ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Клубна символіка і таке інше

Перейти донизу 
+26
Vados1980
Дмитрий
Владислав
Едуард
Сэм
Minelay
Roman313
Изотовец
Farikhan
Toivo
razorsedge
Oleksii
Моя Цірюльня
alexgrin7
Vlad-Ua
Альф84
Сергій
Саша Кавун
Prometheus
турист
Driller
Denisus
STEEL
Стас
Ruslan
Murkatavr
30 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Наступний
АвторПовідомлення
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Клубна символіка і таке інше   Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 EmptyСр 16 Травень 2018 - 12:49

Мне тоже верхний больше нравится. Но мне кажется, рука мастера тут бы не помешала, так сказать, для WOW-эффекта.
Повернутися до початку Перейти донизу
Driller
Бувалий
Бувалий
Driller


Повідомлень : 264
Репутація : 518
Дата реєстрації : 06.11.2017
Звідки : Дніпро

Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Клубна символіка і таке інше   Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 EmptyСр 16 Травень 2018 - 13:26

Просто думка до купи ідей.
Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 Shaveua2_01_800Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 I
Повернутися до початку Перейти донизу
Гість
Гість
Anonymous



Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Клубна символіка і таке інше   Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 EmptyСр 16 Травень 2018 - 13:45

Андрій Driller пише:
Просто думка до купи ідей.
Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 Shaveua2_01_800Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 I

ЗдОрово.
Я, вообще, поклонник минимализма в изобразительном искусстве.

Хотя, как-то, более явно обозначить помазок не помешало бы.
То ли обозначить волоски, то ли дорисовать пену.
Повернутися до початку Перейти донизу
Стас
Admin
Стас

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2215
Репутація : 1782
Дата реєстрації : 17.10.2017
Вік : 42
Звідки : Odessa

Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Клубна символіка і таке інше   Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 EmptyСр 16 Травень 2018 - 13:51

Прикольно :97:
Повернутися до початку Перейти донизу
http://shaveua.forum2x2.ru
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Клубна символіка і таке інше   Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 EmptyСр 16 Травень 2018 - 14:04

А как вам такой вариант:
Надпись Shave UA оформить в виде внутреннего узорного выреза лезвия с сохранением желто-голубого цветового решения?
Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 Brelok11
Повернутися до початку Перейти донизу
Driller
Бувалий
Бувалий
Driller


Повідомлень : 264
Репутація : 518
Дата реєстрації : 06.11.2017
Звідки : Дніпро

Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Клубна символіка і таке інше   Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 EmptyСр 16 Травень 2018 - 14:58

З ворсом в пензлі дуже густо вийде, гадаю. Це ж вишивка в концепті, там не повинно бути дрібних деталей. Взагалі, я зовсім не проти більш професійного виконання макету, це так, думки-ескізи, не більше.

Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 Shaveua22_01_01_800Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 I
Повернутися до початку Перейти донизу
Гість
Гість
Anonymous



Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Клубна символіка і таке інше   Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 EmptyСр 16 Травень 2018 - 15:21

Андрій Driller пише:
З ворсом в пензлі дуже густо вийде, гадаю. Це ж вишивка в концепті, там не повинно бути дрібних деталей. Взагалі, я зовсім не проти більш професійного виконання макету, це так, думки-ескізи, не більше.

Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 Shaveua22_01_01_800Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 I

Я имел ввиду обозначить волоски в присущей Вам манере минимализма.
Но по второму варианту, с пеной, вижу, что мое предложение - это лево-троцкисткий уклон.

Ничего не надо дорисовывать.
Первый вариант - лучший.

Дополнение.
А теперь мне второй вариант нравится.
Повернутися до початку Перейти донизу
Toivo
Бувалий
Бувалий
Toivo


Повідомлень : 218
Репутація : 357
Дата реєстрації : 09.05.2018
Вік : 55
Звідки : Одесса, Harjumaa (Eesti)

Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Клубна символіка і таке інше   Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 EmptyЧт 17 Травень 2018 - 3:11

Привет, камрады. У меня есть вариант. Возможно, он натолкнёт кого-нибудь на что-нибудь :) .

Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 Shualo12

Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 Shualo13

Конечно, такое решение требует некоторой перекраски элементов сайта, но это частности.
Повернутися до початку Перейти донизу
Murkatavr
Бувалий
Бувалий
Murkatavr


Повідомлень : 160
Репутація : 88
Дата реєстрації : 16.01.2018
Вік : 52
Звідки : Київ

Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Клубна символіка і таке інше   Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 EmptyЧт 17 Травень 2018 - 11:41

Як для шапки форуму - суперово, але як для використання в якості "символу" на рушнику або деінде, то, як на мене, трошки перевантажено
Повернутися до початку Перейти донизу
Стас
Admin
Стас

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2215
Репутація : 1782
Дата реєстрації : 17.10.2017
Вік : 42
Звідки : Odessa

Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Клубна символіка і таке інше   Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 EmptyЧт 17 Травень 2018 - 11:44

Murkatavr пише:
Як для шапки форуму - суперово, але як для використання в якості "символу" на рушнику або деінде, то, як на мене, трошки перевантажено

Підтримую!
Для шапки вариант супер, я даже готов привести общую стилистику форума в соответствие, но вот как лого на кепке, футболке, полотенце тощо, пока не уловил.

Но нельзя не увидеть в рисунке твердую профессиональную руку Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 3387126096

Повернутися до початку Перейти донизу
http://shaveua.forum2x2.ru
Гість
Гість
Anonymous



Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Клубна символіка і таке інше   Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 EmptyЧт 17 Травень 2018 - 12:05

Just a Hobby пише:
Murkatavr пише:
Як для шапки форуму - суперово, але як для використання в якості "символу" на рушнику або деінде, то, як на мене, трошки перевантажено

Підтримую!
Для шапки вариант супер, я даже готов привести общую стилистику форума в соответствие, но вот как лого на кепке, футболке, полотенце тощо, пока не уловил.

Но нельзя не увидеть в рисунке твердую профессиональную руку  Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 3387126096


А для лого можно взять только изображение помазка.
Как по мне, если взять это изображение помазка и изображение помазка Андрій Driller и попытаться получить нечто средне-гармоничное, то получиться очень и очень.
Повернутися до початку Перейти донизу
Driller
Бувалий
Бувалий
Driller


Повідомлень : 264
Репутація : 518
Дата реєстрації : 06.11.2017
Звідки : Дніпро

Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Клубна символіка і таке інше   Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 EmptyЧт 17 Травень 2018 - 12:22

Безумовно, стрічковий шрифт більш вдалий! І лого взагалі чи не на всю ширину вікна можна розкласти. Зауважте тільки, що адреса форуму "shaveua.com".
Мої незграбні вектори, якщо шо https://fex.net/404305500005
Повернутися до початку Перейти донизу
Farikhan
Бувалий
Бувалий
Farikhan


Повідомлень : 302
Репутація : 200
Дата реєстрації : 13.11.2017
Звідки : Доброполье

Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Клубна символіка і таке інше   Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 EmptyЧт 17 Травень 2018 - 13:09

Не судите строго
Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 Shaveu10
Повернутися до початку Перейти донизу
Toivo
Бувалий
Бувалий
Toivo


Повідомлень : 218
Репутація : 357
Дата реєстрації : 09.05.2018
Вік : 55
Звідки : Одесса, Harjumaa (Eesti)

Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Клубна символіка і таке інше   Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 EmptyЧт 17 Травень 2018 - 13:18

Камрады, с надписями все поправимо. В остальном — критика принимается. Но! Производство сувенирной продукции предполагает бренд-бук, в котором общая корпоративная стилистика адаптируется к конкретным форм-факторам изделия. Например, я хорошо представляю, как адаптировать свой вариант к круглому брелоку с полным сохранением корпоративной идентификации. Я не оправдываюсь, ч просто сообщаю мнение, если кому-то интересно.

Немного продолжу. Мы все имеем на слуху и перед внутренним взором примеры брендов, которые буквально впаяны в наше сознание. Адидас, Найк, Мерседес, Прора[з/с]о :) , и ещё с полсотни подобного... Однако, держатели данных брендов угрохали в их раскрутку и визуальную идентификацию десятки и сотни миллионов зелёных денег. Но, как говорится, с деньгами любой дурак может :) . К сожалению, не обладая подобным ресурсам, наши «демократичные» эмблемы и логотипы просто вынуждены становиться как бы говорящими, то есть в более или менее явном виде содержать намёки на предметную область, вид деятельности и т.д. По сути, в этом вопросе мы недалеко ушли от средневековых цеховых значков и вывесок. Помните, кренделёк — это пекарь, ножницы — это портной, сапог — ну вы в курсе?... И только оружейник Просперо с голым торсом. Я это к тому, что данное соображение приходится учитывать при разработке лого. А посему: сначала усядемся на символике как таковой, а уж потом будем прикидывать, как его наносить на чашки или, наоборот, полотенца. Иначе в обозримые сроки не получится. «Мы на них собаку съели, если повар гад не врёт» ©️Владимир Высоцкий.
Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1240
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Клубна символіка і таке інше   Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 EmptyЧт 17 Травень 2018 - 14:39

покажу свой вариант, немного по своему обыграл идею Руслана с лезвием
Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 Ie_aez12
Повернутися до початку Перейти донизу
Стас
Admin
Стас

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2215
Репутація : 1782
Дата реєстрації : 17.10.2017
Вік : 42
Звідки : Odessa

Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Клубна символіка і таке інше   Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 EmptyЧт 17 Травень 2018 - 14:53

Изотовец пише:
покажу свой вариант, немного по своему обыграл идею Руслана с лезвием

Мне тоже нравиться идея с лезвием! Но лично я пока не увидел вариант, который попал бы в 10-ку, но еще не вечер :bounce:
Повернутися до початку Перейти донизу
http://shaveua.forum2x2.ru
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Клубна символіка і таке інше   Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 EmptyЧт 17 Травень 2018 - 14:55

Изотовец, мне нравится. Я бы Название форума сделал чуть больше и надписи "Перший УкраЇнський" и "Бритвенный форум" сместил бы по напрвлению друг к другу, чтобы вся картинка имела форму круга , а не вытянутого вверх овала.
Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 Ie_aez10
Как тебе такой вариант? К сожалению не могу делать такие картинки, поэтому пытаюсь на пальцах объяснить :oops:
Повернутися до початку Перейти донизу
Farikhan
Бувалий
Бувалий
Farikhan


Повідомлень : 302
Репутація : 200
Дата реєстрації : 13.11.2017
Звідки : Доброполье

Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Клубна символіка і таке інше   Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 EmptyЧт 17 Травень 2018 - 14:57

Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 Ie_aez10
Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1240
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Клубна символіка і таке інше   Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 EmptyЧт 17 Травень 2018 - 15:10

Ruslan пише:
Изотовец, мне нравится. Я бы Название форума сделал чуть больше и надписи "Перший УкраЇнський" и "Бритвенный форум" сместил бы по напрвлению друг к другу, чтобы вся картинка имела форму круга , а не вытянутого вверх овала.
Спойлер:
Как тебе такой вариант? К сожалению не могу делать такие картинки, поэтому пытаюсь на пальцах объяснить :oops:
ну наверное так действительно органичней смотрится
Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 Ie_aez13Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 Ie_aez14
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Клубна символіка і таке інше   Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 EmptyЧт 17 Травень 2018 - 15:18

Да, так значительно лучше.
Повернутися до початку Перейти донизу
Стас
Admin
Стас

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2215
Репутація : 1782
Дата реєстрації : 17.10.2017
Вік : 42
Звідки : Odessa

Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Клубна символіка і таке інше   Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 EmptyЧт 17 Травень 2018 - 15:27

Из всех, что пока есть мне нравятся варианты Андрея, как с лезвием так и с помазком. Они норм будут смотреться, как на форуме так и других предметах.
Вариант Тойво более профессиональный, но лично я пока не могу увидеть его на полотенце, футболке и т.д.(может воображения не хватает)
Мне кажется концептуально, должно быть просто, как можно меньше объектов, но стильно!
Вот этот варик пока у для меня рулит.
Андрій Driller пише:

Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 Shaveua22_01_01_800Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 I
Повернутися до початку Перейти донизу
http://shaveua.forum2x2.ru
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7018
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Клубна символіка і таке інше   Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 EmptyЧт 17 Травень 2018 - 15:29

Букву S нужно большую написать.
Повернутися до початку Перейти донизу
Гість
Гість
Anonymous



Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Клубна символіка і таке інше   Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 EmptyЧт 17 Травень 2018 - 15:31

Just a Hobby пише:
Из всех, что пока есть мне нравятся варианты Андрея, как с лезвием так и с помазком. Они норм будут смотреться, как на форуме так и других предметах.
Вариант Тойво более профессиональный, но лично я пока не могу увидеть его на полотенце, футболке и т.д.(может воображения не хватает)
Мне кажется концептуально, должно быть просто, как можно меньше объектов, но стильно!
Вот этот варик пока у для меня рулит.
Андрій Driller пише:

Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 Shaveua22_01_01_800Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 I

У Тойво очень хорошо помазок получился,
У Андрея, даже при том, что я поклонник минимализма, помазок, по моему мнению, вызывает ассоциации с лампочкой.
Повернутися до початку Перейти донизу
Стас
Admin
Стас

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2215
Репутація : 1782
Дата реєстрації : 17.10.2017
Вік : 42
Звідки : Odessa

Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Клубна символіка і таке інше   Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 EmptyЧт 17 Травень 2018 - 15:33

bt пише:
У Тойво очень хорошо помазок получился,
У Андрея, даже при том, что я поклонник минимализма, помазок, по моему мнению, вызывает ассоциации с лампочкой.

3-4 вертикальных полосочки должны решить эту проблему
Повернутися до початку Перейти донизу
http://shaveua.forum2x2.ru
alexgrin7
Бувалий
Бувалий
alexgrin7


Повідомлень : 212
Репутація : 161
Дата реєстрації : 31.01.2018
Звідки : Львів

Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Клубна символіка і таке інше   Клубна символіка і таке інше - Сторінка 5 EmptyЧт 17 Травень 2018 - 17:46

Чесно кажучи. мені також подобється варіант Андрія, да дійсно можна поставити декілька рисок. я за цей варіант.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Клубна символіка і таке інше
Повернутися до початку 
Сторінка 5 з 11Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Наступний
 Схожі теми
-
» Гідроліпідна мантія. Що воно таке і як її зберегти при голінні та догляді за обличчям.

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БАЗІКАЛКА-
Перейти до: