ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Крем для гоління Proraso "синя" лінія

Перейти донизу 
+6
BigRedCat
Сергій (Вінниця)
Oleksii
Prometheus
Driller
Murkatavr
10 користувачів
АвторПовідомлення
Murkatavr
Бувалий
Бувалий
Murkatavr


Повідомлень : 160
Репутація : 88
Дата реєстрації : 16.01.2018
Вік : 52
Звідки : Київ

Крем для гоління Proraso "синя" лінія Empty
ПовідомленняТема: Крем для гоління Proraso "синя" лінія   Крем для гоління Proraso "синя" лінія EmptyВт 23 Січ 2018 - 16:31

Як для початківця (зі старими навичками) для початку взяв собі вже знайомий у користуванні продукт -  крем для гоління, а саме Proraso "синя" лінія. Брав в "Ембарго шоп" (не можу посилання ще вставляти).
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Залізна туба, без контролю відкривання, 150 мл., поставляється у картонній коробочці. Містить екстракти алое-вера, лакрічника та вітамін Є. Аромат тонкий, не нав'язливий, визначити нотки не можу, але "дорогий".

За консістенцією крем більш м'який та "кремоподібний", аніж Florena чи Karo (які були за часів союзу). У піну збивається легко (та я, мабуть, використовую забагато води на помазку - піна не дуже "крута" виходить, хоч і стійка), до обличчя піна дуже приємна на дотик.

Щодо ковзання - поки не можу сказати, бо поки що користуюся (тільки не бийте сцяним ганчір'ям!) касетними бритвами. Але що дводенну, що тижневу щетину бере "на ура", навіть дружина, коли голила мені шию, сказала, що крем кращий за пінку. Під час гоління шкіру не стягує і взагалі дискомфорту немає (обличчя наче огорнене м'якими, теплими жіночими долонями :D ).

Враження після гоління - бігти за афтершейвом не має потреби, шкіра на обличчі спокійна, "лагідна", наче вкрита шаром мастила (?).

Моє враження - гуд, за таку ціну товар вартий!

staseg, Акулов та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Driller
Бувалий
Бувалий
Driller


Повідомлень : 264
Репутація : 518
Дата реєстрації : 06.11.2017
Звідки : Дніпро

Крем для гоління Proraso "синя" лінія Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем для гоління Proraso "синя" лінія   Крем для гоління Proraso "синя" лінія EmptyВт 23 Січ 2018 - 16:46

Маю такий. Він ментоловий. У холодну пору мені не заходе, як настане теплий сезон - доповню)
Повернутися до початку Перейти донизу
Murkatavr
Бувалий
Бувалий
Murkatavr


Повідомлень : 160
Репутація : 88
Дата реєстрації : 16.01.2018
Вік : 52
Звідки : Київ

Крем для гоління Proraso "синя" лінія Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем для гоління Proraso "синя" лінія   Крем для гоління Proraso "синя" лінія EmptyВт 23 Січ 2018 - 16:46

Ні, ментоловий то зелений, а цей геть інший.

SurferUa поставив(ла) "Не подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу
Driller
Бувалий
Бувалий
Driller


Повідомлень : 264
Репутація : 518
Дата реєстрації : 06.11.2017
Звідки : Дніпро

Крем для гоління Proraso "синя" лінія Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем для гоління Proraso "синя" лінія   Крем для гоління Proraso "синя" лінія EmptyВт 23 Січ 2018 - 16:50

Murkatavr пише:
Ні, ментоловий то зелений, а цей геть інший.

Читайте уважно інгредієнти. Ментол є. По факту дрібка. Але є.
Повернутися до початку Перейти донизу
Murkatavr
Бувалий
Бувалий
Murkatavr


Повідомлень : 160
Репутація : 88
Дата реєстрації : 16.01.2018
Вік : 52
Звідки : Київ

Крем для гоління Proraso "синя" лінія Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем для гоління Proraso "синя" лінія   Крем для гоління Proraso "синя" лінія EmptyВт 23 Січ 2018 - 16:53

Чесно - не вчитувався, але того ментолу не відчув геть зовсім, то й здивувався )
Повернутися до початку Перейти донизу
Driller
Бувалий
Бувалий
Driller


Повідомлень : 264
Репутація : 518
Дата реєстрації : 06.11.2017
Звідки : Дніпро

Крем для гоління Proraso "синя" лінія Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем для гоління Proraso "синя" лінія   Крем для гоління Proraso "синя" лінія EmptyВт 23 Січ 2018 - 17:00

Влітку я його теж не відчув) А восени таки помітив.

Картинку можна натиснути і збільшити:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Повернутися до початку Перейти донизу
Driller
Бувалий
Бувалий
Driller


Повідомлень : 264
Репутація : 518
Дата реєстрації : 06.11.2017
Звідки : Дніпро

Крем для гоління Proraso "синя" лінія Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем для гоління Proraso "синя" лінія   Крем для гоління Proraso "синя" лінія EmptyВт 23 Січ 2018 - 17:02

Ну і докупи, додам ще фото зі зворотнього боку, може кому цікаво.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Повернутися до початку Перейти донизу
Prometheus
Постоялець
Постоялець
Prometheus


Повідомлень : 518
Репутація : 265
Дата реєстрації : 13.11.2017
Вік : 49
Звідки : м.Станіслав. (м.Станіславів, м.Івано-Франківськ,Івано-Мєнтовськ, г.Ивано-Франковск, франік, місто)

Крем для гоління Proraso "синя" лінія Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем для гоління Proraso "синя" лінія   Крем для гоління Proraso "синя" лінія EmptyВт 23 Січ 2018 - 17:53

Классный крем. Пена, запах, скольжение, нет аллергии, нет ядовитого ментола, работает и на лице, и в скаттле, причем нагрева не боится. Лучше мыла от прорасо.

razorblade1989, Акулов, Олександр Lutsk та all75 Поставили вподобайку

Egor поставив(ла) "Не подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 603
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Крем для гоління Proraso "синя" лінія Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем для гоління Proraso "синя" лінія   Крем для гоління Proraso "синя" лінія EmptyВт 23 Січ 2018 - 18:48

+ за огляд.

Крем непоганий, хороша і густа піна, хоча постковзання не найкраще. Запах трохи нагадує напій "тархун".

WetShaver, razorblade1989 та Акулов Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Murkatavr
Бувалий
Бувалий
Murkatavr


Повідомлень : 160
Репутація : 88
Дата реєстрації : 16.01.2018
Вік : 52
Звідки : Київ

Крем для гоління Proraso "синя" лінія Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем для гоління Proraso "синя" лінія   Крем для гоління Proraso "синя" лінія EmptyСр 24 Січ 2018 - 10:24

Oleksii пише:
+ за огляд.

Крем непоганий, хороша і густа піна, хоча постковзання не найкраще. Запах трохи нагадує напій "тархун".
Точно! Я все не міг визначитися, чим цей крем пахкотить, а воно на поверхні! )))))

UPD Сьогодні експериментував, наносив крем прямо на обличчя, розтирав просто вогким (помахом струсив воду) помазком - піна вийшла занадто густа, леза треба було добряче промивати під краном, буду ще експериментувати з кількістю води.
Повернутися до початку Перейти донизу
Сергій (Вінниця)
Частий гість
Частий гість
avatar


Повідомлень : 58
Репутація : 8
Дата реєстрації : 06.03.2018
Вік : 34
Звідки : Вінниця

Крем для гоління Proraso "синя" лінія Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем для гоління Proraso "синя" лінія   Крем для гоління Proraso "синя" лінія EmptyВт 6 Бер 2018 - 10:25

Мені даний крем досить схожий на Нівеа класичний (у новій версії) - чудова густа піна, ідеальне ковзання, не сильно виражений аромат.
Із 4-х кремів Прорасо (у металевій тубі) у даного крему самий нейтральний аромат.

razorblade1989 та Акулов Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
BigRedCat
Бувалий
Бувалий
BigRedCat


Повідомлень : 168
Репутація : 41
Дата реєстрації : 04.11.2017

Крем для гоління Proraso "синя" лінія Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем для гоління Proraso "синя" лінія   Крем для гоління Proraso "синя" лінія EmptyНд 27 Травень 2018 - 18:06

Из всех кремов классических линеек - это нравится больше всего. Запах самый лучший на мой вкус. Пена хорошая, предъявить нечего. Ментола ровно столько, сколько надо. Жаль, нет в линейке прешейва и (моя особая печаль) лосьона.

razorblade1989, Акулов та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Budget Shave
Бувалий
Бувалий
Budget Shave


Повідомлень : 187
Репутація : 405
Дата реєстрації : 10.01.2019
Вік : 33
Звідки : Николаев

Крем для гоління Proraso "синя" лінія Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем для гоління Proraso "синя" лінія   Крем для гоління Proraso "синя" лінія EmptyВт 29 Січ 2019 - 20:21

+1 Обзор отличный
Сегодня впервые опробовал сие чудо,могу сказать что крем отличный,нужно совсем немного крема чтобы сбить пену за 40 секунд, приятный аромат, скольжение и пост-скольжение отличное, кожу не сушит,от крема каро уменя было ощущение жжения также как и от стика Арко,с этим кремом всё прошло отлично.

razorblade1989, Акулов та Budget Shave Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Lutsk
Постоялець
Постоялець
Олександр Lutsk


Повідомлень : 605
Репутація : 101
Дата реєстрації : 14.12.2019
Вік : 50
Звідки : Луцьк

Крем для гоління Proraso "синя" лінія Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем для гоління Proraso "синя" лінія   Крем для гоління Proraso "синя" лінія EmptyПт 17 Черв 2022 - 7:50

Спробував сьогодні даний крем. Ментол відчувається мені нормально. Не перебор, а якраз в міру. Приємний, ненав'язливий запах. Мені почулись лісові ягоди. Піна хороша. Класний крем як на перше враження.

Andrewt, razorblade1989, staseg, DismontDeSire, Янеж, Kody, Александр 7676 та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vsx
Бувалий
Бувалий
vsx


Повідомлень : 128
Репутація : 3
Дата реєстрації : 28.02.2021
Вік : 36
Звідки : Київ

Крем для гоління Proraso "синя" лінія Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем для гоління Proraso "синя" лінія   Крем для гоління Proraso "синя" лінія EmptyПт 15 Лип 2022 - 11:11

К сожалению не успел попользоваться этим кремом когда он был в продаже. Вот уже несколько месяцев бреюсь новой версией с алоэ и он мне по запаху вообще не заходит. Думаю может попробовать новую линию ту что в 100 гр тюбиках. Но если она по ттх такая же, то не стоит.

razorblade1989 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 249
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Крем для гоління Proraso "синя" лінія Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем для гоління Proraso "синя" лінія   Крем для гоління Proraso "синя" лінія EmptyВт 3 Жовт 2023 - 20:14

Ось і я спробував крем д.б. Proraso Blue, завдяки камрадам [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] і [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] за що їм велике спасибі. Про сам крем скажу тільки хороше, тому що для мене це, мабуть, найкращий засіб для гоління з ментолом. Ментол в інших засобах або сильно охолоджує, або знижує чутливість, або пече, щипає, коли жарко. А після гоління ще й сальні залози сходять з "розуму".) Видають збільшену порцію шкірного жиру. З цим же кремом все добре. Піна збивається швидко та досить легко. Пишна та щільна. Витрата невелика. Ковзання відмінне і залишкове ковзання теж є. Захист шкіри хороший. На шкірі відчувається лише легкий холодок. Після гоління шкіру не сушить, не стягує. Аромат приємний хоч і не вау.), середньої інтенсивності. Свіжий та зелений. Мені нагадує суміш соку алое, морської солі та водоростей. Загалом крем дуже хороший, гідний.

fill, stanislav-q, Kitten911, all75 та tasogare Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Крем для гоління Proraso "синя" лінія
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Крем для гоління Proraso, "біла" лінія
» Крем для гоління MAN KEY.
» Крем для гоління Florena Men
» Крем для бритья Proraso - Cypress & Vetyver
» Крем для гоління MAY for Men Extra Sensitive

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: НАВКОЛО-ГОЛЯРСЬКА КОСМЕТИКА :: Засоби для гоління-
Перейти до: