ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Los jabones de Joserra

Перейти донизу 
3 користувачів
АвторПовідомлення
vates
Постоялець
Постоялець
vates


Повідомлень : 862
Репутація : 328
Дата реєстрації : 02.04.2020
Звідки : Kyiv

Los jabones de Joserra Empty
ПовідомленняТема: Los jabones de Joserra   Los jabones de Joserra EmptyНд 7 Бер 2021 - 2:43

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Іспанський артизан Хосе Рамон Бланко Мартінез з Авіли.
Зацікавив спочатку своїми артами, створеними в тому числі явно під впливом класичного мистецтва та історії власної батьківщини.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Потім віднайшов чимало відгуків щодо унікальних властивостей його продуктів. 
Якість ставлять в один ряд зі славнозвісним Eufros. В Європі виявилося чимало фанатів виробів Хосе. 
Тож вирішив спробувати. Обрав за пірамідою ароматів Viriato. 
Назване мило на честь відомого лузітанського вождя Віріата, переможця римлян.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Вже на місці з'ясував, що композиція створена в одному ключі з Dior Fahrenheit. Також сподобався склад продукту:

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Придбати можна або через певні магазини (Іспанія, Британія, США). Або зв'язатися з майстром напряму через сторінку на Фейсбук.
Що я і зробив. Пан Мартінез веде бізнес самостійно: швидко відповідає на повідомлення, готовий детально все пояснити, сам відправляє посилки.
За 16 днів (і 41 євро) отримав такий набір:

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Пакування сету і самі контейнери з косметикою якісні та естетично привабливі.

З моменту отримання це одне з моїх основних мил на щодень. 
В цілому - дуже цікавий продукт. Піну дає щільну, але не пишну (інстаграмної "бороди" не вийде). Таку собі сметанку. Ковзкість і захист дуже хороші. Властивості по догляду за шкірою після гоління - просто визначні (тут я дійсно був вражений). Бальзам точно не потрібний. 

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Аромати неінтенсивні, але аромакомпозиції неоднозначні, не всім заходять. 
Також, хоча цей артизан іноді обирає орієнтиром певний відомий парфум, результат виходить все одно досить своєрідним і самобутнім.

Окремо слід відзначити, що мило не з економних. Для нормальної роботи (принаймні, мені) потрібно набирати чимало. Тому з'їдається дуже швидко. 
Афтершейв за таким темпом явно не встигає (добре, що в цьому ароматі є ще чудове мило від Stirling).

Між іншим, лосьйон (спиртовий), який йшов у сеті, дуже хороший. Вразив хіба навіть чи не більше за мило. Можливо, найкращий з тих, що у мене були. 
Доглядові якості дуже добрі і при цьому аромат не такий інтенсивний та хімозний як у американців.

Пробник KILIX "пішов" за три гоління. Робочі властивості здалися такими ж як і у Viriato. Аромат сподобався трохи менше: все класно, але на старті відчував якусь овочеву нотку (селера?? насправді - сандал), яка трохи пантеличила.  

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Чи купив би собі ще? Точно не найближчим часом: завелика черга. Хоча продукт цікавий і мені імпонує стиль цього майстра.
 
Рекомендував би тим, кого цікавить щось нове і нетипове. 
А також тим, хто готовий змиритися з явно "невигідним" співвідношенням вартості та витратою мила.

Ruslan, Andrewt, Oleksii, Boroda88, Олександр Тернавский, fill, kruv і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KRuslan
Постоялець
Постоялець
KRuslan


Повідомлень : 625
Репутація : 129
Дата реєстрації : 02.03.2019
Звідки : Киев

Los jabones de Joserra Empty
ПовідомленняТема: Re: Los jabones de Joserra   Los jabones de Joserra EmptyНд 7 Бер 2021 - 5:30

Відмінний огляд, чудового  продукту іспанського виробника. 
Автор теми рекомендував мені мило Хосе. Маю декілька мил цього артизана і можу підтвердити, що моємо справу з  якісним продуктом. Топова піна, приємні аромати, гарні доглядові якості.
Єдине, не можу погодитись про те, що цього виробника ставлять в один ряд з американським Eufros. Як на мене Joserra однозначно краще за Eufros абсолютно за всіма показниками.
Не зовсім просто придбати, не завжди є в наявності, так дорого, але воно того варто

razorsedge, Акулов, Янеж, Алексей V, vates та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Янеж
Постоялець
Постоялець
Янеж


Повідомлень : 513
Репутація : 67
Дата реєстрації : 10.10.2019
Звідки : Рівне

Los jabones de Joserra Empty
ПовідомленняТема: Re: Los jabones de Joserra   Los jabones de Joserra EmptyПн 8 Бер 2021 - 0:23

Та вобще испанцы делают вещи 👍

vates Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vates
Постоялець
Постоялець
vates


Повідомлень : 862
Репутація : 328
Дата реєстрації : 02.04.2020
Звідки : Kyiv

Los jabones de Joserra Empty
ПовідомленняТема: Re: Los jabones de Joserra   Los jabones de Joserra EmptyНд 14 Бер 2021 - 22:34

KRuslan пише:
Відмінний огляд, чудового  продукту іспанського виробника. 
Автор теми рекомендував мені мило Хосе. Маю декілька мил цього артизана і можу підтвердити, що моємо справу з  якісним продуктом. Топова піна, приємні аромати, гарні доглядові якості.
Єдине, не можу погодитись про те, що цього виробника ставлять в один ряд з американським Eufros. Як на мене Joserra однозначно краще за Eufros абсолютно за всіма показниками.
Не зовсім просто придбати, не завжди є в наявності, так дорого, але воно того варто


Eufros - це все ж Іспанія. Але в решті сперечатися не буду :)

KRuslan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KRuslan
Постоялець
Постоялець
KRuslan


Повідомлень : 625
Репутація : 129
Дата реєстрації : 02.03.2019
Звідки : Киев

Los jabones de Joserra Empty
ПовідомленняТема: Re: Los jabones de Joserra   Los jabones de Joserra EmptyПн 15 Бер 2021 - 8:04

Згоден, помилився. Мав на увазі Ethos :)

vates Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Los jabones de Joserra
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: НАВКОЛО-ГОЛЯРСЬКА КОСМЕТИКА :: Засоби для гоління-
Перейти до: