Перший Український бритвений форум
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Перший Український бритвений форум

Форум для захоплених людей і цінителів класичного вологого гоління

ФорумФорум  ПорталПортал  РегистрацияРегистрация  Вход  

Бритва Gillette Rubie

Перейти вниз 
АвторСообщение
Александр Lutsk
Завсегдатай
Завсегдатай
Александр Lutsk

Дата регистрации : 2019-12-14

Бритва Gillette Rubie Empty
СообщениеТема: Бритва Gillette Rubie   Бритва Gillette Rubie EmptyЧт 5 Ноя 2020 - 18:57

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]
Gillette Rubie. Думаю тут багато і не скажеш про цей станок. Але маю пару спогадів і думок про нього. На форумі є тема пов'язана з агресивністю бритв. Ця бритва у списку ділить місце з самими агресивними а саме 8,5 бала. І це мені трохи дивно, бо по перше вона мені дуже нагадує своїм дизайном знамениту бритву Gillette Tech, яка вважається м'якою. По друге, пригадую коли мені цю бритву подарувала дружина у кінці 90-х і я її вперше випробував, то був вражений її м'якістю. До цього я користувався якимось радянським станком. Що то був за станок уже не пам'ятаю в упор. Але певно то була якась потужна звірюга, бо цей Рубі ( який вважається агресивним) здався мені таким ніжним і приємно м'якеньким. Як зараз пам'ятаю той момент, бо різниця між станками була разюча. От з того часу я і не відчуваю його агресивності, просто сильно звик до нього напевно. Тільки два моменти в ньому мені не подобаються. Те що він надто легкий і те що лезо з боків виступає досить сильно. При проході під носом поперек може зачепити крило носа. А в іншому чудовий, ефективний станок.

slonopotam, igor, razorsedge, Peshek, Palych, Vitgor, Ponikarych и поставили лайк

Вернуться к началу Перейти вниз
vates
Завсегдатай
Завсегдатай
vates

Дата регистрации : 2020-04-02

СообщениеТема: Re: Бритва Gillette Rubie   Бритва Gillette Rubie EmptyЧт 5 Ноя 2020 - 19:57

Голився таким  з '96 по '09 рік. Теж не поділяю вражень про агресивність. Станок м'який.

Нещодавно знайшов, почистив, додав сталеву ручку... Голить непогано з гострим лезом.

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]

igor, Peshek, Александр Lutsk и AMAROK поставили лайк

Александр Lutsk
Завсегдатай
Завсегдатай
Александр Lutsk

Дата регистрации : 2019-12-14

СообщениеТема: Re: Бритва Gillette Rubie   Бритва Gillette Rubie EmptyЧт 5 Ноя 2020 - 20:05

vates пишет:
Голився таким  з '96 по '09 рік. Теж не поділяю вражень про агресивність. Станок м'який.

Нещодавно знайшов, почистив, додав сталеву ручку... Голить непогано з гострим лезом.

Ручка крута. З нею бритва виглядає значно дорожчою і соліднішою. Треба і свій почистити файно). До речі хоч і є уже пару сучасних бритв, але цей досі в ротації, часом голюсь ним. І лезо стає рівненько завжди- це теж мені подобається в ньому.

igor, Алексей V и vates поставили лайк

Спонсируемый контент

СообщениеТема: Re: Бритва Gillette Rubie   Бритва Gillette Rubie Empty

Бритва Gillette Rubie
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Перший Український бритвений форум :: БЕЗОПАСНЫЕ БРИТВЫ :: Бритвы с двусторонним лезвием DE Razor-
Перейти: