ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Лезвия Sputnik Teflon

Перейти донизу 
+20
Daved
Agenobarbus
kardan50
Соло
Жора
brawl
Изотовец
ASV
Сергей Кореновский
Murkatavr
Сергій (Вінниця)
Олександр Тернавский
Alter ego
Віталій
Roman313
Prometheus
STEEL
otets
Oleksii
Ruslan
24 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
АвторПовідомлення
Жора
Бувалий
Бувалий
Жора


Повідомлень : 151
Репутація : 31
Дата реєстрації : 05.12.2018
Вік : 44
Звідки : Святопетрівське

Лезвия Sputnik Teflon  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Sputnik Teflon    Лезвия Sputnik Teflon  - Сторінка 2 EmptyПт 11 Січ 2019 - 9:09

Пока в R41- это самые комфортные и эффективные лезвия из испробованных. Получил огромное удовольствие от бритья ими, а вот в Тимор Золинген открытая голова не понравилось совсем.

ditrih_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
brawl
Постоялець
Постоялець
brawl


Повідомлень : 633
Репутація : 532
Дата реєстрації : 30.04.2018

Лезвия Sputnik Teflon  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Sputnik Teflon    Лезвия Sputnik Teflon  - Сторінка 2 EmptyПт 18 Січ 2019 - 9:45

В C.B Karve показали себя неплохо, эффективность средняя, острота средняя, но комфорт наивысший балл. Попробую для ежедневного бритья.
Повернутися до початку Перейти донизу
Соло
Бувалий
Бувалий
Соло


Повідомлень : 422
Репутація : 16
Дата реєстрації : 31.08.2019
Звідки : Київ

Лезвия Sputnik Teflon  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Sputnik Teflon    Лезвия Sputnik Teflon  - Сторінка 2 EmptyНд 3 Лист 2019 - 9:11

Вы заметили,что начали пропадать с тефлоновым покрытием ?
Повернутися до початку Перейти донизу
kardan50
Новачок
Новачок
kardan50


Повідомлень : 47
Репутація : 17
Дата реєстрації : 09.04.2018
Вік : 60
Звідки : Кропивницький

Лезвия Sputnik Teflon  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Sputnik Teflon    Лезвия Sputnik Teflon  - Сторінка 2 EmptyЧт 7 Лист 2019 - 22:33

Наверное на замену СПУТНИК ТЕФЛОН теперь производят СПУТНИК НЕРЖАВЕЮЩАЯ СТАЛЬ.
Повернутися до початку Перейти донизу
Agenobarbus
Частий гість
Частий гість
Agenobarbus


Повідомлень : 77
Репутація : 133
Дата реєстрації : 10.05.2019
Вік : 35
Звідки : Київ

Лезвия Sputnik Teflon  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Sputnik Teflon    Лезвия Sputnik Teflon  - Сторінка 2 EmptyСр 13 Лист 2019 - 21:24

Соло пише:
Вы заметили,что начали пропадать с тефлоновым покрытием ?
Я нещодавно купив в кіоску з пресою в Києві. Пані продавчиня повідомила, що нещодавно отримала партію. Думаю ніяких проблем немає. За потреби можу купити і вислати.
Повернутися до початку Перейти донизу
Соло
Бувалий
Бувалий
Соло


Повідомлень : 422
Репутація : 16
Дата реєстрації : 31.08.2019
Звідки : Київ

Лезвия Sputnik Teflon  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Sputnik Teflon    Лезвия Sputnik Teflon  - Сторінка 2 EmptyСр 13 Лист 2019 - 22:08

Agenobarbus А в какую цену вы брали ?
Повернутися до початку Перейти донизу
Agenobarbus
Частий гість
Частий гість
Agenobarbus


Повідомлень : 77
Репутація : 133
Дата реєстрації : 10.05.2019
Вік : 35
Звідки : Київ

Лезвия Sputnik Teflon  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Sputnik Teflon    Лезвия Sputnik Teflon  - Сторінка 2 EmptyЧт 14 Лист 2019 - 5:59

21 грн. За пачку
Повернутися до початку Перейти донизу
Соло
Бувалий
Бувалий
Соло


Повідомлень : 422
Репутація : 16
Дата реєстрації : 31.08.2019
Звідки : Київ

Лезвия Sputnik Teflon  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Sputnik Teflon    Лезвия Sputnik Teflon  - Сторінка 2 EmptyЧт 14 Лист 2019 - 10:09

Agenobarbus это в три раза дороже
Повернутися до початку Перейти донизу
Daved
Бувалий
Бувалий
Daved


Повідомлень : 221
Репутація : 117
Дата реєстрації : 12.02.2019
Вік : 34
Звідки : Киев

Лезвия Sputnik Teflon  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Sputnik Teflon    Лезвия Sputnik Teflon  - Сторінка 2 EmptyЧт 14 Лист 2019 - 10:34

Agenobarbus пише:
21 грн. За пачку
Я так понимаю это не те лезвия что в любом ашане/ватсонсе за 7 грн и отличаются покрытием? 
Кстати этот дешманский спутник - единственные лезвия, которые у меня заржавели.
Повернутися до початку Перейти донизу
Соло
Бувалий
Бувалий
Соло


Повідомлень : 422
Репутація : 16
Дата реєстрації : 31.08.2019
Звідки : Київ

Лезвия Sputnik Teflon  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Sputnik Teflon    Лезвия Sputnik Teflon  - Сторінка 2 EmptyЧт 14 Лист 2019 - 10:52

Daved за 7 грн они ещё тефлоновые попадаются,надо искать в интернете,лезвия хорошие
Повернутися до початку Перейти донизу
Agenobarbus
Частий гість
Частий гість
Agenobarbus


Повідомлень : 77
Репутація : 133
Дата реєстрації : 10.05.2019
Вік : 35
Звідки : Київ

Лезвия Sputnik Teflon  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Sputnik Teflon    Лезвия Sputnik Teflon  - Сторінка 2 EmptyЧт 14 Лист 2019 - 11:26

Daved пише:
Agenobarbus пише:
21 грн. За пачку
Я так понимаю это не те лезвия что в любом ашане/ватсонсе за 7 грн и отличаются покрытием? 
Кстати этот дешманский спутник - единственные лезвия, которые у меня заржавели.
Це з тефлоновим покриттям, а в ашані нержавійка, вона здається гірша
Повернутися до початку Перейти донизу
Agenobarbus
Частий гість
Частий гість
Agenobarbus


Повідомлень : 77
Репутація : 133
Дата реєстрації : 10.05.2019
Вік : 35
Звідки : Київ

Лезвия Sputnik Teflon  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Sputnik Teflon    Лезвия Sputnik Teflon  - Сторінка 2 EmptyЧт 14 Лист 2019 - 11:28

Соло пише:
Agenobarbus это в три раза дороже
Я брав не багато. І мав на увазі що нема ніяких проблем їх знайти
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3574
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Лезвия Sputnik Teflon  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Sputnik Teflon    Лезвия Sputnik Teflon  - Сторінка 2 EmptyПн 14 Черв 2021 - 13:47

Ещё одну тему из мертвых подниму..
Вчера спутником, после попыток роквеллом, брился и что я могу сказать лезвие на ощупь очень тонкое, но я ним побрился практически идеально, острые и в то же время мягкие лезвия, честно не сильно понял разницы с джиллетом начет, но это по первому разу, думаю из-за его тонкости второй раз мою проволоку может не потянуть, но пробовать буду,если все будет хорошо, после проб всех лезвий что набрал для затестов если окажется +-на уровне джиллета за 22грн. То буду однозначно их использовать т.к. можно будет спокойно один раз бритья и в мусор за эти деньги!

Віталій та Peshek Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Віталій
Частий гість
Частий гість
Віталій


Повідомлень : 67
Репутація : 29
Дата реєстрації : 09.12.2017
Вік : 48
Звідки : Кропивницький

Лезвия Sputnik Teflon  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Sputnik Teflon    Лезвия Sputnik Teflon  - Сторінка 2 EmptyПн 14 Черв 2021 - 15:34

Kitten911 пише:
Ещё одну тему из мертвых подниму..
Вчера спутником, после попыток роквеллом, брился и что я могу сказать лезвие на ощупь очень тонкое, но я ним побрился практически идеально, острые и в то же время мягкие лезвия, честно не сильно понял разницы с джиллетом начет, но это по первому разу, думаю из-за его тонкости второй раз мою проволоку может не потянуть, но пробовать буду,если все будет хорошо, после проб всех лезвий что набрал для затестов если окажется +-на уровне джиллета за 22грн. То буду однозначно их использовать т.к. можно будет спокойно один раз бритья и в мусор за эти деньги!
Так, "спутник" у мене більш двух разів не живе )

Kitten911 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Гість
Гість
Anonymous



Лезвия Sputnik Teflon  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Sputnik Teflon    Лезвия Sputnik Teflon  - Сторінка 2 EmptyПн 14 Черв 2021 - 18:47

Кстати, о лезвиях Спутник.

Помню, как они неожиданно "выстрелили" для меня в Wunderbar.

Обойдя "на целый корпус" столь любимые мной Gillette Silver Blue и Feather.
Повернутися до початку Перейти донизу
krikka
Бувалий
Бувалий
krikka


Повідомлень : 126
Репутація : 29
Дата реєстрації : 22.03.2020
Вік : 41
Звідки : Киев

Лезвия Sputnik Teflon  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Sputnik Teflon    Лезвия Sputnik Teflon  - Сторінка 2 EmptyСр 7 Лип 2021 - 19:10

Лучшие на данный момент лезвия, что у меня были. Даже любимую "Астру" переплюнули.
В голове Razorock Mentor уже прошли 6 сеансов бритья, и до сих пор никакого дискомфорта.
А главное, бреют невероятно мягко и эффективно. Даже в проблемных для меня местах обхожусь почти без добривок, что очень удивительно. 
Проблема только в том, что почти исчезли из продажи.
Знаю, что есть остатки в "Ашане", они там вперемешку со стальными. Правда, я был в двух "Ашанах" и не смог найти, хотя "Спутника" обычного, без тефлона -- навалом. Но он пожестче будет и не такой долгожитель.
Одним словом, за копеечную цену просто офигенные лезвия!
Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 715
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Лезвия Sputnik Teflon  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Sputnik Teflon    Лезвия Sputnik Teflon  - Сторінка 2 EmptyСб 17 Лип 2021 - 12:30

Единственные лезвия, которые мне позволяют, с моими кривыми ручками, побриться 41й головой. Перепробовал марок 10-12, или с порезами или рожа горит как маяк в океане, или бздю елозить и недобриваю))
Со Спутником дружба 41й головы задалась с первой побривки, просто стал и побрился в тот уровень который у меня на других бритва и лезвий ни с чем не получается. Лично для моей кожи, Спутник+41я голова - лучшее сочетание. Ещё очень хорошо подошёл вариант DSCosmеtic Z0 + Спутник, но бритва была не моя, пришлось отдать. Куплю Z0 к Спутнику обязательно.
Согласен с опытными "бритвоманами" - острое лезвие+мягкая бритва, мягкое лезвие+агрессивная бритва и будет щщщасте))

Ruslan, Peshek та krikka Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
krikka
Бувалий
Бувалий
krikka


Повідомлень : 126
Репутація : 29
Дата реєстрації : 22.03.2020
Вік : 41
Звідки : Киев

Лезвия Sputnik Teflon  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Sputnik Teflon    Лезвия Sputnik Teflon  - Сторінка 2 EmptyПн 19 Лип 2021 - 0:14

ditrih_ пише:
Единственные лезвия, которые мне позволяют, с моими кривыми ручками, побриться 41й головой. Перепробовал марок 10-12, или с порезами или рожа горит как маяк в океане, или бздю елозить и недобриваю))
Со Спутником дружба 41й головы задалась с первой побривки, просто стал и побрился в тот уровень который у меня на других бритва и лезвий ни с чем не получается. Лично для моей кожи, Спутник+41я голова - лучшее сочетание. Ещё очень хорошо подошёл вариант DSCosmеtic Z0 + Спутник, но бритва была не моя, пришлось отдать. Куплю Z0 к Спутнику обязательно.
Согласен с опытными "бритвоманами" - острое лезвие+мягкая бритва, мягкое лезвие+агрессивная бритва и будет щщщасте))
Очень хорошо сказано)
Кстати, на прошлой неделе случайно обнаружил вал этих лезвий в "Ашане" на Петровке в Киеве.
На радостях гребанул сразу пачек 20)

Акулов та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Лезвия Sputnik Teflon  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Sputnik Teflon    Лезвия Sputnik Teflon  - Сторінка 2 EmptyВт 21 Лют 2023 - 16:00

Порівняння тефлонових лез Спутник із підробною копією. Копія з рештками прозорого целофану. Отримав вже відкриту у подарунок разом із пластиковою бритвою в коробці часів СРСР.

Підробне лезо гірше аніж оригінал. Нажаль те, яким голився, вікинув. Останнє запаковане не хочу відкривати. Та воно й не актуально, мабуть, бо тефлонові леза вже не випускають. Якщо ж знайшли леза та вагаєтесь - просто купуйте ті, що без целофану і все буде ок. 
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Загальна відмінність у тому, що кожне лезо міє окремий кольоровий конверт. В оригіналі такого немає. Тому кращий варіант перевірки - розкрити одну з пачок.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, kardan50, ditrih_ та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1240
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Лезвия Sputnik Teflon  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Sputnik Teflon    Лезвия Sputnik Teflon  - Сторінка 2 EmptyВт 21 Лют 2023 - 17:57

По внешнему виду упаковки и полиграфии это оригинальное лезвие времен нулевых и начала 10ых годов. Более детально можно сказать только по внутренней упаковке. Внутренний конверт должен закрываться не полностью, на уровне с прорезью в лезвии вощеная бумага не сходится. Клея четыре маленькие точки которые к этому времени практически уже должны отсутствовать.
На мой вкус они были лучше позднего тефлона и долговечнее.

Kitten911, ditrih_ та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 963
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Лезвия Sputnik Teflon  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Sputnik Teflon    Лезвия Sputnik Teflon  - Сторінка 2 EmptyВт 21 Лют 2023 - 18:56

Изотовец пише:
По внешнему виду упаковки и полиграфии это оригинальное лезвие времен нулевых и начала 10ых годов. Более детально можно сказать только по внутренней упаковке. Внутренний конверт должен закрываться не полностью, на уровне с прорезью в лезвии вощеная бумага не сходится. Клея четыре маленькие точки которые к этому времени практически уже должны отсутствовать.
На мой вкус они были лучше позднего тефлона и долговечнее.
В интернетах считается, что это подделка. В любом случае, лезвие бреет, хотя и плохонько.
Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1240
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Лезвия Sputnik Teflon  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Sputnik Teflon    Лезвия Sputnik Teflon  - Сторінка 2 EmptyВт 21 Лют 2023 - 19:06

CNPOMAHELL пише:
В интернетах считается, что это подделка. В любом случае, лезвие бреет, хотя и плохонько.

В интернетах много что считается, а по факту все лезвия с питерского завода еще не так давно упаковывали в два конверта. А до этого еще и пачки в слюду.

hlopets та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Лезвия Sputnik Teflon
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 2Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
 Схожі теми
-
» Лезвия Sputnik Stainless
» Лезвие Voskhod (Восход) Teflon Coated
» Лезвия Lord Super
» Лезвия Feather Hi-Stainless (черные)
» Лезвия KAI

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ЛЕЗА ДЛЯ БРИТВ ТА ШАВЕТОК :: Двосторонні леза DE Razor-
Перейти до: