ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Мыло для бритья Speick Актив.

Перейти донизу 
4 користувачів
АвторПовідомлення
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Мыло для бритья Speick Актив. Empty
ПовідомленняТема: Мыло для бритья Speick Актив.   Мыло для бритья Speick Актив. EmptyСр 1 Лип 2020 - 16:48

Куплено давненько в Москве по акции. Покупаешь один продукт, и можешь купить второй за 20% стоимость первого. Тогда было не плохо. Каждая банка обошлась в 650 рублей (9,16 долларов США на сегодня). Покупку поделил с товарищем.
Описание: натуральное средство для классического влажного бритья. Создает обильную кремовую пену и ухаживает за кожей. С органическим алоэ и гармонизирующим экстрактом кельтской валерианы. Эфирные масла дарят свежий цитрусовый аромат. Без синтетических ароматизаторов, красителей, консервантов, силиконов, парабенов, минеральных масел. Контролируемая натуральная косметика (в соответствии с требованиями BDIH). Speick (Шпайк, Германия)– один из старейших брендов натуральной косметики и средств гигиены. Продукцию Шпайк (Speick) можно найти практически в любом магазине биопродуктов Европы, а также в Японии, Китае и США. Элегантные формулы косметических продуктов Speick были дважды удостоены награды «Лучший новый продукт» на самой авторитетной выставке натуральной косметике Vivaness, а мировое экологическое сообщество отметило вклад компании в охрану окружающей среды.
Состав: вода, калия стеарат, натрия стеарат, глицерин, калия кокоат, натрия кокоат, экстракт валерианы кельтской**, отдушка, сок алоэ*, натрия хлорид (с этим явно переборщили), тетрасодиум глутамат диацетат, цитраль, лимонен, линалоол. *Контролируемое биологическое выращивание. ** Контролируемый сбор дикорастущего биосырья.
В настоящее время самая вкусная цена здесь:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Остальные магазины продают дороже от двух и более раз.
Баночка, суживающаяся к основанию, удобно лежит в ладони. На банке нанесена дата расфасовки. Материал приятный на ощупь, не твёрдый, матово-прозрачный не сильно.
Мыло веганское, жемчужно-белого цвета, обладает взрывным характером. Набираю кисточкой из банки раза в два быстрее привычного времени. Поэтому это мыло средней твёрдости, отношу к экономным. Пенится великолепно, хорошо ложиться на кожу. Я не знаю существует ли в природе помазок бритвенный, не способный взбить пену из этого продукта? Мыло приобреталось для лета, и оно действительно оказалось не для зимы. А вот в другие сезоны года, за исключением зимы – всё зависит от применяемого помазка. Для меня с помазком из барсука – пена летняя, лёгкая, пышная. Если использую помазок из кабана – то пена получается намного плотнее, менее пышной, и больше подходит для межсезонья. Разница в плотности пены очень сильно заметна и на лице, и в разжатом кулаке, куда предварительно после бритья я пену из пучка выдавливаю. (Это для спорщиков о преимуществах и недостатках различных пучков из натурального ворса).
Рабочие свойства пены великолепны во всём, за исключение средненького постскольжения, которое в летнее время для меня не столь важно. Зато после бритья остатки пены смываются с лица всего двукратным ополаскиванием лица водой. Уже давно заметил, чем лучше в мыле постскольжение, чем жирнее от него пена, тем тяжелее его смывать. Очень удобно в этом случае пользоваться влажным полотенцем.
Уходовые свойства хороши, но они проявляют себя не сразу же после бритья. Нужна временная выдержка. Мою кожу после бритья пена не стягивает и не сушит.
Срок годности - 4 года.
Сравнил мыло с одноимённым кремом. Всё один в один, за исключением аромата. Это тот редкий случай, когда крем победил мыло. Аромат мыла слишком уж стерильно чистый. Напоминает мне медицинский кабинет свежевымытый лёгким хлорным раствором. И только далеко-далеко можно, принюхиваясь, различить ноты лаванды. В креме же лаванда ярко преобладает.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, razorsedge, kudesnikRu, Panda, Aklex, Алексей V, royib і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Мыло для бритья Speick Актив. Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья Speick Актив.   Мыло для бритья Speick Актив. EmptyПн 13 Черв 2022 - 11:09

Мило класне: збивається дуже просто, піна ніжна. Не хочу хейтити, але, наприклад, зелене Proraso дуже сильно програє (зрозуміло, коли я не знав Speik, то і зелене було ОК): грубувате, віддає господарським милом.

Я щось трохи розлінився, чашу вже не застосовую: набираю мило помазком, взбиваю на обличчі. Увесь аромат кружляє навколо носа. В цьому випадку це важливо: аромат тонкий, складний. Можливо, аж занадто тонкий.

Голився Fatip'ом, і мило мені допомагало. Це точно.
Рекомендувати можна сміливо. Хоча нотка "кельтської валеріани"... на поціновувача, якщо написати м'яко. Треба спробувати, тим паче, що саме робочі характеристики мила - відмінні.

Ruslan, trimmer, Олександр Тернавский, Volodymyr, Янеж, Александр 7676 та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Eisener_Gustav
Частий гість
Частий гість
Eisener_Gustav


Повідомлень : 93
Репутація : 16
Дата реєстрації : 17.02.2021
Вік : 38
Звідки : Житомир

Мыло для бритья Speick Актив. Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья Speick Актив.   Мыло для бритья Speick Актив. EmptyВт 14 Черв 2022 - 16:04

alex-kin пише:
Не хочу хейтити, але, наприклад, зелене Proraso дуже сильно програє (зрозуміло, коли я не знав Speik, то і зелене було ОК): грубувате, віддає господарським милом.
Хто вважає, що Proraso віддає госп.милом , той не пробував Derby  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Янеж, Kitten911 та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Мыло для бритья Speick Актив. Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья Speick Актив.   Мыло для бритья Speick Актив. EmptyВт 14 Черв 2022 - 18:13

"Хто вважає, що Proraso віддає госп.милом , той не пробував Derby"
(Цитату з'їв форум, я тут ні до чого  :D)

А ви вгадали - 100%!!!
Але справа така: голишься "зеленим" "Проразо", не знаючи про існування "Шпайк", - і все ОК! Як тільки спробував щось більш краще... Все - пропав!!!

igor, Янеж, Eisener_Gustav, ARTURIUS, Kitten911 та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1115
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Мыло для бритья Speick Актив. Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья Speick Актив.   Мыло для бритья Speick Актив. EmptyСр 15 Черв 2022 - 9:05

Что касается запаха, то он меня тоже завораживал когда брился этим мылом. Все время нос в объем банки окунал. Но каких-то выдающихся качественных свойств (защита и т.д.) мыла не наблюдал. Такой себе середнячок. Если и лучше Proraso, то не намного (хотя Proraso я не брился уже несколько лет, может забыл что-то). Tabac, например, за те же деньги для меня лично намного лучше.

ARTURIUS та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Мыло для бритья Speick Актив. Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья Speick Актив.   Мыло для бритья Speick Актив. EmptyСр 15 Черв 2022 - 13:23

vicbro пише:
Что касается запаха, то он меня тоже завораживал когда брился этим мылом. Все время нос в объем банки окунал. Но каких-то выдающихся качественных свойств (защита и т.д.) мыла не наблюдал. Такой себе середнячок. Если и лучше Proraso, то не намного (хотя Proraso я не брился уже несколько лет, может забыл что-то). Tabac, например, за те же деньги для меня лично намного лучше.
Повністю погоджуюся - майже з кожним словом. Мило - робоча конячка!

А ось щодо Tabac'а і погоджуюсь, і ні. Так, він за своїми робочими властивостями краще Spick'а. Набагато? Тут сказати чітко неможливо.
Але ось що важливо: за своїми ольфакторними якостями ці види мил складно порівнювати: Speik - легкий, повітряний, ніжний; Tabac - активний, яркий, напористий. А хтось може написати і "нав'язливий". Саме це для мене зараз, влітку, є вирішальним: не тягнеться рука до "Табака"! Але це лише мої спостереження. Знаю людей, які голяться цим милом, потім користуються лосьоном, а потім ще зверху щось бомбезне пшикають. Діло смаку, сперечатися не стану.

Олександр Тернавский, vicbro та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Мыло для бритья Speick Актив. Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья Speick Актив.   Мыло для бритья Speick Актив. EmptyСр 15 Черв 2022 - 16:12

( не тягнеться рука до "Табака"! Але це лише мої спостереження.)
Подождите зимы. Пена тяжёлая, зимняя.

alex-kin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 294
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Мыло для бритья Speick Актив. Empty
ПовідомленняТема: Re: Мыло для бритья Speick Актив.   Мыло для бритья Speick Актив. EmptyСр 15 Черв 2022 - 18:37

Олександр Тернавский пише:
Подождите зимы. Пена тяжёлая, зимняя.
Взимку тільки їм і користувався! Tabac восени і взимку (і ранньою весною, яка схожа на зиму) - саме те. Чистий пінний кайф!
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Мыло для бритья Speick Актив.
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Крем для бритья Шпайк (Speick) Актив 75 мл.
» Мила Soap Lace
» Мыло для бритья Вилкинсон
» Мыло для бритья от AR
» Мыло для бритья от Denisus

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: НАВКОЛО-ГОЛЯРСЬКА КОСМЕТИКА :: Засоби для гоління-
Перейти до: