ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Наши коллекции и запасы лезвий

Перейти донизу 
+28
trimmer
Peshek
Изотовец
andreyjar777
Тарас Швець
arsonist
fill
brawl
Oleksii
Lisabon
Georg
razorsedge
Budget Shave
Vitgor
Prometheus
alexgrin7
svga
Maxim Mariupol
Roman313
xxtoyxx
kastz
Vladislav
ShaveBoy
Vlad-Ua
Alter ego
Денис К.
Стас
Ruslan
32 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4  Наступний
АвторПовідомлення
Денис К.
Бувалий
Бувалий
Денис К.


Повідомлень : 498
Репутація : 103
Дата реєстрації : 08.11.2017

Наши коллекции и запасы лезвий - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наши коллекции и запасы лезвий   Наши коллекции и запасы лезвий - Сторінка 2 EmptyСб 18 Лист 2017 - 8:13

Купил такие недавно.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6919
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Наши коллекции и запасы лезвий - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наши коллекции и запасы лезвий   Наши коллекции и запасы лезвий - Сторінка 2 EmptyНд 19 Лист 2017 - 13:53

Сегодня второй заход на лезвие Bolzano на 89 голове. Щетина снова трехдневная, но результат значительно лучше. Показалось острее, чем в первый раз. Подниму немного в личном рейтинге.
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Наши коллекции и запасы лезвий - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наши коллекции и запасы лезвий   Наши коллекции и запасы лезвий - Сторінка 2 EmptyПн 20 Лист 2017 - 2:08

Можливо комусь допоможе у виборі
Невеликий звіт по використанню лез в Muhle Razor R89:
____________________________________________________________
Синій колір - дуже зайшла пара лезо-бритва
Чорний колір - так собі без емоцій зайшла пара лезо-бритва
Червоний колір - не зайшла взагалі пара лезо-бритва
__________________________________________________________________
FEATHER FH-10 HI-STAINLESS
FEATHER NEW HI-STAINLESS
POLSILVER SUPER IRIDIUM

ASTRA SUPERIOR PLATINUM
TREET PLATINUM
BOLZANO SUPERINOX
PERSONNA PLATINUM
DERBY EXTRA

DERBY PREMIUM
MUHLE RASIERKLINGEN
BIG Chrome Platinum
WILKINSON SWORD
Merkur Solingen SUPER PLATINIUM


Останній раз редагувалося: Roman313 (Пн 20 Лист 2017 - 3:32), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Наши коллекции и запасы лезвий - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наши коллекции и запасы лезвий   Наши коллекции и запасы лезвий - Сторінка 2 EmptyПн 20 Лист 2017 - 2:17

Звіт по використанню лез в Blackbird Safety Razor:
____________________________________________________________
Синій колір - дуже зайшла пара лезо-бритва
Чорний колір - так собі без емоцій зайшла пара лезо-бритва
Червоний колір - не зайшла взагалі пара лезо-бритва
__________________________________________________________________

ASTRA SUPERIOR PLATINUM
POLSILVER SUPER IRIDIUM
TREET PLATINUM

DERBY PREMIUM
BIG Chrome Platinum
Perma-Sharp Super
PERSONA SUPER USA
KAI
Gillette 7 O'Clock "Sharp Edge"
Gillette Platinum

Gillette Silver Blue
«Спутник»
Rapira Platinium Lux

Kody Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6919
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Наши коллекции и запасы лезвий - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наши коллекции и запасы лезвий   Наши коллекции и запасы лезвий - Сторінка 2 EmptyПн 20 Лист 2017 - 13:29

Бреюсь тоже R89, но перечень "зашедших" и "не зашедших" лезвий немного другой. Лишнее доказательство того, что все строго индивидуально.
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Наши коллекции и запасы лезвий - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наши коллекции и запасы лезвий   Наши коллекции и запасы лезвий - Сторінка 2 EmptyВт 21 Лист 2017 - 21:33

Практика використання лез в станку Above The Tie Atlas M1:
____________________________________________________________
Синій колір - дуже зайшла пара лезо-бритва
Чорний колір - так собі без емоцій зайшла пара лезо-бритва
Червоний колір - не зайшла взагалі пара лезо-бритва
__________________________________________________________________

ASTRA SUPERIOR PLATINUM
POLSILVER SUPER IRIDIUM

BOLZANO SUPERINOX
PERSONNA PLATINUM
DERBY PREMIUM
TREET PLATINUM
Rapira Platinium Lux
Повернутися до початку Перейти донизу
Maxim Mariupol
Частий гість
Частий гість
Maxim Mariupol


Повідомлень : 87
Репутація : 60
Дата реєстрації : 07.12.2017
Вік : 34
Звідки : Мариуполь

Наши коллекции и запасы лезвий - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Мой скромный набор лезвия   Наши коллекции и запасы лезвий - Сторінка 2 EmptyПн 11 Груд 2017 - 11:20

Добрый день форумчанам!
Представляю Вашему вниманию свой скромный набор лезвий. Решил расположить их в списке по степень комфорта бритья (лично для меня) в связке с моим станком BIG ROC:

1.  Gillette 7 o’clock Super Stainless - по моему мнению самые комфортные лезвия в связке с моим станочком BIG ROC. Бреет хорошо и мягко, после первого прохода хорошо снимает 3-х дневную щетину, естественно приходится добриваться, раздражения не оставляет, иногда бывает 1 или 2 микро пореза в районе кадыка, но это скорее всего не оргехи продукции, а ещё плохо отработанная техника бритья.  

1.1. Как и обещал после испытания лезвий Rapira Super Stainless отпишусь о результатов тестов данного продукта.  
И так что можно сказать о лезвиях Rapira Super Stainless: эти лезвия честно меня удивили, даже я бы сказал шокировали своим результатом. Когда проходишь по росту щетины, такое чувство что станок пустой, лезвия не чувствуешь на коже совсем, бреет очень мягко и качественно. Добриваться конечно приходится но добривок стало меньше. После бритья практически нету раздражения. Данные лезвия мне попались по цене 12 грн за упаковку в 10 штук
 
2. На второе место я решил поставить 3 фирмы лезвий потому что примерно они бреют одинаково, это:
   - Gillitte Rubie Platinum Plus
   - Rapira Platinum Lux
   - Sputnik (с тефлоновым покрытием)
Из этих 3-х фирм - производителей лезвий, больше всего нравятся Gillitte Rubie Platinum Plus и Sputnik (с тефлоновым покрытием), рапара тоже хорошо бреет, но больше всего нравятся руби и спутник, так как на моей коже они оставляют, если и оставляют мелкие раздражения.

3. Persona Platinum (синяя) - поставил на третье место, потому что эти лезвия показались мне агрессивными в моём станке, бреют отлично, живучесть тоже отличная, но очень много порезов, ещё видать не приспособился к бритью с такими острыми лезвиями. По этой же причине дальше идут BIC и Feather. Пока эти лезвия не зашли мне с моим станком.


                         Всем спасибо за внимание! 🎅

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Останній раз редагувалося: Maxim Mariupol (Ср 13 Груд 2017 - 10:34), всього регувалося 2 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
Стас
Admin
Стас

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2215
Репутація : 1782
Дата реєстрації : 17.10.2017
Вік : 42
Звідки : Odessa

Наши коллекции и запасы лезвий - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наши коллекции и запасы лезвий   Наши коллекции и запасы лезвий - Сторінка 2 EmptyПн 11 Груд 2017 - 11:32

Спасибо за обзор, еще одно подтверждение того, что все в нашем деле исключительно индивидуально.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://shaveua.forum2x2.ru
Maxim Mariupol
Частий гість
Частий гість
Maxim Mariupol


Повідомлень : 87
Репутація : 60
Дата реєстрації : 07.12.2017
Вік : 34
Звідки : Мариуполь

Наши коллекции и запасы лезвий - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наши коллекции и запасы лезвий   Наши коллекции и запасы лезвий - Сторінка 2 EmptyПн 11 Груд 2017 - 11:51

это точно всё индивидуально. кожа как и щетина у всех разная. Всем удачного бритья
Повернутися до початку Перейти донизу
svga
Новачок
Новачок
avatar


Повідомлень : 1
Репутація : 1
Дата реєстрації : 11.12.2017

Наши коллекции и запасы лезвий - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наши коллекции и запасы лезвий   Наши коллекции и запасы лезвий - Сторінка 2 EmptyПт 15 Груд 2017 - 15:53

Поделюсь и я своим богатейшим и очень ценным опытом (на самом деле нет) "общения" с разными лезвиями... Точка отсчета - Timor с 89-й головой. Бреюсь обычно в два прохода - по и против "шерсти".
1. Мой абсолютный фаворит - Polsilver Super Iridium. Лезвия действительно потрясающие! Сочетают в себе мягкость и остроту: с ними я не получил ни одного пореза, причем не только с относительно мягким станком Timor (аналог R89), но и с Fatip Piccolo. Также хочу обратить внимание на их долговечность: одно лезвие спокойно доживало у меня до 11-12-го бритья. Только после 10-го раза я замечал небольшую потерю остроты. Кожа у меня чрезвычайно нежная и чувствительная, но щетина при этом очень жесткая - как проволока. Огромный минус Polsilver Super Iridium - очень дорогие лезвия, цена на уровне японских "перьев".
Идем далее...
2. Второе место в моем рейтинге делят Astra Superior Platinum и Treet Platinum. "Чехи" немного выигрывают в мягкости, а "пакистанцы" - в остроте. Тем не менее по своим свойствам и ощущениям на коже довольно похожи. Долговечность средняя - от 3 до 5 процедур. По соотношению "цена-качество" однозначно наилучший вариант для меня, потому и сделал себе уже стратегический запас, купив по 100 штук и тех, и других.
3. Третье место, как ни странно, отдаю "Спутнику". По своим характеристикам практически является "золотой серединой" между Astra или Treet, но больше трех раз ими побриться у меня не получалось (да и третий раз уже комфортным не назовешь). Однако благодаря своей невысокой цене вполне позволяют довольствоваться двумя процедурами бритья и особо не "жлобиться"...
Теперь о лезвиях, которые мне совсем не подошли.
4. Personna Platinum Chrome. По глупости купил сразу 50 штук. Лезвия не дешевые. Мне показались очень тупыми и некомфортными, злыми. Возможно, у меня неправильное представление о тупости и остроте лезвий, но в моем понимании слово "острый" означает как раз легкое скольжение по коже (когда щетина сносится без сучка и задоринки) в сочетании с отсутствием болевых ощущений. Но "Персона" с моей щетиной работает очень тяжко: дергает волоски, спотыкается, словно трактор на проселочной дороге. В общем, у меня как раз сложилось впечатление, что лезвия туповатые.
P.S. Оставшиеся 48 штук с удовольствием обменял бы на другие лезвия или на мыло(крем) для бритья.
5. Мой антирейтинг лезвий уверенно и с большим отрывом "возглавляет" BIC Chrome Platinum. Скажу сразу, я ими так и не смог добриться, потому что с тем же успехом я мог бы использовать для бритья кухонный нож. Очень тупые, весьма некомфортно ощущаются на коже, оставляя после себя даже не порезы, а ссадины (что-то вроде микроскопических рваных ран). Мне эти лезвия абсолютно не понравились (хорошо, что купил только одну пачку на пробу).
Вот, собственно, и все, что хотел сказать. Главный совет новичкам: не повторяйте моей ошибки - не хапайте упаковками те лезвия, которые лично вы не испытывали на своей коже.
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Наши коллекции и запасы лезвий - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наши коллекции и запасы лезвий   Наши коллекции и запасы лезвий - Сторінка 2 EmptyНд 24 Груд 2017 - 23:24

Відкриттям грудня для мене стали леза Sputnik Teflon куплені в супермаркеті Ашан. У звязці з Rockwell Razors 6S на 4 плиті просто ідеальне гоління, правда всього лише два гоління витримують, але за ту ціну це можна пробачити. Сробував з різними милами, думав випадково здалося але ні все просто ідеально, відмінний комфорт гоління!!!
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6919
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Наши коллекции и запасы лезвий - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наши коллекции и запасы лезвий   Наши коллекции и запасы лезвий - Сторінка 2 EmptyПн 25 Груд 2017 - 9:59

Лезвия Sputnik Teflon очень многим заходят, хотя цена самая низкая.
Повернутися до початку Перейти донизу
alexgrin7
Бувалий
Бувалий
alexgrin7


Повідомлень : 210
Репутація : 161
Дата реєстрації : 31.01.2018
Звідки : Мелітополь

Наши коллекции и запасы лезвий - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наши коллекции и запасы лезвий   Наши коллекции и запасы лезвий - Сторінка 2 EmptyСр 31 Січ 2018 - 14:01

В мене пішли наступні леза (якими користуюсь)
Astra зелена
Gillette Blue
Gillete 7'oclock (зелена)
BIC
Tryton R3
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6919
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Наши коллекции и запасы лезвий - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наши коллекции и запасы лезвий   Наши коллекции и запасы лезвий - Сторінка 2 EmptyСр 31 Січ 2018 - 14:11

А что за лезвия Tryton R3?
Повернутися до початку Перейти донизу
alexgrin7
Бувалий
Бувалий
alexgrin7


Повідомлень : 210
Репутація : 161
Дата реєстрації : 31.01.2018
Звідки : Мелітополь

Наши коллекции и запасы лезвий - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наши коллекции и запасы лезвий   Наши коллекции и запасы лезвий - Сторінка 2 EmptyСр 31 Січ 2018 - 14:14

Німецькі (правильніше написати Triton R3)
Для мене відкрили колеги з польского форуму.
Мені їх вистачає на 3 гоління в машинці Merkur 33c на 3 проходи
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6919
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Наши коллекции и запасы лезвий - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наши коллекции и запасы лезвий   Наши коллекции и запасы лезвий - Сторінка 2 EmptyСр 31 Січ 2018 - 14:15

У нас в Украине продаются?
Повернутися до початку Перейти донизу
alexgrin7
Бувалий
Бувалий
alexgrin7


Повідомлень : 210
Репутація : 161
Дата реєстрації : 31.01.2018
Звідки : Мелітополь

Наши коллекции и запасы лезвий - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наши коллекции и запасы лезвий   Наши коллекции и запасы лезвий - Сторінка 2 EmptyСр 31 Січ 2018 - 14:16

не зустрічав, мені прислали з Польщі, там у них на алегро було декілька продавців.
То один знайомий мені і прислав

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Останній раз редагувалося: alexgrin7 (Ср 31 Січ 2018 - 14:31), всього регувалося 2 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6919
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Наши коллекции и запасы лезвий - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наши коллекции и запасы лезвий   Наши коллекции и запасы лезвий - Сторінка 2 EmptyСр 31 Січ 2018 - 14:22

Понятно, спасибо.
Повернутися до початку Перейти донизу
Prometheus
Постоялець
Постоялець
Prometheus


Повідомлень : 518
Репутація : 265
Дата реєстрації : 13.11.2017
Вік : 49
Звідки : м.Станіслав. (м.Станіславів, м.Івано-Франківськ,Івано-Мєнтовськ, г.Ивано-Франковск, франік, місто)

Наши коллекции и запасы лезвий - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наши коллекции и запасы лезвий   Наши коллекции и запасы лезвий - Сторінка 2 EmptyПт 16 Бер 2018 - 16:15

Мой ну очень, скромный набор лезвий для бритья. Прогнал каждое)[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Повернутися до початку Перейти донизу
Vitgor
Постоялець
Постоялець
Vitgor


Повідомлень : 566
Репутація : 430
Дата реєстрації : 25.12.2018
Звідки : КиЇв

Наши коллекции и запасы лезвий - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наши коллекции и запасы лезвий   Наши коллекции и запасы лезвий - Сторінка 2 EmptyСр 26 Груд 2018 - 11:09

Т-шкими бреюсь давно, с лезвиями особо не эспериментировал, сейчас наверстываю упущенное.
Мой скромный рейтинг на сейчас:
1. Astra SP - мягкие, в меру острые, комфортные - 3-4 бритья
2. Спутник тефлон - в меру мягкие, острые - 3-4 бритья
3. Gillette 7 o’clock Super Platinum (черные) - комфортные, острые - 4 бритья
4. Gillette Rubie - в меру мягкие, в меру острые - 4 бритья

Бреюсь, в основном, Fatip Picolo,  иногда - Gillette Sterling (India), щетина немолодая )) и жесткая.
Из опробованных лезвий не очень понравились Derby (зеленая) - туповаты, хоть и мягкие, Rapira - и туповаты и не очень мягкие, BIC - острые, жесткие, а бреют не очень...
Особо для себя выделил Personna Super (USA) - лезвия острые, в меру комфортные - а выбривают (для меня) не очень, долговечны - 4-6 раз побриться можно. Но, не раскрыл я их, не понял )


Останній раз редагувалося: Vitgor (Пт 11 Січ 2019 - 14:10), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
Budget Shave
Бувалий
Бувалий
Budget Shave


Повідомлень : 187
Репутація : 405
Дата реєстрації : 10.01.2019
Вік : 33
Звідки : Николаев

Наши коллекции и запасы лезвий - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наши коллекции и запасы лезвий   Наши коллекции и запасы лезвий - Сторінка 2 EmptyПт 11 Січ 2019 - 14:01

Мой топ лезвий для китайского станка от Qshave merkur futur
1 место зелёная Astra
2 место derby extra
3 место как не странно мне очень зашли лезвия рапира платина люкс,на 4,5 агрессивности бреют отлично :)[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Повернутися до початку Перейти донизу
razorsedge
Постоялець
Постоялець
razorsedge


Повідомлень : 905
Репутація : 576
Дата реєстрації : 12.03.2018
Вік : 35
Звідки : Львів

Наши коллекции и запасы лезвий - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наши коллекции и запасы лезвий   Наши коллекции и запасы лезвий - Сторінка 2 EmptyПт 11 Січ 2019 - 14:39

Budget Shave пише:
Мой топ лезвий для китайского станка от Qshave merkur futur
1 место зелёная Astra
2 место derby extra
3 место как не странно мне очень зашли лезвия рапира платина люкс,на 4,5 агрессивности бреют отлично :)
Qshave Adjustable на 4.5 это, конечно, круто :) Не пробовали что-нибудь поинтереснее, например, R41 или Fatip? Именно с последнего началась моя любовь к агрессивным станкам, а с миром классического бритья начал знакомство тоже с китайского клона Футура
Повернутися до початку Перейти донизу
Budget Shave
Бувалий
Бувалий
Budget Shave


Повідомлень : 187
Репутація : 405
Дата реєстрації : 10.01.2019
Вік : 33
Звідки : Николаев

Наши коллекции и запасы лезвий - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наши коллекции и запасы лезвий   Наши коллекции и запасы лезвий - Сторінка 2 EmptyПт 11 Січ 2019 - 15:12

razorsedge пише:
Budget Shave пише:
Мой топ лезвий для китайского станка от Qshave merkur futur
1 место зелёная Astra
2 место derby extra
3 место как не странно мне очень зашли лезвия рапира платина люкс,на 4,5 агрессивности бреют отлично :)
Qshave Adjustable на 4.5 это, конечно, круто :) Не пробовали что-нибудь поинтереснее, например, R41 или Fatip? Именно с последнего началась моя любовь к агрессивным станкам, а с миром классического бритья начал знакомство тоже с китайского клона Футура
Сейчас заказал с али станок с головой r89 фирмы yintal
В дальнейшем собираюсь купить станок razRazorR german slant 37 как только он появится в Украине
Повернутися до початку Перейти донизу
Georg
Частий гість
Частий гість
Georg


Повідомлень : 82
Репутація : 88
Дата реєстрації : 09.10.2018
Вік : 52
Звідки : Odessa

Наши коллекции и запасы лезвий - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наши коллекции и запасы лезвий   Наши коллекции и запасы лезвий - Сторінка 2 EmptyПт 11 Січ 2019 - 17:50

Пока вот успел попробовать только эти лезвия ( кроме Невы конечно)) ), и странное дело, после Polsilver и Feather другими пользоваться уже не могу, пробовал вернуться к другим, дабы добро не пропадало)) и все бесполезно - кажутся тупыми... Пользуюсь станком Muehle R-41 , пока постоянно. Для себя определил лидером - Polsilver, как соответствующее цене плюс качество. Даже не знаю, стоит ли пробовать что либо еще, пока полностью удовлетворен этим выбором.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Повернутися до початку Перейти донизу
Lisabon
Бувалий
Бувалий
Lisabon


Повідомлень : 205
Репутація : 121
Дата реєстрації : 28.10.2018
Звідки : Лисичанск

Наши коллекции и запасы лезвий - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наши коллекции и запасы лезвий   Наши коллекции и запасы лезвий - Сторінка 2 EmptyПт 11 Січ 2019 - 21:55

Georg,
Цитата :
Даже не знаю, стоит ли пробовать что либо еще
Попробуй лезвие KAI. Сам ещё не пробовал, но лежат на очереди для теста. По отзывам пишут, что деликатнее (мягче) Feather, по остроте - такие же как и Feather, ресурс лезвия - выше чем у Feather, но и цена выше чем у Feather.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Наши коллекции и запасы лезвий
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 4Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4  Наступний
 Схожі теми
-
» О характере DE лезвий.
» Утилизация лезвий
» Наши приобретения за 2017 бритвенный год
» Ребрендинг упаковки лезвий P&G
» Palm Stropping (Правка леза для гоління)

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ЛЕЗА ДЛЯ БРИТВ ТА ШАВЕТОК :: Двосторонні леза DE Razor-
Перейти до: