Перший Український бритвений форум
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Перший Український бритвений форум

Форум для захоплених людей і цінителів класичного вологого гоління

ФорумФорум  ПорталПортал  РегистрацияРегистрация  Вход  

SOTD жовтень 2020

Перейти вниз 
На страницу : Предыдущий  1, 2, 3, 4
АвторСообщение
Ruslan
Admin
Ruslan

Дата регистрации : 2017-11-06

SOTD жовтень 2020  - Страница 4 Empty
СообщениеТема: Re: SOTD жовтень 2020    SOTD жовтень 2020  - Страница 4 EmptyСр 28 Окт 2020 - 17:37

vates, интересная конструкция шаветки. Как она Вам?

vates поставил(а) лайк

Вернуться к началу Перейти вниз
vates
Завсегдатай
Завсегдатай
vates

Дата регистрации : 2020-04-02

СообщениеТема: Re: SOTD жовтень 2020    SOTD жовтень 2020  - Страница 4 EmptyЧт 29 Окт 2020 - 1:14

Ruslan пишет:
vates, интересная конструкция шаветки. Как она Вам?

Бритва Focus Slim AL R28-3. 
Поки зарано робити висновки, але перші враження позитивні.
Технологічно, продумано. Значно легше вставляти "відламані" половинки, ніж у китайську "камісорі" за мотивами КАІ (цей фактор може призвести до скорого продажу останньої). Алюмінієва конструкція, складається компактно у "фломастер". Легша десь вдвічі за китаянку. Кути леза прикриті виступами, що зменшує ризик дрібних порізів. Гоління в цілому м'яке.
Поганяю ще на різних лезах і вирішу, яка з бритв залишиться. "Камісорі" сильно програє з вибором лез, які комфортно заряджати. Але поки мені більше імпонує вага бритви з цинкового сплаву (і ковзання суб'єктивно краще у китаянки). Форм-фактор мені зручніший складний.

Ruslan и razorsedge поставили лайк

Ruslan
Admin
Ruslan

СообщениеТема: Re: SOTD жовтень 2020    SOTD жовтень 2020  - Страница 4 EmptyЧт 29 Окт 2020 - 13:25

vates пишет:
Значно легше вставляти "відламані" половинки, ніж у китайську "камісорі" за мотивами КАІ ...
На сколько я знаю, установка лезвия в китайку- проще некуда. Разжал губки шаветки сверху кинул лезвие, оно само становится. Или я что-то путаю?
vates
Завсегдатай
Завсегдатай
vates

СообщениеТема: Re: SOTD жовтень 2020    SOTD жовтень 2020  - Страница 4 EmptyЧт 29 Окт 2020 - 14:28

Якщо лезо ламати, то залишаються місця згину. І через них у мене лезо постійно криво вставляється, якщо добряче не постаратися. Можливо, це я щось неправильно роблю.

Натомість у Фокусі ці загиби навіть технологічно заохочуються: покращують притискання леза.
Олександр Тернавский
Живет тут
Живет тут
Олександр Тернавский

Дата регистрации : 2018-02-09

СообщениеТема: Re: SOTD жовтень 2020    SOTD жовтень 2020  - Страница 4 EmptyЧт 29 Окт 2020 - 16:21

vates, а резать лезвие не пробовал?
Дмитрий
Завсегдатай
Завсегдатай
Дмитрий

Дата регистрации : 2017-12-14

СообщениеТема: Re: SOTD жовтень 2020    SOTD жовтень 2020  - Страница 4 EmptyЧт 29 Окт 2020 - 18:11

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]

Моя Цірюльня, Ruslan, Дмитрий, Mikola, Олександр Тернавский, Владислав, brawl и поставили лайк

Андроний
Завсегдатай
Завсегдатай
Андроний

Дата регистрации : 2018-05-20

СообщениеТема: Re: SOTD жовтень 2020    SOTD жовтень 2020  - Страница 4 EmptyЧт 29 Окт 2020 - 18:19

Олександр Тернавский пишет:
vates, а резать лезвие не пробовал?

При разрезе тоже остаются места изгибов
Proklus
Завсегдатай
Завсегдатай
Proklus

Дата регистрации : 2019-09-28

СообщениеТема: Re: SOTD жовтень 2020    SOTD жовтень 2020  - Страница 4 EmptyПт 30 Окт 2020 - 8:03

Дмитрий пишет:

Дмитрий, как Вам новый King C Gillette?

Ruslan, Дмитрий, Mikola и Віталіk поставили лайк

Ruslan
Admin
Ruslan

СообщениеТема: Re: SOTD жовтень 2020    SOTD жовтень 2020  - Страница 4 EmptyПт 30 Окт 2020 - 16:05

Андроний пишет:
При разрезе тоже остаются места изгибов
Вот совсем не согласен. Никаких изгибов нет.

Олександр Тернавский поставил(а) лайк

Prometheus
Завсегдатай
Завсегдатай
Prometheus

Дата регистрации : 2017-11-13
Откуда : м.Станіслав. (м. Станіславів, м,Івано-Франківськ, м.Івано-Мєнтовськ, г,Ивано-Франковск, франік)

СообщениеТема: Re: SOTD жовтень 2020    SOTD жовтень 2020  - Страница 4 EmptyСб 31 Окт 2020 - 13:26

Моя Цірюльня, Ruslan, Дмитрий, Mikola, Олександр Тернавский, Сергей Акулов, Vitgor и поставили лайк

Mikola
Завсегдатай
Завсегдатай
Mikola

Дата регистрации : 2018-02-09

СообщениеТема: Re: SOTD жовтень 2020    SOTD жовтень 2020  - Страница 4 EmptyСб 31 Окт 2020 - 19:25

Мыло: The Club Summer in Paris. Помазок: Omega 10098. Бритва: Homelikeshaving "СТАРТ" (1,18). Лезвие: KAI Stainless Steel. Афтешейв: The Club Summer in Paris.

Моя Цірюльня, Ruslan, Mikola, Олександр Тернавский, Peshek, Сергей Акулов, Лёпа и поставили лайк

vates
Завсегдатай
Завсегдатай
vates

СообщениеТема: Re: SOTD жовтень 2020    SOTD жовтень 2020  - Страница 4 EmptyСб 31 Окт 2020 - 23:59

Останнє в небезпечному табактоубері:

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть это изображение]

Моя Цірюльня, Ruslan, Mikola, Олександр Тернавский, razorsedge, Gipson, Сергей Акулов и поставили лайк

vates
Завсегдатай
Завсегдатай
vates

СообщениеТема: Re: SOTD жовтень 2020    SOTD жовтень 2020  - Страница 4 EmptyПн 2 Ноя 2020 - 14:58

trimmer пишет:
Ого, ничего себе , настоятельно требуем сравнительный обзор.
Такого на форуме ещё не было.
Три разных опаски, это круто.

Коротко порівняю ці три "небезпечні" системи.

Клинкова бритва: найбільш м’яке гоління, найменш травматичне для шкіри. Гострота відчутно нижча за змінні леза, найнижча ефективність в трійці. При цьому тактильні відчуття найбільш приємні. Свіжозаточена бритва давала прийнятний результат перші два гоління, потім зріз став гірше. Думаю, мені потрібно ще прокачати мистецтво правки. Наразі для мене це скоріше не робочий інструмент, а цікавий ґаджет. В тему таких бритв потрібно занурюватися більш ґрунтовно. Відклав на майбутнє.

Бритва під леза Artist Club: маю найбільший «наліт» саме з цією системою, весь серпень голився виключно Feather DX. Тому (очікувано) мені було найзручніше саме з цією бритвою. Лідер за співвідношенням ефективність/комфорт. Плавно перейшов від лез KAI Mild (через Feather Pro, Schick Proline) до Feather Pro Super, і вважаю їх найкращим варіантом (для мене). В порівнянні з традиційною клинковою бритвою подобається надійність (все - нержавійка) та ергономічність системи, зручність заряджання та розбирання/чистки. Мій фаворит.

Бритва під половинки лез: за відчуттями – найгостріше гоління. Здавалося, що лідер з ефективності, але зрештою результат однаковий з АС, хоча лосьйоном припікає трохи сильніше (ненадовго). В порівнянні з АС все ж менший розмір бритви потребує більше рухів, але не по одному місцю, бо зрізає класно. Потребує більше уваги, за рівнем комфорту трохи програє АС. Подобається вибір лез та простота утилізації (одна половинка – одне гоління). З тих лез, якими голився в цей місяць (Personna Platinum, Crown Stainless та BiC) за ефективністю і комфортом виграють перші. Сильно відрізняються за зручністю та ергономікою важка замакова китайська «камісорі», калька з КАІ (відома на цьому форумі як [Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку], хоча ім’я їм - легіон), та легенький італійський алюмінієвий [Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]. Останній потребує ще більше сеансів гоління, але попередні враження викладав вище. Резюме по системі в цілому: на мій подив – хороший, робочий варіант, що забезпечує якісне та чисте гоління.

Ruslan, trimmer, Олександр Тернавский, igor, razorsedge, Vitgor, KRuslan и поставили лайк

trimmer
Постоялец
Постоялец
trimmer

Дата регистрации : 2017-12-02

СообщениеТема: Re: SOTD жовтень 2020    SOTD жовтень 2020  - Страница 4 EmptyПн 2 Ноя 2020 - 15:24

Этот труд надо перенести в соответствующий раздел, скоро тема закроется и всё исчезнет с поля зрения.
Отлично написано, без воды, четко по делу.

Созрел вопрос - на сколько сеансов хватает SE лезвия?

Ruslan, andrew_ADK и vates поставили лайк

vates
Завсегдатай
Завсегдатай
vates

СообщениеТема: Re: SOTD жовтень 2020    SOTD жовтень 2020  - Страница 4 EmptyПн 2 Ноя 2020 - 15:30

Дякую за відгук! 
Для зручності відповідав на питання з цієї ж теми. 
Куди перенести - на розсуд адмінів. Я відповідної теми не знайшов.

trimmer пишет:
Созрел вопрос - на сколько сеансов хватает SE лезвия?

Все залежить від техніки та щетини користувача. У мене мінімум 5 голінь. Частіше 7-10.

trimmer и Vagabondo поставили лайк

Ruslan
Admin
Ruslan

СообщениеТема: Re: SOTD жовтень 2020    SOTD жовтень 2020  - Страница 4 EmptyПн 2 Ноя 2020 - 15:38

vates пишет:
Дякую за відгук! 
Для зручності відповідав на питання з цієї ж теми. 
Куди перенести - на розсуд адмінів. Я відповідної теми не знайшов.
Да вот [Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку] будет самое то.
Сравнение бритвенных систем интересное. Хорошо бы повторить где-то через пол годика хотя бы, когда улучшится техника работы с бритвой.
Возможна смена фаворитов. Желаю мягкого бритья и постоянно оттачивать мастерство!

Kody и Vagabondo поставили лайк

Спонсируемый контент

СообщениеТема: Re: SOTD жовтень 2020    SOTD жовтень 2020  - Страница 4 Empty

SOTD жовтень 2020
Страница 4 из 4На страницу : Предыдущий  1, 2, 3, 4

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Перший Український бритвений форум :: SOTD/SOTN-
Перейти: