Перший Український бритвений форум
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Перший Український бритвений форум

Форум для захоплених людей і цінителів класичного вологого гоління

ФорумФорум  ПорталПортал  РегистрацияРегистрация  Вход  

Продам набір пробників мил

Перейти вниз 
АвторСообщение
razorsedge
Постоялец
Постоялец
razorsedge

Дата регистрации : 2018-03-12

Продам набір пробників мил  Empty
СообщениеТема: Продам набір пробників мил    Продам набір пробників мил  EmptyВт 30 Мар 2021 - 11:56

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть это изображение]

Пробники мил з магазину Маґґардс, в індивідуальних баночках ~7мл без однієї проби (ложечкою) - вистачить на 3-5 добрих голінь можливо трошки більше. Всі мила чудові і нема жодного поганого. Я б сказав деякі вразили більше ніж сподівався.
Коротко по результатам одного гоління із кожним.

Murphy and McNeil - Claddagh
Приємний як мені здалось цитрусово-фужерний аромат з чимось "мильним" або древесним, як запах попраної  білизни. В піні цитрусу стає менше, дерева більше, хоча запах несильний і приємний. За всіма якостями піна хороша на тверду п'ятірку, нема до чого придертись. Хіба хотів би щоб в запаху було більше цитрусів але така їх недовготривала натура.

Black Ship Grooming Co. - Captain Joe
Подається як кавовоий, але з баночки пахне дуже смачним шоколадом, такий солодкуватий запах. Консистенція дивна - як крем чи зубна паста. Сподобалось що мило дуже добре "загубилось" в помазку. В піні мило вже менше пахне шоколадом і добре чути каву, але не залишки кавової гущі а як приємний кавовий напій, можливо з ноткою шоколаду. За властивостямі піна на п'ять з плюсом, дуже добре - легко робиться, чудове ковзання та адекватне пост-, нашаровується на "діда мороза", короче я приємно вражений. Хіба після гоління мені здалось що стягнуло шкіру сильніше звичайного, але це міг бути і спиртовий лосьон.

Henri et Victoria Absinthe Artisan Vegan Shaving Soap, – Vegan 2.0 Base
Несильний і приємний лаймовий запах як з банки так і в піні. Піна спочатку здалась занадто рихлою та повітряною, але легко прийняла багато води і досягла бажаної консистенції. Піна слизька, добре нашаровується, добре ковзає, але пост-ковзання здалось слабеньким. Я вже хотів оцінити мило як "середнє" або "нічого особливого" але приємно вразив стан шкріи після голіня - нічого не сушило, шкіра м'ягенька. Доволі непогане мило, особливо для веганського.

Southern Witchcrafts - Tres Matres Vegan Shave Soap
Це мило дуже сподобалось всім окрім запаху - щось зелене але мені не зовсім зрозуміле, як скошена трава, дерево, білі квіти але часом аромат нагадував запах поліролі з дитинства. Врешті мило м'яке, суперово розчиняється у воді, швидко доводиться до улюбленої консистенції блискучої сметани - п'ять балів. Ковзання і пост- хороше і на диво добре, тут мило приємно вразило - частіше зустрічаються мила із слабким пост-ковзанням. Однозначно спробую ще щось від Southern Witchcrafts але з іншим ароматом.

Declaration Grooming - Gratiot League Square - Milksteak Base - Chatillon Lux Collaboration
Дуже сподобалось. Сметанкова бличкуча піна, трошки подісихає зверху, але добре ковзання. Аромат сильно нагадує попереднє мило яке мав від DG - Cuir et Epices (стара база) - вишукана шкіра, трошки рози і ще щось. Аромат за силою досить сильний і дуже тривалий - на наступний день помазок ще добряче пахне шкірою. Мила від ДҐ як завжди на висоті, я Мілкстейк цьому підтвердження.

Captain's Choice - 45th Parallel
Приємно пахне вишнями в десерті. За якостями піна також на висоті - густий тягучий але слизький "дід мороз". Настільки ковзка що під час змивання з обличчя зауважив легенький залишок слизького шару. Теж приємна несподіванка бо ніколи не стикався із милами КЧ.

Zingari Man - The Wanderer
Добре мило, моментально піниться до блискучої сметани але ковзання і пост- нічого особливого, але можливо я помиляюсь бо це єдиний екземпляр який я тестував з більш агресивним станком. Зато після гоління шкіра добре почувалась без підсушування. Аромат щось легеньке і свіже. Чесно кажучи чекав чогось більшого від ЗМ бо його сильно піарили, а по факту звичайне добряче артизанське мило без якихось фантастичних властивостей.

450 грн за всі, доставка Ваша, за бажанням докину ще пробників із своїх мил.

Ruslan, Лёпа, Янеж и Realist1988 поставили лайк

Вернуться к началу Перейти вниз
razorsedge
Постоялец
Постоялец
razorsedge

СообщениеТема: Re: Продам набір пробників мил    Продам набір пробників мил  EmptyВт 6 Апр 2021 - 9:52

400 грн + власні пробники за бажанням:
Noble Otter - Two Kings;
B&M - Fougere Gothique;
CRSW - Morning Ghost;
SV - Desert Vetiver;
egoist
Завсегдатай
Завсегдатай
egoist

Дата регистрации : 2021-02-21

СообщениеТема: Re: Продам набір пробників мил    Продам набір пробників мил  EmptyВт 6 Апр 2021 - 10:48

По отдельности не продаете ?
razorsedge
Постоялец
Постоялец
razorsedge

СообщениеТема: Re: Продам набір пробників мил    Продам набір пробників мил  EmptyВт 6 Апр 2021 - 14:18

egoist пишет:
По отдельности не продаете ?
нажаль не маю бажання бігати до пошти з кожною одиницею тому набір продається цілком

egoist поставил(а) лайк

razorsedge
Постоялец
Постоялец
razorsedge

СообщениеТема: Re: Продам набір пробників мил    Продам набір пробників мил  EmptyВт 6 Апр 2021 - 15:35

я передумав)

Black Ship Grooming Co. - Captain Joe
Henri et Victoria Absinthe Artisan Vegan Shaving Soap
Captain's Choice - 45th Parallel

100 грн за всі три
решта продані

vates поставил(а) лайк

Спонсируемый контент

СообщениеТема: Re: Продам набір пробників мил    Продам набір пробників мил  Empty

Продам набір пробників мил
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Перший Український бритвений форум :: КУПЛЯ/ПРОДАЖА/ОБМЕН :: Купля и Продажа-
Перейти: