ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

  Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor

Перейти донизу 
+6
ARTURIUS
Centro
KRuslan
Виктор75
vates
Віталіk
10 користувачів
Перейти до сторінки : 1, 2  Наступний
АвторПовідомлення
Віталіk
Постоялець
Постоялець
Віталіk


Повідомлень : 817
Репутація : 74
Дата реєстрації : 03.07.2020
Вік : 42
Звідки : Львів

 Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor Empty
ПовідомленняТема: Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor    Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor EmptyВт 16 Бер 2021 - 14:24

Хтось вже має інформацію про новий SE станок від Yaqi - YAQI EXCALIBUR[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Останній раз редагувалося: Віталіk (Нд 2 Травень 2021 - 11:29), всього регувалося 2 раз(-и)

razorsedge, Акулов, Янеж та Алексей V Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vates
Постоялець
Постоялець
vates


Повідомлень : 862
Репутація : 328
Дата реєстрації : 02.04.2020
Звідки : Kyiv

 Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor Empty
ПовідомленняТема: Re: Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor    Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor EmptyВт 16 Бер 2021 - 14:48

А що значить "RASTER" у назві теми?

По суті: так, їде така до мене. Цікаво буде порівняти з іншими AC.

razorsedge, Акулов, Янеж, Алексей V та Віталіk Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Віталіk
Постоялець
Постоялець
Віталіk


Повідомлень : 817
Репутація : 74
Дата реєстрації : 03.07.2020
Вік : 42
Звідки : Львів

 Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor Empty
ПовідомленняТема: Re: Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor    Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor EmptyВт 16 Бер 2021 - 15:45

vates пише:
А що значить "RASTER" у назві теми?

По суті: так, їде така до мене. Цікаво буде порівняти з іншими AC.
RASTER - то помилка при копіюванні
Повернутися до початку Перейти донизу
vates
Постоялець
Постоялець
vates


Повідомлень : 862
Репутація : 328
Дата реєстрації : 02.04.2020
Звідки : Kyiv

 Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor Empty
ПовідомленняТема: Re: Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor    Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor EmptyВт 16 Бер 2021 - 16:33

На фото вище голова з латунною ручкою. Я замовив версію з алюмінієвою (т.щ. у такої голова не матова, а хромована). Окремо голів у продажу поки немає. Я так розумію, оск. у китайців проблеми з якістю різьби і ручки накручують "по місцю", інші погано підходять (вже є такі відгуки). Але побачимо, коли доїде.


Останній раз редагувалося: vates (Вт 16 Бер 2021 - 19:51), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
Автор цього повідомлення на даний час заблокований на форумі - Переглянути повідомлення
vates
Постоялець
Постоялець
vates


Повідомлень : 862
Репутація : 328
Дата реєстрації : 02.04.2020
Звідки : Kyiv

 Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor Empty
ПовідомленняТема: Re: Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor    Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor EmptyВт 23 Бер 2021 - 12:00

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Приїхав станок.
Запакований у просту картонну коробку (і там не зафіксований ніяк).
Якість - звичайна для Які. Істостних вад не помітив.
Легенька анодована (?) алюмінієва ручка. На голові щедро хрому.

Обережно! В голову вже вставлене лезо, гострим краєм всередину.
Одразу перепакував його в окремий пакетик. Тестувати буду з Schick Proline.

Ruslan, trimmer, alexzu37, alexgrin7, razorsedge, Акулов, Янеж і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Віталіk
Постоялець
Постоялець
Віталіk


Повідомлень : 817
Репутація : 74
Дата реєстрації : 03.07.2020
Вік : 42
Звідки : Львів

 Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor Empty
ПовідомленняТема: Re: Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor    Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor EmptyВт 23 Бер 2021 - 12:31

З нетерпінням чекаю на відгук після гоління, він мені імпонує

Акулов, Янеж та vates Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vates
Постоялець
Постоялець
vates


Повідомлень : 862
Репутація : 328
Дата реєстрації : 02.04.2020
Звідки : Kyiv

 Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor Empty
ПовідомленняТема: Re: Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor    Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor EmptyПн 5 Квіт 2021 - 13:35

Два тижні експлуатації, 10-12 голінь з лезом Schick Proline (досі гостре).

Як вже відомо, в основі дотепна (викрадена) ідея фіксації леза Artist Club посередині за допомогою обтесаного гвинта. 

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Це істотно змінює геометрію станка. Тепер це не "Г"-подібна бритва, а пласка "Т"-шка. Чи просто "шаветка-на-паличці".

До цієї конструкції мають* пасувати звичайні ручки під різьбу М5. 
Рідна алюмінієва ручка мені залегка та затонка, тому користувався тільки титановою копією RR Super Knurl.

Станок дуже неоднозначний.

Є сумнівний етичний момент з копіюванням витвору Blackland. Скоріше за все, навіть більше, ніж очікувалося (про це нижче).

Якість виготовлення під питанням. Точність гуляє від початку, до того ж все залито товстим шаром хрому. 

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Лезо може ставати з перекосом. У мене, наприклад, лезо ставало рівно тільки на одному боці.
У декого взагалі ніяк не вийшло його вирівняти.

Також вибір матеріалу для таких тонких деталей ставить під сумнів довговічність та надійність виробу. Очевидно, що накручувати ручку слід дуже обережно. Але безперечно, в якийсь момент ця крихка деталь кине коней: це лише питання часу.
У деяких користувачів були дефекти різьби і не виходило накрутити інші ручки.

Також не дуже зручно, що при копіюванні посадкові опуклості (замість шпичок) перенесли на плиту. Те, що вони мають розмиті, нечіткі контури, теж не полегшує процес заряджання бритви.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Тобто станок цей - рулетка. Може буде робочий, а може й ні. Пересортиця жахлива.

Разом з тим, мій примірник голить просто казково.


Можливо, "китайське щастя". Можливо, передалися гени від скопійованого оригіналу.
Але у мене виходить BBS в два проходи з добривками. При цьому до шкіри станок ставиться дуже обережно, проблемні місця на шиї вилизує в нуль. Геометрія всього станка дуже зручна і маневрена. Сеанси гоління з ним займають менше часу (я звичайно не поспішаю з цим).

Тепер хочеться придбати Vector. А китайця буду використовувати допоки не зламається.


Останній раз редагувалося: vates (Пн 5 Квіт 2021 - 17:51), всього регувалося 1 раз(-и)

Ruslan, Oleksii, alexgrin7, razorsedge, Vitgor, KRuslan, Янеж і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KRuslan
Постоялець
Постоялець
KRuslan


Повідомлень : 625
Репутація : 129
Дата реєстрації : 02.03.2019
Звідки : Киев

 Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor Empty
ПовідомленняТема: Re: Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor    Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor EmptyПн 5 Квіт 2021 - 14:31

Все класно у станків з подібною головою.От тільки сам процес збирання і розбрирання бритви мене трохи дратував.А так китайці молодці,все ж таки в 10 разів дешевше за штатівського батька :D

Янеж, vates та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vates
Постоялець
Постоялець
vates


Повідомлень : 862
Репутація : 328
Дата реєстрації : 02.04.2020
Звідки : Kyiv

 Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor Empty
ПовідомленняТема: Re: Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor    Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor EmptyНд 16 Травень 2021 - 15:47

Порівняв екскалібур (Е) та вектор (В).

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Як видно, голови досить різні і за розмірами, і за геометрією (китаєць - праворуч).
Е утримує лезо майже перпендикулярно до вісі станка, лезо менше прикрите верхньою кришкою, ніж на В.
Але у американця і ґарда значно коротша.
В результаті ці бритви потребують різних кутів для ефективної роботи.

Використовую Yaqi тільки з китайською титановою ручкою. 
Відповідно, вага Е з такою ручкою (без леза та шайби) - 56 г, окремо вага голови - 18 г
Вага В - 76 г, окремо вага голови - 17 г 

Геометрія ручки В менш інтуїтивна, ніж звична репліка Super Knurl на моєму Е, але до неї звикаєш швидко.
Плюс, вона спонукає утримувати станок більш "правильно": ближче кінця ручки.
Баланс станків протилежний: у Е в бік голови (з рідною алюмінієвою шпичкою навіть ще більше), у В - чітко до денця конусоподібної ручки.

Важлива відмінність станків: зручність заряджання. Тут В безперечно випереджає Е. Безпроблемно та чітко лезо стає на своє місце. 
З моїм Е ще треба повозитися, щоб вставити лезо (писав про це раніше). Крім того, через брак (досить поширений, судячи з відгуків)  лезо стає рівно тільки в одному положенні. Відповідно, перевертати між голіннями для рівномірного зносу - не вийде.

В цілому якість виготовлення навіть і порівнювати не варто, я думаю.

Головне - як ці бритви голять.

Тестував з новими лезами Schick Proline.
Як вже зрозуміло, в руці станки почуваються по-різному, потребують різних підходів та кутів атаки.
Але відверто кажучи, голять вони дуже схоже.
Хіба у Е відчутніше лезо. Не можу сказати, чи це дає вищу ефективність. Через баланс станків В трохи легше лежить на шкірі.
Підкреслю, що відмінності мінімальні. Обидва станки голять дуже добре: м'яко та чисто. Дуже комфортні та "швидкі". 

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Ruslan, alexgrin7, Юрий, KRuslan, Янеж, Алексей V, Caballero і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Автор цього повідомлення на даний час заблокований на форумі - Переглянути повідомлення
vates
Постоялець
Постоялець
vates


Повідомлень : 862
Репутація : 328
Дата реєстрації : 02.04.2020
Звідки : Kyiv

 Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor Empty
ПовідомленняТема: Re: Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor    Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor EmptyНд 16 Травень 2021 - 16:05

Прошу!
Вектори з виробництва Шейн наче і не знімав.
А китайці свою голову постійно допилюють і нарощують об'єми постачання.
Думаю, скоро і в КТГ з'явиться.

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Автор цього повідомлення на даний час заблокований на форумі - Переглянути повідомлення
Centro
Бувалий
Бувалий
Centro


Повідомлень : 292
Репутація : 95
Дата реєстрації : 16.07.2020
Вік : 54
Звідки : Київ

 Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor Empty
ПовідомленняТема: Re: Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor    Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor EmptyВт 18 Травень 2021 - 9:51

vates пише:
Порівняв екскалібур (Е) та вектор (В).

...
Важлива відмінність станків: зручність заряджання. Тут В безперечно випереджає Е. Безпроблемно та чітко лезо стає на своє місце. 
З моїм Е ще треба повозитися, щоб вставити лезо (писав про це раніше). Крім того, через брак (досить поширений, судячи з відгуків)  лезо стає рівно тільки в одному положенні. Відповідно, перевертати між голіннями для рівномірного зносу - не вийде.
...
Вітаю, та дякую за порівняння.
А в моєму Векторі леза стають чітко, але дуже неохоче. Маю на увазі потрібно декілька рухів щоб воно таки стало, теж саме й з зняттям, поки не підколупнеш чимось, воно стоїть як мертве.
Доречі Feather Professional Light (зелені) я взагалі не зміг зарядити. Встало криво, а після цього знялось тільки пінцетом та й звичайно погнулось. Так само не зайшло воно й в O.R.E.N Nano Black.
Щось не так з цими зеленими лезами.

vates та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KRuslan
Постоялець
Постоялець
KRuslan


Повідомлень : 625
Репутація : 129
Дата реєстрації : 02.03.2019
Звідки : Киев

 Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor Empty
ПовідомленняТема: Re: Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor    Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor EmptyВт 18 Травень 2021 - 9:56

Все хорошо в Векторе, вот только снять, поставить лезвия геморойная процедура для меня была. Но это наверное неизбежно, учитывая размеры головы

vates, Centro та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vates
Постоялець
Постоялець
vates


Повідомлень : 862
Репутація : 328
Дата реєстрації : 02.04.2020
Звідки : Kyiv

 Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor Empty
ПовідомленняТема: Re: Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor    Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor EmptyВт 18 Травень 2021 - 11:08

Після тумбаюмби з обмилками шпичок на Які, встановлення на Векторі - просто насолода. 
Нагадую, це був пост-порівняння :)

KRuslan, Centro та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2811
Репутація : 164
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

 Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor Empty
ПовідомленняТема: Re: Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor    Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor EmptyНд 30 Травень 2021 - 16:00

vates пише:
Думаю, скоро і в КТГ з'явиться.
Прошу, КТГ - це де?

Ваші огляди та порівняння дуже класні. Без лишнього пафосу і все по суті.  Дуже дякую за прогресивні та трендові тенденції, які Ви доносите до спільноти!  
Хочу добавити Вам "рєпу", на жаль поки що не можу цього зробити.. 
Але все одно, ловіть  від мене величезну купу віртуальних "рєпок"!.)))

WetShaver та vates Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Автор цього повідомлення на даний час заблокований на форумі - Переглянути повідомлення
vates
Постоялець
Постоялець
vates


Повідомлень : 862
Репутація : 328
Дата реєстрації : 02.04.2020
Звідки : Kyiv

 Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor Empty
ПовідомленняТема: Re: Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor    Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor EmptyНд 30 Травень 2021 - 23:48

ARTURIUS пише:
vates пише:
Думаю, скоро і в КТГ з'явиться.
Прошу, КТГ - це де?

Ваші огляди та порівняння дуже класні. Без лишнього пафосу і все по суті.  Дуже дякую за прогресивні та трендові тенденції, які Ви доносите до спільноти!  
Хочу добавити Вам "рєпу", на жаль поки що не можу цього зробити.. 
Але все одно, ловіть  від мене величезну купу віртуальних "рєпок"!.)))

Дякую!

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2811
Репутація : 164
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

 Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor Empty
ПовідомленняТема: Re: Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor    Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor EmptyЧт 21 Жовт 2021 - 14:20

Приехал мой станочек, вернее голова от Яки. С лёгкой ручкой от Разорок получился красивенький аппарат.) Резьбу пришлось аккуратно «упросить» накрутиться, рекомендую быть особенно аккуратными при накручивании.
Попробовал сегодня скосить свою трехдневную щетину. Первый проход был сложным, лёгкость самого станка не давала возможности брить мощно и масштабно, бритьё было похоже на обсмыкивание и подёргивание. Станок больше похож на шаветку с т-образной ручкой, как выше писали.))
Второй и третий проходы были значительно лучше. Выбрился хорошо, практически идеально. 
По качеству результата бритья очень похоже для меня с р41. Сам процесс бритья иной более сложный и не привычный, как для первого раза. Побрился без порезов и коцок, раздражений так же нет.
В целом бритьё понравилось, брился бы каждый день с удовольствием. Но при выборе рука бы потянулась к другому станку.))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

_________________
Через терни до зірок!

trimmer, Алексей V, Сергей ХА, egoist та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2954
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

 Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor Empty
ПовідомленняТема: Re: Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor    Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor EmptyЧт 21 Жовт 2021 - 14:31

Лезвия становится ровно?
Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1588
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

 Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor Empty
ПовідомленняТема: Re: Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor    Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor EmptyЧт 21 Жовт 2021 - 14:47

Проблема этого станка в том что, лезвие перпендикулярно ручке.
От этого все бЕды.
В любом другом станке, будь то кассетник или вектор или дрозд или ещё какой либо аппарат, да и любой другой бритвенный станок, у них всех лезвие стоит под углом, относительно ручки.
И когда ты ведёшь по лицу, например вектором, у тебя угол атаки острый.
А Яки просто скребёт, вот и все дела.

Віталіk та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2811
Репутація : 164
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

 Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor Empty
ПовідомленняТема: Re: Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor    Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor EmptyЧт 21 Жовт 2021 - 14:56

Лезвие Физер становится ровно.
Брился «от головы», практически плашмя.
Не могу сказать, что станок «скребёт» он срезает щетину подобно шаветке.
Беды какой то, по сути так же нет. Станок бреет и бреет отлично, нужно к нему приноровиться.)

_________________
Через терни до зірок!
Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2954
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

 Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor Empty
ПовідомленняТема: Re: Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor    Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor EmptyЧт 21 Жовт 2021 - 15:00

ARTURIUS пише:
Не могу сказать, что станок «скребёт» он срезает щетину подобно шаветке.
Это как? Для меня шаветка очень комфортное бритье дает, без задира. Если дерет, значит не верно выбран угол.
Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2811
Репутація : 164
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

 Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor Empty
ПовідомленняТема: Re: Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor    Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor EmptyЧт 21 Жовт 2021 - 15:14

Бритьё подобно шаветке так, как голова практически плашмя ложится на щеку. 
Чтобы не тянуло при первом проходе щетину угол подобрать сложно, мешает гарда. При втором и третьем проходе вообще сложностей не ощутил.

_________________
Через терни до зірок!

WetShaver, bulldog38 та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Yaqi Excalibur AC Single Edge Safety Razor
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 2Перейти до сторінки : 1, 2  Наступний
 Схожі теми
-
» Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor
» Focus R48 Dynamic Single Edge Safety Razor.
» Ninfa Single Edge Razor
»  Mulcuto Single Edge Razor
» Le Tourist the Single Edge Razor

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з одностороннім лезом Single edge razor-
Перейти до: