Перший Український бритвений форум
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Перший Український бритвений форум

Форум для захоплених людей і цінителів класичного вологого гоління

ФорумФорум  ПорталПортал  РегистрацияРегистрация  Вход  

Lord Platinum

Перейти вниз 
АвторСообщение
serhii
Новичок
Новичок
serhii

Дата регистрации : 2021-01-24

Lord Platinum Empty
СообщениеТема: Lord Platinum   Lord Platinum EmptyЧт 18 Фев 2021 - 11:31

Не знайшов на форумі повідомлень по цим лезам, тому вирішив написати про них. Брав їх на пробу в manclub. Леза добре запаковані і мінімально приклеєні до конверта. Упаковка з виглядом шаблі на передньому плані всіляко натякає на колишню співпрацю з компанією Wilkinson Sword. Власне по цій причині я і взяв ці леза на пробу бо якщо вірити інформації в інтернеті, то на заводі в Александрії(Єгипет) досі стоїть обладнання від Wilkinson Sword.
Випробувати я їх вирішив в Edwin Jagger IVPSR простіше кажучи у 89 голові. Мені леза одразу здалися гострими що порадувало, тому як з моєю жорсткою щетиною вони справились без проблем. По гостроті я їх порівняв би з Polsilver і десь вони мені здалися ближче до Feather. Після гоління все таки отримав подразнення, але списав це на мороз тому як прийшов з вулиці, можливо ще причина в товщині леза вони трішки товще інших лез якими я користувався. Після гоління вже звернув увагу що на тильній стороні упаковки зазначено Med. thickness тобто медична товщина. Леза якісні і є достойним варіантом для тих хто шукає гостроту в лезах тим паче за таку ціну як 26 грн.(скільки я заплатив). Думаю на 2 гоління їх точно має вистачити, мені вони здавалися гострими і після 3-го проходу.

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]

Just a Hobby, trimmer, Oleksii, Саша Кавун, Лёпа, Big_muzzy85, cka и marduk поставили лайк

Вернуться к началу Перейти вниз
Саша Кавун
Живет тут
Живет тут

Дата регистрации : 2018-02-19

Lord Platinum Empty
СообщениеТема: Re: Lord Platinum   Lord Platinum EmptyЧт 18 Фев 2021 - 12:54

Что-то мне подсказывает, что эти лезвия должны быть похожи на Shark Platinum scratch
serhii
Новичок
Новичок
serhii

Дата регистрации : 2021-01-24

Lord Platinum Empty
СообщениеТема: Re: Lord Platinum   Lord Platinum EmptyЧт 18 Фев 2021 - 13:05

Саша Кавун пишет:
Что-то мне подсказывает, что эти лезвия должны быть похожи на Shark Platinum scratch

Я просто Shark Platinum не пробував, але мені щось теж підсказує що це можуть бути ті самі леза тільки в різних упаковках. Спробую їх на другий сеанс, тоді вже точно матиму враження.
Спонсируемый контент

Lord Platinum Empty
СообщениеТема: Re: Lord Platinum   Lord Platinum Empty

Lord Platinum
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Перший Український бритвений форум :: ЛЕЗВИЯ ДЛЯ СТАНКОВ И ШАВЕТОК :: Двухсторонние лезвия DE Razor-
Перейти: