Бриття у мене, з подачі діда,  в свій час почалось з станка «Мосштамп» (судячи по клейму – 1933-го року), котрих дома було кілька штук, та лез Спутнік. Влаштовувало все, в принципі – що там в 15 років брити то, фактично… але через пару років подарували мені Gilette Slalom і я радісно піддався моді – цілих два леза, круто ж. Касети на нього, щоправда, тоді копієшні були, на фоні загальних витрат.

    Далі інститут, спроби відрощувати бороду, бриття частини морди ліца, бриття повністю -  Slalom десь загубився, іноді знову діставалась тешка, іноді не брився по пів року, обходячись ножицями.
    Все помінялось після випуску з інституту – пішов служити.  Командо 
    І на 6 років бриття стало майже щоденним. І тут зіткнувся з тим, що Мосштамп – це, м’яко кажучи, не R89 ні разу і ні в якому місці. Для щоденки – бррр. Морда спасибі не скаже. Лезо відчувається шкірою, гоління виключно від кришки і дуже акуратно. За всі роки звик, але після того, як одного дня спросонку швидко бриючись зніс цілу смугу на шиї, то в найближчому магазині купив Mach 3 і жив він у мене пару років, поки не поміняв на Fusion – модно ж, 5 лез )

    В 2016 – відставка, працював на військовому заводі – там розслабився, відпустив бороду і, фактично, станком  майже перестав користуватися. З окантовкою бороди з горем пополам справлялась опаска в моїх кривих руках – жаль, не встиг у діда навчитись нею користуватися, всього кілька разів вистачило терпіння по юності, безпечними бритвами здавалось швидше і простіше. А жаль – міг би багато навчитись у того, хто нею брився десятками років.

    Далі знову повернувся на службу, але вже по як вільний найм, на бороду уваги не звертали, поки не сходив на збори ))
    Побрився, з незвички всю морду обкидало, щетина повростала (3 роки не брився то, окрім щік – носив еспаньолку), вражень - купа  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]  І тут поліз я гуглить що мені з таким щастям робить і… наткнувся на тему по голінню на одному білоруському форумі. Далі – інші подібні ресурси. Виявилось, що тема дуже широка і багатогранна. Так і осів на тут форумі в цьому році.
 
    Коротко по інвентарю, який зараз в роботі:

    Основний станок зараз – Muhle R89. В представлені та фото, думаю, необхідності нема, мелькав десь в SOTH/SOTD.

    На другому місці – «Мосштамп». Під настрій, по вихідних, коли є час та натхнення. Довів його до нормального стану, відполірував, замість рідної короткої ручки поставив кастом, куплений тут у камрада на форумі. Станок радує душу та погляд.


/* доволі старі фото, коли ще тільки починав над ним роботу */

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Далі буде... 

Стас, slonopotam, Ruslan, Andrewt, Roman313, STEEL, trimmer і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Залізна берлога Empty
ПовідомленняТема: Re: Залізна берлога   Залізна берлога EmptyПн 31 Травень 2021 - 7:06

marduk, поздравляю с официальной пропиской :) .
Моя первая бритва во время срочной тоже ежедневно разносила мне лицо, особенно если учесть, что для бритья использовалось обыкновенное мыло для рук.
Когда пришел на форум в поисках истины, приобрел отличную (как я до сих пор считаю) Muhle R89.
Потом уже пробовал бриться разными бритвами, в итоге перешел на шаветки. Но с уверенностью могу сказать, что нет плохого бритвенного инструмента. Нужно подобрать бритву под себя и нарабатывать навык.
Еще раз приветствую в наших рядах и желаю получать удовольствие от дружеского общения на форуме.

Олександр Lutsk, vates, marduk та Shave Master Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
marduk
Новачок
Новачок
marduk


Повідомлень : 33
Репутація : 9
Дата реєстрації : 05.02.2021
Звідки : Київська область

Залізна берлога Empty
ПовідомленняТема: Re: Залізна берлога   Залізна берлога EmptyПн 31 Травень 2021 - 10:32

Дякую :)
Один мінус - багато років користувався буквально кількома кремами для бриття + лосьон чи одеколон, який під руку попадеться, а як почитав форуми... Ховаю тепер дома дві картонні коробки :shock:

G.A.S., безсердечна ти штука....

Palych, romaan, bulldog38, Александр 7676 та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2900
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Залізна берлога Empty
ПовідомленняТема: Re: Залізна берлога   Залізна берлога EmptyЧт 24 Черв 2021 - 22:18

Нііі.. Коробки то не діло! Я зробив полички і складаю все на них..:)

_________________
Через терни до зірок!

Shave Master Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
marduk
Новачок
Новачок
marduk


Повідомлень : 33
Репутація : 9
Дата реєстрації : 05.02.2021
Звідки : Київська область

Залізна берлога Empty
ПовідомленняТема: Re: Залізна берлога   Залізна берлога EmptyПн 28 Черв 2021 - 17:43

ARTURIUS пише:
Нііі.. Коробки то не діло! Я зробив полички і складаю все на них..:)

За полички виникне питання - для чого мені стратегічний запас на пару років.  :)
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2900
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Залізна берлога Empty
ПовідомленняТема: Re: Залізна берлога   Залізна берлога EmptyВт 29 Черв 2021 - 12:05

marduk пише:
ARTURIUS пише:
Нііі.. Коробки то не діло! Я зробив полички і складаю все на них..:)

За полички виникне питання - для чого мені стратегічний запас на пару років.  :)
Хм.. І хто це у Вас такий любопитний?))

_________________
Через терни до зірок!
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Залізна берлога
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: