Перший Український бритвений форум
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Перший Український бритвений форум

Форум для захоплених людей і шанувальників класичного вологого гоління

ФорумФорум  ПорталПортал  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

Lord Platinum

Донизу 
Участников: 2
АвторПовідомлення
serhii
Новачок
Новачок
serhii

Дата регистрации : 24.01.2021

Lord Platinum Empty
СтворюватиТема: Lord Platinum   Lord Platinum EmptyЧт 18 Лют 2021 - 11:31

Не знайшов на форумі повідомлень по цим лезам, тому вирішив написати про них. Брав їх на пробу в manclub. Леза добре запаковані і мінімально приклеєні до конверта. Упаковка з виглядом шаблі на передньому плані всіляко натякає на колишню співпрацю з компанією Wilkinson Sword. Власне по цій причині я і взяв ці леза на пробу бо якщо вірити інформації в інтернеті, то на заводі в Александрії(Єгипет) досі стоїть обладнання від Wilkinson Sword.
Випробувати я їх вирішив в Edwin Jagger IVPSR простіше кажучи у 89 голові. Мені леза одразу здалися гострими що порадувало, тому як з моєю жорсткою щетиною вони справились без проблем. По гостроті я їх порівняв би з Polsilver і десь вони мені здалися ближче до Feather. Після гоління все таки отримав подразнення, але списав це на мороз тому як прийшов з вулиці, можливо ще причина в товщині леза вони трішки товще інших лез якими я користувався. Після гоління вже звернув увагу що на тильній стороні упаковки зазначено Med. thickness тобто медична товщина. Леза якісні і є достойним варіантом для тих хто шукає гостроту в лезах тим паче за таку ціну як 26 грн.(скільки я заплатив). Думаю на 2 гоління їх точно має вистачити, мені вони здавалися гострими і після 3-го проходу.

[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]

Just a Hobby, trimmer, Oleksii, Саша Кавун, Big_muzzy85, cka, marduk и Mikasz поставили лайк

На початок Донизу
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Дата регистрации : 19.02.2018

Lord Platinum Empty
СтворюватиТема: Re: Lord Platinum   Lord Platinum EmptyЧт 18 Лют 2021 - 12:54

Что-то мне подсказывает, что эти лезвия должны быть похожи на Shark Platinum scratch
На початок Донизу
serhii
Новачок
Новачок
serhii

Дата регистрации : 24.01.2021

Lord Platinum Empty
СтворюватиТема: Re: Lord Platinum   Lord Platinum EmptyЧт 18 Лют 2021 - 13:05

Саша Кавун пише:
Что-то мне подсказывает, что эти лезвия должны быть похожи на Shark Platinum scratch

Я просто Shark Platinum не пробував, але мені щось теж підсказує що це можуть бути ті самі леза тільки в різних упаковках. Спробую їх на другий сеанс, тоді вже точно матиму враження.
На початок Донизу
Спонсируемый контент

Lord Platinum Empty
СтворюватиТема: Re: Lord Platinum   Lord Platinum Empty

На початок Донизу

Lord Platinum
На початок 
Сторінка 1 з 1
 Подібні теми
-
» Одноразова шаветка Lord platinum
» Лезвия Lord Super Stainless
» Леза Treet Platinum
» Лезвия Lord Super Stainless
» Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Перший Український бритвений форум :: ЛЕЗА ДЛЯ БРИТВ ТА ШАВЕТОК :: Двосторонні леза DE Razor-
Перейти до: