ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение)

Перейти донизу 
+15
ARTURIUS
uncle187
zabor
Skazo4nik
Oleksii
trimmer
bulldog38
fill
Пума
vicbro
Изотовец
Roman313
Сэм
nobody
AMAROK
19 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5  Наступний
АвторПовідомлення
AMAROK
Бувалий
Бувалий
AMAROK


Повідомлень : 288
Репутація : 25
Дата реєстрації : 24.10.2020
Вік : 45
Звідки : УКРАЇНА

Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение)   Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение) - Сторінка 4 EmptyСр 3 Бер 2021 - 0:28

Пума пише:
Пока только разок прошел.
Разницы с белым по качеству пены не ощутил.
Так что, можно брать и синий, и белый. На мой взгляд.
Может со временем пойму разницу, а может её и действительно нет.

Полезный отзыв. Так как белый не пробовал, то и не писал о нем. Будет всем полезно,ну чтобы не гонялись за синим, если есть белый.
Повернутися до початку Перейти донизу
uncle187
Бувалий
Бувалий
uncle187


Повідомлень : 251
Репутація : 271
Дата реєстрації : 11.04.2018
Вік : 33
Звідки : Сумы

Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение)   Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение) - Сторінка 4 EmptyПн 26 Квіт 2021 - 11:57

зашел в Еву, чисто на сдачу купил за 50 грн белый Нивеа с зеленой пометкой "без спирта". пока этот крем в моем топе делит первые два места из тех кремов, что я пробовал. это практически идеальный продукт для бритья... просто запредельный космос. если бы не гонитьба за запахами и "красивыми обертками" как мы любим для СОТДов, то можно было бы смело останавливаться в своих поисках) 

максимально защиты, очень круто держит влагу, очень легок в приготовлении, ну реально красавцы там в нивеа))

vicbro, Янеж, AMAROK, egoist, ARTURIUS та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 603
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение)   Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение) - Сторінка 4 EmptyПн 26 Квіт 2021 - 12:41

Вставлю і я 5 коп. 
AMAROK, білий (для чутливої) і синій (зволожуючий) крем від Nivea - не одне і те ж саме. Зрозуміло, що не для всіх відчутна різниця, це індивідуально. Я можу сказати, що білий крем мені підсушує шкіру, синій у цьому плані кращий, і запах у нього теж приємніший, ніж у білого. Запах білого можна віднести до хімозних запахів чистоти, і це єдиний з подібних (DERBY, ARKO,...), який мені НЕ НЕ подобається.
Кому дуже треба синій, зараз є тут: 
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

razorblade1989, uncle187, AMAROK, ARTURIUS та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
uncle187
Бувалий
Бувалий
uncle187


Повідомлень : 251
Репутація : 271
Дата реєстрації : 11.04.2018
Вік : 33
Звідки : Сумы

Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение)   Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение) - Сторінка 4 EmptyПн 26 Квіт 2021 - 13:37

спасибо, заказал 2 синих крема. сравню и я. запах белого это усредненный запах пены из баллона)

AMAROK Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2819
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение)   Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение) - Сторінка 4 EmptyВт 27 Квіт 2021 - 20:36

Вы жжоте!))) Только новый крем подарили Proraso. Пойду в магаз куплю  Невею на пробу.)))

_________________
Через терни до зірок!

AMAROK та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
AMAROK
Бувалий
Бувалий
AMAROK


Повідомлень : 288
Репутація : 25
Дата реєстрації : 24.10.2020
Вік : 45
Звідки : УКРАЇНА

Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение)   Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение) - Сторінка 4 EmptyВт 27 Квіт 2021 - 22:48

ARTURIUS пише:
Вы жжоте!))) Только новый крем подарили Proraso. Пойду в магаз куплю  Невею на пробу.)))
Ну тут на вкус все конфеты разные...
Но про себя скажу, что за более два месяца пользования нивея, один раз использовал прорасо красный и один раз белый.
Не те штаны я вам скажу, не те...

ARTURIUS та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1589
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение)   Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение) - Сторінка 4 EmptyВт 27 Квіт 2021 - 23:29

У Nivea, как по мне, все продукты зачетные.
Но крем особенно хорош.

vicbro, egoist та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
uncle187
Бувалий
Бувалий
uncle187


Повідомлень : 251
Репутація : 271
Дата реєстрації : 11.04.2018
Вік : 33
Звідки : Сумы

Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение)   Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение) - Сторінка 4 EmptyСр 5 Травень 2021 - 15:15

опробовал синий крем. не знаю, с тюбика вроде тот же запах, что и у белого. в процессе бритья, вроде бы, не такой интенсивный. это единственное, что я заметил из отличий. 
в остальном такой же бомбезный крем, как и белый.  приблизительно 2 см крема на кабаний 20 мм помазок достаточно для полноценного бритья с добривками без использования чаши 8)

Oleksii, razorblade1989, Янеж, AMAROK, egoist, ARTURIUS та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2819
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение)   Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение) - Сторінка 4 EmptyНд 16 Травень 2021 - 21:32

Начитался отзывов в данной теме..)
Попробовал в бритье синий крем Nivea и мне он определённо понравился. 
Крем отлично взбивается в пену, расход маленький, примерно 1,5-2 см нужно для полноценного бритья, можно думаю даже меньше.
Субъективно лучше чем Proraso по скольжению.
Минус крема Nivea это отсутствие насыщенного аромата, но может это и плюс.
Спасибо за подсказку, буду его юзать теперь на постоянной основе, так как и цена, и качество - супер!

razorblade1989, Peshek, AMAROK та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2962
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение)   Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение) - Сторінка 4 EmptyВт 18 Травень 2021 - 22:24

Почитал тему, и собственно заинтриговали вы меня этим кремом, куплю чуть позже на пробу. Но вот ребята тут пишут, что нет целесообразности в покупке дорогого мыла или крема, отчасти согласен полностью. Меня интересует, а какой состав данного крема?ведь мы покупаем дорогую продукцию не только из- за качества пены, и ещё из- за его состава.
Пару слов скажу по прорасо, - го**но полное. Пару раз заставил себя побриться им, и все таки для клинковой оно не подходит, или руки у меня кривые, скольжение так себе, сохнет быстро. Пока, для меня из недорогих, которые в магазине, это файн и табак. Расход минимальный, мне кажется шайбы на год хватит, а вот у крема расход большой. И давайте посчитаем, 100 грамм мыла файн 228 гривен и Нивея крем 70-80 гривен за 100 грамм, у крема явно расход будет больше, и вот уверен что состав его так себе)
Но я могу ошибаться ))) ИМХО

РустВр та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
dr_vorushylo
Бувалий
Бувалий
dr_vorushylo


Повідомлень : 188
Репутація : 22
Дата реєстрації : 26.11.2020
Вік : 23
Звідки : Черкассы, учусь в Харькове

Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение)   Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение) - Сторінка 4 EmptyВт 18 Травень 2021 - 22:31

Склад білого крему( sensitive )
Water, Stearic Acid, Palmitic Acid, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Potassium Hydroxide, Glycerin, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Fragrance, Dimethicone, Sea Salt, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Bark/Leaf Extract, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol, Sodium Hydroxide, Maltodextrin.

stinger, РустВр та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2819
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение)   Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение) - Сторінка 4 EmptyСр 26 Травень 2021 - 21:37

egoist пише:
Nivea


Як Ваша Nivea крем? Вдалося вже спробувати?))
Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2962
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение)   Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение) - Сторінка 4 EmptyСр 26 Травень 2021 - 23:23

ARTURIUS пише:
egoist пише:
Nivea


Як Ваша Nivea крем? Вдалося вже спробувати?))
Ні, ще ніяк не рішаюсь)), в мене ще багатенько косметики, яка чекає свого часу))). Я купив білу нівея, і скажу що запах з туби доволі приємний, як на мене)

ARTURIUS та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2962
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение)   Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение) - Сторінка 4 EmptyСр 26 Травень 2021 - 23:31

uncle187 пише:
зашел в Еву, чисто на сдачу купил за 50 грн белый Нивеа с зеленой пометкой "без спирта". пока этот крем в моем топе делит первые два места из тех кремов, что я пробовал. это практически идеальный продукт для бритья... просто запредельный космос. если бы не гонитьба за запахами и "красивыми обертками" как мы любим для СОТДов, то можно было бы смело останавливаться в своих поисках) 

максимально защиты, очень круто держит влагу, очень легок в приготовлении, ну реально красавцы там в нивеа))
Как я понимаю, для клиночка скольжение есть?
Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2962
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение)   Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение) - Сторінка 4 EmptyПт 28 Травень 2021 - 0:20

Попробовал белый крем, - очень приличный. Его густота меня аж напугала)))

razorblade1989 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2819
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение)   Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение) - Сторінка 4 EmptyПт 28 Травень 2021 - 5:21

egoist пише:
Попробовал белый крем, - очень приличный. Его густота меня аж напугала)))
Я піну взбиваю на обличчі. Виходить досить швидко і добре.)) Як для гоління на кожен день, то саме те. Звичайно, любимого мною аромату зеленого Proraso у ньго немає, але інші якості досить добрі.
Як Вам, доречі, його властивості ковзаня?
Пробував також синій, але якось білий мені краще зайшов.

Бачив Ви голились Меркуром 34, дійсно ця бритва гідна уваги настільки, як про неї говорять?
Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2962
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение)   Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение) - Сторінка 4 EmptyПт 28 Травень 2021 - 10:17

Як Вам, доречі, його властивості ковзаня?
- Тільки один раз його використовував. На перший погляд  все прошло дуже добре. Поки що, мені  рано робити якісь висновки.

Бачив Ви голились Меркуром 34, дійсно ця бритва гідна уваги настільки, як про неї говорять?
- користуюсь цим станком з 2011 року, більше немає нічого, окрім клинкових. В неї потрібно ставити гострі леза, физер, бик, тоді буде результат. Пробував ставити спутнік, в одному місці на шиї, не зміг чисто поголитись. А так, всим задоволенний

wakidzasi та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2819
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение)   Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение) - Сторінка 4 EmptyПт 28 Травень 2021 - 14:32

egoist пише:
- користуюсь цим станком з 2011 року
Ого!!!))) 10 років не змінного користування станком багато кажуть про його якості, дякую!
Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2962
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение)   Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение) - Сторінка 4 EmptyПт 28 Травень 2021 - 14:50

ARTURIUS пише:
egoist пише:
- користуюсь цим станком з 2011 року
Ого!!!))) 10 років не змінного користування станком багато кажуть про його якості, дякую!
Так, купував виходячі з форумів, та обзорів на ютубі, в той час не так багато їх було, і то  англомовні. Вибір був між r89 та merkur 34. Мені подобається станок, якість відмінна, тіль ось ось трохи хром почав вздуватись на голові, а так, цілком робоча лошадка

wakidzasi та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2962
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение)   Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение) - Сторінка 4 EmptyСб 29 Травень 2021 - 0:16

И так, мужики. Сегодня ради интереса побрился с прорасо зеленым, так сказать, сравнить вчерашнее бритье с кремом Нивеа (белый). Курит прорасо неврно в сторонке, просто отдыхает. Уступает по консистенции, все таки нивеа более укрывистый, мне больше понравился.

Янеж, Александр 7676, marduk, ARTURIUS та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2819
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение)   Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение) - Сторінка 4 EmptyСб 29 Травень 2021 - 8:04

А ще Proraso швидше підсихає. Спочатку думав, зо це із-за прешейву, але згодом зрозумів, шо крем сам по собі такий, але аромат у ньго ульотний. Голитися з Proraso то якийсь свій кайф.
Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2962
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение)   Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение) - Сторінка 4 EmptyСб 29 Травень 2021 - 22:01

ARTURIUS пише:
А ще Proraso швидше підсихає. Спочатку думав, зо це із-за прешейву, але згодом зрозумів, шо крем сам по собі такий, але аромат у ньго ульотний. Голитися з Proraso то якийсь свій кайф.
Когда бреюсь станком, ничего не подсыхает, попросту не успевает+ станок промываешь и он мокрый, а вот когда клинковой бреюсь, да , прорасо …. Артур, что касается запаха, я думаю что в будущем ты изменишь своё мнение, и скажешь что прорасо пахнет химозно. У меня от зелёного прорасо, когда первый раз открыл банку с мылом, пошли слёзы))), я его проветрил, сейчас норм…

all75 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
uncle187
Бувалий
Бувалий
uncle187


Повідомлень : 251
Репутація : 271
Дата реєстрації : 11.04.2018
Вік : 33
Звідки : Сумы

Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение)   Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение) - Сторінка 4 EmptyПн 31 Травень 2021 - 11:01

egoist пише:
Как я понимаю, для клиночка скольжение есть?

оставил на постоянную в ванной  :) отличный крем, отличные все параметры. пену сложно испортить водой, потому что крем принимает ее будь здоров)

staseg, marduk, egoist та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
takumar
Частий гість
Частий гість
takumar


Повідомлень : 54
Репутація : 13
Дата реєстрації : 15.03.2021
Вік : 43
Звідки : Киев

Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Ищу крем или мыло с запахом синего крема Nivea   Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение) - Сторінка 4 EmptyНд 19 Лют 2023 - 22:55

День добрый. Собственно, вопрос озвучен в теме. Уже года 2 как сняли с производства синий крем Nivea. Запах был на любителя, но для меня он имеет свои ассоциации (в конце 80х продавался с таким же точно запахом крем для бритья Oui, несмотря на французское название делался в Египте). 

Может, знает кто-нибудь замену по запаху? Спасибо.
Повернутися до початку Перейти донизу
Сэм
Постоялець
Постоялець
Сэм


Повідомлень : 924
Репутація : 395
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 42
Звідки : Киев

Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение) - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение)   Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение) - Сторінка 4 EmptyНд 19 Лют 2023 - 23:10

вроде не сняли производство, просто тяжело найти в Украине, можно купить на Мейкапе или в Яме в Киеве

takumar Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Крем Нивея синий с алоэ вера (обсуждение)
Повернутися до початку 
Сторінка 4 з 5Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5  Наступний
 Схожі теми
-
» Крем "Каро"
» Крем для гоління MAN KEY.
» Змішування крем/мило, крем/піна і т.д.
» FAX ,крем для гоління
» Lea professional,крем

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: НАВКОЛО-ГОЛЯРСЬКА КОСМЕТИКА :: Засоби для гоління-
Перейти до: