Перший Український форум класичного гоління
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Перший Український форум класичного гоління

Орки, йдіть слідом за своїм російським кораблем, це форум для шанувальників класичного вологого гоління

ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

Лезвия Shark PLATINUM

Перейти донизу 
3 користувачів
АвторПовідомлення
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

Лезвия Shark PLATINUM Empty
ПовідомленняТема: Лезвия Shark PLATINUM   Лезвия Shark PLATINUM EmptyСб 21 Лист 2020 - 19:00

Лезвия Shark PLATINUM брал на КТГ. На сайте указано, страна ТМ - Египет. На упаковке ничего такого не нашёл - обычный диспенсер на 5 шт. лезвий. Сами лезвия в конвертках, приклеены. Клея минимально, что очень радует. Самим лезвием воспользовался пока только один раз в станке RazoRock BBS - и просто офигел. Вспоминая [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] данного лезвия, я не ожидал хорошего бритья, но 95% гладкости жопы младенца дельфина за 2 прохода с минимальными добривками - такого не ожидал (хотя, может звёзды сошлись?). Брился вечером, и даже утром, щупая физиономию, радовался. Само лезвие острое, довольно нежное - зазеваться можно, но ощущается неплохо (умудрился завтыкать, наставил себе две малюсенькие красные точки).  Т. к. побрился с минимумом движений, допускаю, что лезвия хватит на несколько сеансов. Уж на 2й я точно его оставлю (хотя привык к каждому бритью брать новое лезвие), посмотрю. Обычно, у меня лезвия быстро становятся зубастыми, как кромка пилы и кусаются. Если лезвие не разочарует - надо искать пакован! А уж своей темы лезвие достойно...

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Ruslan, Andrewt, Alex, razorsedge, Peshek, stinger, Palych і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень

Репутація : 2731
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 50

ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark PLATINUM   Лезвия Shark PLATINUM EmptyНд 22 Лист 2020 - 10:08

Любое лезвие достойно своей темы, даже если оно плохое Laughing . А хорошее и подавно.
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут

1000 повідомлень

Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark PLATINUM   Лезвия Shark PLATINUM EmptyНд 22 Лист 2020 - 17:58

Чуда не произошло. Второй сеанс - тянуло, кусалось. Выбриться можно, но без удовольствия.
k_en
Новачок
Новачок
k_en

Репутація : 0
Дата реєстрації : 13.09.2021
Вік : 27

ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark PLATINUM   Лезвия Shark PLATINUM EmptyЧт 30 Вер 2021 - 23:02

Как по мне очень агрессивные лезвия, но при этом реально острые. В r41 абсолютно не понравились. Просто могли на ровном месте порезать и ты даже не понял, что вообще произошло. А вот в r89 мне они зашли. Достаточно чисто и без порезов. Использовал 1 лезвие на 4 сеанса. Думаю, с него уже хватит. Отправиться добривать что-то не такое деликатное, как морда лица)
Гость
Гість
Anonymous

ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark PLATINUM   Лезвия Shark PLATINUM EmptyЧт 30 Вер 2021 - 23:11

Платинум для меня хоть и острые, но бреют с никами. Что-то похожее у меня с зелеными Дерби было. А вот стальная версия у Шарк мне понравилась- долгоиграющие лезвия с деликатной работой.
Спонсорований контент

ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark PLATINUM   Лезвия Shark PLATINUM Empty

Лезвия Shark PLATINUM
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет
» Лезвия Lamix Platinum Plus Pro 5
» Лезвия Bic Chrome Platinum.
» Лезвия Dorco ST-301 New Platinum
» Лезвия Super-Max Platinum

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Перший Український форум класичного гоління :: ЛЕЗА ДЛЯ БРИТВ ТА ШАВЕТОК :: Двосторонні леза DE Razor-
Перейти до: