Перший Український бритвений форум
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Перший Український бритвений форум

Форум для захоплених людей і цінителів класичного вологого гоління

ФорумФорум  ПорталПортал  РегистрацияРегистрация  Вход  

Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor

Перейти вниз 
+10
alexzu37
Kozachok
ARTURIUS
Сэм
fill
Віталіk
user999
trimmer
Ruslan
vates
Участников: 14
На страницу : Предыдущий  1, 2, 3  Следующий
АвторСообщение
vates
Постоялец
Постоялец
vates

Дата регистрации : 2020-04-02

Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor   Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Страница 2 EmptyЧт 27 Май 2021 - 0:06

І дуже неоднозначний. Комусь здається занадто агресивним. А от моєму брату, наприклад, ні. Я йому колись подарував ЕСО, так його щетину цей станок просто не голив. Віддав братові свою Катану - і людина щаслива як слон. Чисто виголений слон.

Алексей V, wakidzasi, egoist и ARTURIUS поставили лайк

Вернуться к началу Перейти вниз
Kozachok
Завсегдатай
Завсегдатай
Kozachok

Дата регистрации : 2020-06-27

СообщениеТема: Re: Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor   Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Страница 2 EmptyЧт 27 Май 2021 - 0:07

vates пишет:
Kozachok пишет:

А что касается SE станков, то я для себя решил на будущее посмотреть в сторону Razorock, хоть там и не под "половинки".

Є під половинки: ECO
О, спасибо, не знал. Не сильно разбирался в вопросе!

vates и ARTURIUS поставили лайк

ARTURIUS
Завсегдатай
Завсегдатай
ARTURIUS

Дата регистрации : 2021-04-21

СообщениеТема: Re: Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor   Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Страница 2 EmptyЧт 27 Май 2021 - 0:32

Віталіk пишет:

Є, вона чудова.
Я її дуже полюбляю, тим паче вчора хтось вистави на продаж.
Беріть, вона Вам точно сподобається.

Дякую, Ви мене підбадьорили.)) 
Читав у відгуках, що в рідній ручці досить коротка різьба і вона є не надійною, помічали таке в своїй бритві?
Віталіk
Завсегдатай
Завсегдатай
Віталіk

Дата регистрации : 2020-07-03

СообщениеТема: Re: Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor   Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Страница 2 EmptyЧт 27 Май 2021 - 5:29

ARTURIUS пишет:
Віталіk пишет:

Є, вона чудова.
Я її дуже полюбляю, тим паче вчора хтось вистави на продаж.
Беріть, вона Вам точно сподобається.

Дякую, Ви мене підбадьорили.)) 
Читав у відгуках, що в рідній ручці досить коротка різьба і вона є не надійною, помічали таке в своїй бритві?
В мене лише голова, ручку іншу використовую.

ARTURIUS поставил(а) лайк

fill
Постоялец
Постоялец
fill

Дата регистрации : 2018-02-12

СообщениеТема: Re: Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor   Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Страница 2 EmptyЧт 27 Май 2021 - 10:53

Катану варто спробувати. Цікава бритва. Мені зайшла. Особливо після того, як я розібрався зі своїми косяками - писав про це раніше :-)

По відчуттям вона мені не схожа на 41-шу. Якось тут все по-іншому.

Також важко порівнювати її з RazoRock ECO. Тут зовсім все інакше, абсолютно інша геометрія і абсолютно інший досвід гоління.
Не хочу наговорювати на ECO, але з нею у мене не дуже склалося. Бритва дійсно не однозначна, як зауважує колега vates. Мене вона голила чисто, але травматично.

Катана на середній за вагою і важчій ручці відчувається збитенькою, монолітною, солідною.
ECO - вона алюмінієва, з великим відступом ріжучої кромки від осі ручки. Легенька, і відчувається якоюсь наче розхлябаною. Це тактильно, і це все мої особисті відчуття. Конструктивно з ECO все більш ніж гаразд.

Тож, Катану можу рекомендувати. ECO - з застереженнями. Але все це виключно з висоти власного досвіду - YMMV.

Алексей V, wakidzasi, vates, Віталіk и ARTURIUS поставили лайк

Віталіk
Завсегдатай
Завсегдатай
Віталіk

СообщениеТема: Re: Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor   Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Страница 2 EmptyЧт 27 Май 2021 - 11:00

fill пишет:
Катану варто спробувати. Цікава бритва. Мені зайшла. Особливо після того, як я розібрався зі своїми косяками - писав про це раніше :-)

По відчуттям вона мені не схожа на 41-шу. Якось тут все по-іншому.

Також важко порівнювати її з RazoRock ECO. Тут зовсім все інакше, абсолютно інша геометрія і абсолютно інший досвід гоління.
Не хочу наговорювати на ECO, але з нею у мене не дуже склалося. Бритва дійсно не однозначна, як зауважує колега vates. Мене вона голила чисто, але травматично.

Катана на середній за вагою і важчій ручці відчувається збитенькою, монолітною, солідною.
ECO - вона алюмінієва, з великим відступом ріжучої кромки від осі ручки. Легенька, і відчувається якоюсь наче розхлябаною. Це тактильно, і це все мої особисті відчуття. Конструктивно з ECO все більш ніж гаразд.

Тож, Катану можу рекомендувати. ECO - з застереженнями. Але все це виключно з висоти власного досвіду - YMMV.
повністю згіден з Вашим описанням та порівнянням.

fill поставил(а) лайк

ARTURIUS
Завсегдатай
Завсегдатай
ARTURIUS

СообщениеТема: Re: Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor   Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Страница 2 EmptyПт 28 Май 2021 - 9:00

Яку ручку краще використовувати до цієї голови? Рідна ручка досить довга, як на мій погляд.
fill
Постоялец
Постоялец
fill

СообщениеТема: Re: Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor   Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Страница 2 EmptyПт 28 Май 2021 - 9:09

ARTURIUS пишет:
Яку ручку краще використовувати до цієї голови? Рідна ручка досить довга, як на мій погляд.

А це вже з якою самому зайде.
Мені зручно на ручці середньої ваги.
Зараз це ось така Yaqi:

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть это изображение]

На цій ручці і виглядає симпатично, і працювати зручно.

Була певний час на ручці Bulldog від RazoRock. Вона хоч і важча, але теж було нормально.
Але з зеленою Yaqi краще :-)

Алексей V и ARTURIUS поставили лайк

ARTURIUS
Завсегдатай
Завсегдатай
ARTURIUS

СообщениеТема: Re: Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor   Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Страница 2 EmptyПт 28 Май 2021 - 9:40

Зелена частина це гума, чи пластик? Замовляли на Алі, чи Ви тут брали цю ручку?
fill
Постоялец
Постоялец
fill

СообщениеТема: Re: Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor   Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Страница 2 EmptyПт 28 Май 2021 - 9:54

ARTURIUS пишет:
Зелена частина це гума, чи пластик? Замовляли на Алі, чи Ви тут брали цю ручку?

Точно за матеріал не скажу. На дотик чи то тверда гума, чи то не дубовий пластик.
Саме зараз моя Катана з цією ручкою на тесті в одного з наших колег, тож і помацати її не можу, щоб пригадати.
Але загалом матеріал приємний, не хирлявий. Не такий, як ото буває гумка на дешевих кулькових ручках - більш надійний.

Брав на Алі, коли була на неї акція. Десь за півціни від нинішньої. За повну ціну вона мені не настільки цікава :-)

Але не цикліться саме на цій ручці. Для початку підійде будь-яка з тих, що є в наявності (крім Fatip, якщо таку маєте).
Цілком може статися, що щось з наявних вам з головою зайде, нічого і вигадувати не треба буде.

Я й цю ручку не брав спеціально під Катану. Коли ручка прийшла, я приміряв її на інші голови і на Катані залишив.
І не факт, що вона там і житиме й надалі - життя покаже :-)

Там лише один нюанс треба зауважувати з ручкою: "хоботок" з різьбою (мама) має бути не широким. Сама голова досить вузенька, тож ручка з великим діаметром "хоботка" просто вилазитиме за край голови. На швидкість не впливає, але не дуже красиво.

Ruslan и ARTURIUS поставили лайк

Віталіk
Завсегдатай
Завсегдатай
Віталіk

СообщениеТема: Re: Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor   Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Страница 2 EmptyПт 28 Май 2021 - 10:16

Я переконався, що від ручки багато чого залежить, зокрема наскільки травматичним буде гоління. Зараз основна ручка від RazoRock Super Knurl Handle - беру її до R41, R89, Gillette C King, Yaqi Catana та DS cosmetics (Mamba). В усіх стакан помінялося гоління. Тому ручка має значення і не потрібно економити бо буде розчарування по голові. Візьміть ручку тут на форумі в майстра.

vates и ARTURIUS поставили лайк

fill
Постоялец
Постоялец
fill

СообщениеТема: Re: Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor   Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Страница 2 EmptyПт 28 Май 2021 - 10:29

Віталіk пишет:
Я переконався, що від ручки багато чого залежить, зокрема наскільки травматичним буде гоління. Зараз основна ручка від RazoRock  Super Knurl Handle - беру її  до R41, R89,  Gillette C King, Yaqi Catana та DS cosmetics (Mamba). В усіх стакан помінялося гоління. Тому ручка має значення і не потрібно економити бо буде розчарування по голові. Візьміть ручку тут на форумі в майстра.

Абсолютно вірно!
Від ручки дійсно багато що залежить. Головне - зручність роботи. Ну і відчуття при роботі.

Був у мене випадок з RazoRock German 37 Slant: на "рідній" важкій ручці Bulldog всуціль травматичні гоління, просто жах. А варто було поставити саморобну дерев’яну, легеньку - так миттю все налагодилося. Після того місяці два тільки 37-им і голився - так проперло :-)

Ось так я і зрозумів, що важкі ручки - не моє :-)
Та тим не менш, і Bulldog знайшов свою голову - Yaqi Mellon. На диво вдале поєднання вийшло.

І тут, правду сказати, ціна, виробник тощо важать не так сильно. Треба просто зрозуміти доля себе, що добре працює з тою чи іншою головою, чого саме руки просять - попробувати, погратися, підібрати. Взяти від майстра нержавійку і зрозуміти, що тобі все ж таки заходять легкі ручки - буде трохи прикро. А може і зайти :-)

Питання естетики також вважаю важливим. Але тут вже все дууууууже індивідуальне

razorsedge и Віталіk поставили лайк

ARTURIUS
Завсегдатай
Завсегдатай
ARTURIUS

СообщениеТема: Re: Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor   Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Страница 2 EmptyПт 28 Май 2021 - 10:49

Маю зараз три ручки, одна з них коротка алюмінєва, друга довга від «Біг Рок», третя важка та довга від «Шлюз». Мабудь, щоб отримати якесь розуміння буде достатньо.
Дякую, камради!

fill и razorsedge поставили лайк

Віталіk
Завсегдатай
Завсегдатай
Віталіk

СообщениеТема: Re: Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor   Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Страница 2 EmptyПт 28 Май 2021 - 10:49

Естетика теж важлива, згоден

fill и ARTURIUS поставили лайк

alexzu37
Завсегдатай
Завсегдатай
alexzu37

Дата регистрации : 2018-01-20

СообщениеТема: Re: Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor   Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Страница 2 EmptyПт 28 Май 2021 - 11:22

fill пишет:

Та тим не менш, і Bulldog знайшов свою голову - Yaqi Mellon. На диво вдале поєднання вийшло.
Да уж, все очень индивидуально. Пока не попробуешь-не узнаешь. Мне наоборот, Yaqi Mellon - единственный станок, который хорошо подошел на легкой ручке. Остальные - только с тяжелыми из нержавейки.

fill поставил(а) лайк

fill
Постоялец
Постоялец
fill

СообщениеТема: Re: Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor   Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Страница 2 EmptyПт 28 Май 2021 - 11:29

alexzu37 пишет:
fill пишет:

Да уж, все очень индивидуально. Пока не попробуешь-не узнаешь. Мне наоборот, Yaqi Mellon - единственный станок, который хорошо подошел на легкой ручке. Остальные - только с тяжелыми из нержавейки.

Ото ж бо й воно!

"Тут все індивідуально!" - це взагалі лозунг усього ветшейверського ком’юніті :-)))

wakidzasi и Віталіk поставили лайк

ARTURIUS
Завсегдатай
Завсегдатай
ARTURIUS

СообщениеТема: Re: Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor   Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Страница 2 EmptyСб 29 Май 2021 - 15:27

Приїхала «голова» Yaqi Katana, выглядає насправді дуже гарно. Вона невеличка і дуже акуратно виготовлена. 
Сьогодні спробую поголитися з алюмінієвою легкою ручкою, але не рішусь яке лезо взяти із тих двох десятків, які в мене вже є..)

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]

Ruslan, alexgrin7, fill, razorsedge, Сергей Акулов и Алексей V поставили лайк

Ruslan
Admin
Ruslan

Дата регистрации : 2017-11-06

СообщениеТема: Re: Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor   Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Страница 2 EmptyСб 29 Май 2021 - 17:02

ARTURIUS пишет:

Сьогодні спробую поголитися з алюмінієвою легкою ручкою, але не рішусь яке лезо взяти із тих двох десятків, які в мене вже є..)
Берите что-то из Джиллеттов.

alexgrin7, Віталіk и ARTURIUS поставили лайк

egoist
Постоялец
Постоялец
egoist

Дата регистрации : 2021-02-21

СообщениеТема: Re: Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor   Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Страница 2 EmptyСб 29 Май 2021 - 17:27

А эта катана, под какие лезвия? Половники de, или под SE?
Ruslan
Admin
Ruslan

Дата регистрации : 2017-11-06

СообщениеТема: Re: Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor   Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Страница 2 EmptyСб 29 Май 2021 - 17:37

Под половинки обычных лезвий.

egoist и ARTURIUS поставили лайк

fill
Постоялец
Постоялец
fill

СообщениеТема: Re: Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor   Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Страница 2 EmptyСб 29 Май 2021 - 18:14

egoist пишет:

У Yaqi є подібна голова і під SE. 
Excalibur називається.

А Katana - так, під половинку DE

egoist и ARTURIUS поставили лайк

ARTURIUS
Завсегдатай
Завсегдатай
ARTURIUS

СообщениеТема: Re: Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor   Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Страница 2 EmptyСб 29 Май 2021 - 19:15

egoist пишет:
Я її саме тому і вибрав, бо вона під половинки звичайного леза, як на мене, то це дуже зручно.)
egoist
Постоялец
Постоялец
egoist

Дата регистрации : 2021-02-21

СообщениеТема: Re: Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor   Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Страница 2 EmptyСб 29 Май 2021 - 21:01

queen
ARTURIUS пишет:
egoist пишет:
Я її саме тому і вибрав, бо вона під половинки звичайного леза, як на мене, то це дуже зручно.)
А мне почему то хотелось попробовать именно под SE, где -то слышал, что лезвия намного острее

ARTURIUS поставил(а) лайк

ARTURIUS
Завсегдатай
Завсегдатай
ARTURIUS

СообщениеТема: Re: Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor   Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Страница 2 EmptyВс 30 Май 2021 - 9:25

Ruslan пишет:
Берите что-то из Джиллеттов.
Вибрав лезо Personna (синю), воно добре підійшло мені на іншому станку, подумав, що так буде безпечніше.))

Катана досить агресивний станок, виліт леза вражає, навіть трохи жахає, але бриє круто. В два підходи з мінімальними добривками поголився досить достойно.
З станком треба бути обережним і не давити на нього. Приклав до щоки лезо й вирішив її надути для для кращого гоління, так зразу з‘явався поріз на шкірі. 
В цілому враження досить приємні, лосьйон показав, що зі шкірою все красно, ні точок червоних, ні подертої шкіри не було. Голився на холодну, для моєї шкіри це кращий варіант.
Для Катани, в моєму випадку, можливо потрібні більш мягкі леза, та трохи відпрацювати техніку гоління.

egoist поставил(а) лайк

ARTURIUS
Завсегдатай
Завсегдатай
ARTURIUS

СообщениеТема: Re: Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor   Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Страница 2 EmptyВс 30 Май 2021 - 9:29

fill пишет:

У Yaqi є подібна голова і під SE. 
Excalibur називається.
Бачив цю бритву на форумі, але не можу знайти її в продажі. Щось навіть Алі мені її не показує.
Спонсируемый контент

СообщениеТема: Re: Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor   Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor - Страница 2 Empty

Yaqi Katana DE Single Edge Safety Razor
Страница 2 из 3На страницу : Предыдущий  1, 2, 3  Следующий

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Перший Український бритвений форум :: БЕЗОПАСНЫЕ БРИТВЫ :: Бритвы с односторонним лезвием Single Edge Razor-
Перейти: