Перший Український бритвений форум
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Перший Український бритвений форум

Форум для захоплених людей і цінителів класичного вологого гоління

ФорумФорум  ПорталПортал  РегистрацияРегистрация  Вход  

Los jabones de Joserra

Перейти вниз 
Участников: 3
АвторСообщение
vates
Постоялец
Постоялец
vates

Дата регистрации : 2020-04-02

Los jabones de Joserra Empty
СообщениеТема: Los jabones de Joserra   Los jabones de Joserra EmptyВс 7 Мар 2021 - 2:43

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть это изображение]

Іспанський артизан Хосе Рамон Бланко Мартінез з Авіли.
Зацікавив спочатку своїми артами, створеними в тому числі явно під впливом класичного мистецтва та історії власної батьківщини.

Потім віднайшов чимало відгуків щодо унікальних властивостей його продуктів. 
Якість ставлять в один ряд зі славнозвісним Eufros. В Європі виявилося чимало фанатів виробів Хосе. 
Тож вирішив спробувати. Обрав за пірамідою ароматів Viriato. 
Назване мило на честь відомого лузітанського вождя Віріата, переможця римлян.

Вже на місці з'ясував, що композиція створена в одному ключі з Dior Fahrenheit. Також сподобався склад продукту:

Придбати можна або через певні магазини (Іспанія, Британія, США). Або зв'язатися з майстром [Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку].
Що я і зробив. Пан Мартінез веде бізнес самостійно: швидко відповідає на повідомлення, готовий детально все пояснити, сам відправляє посилки.
За 16 днів (і 41 євро) отримав такий набір:

Пакування сету і самі контейнери з косметикою якісні та естетично привабливі.

З моменту отримання це одне з моїх основних мил на щодень. 
В цілому - дуже цікавий продукт. Піну дає щільну, але не пишну (інстаграмної "бороди" не вийде). Таку собі сметанку. Ковзкість і захист дуже хороші. Властивості по догляду за шкірою після гоління - просто визначні (тут я дійсно був вражений). Бальзам точно не потрібний. 

Аромати неінтенсивні, але аромакомпозиції неоднозначні, не всім заходять. 
Також, хоча цей артизан іноді обирає орієнтиром певний відомий парфум, результат виходить все одно досить своєрідним і самобутнім.

Окремо слід відзначити, що мило не з економних. Для нормальної роботи (принаймні, мені) потрібно набирати чимало. Тому з'їдається дуже швидко. 
Афтершейв за таким темпом явно не встигає (добре, що в цьому ароматі є ще чудове мило від Stirling).

Між іншим, лосьйон (спиртовий), який йшов у сеті, дуже хороший. Вразив хіба навіть чи не більше за мило. Можливо, найкращий з тих, що у мене були. 
Доглядові якості дуже добрі і при цьому аромат не такий інтенсивний та хімозний як у американців.

Пробник KILIX "пішов" за три гоління. Робочі властивості здалися такими ж як і у Viriato. Аромат сподобався трохи менше: все класно, але на старті відчував якусь овочеву нотку (селера?? насправді - сандал), яка трохи пантеличила.  

Чи купив би собі ще? Точно не найближчим часом: завелика черга. Хоча продукт цікавий і мені імпонує стиль цього майстра.

Рекомендував би тим, кого цікавить щось нове і нетипове. 
А також тим, хто готовий змиритися з явно "невигідним" співвідношенням вартості та витратою мила.

Ruslan, Andrewt, Oleksii, Boroda88, Олександр Тернавский, fill, kruv и поставили лайк

Вернуться к началу Перейти вниз
KRuslan
Постоялец
Постоялец
KRuslan

Дата регистрации : 2019-03-02

СообщениеТема: Re: Los jabones de Joserra   Los jabones de Joserra EmptyВс 7 Мар 2021 - 5:30

Відмінний огляд, чудового  продукту іспанського виробника. 
Автор теми рекомендував мені мило Хосе. Маю декілька мил цього артизана і можу підтвердити, що моємо справу з  якісним продуктом. Топова піна, приємні аромати, гарні доглядові якості.
Єдине, не можу погодитись про те, що цього виробника ставлять в один ряд з американським Eufros. Як на мене Joserra однозначно краще за Eufros абсолютно за всіма показниками.
Не зовсім просто придбати, не завжди є в наявності, так дорого, але воно того варто

razorsedge, Сергей Акулов, Янеж, Алексей V, vates и egoist поставили лайк

Янеж
Завсегдатай
Завсегдатай
Янеж

Дата регистрации : 2019-10-10

СообщениеТема: Re: Los jabones de Joserra   Los jabones de Joserra EmptyПн 8 Мар 2021 - 0:23

Та вобще испанцы делают вещи 👍

vates поставил(а) лайк

vates
Постоялец
Постоялец
vates

Дата регистрации : 2020-04-02

СообщениеТема: Re: Los jabones de Joserra   Los jabones de Joserra EmptyВс 14 Мар 2021 - 22:34

KRuslan пишет:
Відмінний огляд, чудового  продукту іспанського виробника. 
Автор теми рекомендував мені мило Хосе. Маю декілька мил цього артизана і можу підтвердити, що моємо справу з  якісним продуктом. Топова піна, приємні аромати, гарні доглядові якості.
Єдине, не можу погодитись про те, що цього виробника ставлять в один ряд з американським Eufros. Як на мене Joserra однозначно краще за Eufros абсолютно за всіма показниками.
Не зовсім просто придбати, не завжди є в наявності, так дорого, але воно того варто

Eufros - це все ж Іспанія. Але в решті сперечатися не буду Smile

KRuslan поставил(а) лайк

KRuslan
Постоялец
Постоялец
KRuslan

Дата регистрации : 2019-03-02

СообщениеТема: Re: Los jabones de Joserra   Los jabones de Joserra EmptyПн 15 Мар 2021 - 8:04

Згоден, помилився. Мав на увазі Ethos Smile

vates поставил(а) лайк

Спонсируемый контент

СообщениеТема: Re: Los jabones de Joserra   Los jabones de Joserra Empty

Los jabones de Joserra
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Перший Український бритвений форум :: ОКОЛО-БРИТВЕННАЯ КОСМЕТИКА :: Средства для бритья-
Перейти: