ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 SOTD жовтень 2020

Перейти донизу 
+17
Сэм
STEEL
Vitgor
Proklus
Kozachok
Mikola
brawl
Стас
sparta4
Олександр Тернавский
Андроний
Alsko
evasive
Дмитрий
Ruslan
trimmer
vates
21 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4
АвторПовідомлення
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6940
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

SOTD жовтень 2020  - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD жовтень 2020    SOTD жовтень 2020  - Сторінка 4 EmptyСр 28 Жовт 2020 - 17:37

vates, интересная конструкция шаветки. Как она Вам?

vates Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vates
Постоялець
Постоялець
vates


Повідомлень : 862
Репутація : 328
Дата реєстрації : 02.04.2020
Звідки : Kyiv

SOTD жовтень 2020  - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD жовтень 2020    SOTD жовтень 2020  - Сторінка 4 EmptyЧт 29 Жовт 2020 - 1:14

Ruslan пише:
vates, интересная конструкция шаветки. Как она Вам?

Бритва Focus Slim AL R28-3. 
Поки зарано робити висновки, але перші враження позитивні.
Технологічно, продумано. Значно легше вставляти "відламані" половинки, ніж у китайську "камісорі" за мотивами КАІ (цей фактор може призвести до скорого продажу останньої). Алюмінієва конструкція, складається компактно у "фломастер". Легша десь вдвічі за китаянку. Кути леза прикриті виступами, що зменшує ризик дрібних порізів. Гоління в цілому м'яке.
Поганяю ще на різних лезах і вирішу, яка з бритв залишиться. "Камісорі" сильно програє з вибором лез, які комфортно заряджати. Але поки мені більше імпонує вага бритви з цинкового сплаву (і ковзання суб'єктивно краще у китаянки). Форм-фактор мені зручніший складний.

Ruslan та razorsedge Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6940
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

SOTD жовтень 2020  - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD жовтень 2020    SOTD жовтень 2020  - Сторінка 4 EmptyЧт 29 Жовт 2020 - 13:25

vates пише:
Значно легше вставляти "відламані" половинки, ніж у китайську "камісорі" за мотивами КАІ ...
На сколько я знаю, установка лезвия в китайку- проще некуда. Разжал губки шаветки сверху кинул лезвие, оно само становится. Или я что-то путаю?
Повернутися до початку Перейти донизу
vates
Постоялець
Постоялець
vates


Повідомлень : 862
Репутація : 328
Дата реєстрації : 02.04.2020
Звідки : Kyiv

SOTD жовтень 2020  - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD жовтень 2020    SOTD жовтень 2020  - Сторінка 4 EmptyЧт 29 Жовт 2020 - 14:28

Якщо лезо ламати, то залишаються місця згину. І через них у мене лезо постійно криво вставляється, якщо добряче не постаратися. Можливо, це я щось неправильно роблю.

Натомість у Фокусі ці загиби навіть технологічно заохочуються: покращують притискання леза.
Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

SOTD жовтень 2020  - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD жовтень 2020    SOTD жовтень 2020  - Сторінка 4 EmptyЧт 29 Жовт 2020 - 16:21

vates, а резать лезвие не пробовал?
Повернутися до початку Перейти донизу
Дмитрий
Бувалий
Бувалий
Дмитрий


Повідомлень : 487
Репутація : 466
Дата реєстрації : 14.12.2017
Вік : 53
Звідки : Одесса

SOTD жовтень 2020  - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD жовтень 2020    SOTD жовтень 2020  - Сторінка 4 EmptyЧт 29 Жовт 2020 - 18:11

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Моя Цірюльня, Ruslan, Дмитрий, Mikola, Олександр Тернавский, Владислав, brawl і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Андроний
Постоялець
Постоялець
Андроний


Повідомлень : 623
Репутація : 79
Дата реєстрації : 20.05.2018
Звідки : Черкассы

SOTD жовтень 2020  - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD жовтень 2020    SOTD жовтень 2020  - Сторінка 4 EmptyЧт 29 Жовт 2020 - 18:19

Олександр Тернавский пише:
vates, а резать лезвие не пробовал?

При разрезе тоже остаются места изгибов
Повернутися до початку Перейти донизу
Proklus
Бувалий
Бувалий
Proklus


Повідомлень : 474
Репутація : 177
Дата реєстрації : 28.09.2019
Звідки : Херсон

SOTD жовтень 2020  - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD жовтень 2020    SOTD жовтень 2020  - Сторінка 4 EmptyПт 30 Жовт 2020 - 8:03

Дмитрий пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Дмитрий, как Вам новый King C Gillette?

Ruslan, Дмитрий, Mikola та Віталіk Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6940
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

SOTD жовтень 2020  - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD жовтень 2020    SOTD жовтень 2020  - Сторінка 4 EmptyПт 30 Жовт 2020 - 16:05

Андроний пише:
При разрезе тоже остаются места изгибов
Вот совсем не согласен. Никаких изгибов нет.

Олександр Тернавский Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Prometheus
Постоялець
Постоялець
Prometheus


Повідомлень : 518
Репутація : 265
Дата реєстрації : 13.11.2017
Вік : 49
Звідки : м.Станіслав. (м.Станіславів, м.Івано-Франківськ,Івано-Мєнтовськ, г.Ивано-Франковск, франік, місто)

SOTD жовтень 2020  - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD жовтень 2020    SOTD жовтень 2020  - Сторінка 4 EmptyСб 31 Жовт 2020 - 13:26

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Моя Цірюльня, Ruslan, Дмитрий, Mikola, Олександр Тернавский, Акулов, Vitgor і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Mikola
Бувалий
Бувалий
Mikola


Повідомлень : 203
Репутація : 525
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 51

SOTD жовтень 2020  - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD жовтень 2020    SOTD жовтень 2020  - Сторінка 4 EmptyСб 31 Жовт 2020 - 19:25

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Мыло: The Club Summer in Paris. Помазок: Omega 10098. Бритва: Homelikeshaving "СТАРТ" (1,18). Лезвие: KAI Stainless Steel. Афтешейв: The Club Summer in Paris.

Моя Цірюльня, Ruslan, Mikola, Олександр Тернавский, Peshek, Акулов, KRuslan і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vates
Постоялець
Постоялець
vates


Повідомлень : 862
Репутація : 328
Дата реєстрації : 02.04.2020
Звідки : Kyiv

SOTD жовтень 2020  - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD жовтень 2020    SOTD жовтень 2020  - Сторінка 4 EmptyСб 31 Жовт 2020 - 23:59

Останнє в небезпечному табактоубері:

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Моя Цірюльня, Ruslan, Mikola, Олександр Тернавский, razorsedge, Gipson, Акулов і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vates
Постоялець
Постоялець
vates


Повідомлень : 862
Репутація : 328
Дата реєстрації : 02.04.2020
Звідки : Kyiv

SOTD жовтень 2020  - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD жовтень 2020    SOTD жовтень 2020  - Сторінка 4 EmptyПн 2 Лист 2020 - 14:58

trimmer пише:
Ого, ничего себе , настоятельно требуем сравнительный обзор.
Такого на форуме ещё не было.
Три разных опаски, это круто.


Коротко порівняю ці три "небезпечні" системи.

Клинкова бритва: найбільш м’яке гоління, найменш травматичне для шкіри. Гострота відчутно нижча за змінні леза, найнижча ефективність в трійці. При цьому тактильні відчуття найбільш приємні. Свіжозаточена бритва давала прийнятний результат перші два гоління, потім зріз став гірше. Думаю, мені потрібно ще прокачати мистецтво правки. Наразі для мене це скоріше не робочий інструмент, а цікавий ґаджет. В тему таких бритв потрібно занурюватися більш ґрунтовно. Відклав на майбутнє.

Бритва під леза Artist Club: маю найбільший «наліт» саме з цією системою, весь серпень голився виключно Feather DX. Тому (очікувано) мені було найзручніше саме з цією бритвою. Лідер за співвідношенням ефективність/комфорт. Плавно перейшов від лез KAI Mild (через Feather Pro, Schick Proline) до Feather Pro Super, і вважаю їх найкращим варіантом (для мене). В порівнянні з традиційною клинковою бритвою подобається надійність (все - нержавійка) та ергономічність системи, зручність заряджання та розбирання/чистки. Мій фаворит.

Бритва під половинки лез: за відчуттями – найгостріше гоління. Здавалося, що лідер з ефективності, але зрештою результат однаковий з АС, хоча лосьйоном припікає трохи сильніше (ненадовго). В порівнянні з АС все ж менший розмір бритви потребує більше рухів, але не по одному місцю, бо зрізає класно. Потребує більше уваги, за рівнем комфорту трохи програє АС. Подобається вибір лез та простота утилізації (одна половинка – одне гоління). З тих лез, якими голився в цей місяць (Personna Platinum, Crown Stainless та BiC) за ефективністю і комфортом виграють перші. Сильно відрізняються за зручністю та ергономікою важка замакова китайська «камісорі», калька з КАІ (відома на цьому форумі як [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], хоча ім’я їм - легіон), та легенький італійський алюмінієвий Focus. Останній потребує ще більше сеансів гоління, але попередні враження викладав вище. Резюме по системі в цілому: на мій подив – хороший, робочий варіант, що забезпечує якісне та чисте гоління.

Ruslan, trimmer, Олександр Тернавский, igor, razorsedge, Vitgor, KRuslan і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1589
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

SOTD жовтень 2020  - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD жовтень 2020    SOTD жовтень 2020  - Сторінка 4 EmptyПн 2 Лист 2020 - 15:24

Этот труд надо перенести в соответствующий раздел, скоро тема закроется и всё исчезнет с поля зрения.
Отлично написано, без воды, четко по делу.

Созрел вопрос - на сколько сеансов хватает SE лезвия?

Ruslan, andrew_ADK та vates Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vates
Постоялець
Постоялець
vates


Повідомлень : 862
Репутація : 328
Дата реєстрації : 02.04.2020
Звідки : Kyiv

SOTD жовтень 2020  - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD жовтень 2020    SOTD жовтень 2020  - Сторінка 4 EmptyПн 2 Лист 2020 - 15:30

Дякую за відгук! 
Для зручності відповідав на питання з цієї ж теми. 
Куди перенести - на розсуд адмінів. Я відповідної теми не знайшов.

trimmer пише:
Созрел вопрос - на сколько сеансов хватает SE лезвия?

Все залежить від техніки та щетини користувача. У мене мінімум 5 голінь. Частіше 7-10.

trimmer та Vagabondo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6940
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

SOTD жовтень 2020  - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD жовтень 2020    SOTD жовтень 2020  - Сторінка 4 EmptyПн 2 Лист 2020 - 15:38

vates пише:
Дякую за відгук! 
Для зручності відповідав на питання з цієї ж теми. 
Куди перенести - на розсуд адмінів. Я відповідної теми не знайшов.
Да вот [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] будет самое то.
Сравнение бритвенных систем интересное. Хорошо бы повторить где-то через пол годика хотя бы, когда улучшится техника работы с бритвой.
Возможна смена фаворитов. Желаю мягкого бритья и постоянно оттачивать мастерство!

Kody та Vagabondo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
SOTD жовтень 2020
Повернутися до початку 
Сторінка 4 з 4Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4
 Схожі теми
-
» SOTD березень 2020
» SOTD Жовтень 2021
» SOTD/SOTN Жовтень 2023
»  SOTD/SOTN Жовтень 2022
» SOTD травень 2020

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: SOTD/SOTN-
Перейти до: