Перший Український бритвений форум
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Перший Український бритвений форум

Форум для захоплених людей і цінителів класичного вологого гоління

ФорумФорум  ПорталПортал  РегистрацияРегистрация  Вход  

Крем для гоління MAN KEY.

Перейти вниз 
+2
fill
ARTURIUS
Участников: 6
АвторСообщение
ARTURIUS
Живет тут
Живет тут
ARTURIUS

Дата регистрации : 2021-04-21

Крем для гоління MAN KEY.  Empty
СообщениеТема: Крем для гоління MAN KEY.    Крем для гоління MAN KEY.  EmptyПн 24 Май 2021 - 10:47

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]

В пошуках нових “фішечок” для гоління та відчуттів зайшов до магазину “Ева”, добре, що в нашому містечку є цей осередок цивілізації. Прийшов, бо хотів придбати молочко після гоління NIVEA, про яке прочитав немало добрих відгуків на форумі. 
  Але на поличці з кремами для гоління мені в очі потрапила цікава на вигляд упаковка крему для гоління. Чорний колір коробки та дуже яскраві літери, приємного зеленого кольору наче покликали, - візьми мене хлопче!!)))
Я взяв! 
  Так, гарна, сучасна коробка, з виразними та зрозумілими малюнками, на склад того, що входить і що не входить до складу крему. 
Витягнув туб, який теж зроблено якісно, текст виразно продрукований і його легко читати, хоча літери достатньо малі.
  Подивився на ціну і ахнув!!! 14 гривень з копійками..) Як ті болгари його згобили за цю ціну, не зрозуміло, але рука зразу потягнулася ще й до крему після гоління в схожій упаковці. 
- Яка шара-, подумав я та покликав дружину. Вона оглянула склад кремів, та сказала свій вердикт, що крем має майже професійний склад кислот та інгредієнтів, які використовують в кремах для косметичних процедур.
  Спробували крем на запах, але насиченого аромату в крема немає, є лише ледь помітний натяк на щось не зовсім зрозуміле, але приємне. Явного ментолу я не почув.
  Звичайно ж я їх придбав. Два креми, "для" та "після" гоління мені обійшлися аж!! в 30 гривень. Я щиро радів..))

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]

Тепер про гоління. Сам крем має білий колір з якимось перламутром, трохи рідкий, як на мене. Піниться добре. Наносив на помазок і взбивав на обличчі. Сантиметрової полоски крему хватило для трьох проходів гоління. Аромату насиченого немає, а хотілось би..))
При голінні крем просить водичку, так як підсихає та сідає піна, але після води зразу знову оживає. 
  По суті, нормально я з ним поголився без особливих недоліків. Шкіру після крему не тягне.

Сподобалось як працює крем після гоління. Його приємно наносити, має достатньо густу консистенцію й добре вбирається в шкіру. Інгредієнти, які входять до його складу добре тримають вологу, та заживлюють подразнення. Голився ввечері, і вранці прокинувся з м’якенькою здоровою шкірою.
  В цілому гоління з цим комплектом склало приємне враження. Як комплект для подорожі - саме те, але й для не примхливого гоління теж підійде.

Всім здорової та гладенької шкіри!

Последний раз редактировалось: ARTURIUS (Пн 24 Май 2021 - 11:36), всего редактировалось 3 раз(а)

Andrewt, Oleksii, Andrew300v, bt, fill, kardan50, Peshek и поставили лайк

Вернуться к началу Перейти вниз
fill
Постоялец
Постоялец
fill

Дата регистрации : 2018-02-12

СообщениеТема: Re: Крем для гоління MAN KEY.    Крем для гоління MAN KEY.  EmptyПн 24 Май 2021 - 10:56

Вітаю!
Зазвичай подібні креми лоторея.
Але за 14 грн можна й ризикнути :-)

ARTURIUS поставил(а) лайк

ARTURIUS
Живет тут
Живет тут
ARTURIUS

СообщениеТема: Re: Крем для гоління MAN KEY.    Крем для гоління MAN KEY.  EmptyПн 24 Май 2021 - 11:55

fill пишет:
Але за 14 грн можна й ризикнути :-)
Так, тому зразу два і придбав..)))
На справді вразила якість упаковки крему, як самої коробки, так і туба. Дивився й інші креми з подібною ціною, але якість «подачі» тих продуктів досить жахлива.

fill и Palych поставили лайк

Palych
Участник
Участник
Palych

Дата регистрации : 2018-10-24

СообщениеТема: Re: Крем для гоління MAN KEY.    Крем для гоління MAN KEY.  EmptyВс 30 Май 2021 - 8:24

Так само повівся на акційну ціну на крем для гоління.
Його дійсно треба зовсім мало для впевнених двох проходів плюс "добривки". Консистенція піни цілком задовільна, як і ковзкість. Щодо запаху. Не сказав би, що він виражений. Сказав би, що його, як такого, немає. Ну, майже. Ніс щось намагається вловити, але поки розбираєш, що саме, вже й забуваєш...

ARTURIUS и Shave Master поставили лайк

Andrew300v
Новичок
Новичок

Дата регистрации : 2017-12-11

СообщениеТема: Re: Крем для гоління MAN KEY.    Крем для гоління MAN KEY.  EmptyВт 8 Июн 2021 - 12:00

Як на мене, крем для гоління - бомба, за ці гроші. Взяв спробувати через болгарське виробництво - нічим не гірший за каро, тому докупив ще 3 туби про запас, строк придатності до 24 року.

ARTURIUS поставил(а) лайк

ARTURIUS
Живет тут
Живет тут
ARTURIUS

СообщениеТема: Re: Крем для гоління MAN KEY.    Крем для гоління MAN KEY.  EmptyВт 8 Июн 2021 - 12:06

Теж ще придбав комплект (для та після гоління) на подарунок товаришу, він залишився дуже задоволений цими кремами! 
Спробую ще їх лосьйон. Дівчина в ЕВА казала, що лосьйон з фіолетовими літерами дуже сподобався її батьку. Та й ціна у нього дуже-дуже демократична, щось близько 60 грн за пляшечку.)
Сэм
Постоялец
Постоялец
Сэм

Дата регистрации : 2017-11-06

СообщениеТема: Re: Крем для гоління MAN KEY.    Крем для гоління MAN KEY.  EmptyПт 15 Окт 2021 - 14:03

крем суперский, умеют болгары делать крем для бритья, мне очень понравился, скользкий и не воздушный, как мне нравится  Крем для гоління MAN KEY.  1297117970

bt, ARTURIUS, Kitten911 и ditrih_ поставили лайк

ditrih_
Завсегдатай
Завсегдатай
ditrih_

Дата регистрации : 2021-06-20

СообщениеТема: Re: Крем для гоління MAN KEY.    Крем для гоління MAN KEY.  EmptyПт 15 Окт 2021 - 16:12

О как, не заметил этой темы, а подгорало о нём написать))
Пользуюсь периодически с полгода кремом после бритья, а дочь бальзамом. Оба очень довольны качеством и эффектом. Немного лишний лично для меня ментол - как-то не освежает, а подпекает. И моя кожа, не любит когда его много. А так - очень пристойная косметика, да ещё за такие деньжищи))

bt поставил(а) лайк

Спонсируемый контент

СообщениеТема: Re: Крем для гоління MAN KEY.    Крем для гоління MAN KEY.  Empty

Крем для гоління MAN KEY.
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Перший Український бритвений форум :: ОКОЛО-БРИТВЕННАЯ КОСМЕТИКА :: Средства для бритья-
Перейти: