ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Крем "Каро"

Перейти донизу 
+37
KHSN
Kitten911
Grisha26
Vladl_UA
Muristik
brawl
Саша Ли
Niku
kardan50
arsonist
Sm1tty
Krasimir
Стас
Сергій
alexgrin7
Peshek
Сэм
MachinaMad
Феникс
Александр Домченко
BigRedCat
Toivo
trimmer
Саша Кавун
Vladislav
Сергій (Вінниця)
Олександр Тернавский
zabor
Boroda88
Chorniy72
Oleksii
Денис К.
STEEL
Ruslan
Moshul
Murkatavr
Denisus
41 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4
АвторПовідомлення
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

Крем "Каро" - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем "Каро"   Крем "Каро" - Сторінка 4 EmptyВт 2 Лист 2021 - 8:11

Мне не зашол. Скольжение неочень. Покраснение после бриться покраснения. Когда наносил непонятное пощипывание.
Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



Крем "Каро" - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем "Каро"   Крем "Каро" - Сторінка 4 EmptyВт 2 Лист 2021 - 8:29

У меня только после зеленого с липой было пощипывание. Классическим красным пользуюсь регулярно.
Повернутися до початку Перейти донизу
Гість
Гість
Anonymous



Крем "Каро" - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем "Каро"   Крем "Каро" - Сторінка 4 EmptyВт 2 Лист 2021 - 8:37

Лёпа пише:
У меня только после зеленого с липой было пощипывание. Классическим красным пользуюсь регулярно.

С липой - синий.
Зелёный - это с ментолом.
Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



Крем "Каро" - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем "Каро"   Крем "Каро" - Сторінка 4 EmptyВт 2 Лист 2021 - 8:42

Точно с липой был! Значит синий. По ТТХ разницы не заметил. С ментолом ещё не пробовал.
Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

Крем "Каро" - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем "Каро"   Крем "Каро" - Сторінка 4 EmptyВт 2 Лист 2021 - 9:06

Не знаю как другим, а мне Нивея, Капо Арко не зашли. В процессе нанесения, особенно после первого прохода, есть дискомфорт (пощипывание), а после бритья покраснения. После проразо этого всего нет.

Shave Master та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 536
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

Крем "Каро" - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем "Каро"   Крем "Каро" - Сторінка 4 EmptyСр 31 Серп 2022 - 11:58

У Каро один недостаток: пена достаточно быстро подсыхает. Зато немного стягивает кожу, что в плане уходовых свойств после бритья для меня хорошо. Видимо за счет борной кислоты в составе.

bulldog38, ditrih_ та kh_fish Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vsx
Бувалий
Бувалий
vsx


Повідомлень : 128
Репутація : 3
Дата реєстрації : 28.02.2021
Вік : 36
Звідки : Київ

Крем "Каро" - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем "Каро"   Крем "Каро" - Сторінка 4 EmptyСр 7 Вер 2022 - 12:33

Побрился красным. Специально покупал чтобы узнать чтож это за легендарный крем такой. Не понравился. Запах совсем не мой. Пена тоже ничего особенного, немного пощипывала. Крем из серии конкурент арко. Если увидите цену не больше 40 то можно брать.

Viktors Voroneckis та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 536
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

Крем "Каро" - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем "Каро"   Крем "Каро" - Сторінка 4 EmptyНд 22 Жовт 2023 - 12:03

Каро Сенситив оказался качественным кремом. При взбивании даёт густую и очень плотную пену. Аромат приятный, но стойкий. После промывки помазок им все равно пахнет. По размягчению щетины все на отлично. По уходовым в отношении кожи достаточно хорошо, нет стянутости, хотя конечно есть кремы и получше. Но и ценой повыше.
Изготовитель уже не Арома, а Ветпром АД.

stanislav-q, ditrih_ та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Batman
Частий гість
Частий гість
Batman


Повідомлень : 74
Репутація : 0
Дата реєстрації : 28.11.2022
Звідки : Україна

Крем "Каро" - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем "Каро"   Крем "Каро" - Сторінка 4 EmptyНд 22 Жовт 2023 - 12:54

Крем для гоління Каро дуже неоднозначний. Можна сказати так: хто не пробував Каро той багато втратив, а хто пробував більше його не купить.

Wolfskin, Kitten911, Caonima, SurferUa та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 536
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

Крем "Каро" - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем "Каро"   Крем "Каро" - Сторінка 4 EmptyНд 22 Жовт 2023 - 14:02

Batman пише:
Крем для гоління Каро дуже неоднозначний. Можна сказати так: хто не пробував Каро той багато втратив, а хто пробував більше його не купить.
Я не схотів купувати класичний Каро, але його, імовірно, теж реформулювали. Бо виробник уже теж не Арома. 
Цікаво, чи в нього так само швидко піна сохне і чи шкіру підсушує...
Повернутися до початку Перейти донизу
Batman
Частий гість
Частий гість
Batman


Повідомлень : 74
Репутація : 0
Дата реєстрації : 28.11.2022
Звідки : Україна

Крем "Каро" - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем "Каро"   Крем "Каро" - Сторінка 4 EmptyНд 22 Жовт 2023 - 14:23

Я пробував старий Classic та Fresh, в обох піна швидко сохла, а Classic ще обличчя щипав. Зараз якийсь новий Каро, я не куштував нового, але я впевнений на 100%, що це звичайний ребрендинг, обкладинку змінили, а вміст той самий.
Виробники можуть бути різні, але формула та сама залишилась, напевне.
Повернутися до початку Перейти донизу
Vlad_S
Частий гість
Частий гість
Vlad_S


Повідомлень : 65
Репутація : 0
Дата реєстрації : 15.02.2023
Звідки : Kyiv

Крем "Каро" - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем "Каро"   Крем "Каро" - Сторінка 4 EmptyВт 5 Груд 2023 - 19:13

Попробовал сегодня Каро во второй раз. Вроде бы и не плохо, побриться можно. А если не страдать бритвенной темой, то вообще на бюджетную ежедневку. 
Но запах.... bad  Квинтэссенция совка, и разящей хаты старого деда и бабки. Просто мрак))
Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 536
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

Крем "Каро" - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем "Каро"   Крем "Каро" - Сторінка 4 EmptyВт 5 Груд 2023 - 21:25

Vlad_S пише:
Попробовал сегодня Каро во второй раз. Вроде бы и не плохо, побриться можно. А если не страдать бритвенной темой, то вообще на бюджетную ежедневку. 
Но запах.... bad  Квинтэссенция совка, и разящей хаты старого деда и бабки. Просто мрак))
Вы каким Каро брились, классическим?
Я покупал Сенситив - очень современный аромат.
Повернутися до початку Перейти донизу
Vlad_S
Частий гість
Частий гість
Vlad_S


Повідомлень : 65
Репутація : 0
Дата реєстрації : 15.02.2023
Звідки : Kyiv

Крем "Каро" - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем "Каро"   Крем "Каро" - Сторінка 4 EmptyВт 5 Груд 2023 - 23:01

Wolfskin пише:

Вы каким Каро брились, классическим?
Я покупал Сенситив - очень современный аромат.
Классический, красного цвета. Сенсытив нигде не встречал, но попробовал бы если встречу

Wolfskin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 536
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

Крем "Каро" - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем "Каро"   Крем "Каро" - Сторінка 4 EmptyВт 5 Груд 2023 - 23:15

Vlad_S пише:

Классический, красного цвета. Сенсытив нигде не встречал, но попробовал бы если встречу
Я не так давно покупал на мейкапе.

Акулов, wakidzasi та Vlad_S Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Крем "Каро"
Повернутися до початку 
Сторінка 4 з 4Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4
 Схожі теми
-
»  Крем для бритья Каро
» Как улучшить скольжение пены на примере крема КАРО Сlassic.
» Змішування крем/мило, крем/піна і т.д.
» Pereiras крем для бритья
» FAX ,крем для гоління

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: НАВКОЛО-ГОЛЯРСЬКА КОСМЕТИКА :: Засоби для гоління-
Перейти до: