ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Omega 11126 (кабан)

Перейти донизу 
+4
zabor
Denisus
Maxim Mariupol
Oleksii
8 користувачів
АвторПовідомлення
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 603
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Omega 11126 (кабан) Empty
ПовідомленняТема: Omega 11126 (кабан)   Omega 11126 (кабан) EmptyПн 15 Січ 2018 - 19:18

Сторінка помазка на офіційному сайті: [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Ціна в Україні $14-17
Повна довжина/висота - 114-115 мм
Вага - 50 г
Лофт - 54-55 мм
Вузол - 26 мм

Як на мене, хороше співвідношення вузол/лофт.

Ворс - кабан, ручка зроблена з африканського дерева гвібурція (овангкол).

Мотив вибору: у цій ціновій категорії, помазки з якої я вибирав, Omega 10098 видався завеликим, Semogue 1305 - замалим. Хотілося такого, щоб з оптимальним розміром і для роботи на обличчі, і в чаші.

Перше враження - красень. В реалі красивіший, ніж на фото:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Перед використанням на обличчі випрацював разів 3-4 вхолосту. На фото піна з мила Proraso Red:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Запах практично не відчувався, поки я його не замочив. Після 7 сеансів запах практично зник, сам помазок розпушився. На фото - ще трохи вологий:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Хоча і в новому стані багато кінчиків ворсу були роздвоєні, а деякі навіть розтроєні.

За рахунок форми ручки в руці сидить як влитий. Враховуючи відносно невелику вагу, відчувається як продовження руки.
Після замочування ворс пом'якшується, але не втрачає свої хороші масажні та пілінгові можливості.

Переваги:
- розміри, пропорції
- матеріали
- робочі характеристики
- зовнішній вигляд

Недоліки
- втратив близько 15 ворсинок, думаю, могло би бути і менше, зараз нібито більше не випадає
- крему/мила споживає трохи більше, ніж аналогічний за розмірами синтетичний помазок; для мене це навіть плюс, бо ж треба оте все колись змилити
- потрібен відповідний догляд, враховуючи його натуральність

Загальний вердикт - золота середина серед помазків своєї категорії. Я задоволений.

UPD.
Минуло 3 роки і ~350 сеансів використання цього красеня з моменту купівлі, можу додати дещо. 
Недоліки:
- загалом втратив кілька десятків ворсинок (~50?), мабуть, це багато, наприклад, Omega 10098 втратив лише кілька; з іншого боку, я не відчув, що це якось виявилося на ТТХ; після ~20 сеансів ворс уже не випадає;
- пластикове кільце навколо ворсу в кількох місцях тріснуло і полущилося, під "позолотою" чорний пластик:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
З огляду на це, помазок не для візуальних перфекціоністів. Добре, що я свого часу вилікувався від цього і не звертаю уваги на таку дрібницю; "позолота" зійде, залишиться просто чорне кільце; можливо, колись вставлю нове (це не точно).
Переваги:
- архізручне руків'я (принаймні для моїх пальців), тримати одне задоволення - зручна форма, невелика вага, при збиванні піни рука не втомлюється;
- дерев'яне руків'я не завдасть шкоди кераміці у випадку падіння;
- як на мене, ідеальне співвідношення лофт/діаметр вузла - якраз для середнього розміру обличчя;
- кабан! як на мене, найкращий тип ворсу для помазків - і відносно лагідний, і добре готує піну, шкіру та щетину; в роботі кращий від синтетики і на порядок дешевший хорошого борсука;
- відносна неапетитність, як для кабана (наприклад, якщо порівнювати з тією ж 98 Омегою);
- екологчність - придатність до природної утилізації, оскільки всі матеріали(за винятком пластикового кільця) натуральні.
Верикт: нині це мій улюблений помазок, до якого тягнеться рука.


Останній раз редагувалося: Oleksii (Ср 17 Лют 2021 - 15:55), всього регувалося 3 раз(-и)

by.Andrew та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Maxim Mariupol
Частий гість
Частий гість
Maxim Mariupol


Повідомлень : 87
Репутація : 60
Дата реєстрації : 07.12.2017
Вік : 34
Звідки : Мариуполь

Omega 11126 (кабан) Empty
ПовідомленняТема: Re: Omega 11126 (кабан)   Omega 11126 (кабан) EmptyПн 15 Січ 2018 - 19:40

интересный помазок. Спасибо за обзор. А я смотрю не дорогие кабанчики похоже многие страдают от выпадения ворса, у меня аналогичная ситуация была с HJM, но потом стало выпадать по одной за бритьё.
Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 603
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Omega 11126 (кабан) Empty
ПовідомленняТема: Re: Omega 11126 (кабан)   Omega 11126 (кабан) EmptyПн 15 Січ 2018 - 19:47

Maxim Mariupol пише:
... не дорогие кабанчики похоже многие страдают от выпадения ворса, у меня аналогичная ситуация была с HJM, но потом стало выпадать по одной за бритьё.

Так. Можливо, це попався такий екземпляр. Побачимо далі, як поведе себе.
Помазок мені справді подобається. Тут критерій один - ним хочеться збивати піну. Але я згоден з "колегами по цеху", які вважають, що майбутнє таки за синтетикою.
Повернутися до початку Перейти донизу
Denisus
Бувалий
Бувалий
Denisus


Повідомлень : 266
Репутація : 553
Дата реєстрації : 18.12.2017
Вік : 48
Звідки : Одесса

Omega 11126 (кабан) Empty
ПовідомленняТема: Re: Omega 11126 (кабан)   Omega 11126 (кабан) EmptyПн 15 Січ 2018 - 19:55

Oleksii пише:
Maxim Mariupol пише:
... не дорогие кабанчики похоже многие страдают от выпадения ворса, у меня аналогичная ситуация была с HJM, но потом стало выпадать по одной за бритьё.

Так. Можливо, це попався такий екземпляр. Побачимо далі, як поведе себе.
Помазок мені справді подобається. Тут критерій один - ним хочеться збивати піну. Але я згоден з "колегами по цеху", які вважають, що майбутнє таки за синтетикою.

Не скажите-с. В зависимости от настроения, пользую и синтетику и кабанчика. Синтетика мягка, и пеновзбиваема, но когда нужен хороший массаж -это кабанчик. Тоже смотрел на этот помазок, но все таки наверное возьму 98
Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 603
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Omega 11126 (кабан) Empty
ПовідомленняТема: Re: Omega 11126 (кабан)   Omega 11126 (кабан) EmptyПн 15 Січ 2018 - 20:06

Denisus пише:
Не скажите-с. В зависимости от настроения, пользую и синтетику и кабанчика. Синтетика мягка, и пеновзбиваема, но когда нужен хороший массаж -это кабанчик. Тоже смотрел на этот помазок, но все таки наверное возьму 98

Аналогічно - чергую різні типи помазків. Якщо я для колекції якось візьму 98, зроблю порівняльний огляд. Цікаво буде співставити. А поки що можу сказати про мою синтетику - вона масаж робить не гірше цього кабана. Але то вже буде інший огляд ))

До речі, можемо створити загальну дискусійну тему типу "кабан/борсук vs синтетика". Думаю, тутешнім гуру буде що там написати)

Повернутися до початку Перейти донизу
zabor
Бувалий
Бувалий
zabor


Повідомлень : 265
Репутація : 140
Дата реєстрації : 14.02.2018
Звідки : Киевская область

Omega 11126 (кабан) Empty
ПовідомленняТема: Re: Omega 11126 (кабан)   Omega 11126 (кабан) EmptyВт 27 Лют 2018 - 19:31

а кольцо металическое или пластик?
Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 603
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Omega 11126 (кабан) Empty
ПовідомленняТема: Re: Omega 11126 (кабан)   Omega 11126 (кабан) EmptyСб 3 Бер 2018 - 21:35

zabor пише:
а кольцо металическое или пластик?

Перевірив - пластик
Повернутися до початку Перейти донизу
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

Omega 11126 (кабан) Empty
ПовідомленняТема: Re: Omega 11126 (кабан)   Omega 11126 (кабан) EmptyНд 24 Лют 2019 - 21:02

А полоска на шерсти - краска?

zabor пише:
а кольцо металическое или пластик?


Тоже хотел спросить)

Этот наверное поменьше, чем Omega 20102? Да и ручка у сабжа поудобнее наверно. И ещё, такое ощущение, что верх (чёрная пластмасска с мет. кольцом) у  Omega 10098 и 20102 идентичен.


Останній раз редагувалося: Саша Кавун (Нд 24 Лют 2019 - 21:14), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 603
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Omega 11126 (кабан) Empty
ПовідомленняТема: Re: Omega 11126 (кабан)   Omega 11126 (кабан) EmptyНд 24 Лют 2019 - 21:13

Саша Кавун пише:
А полоска на шерсти - краска?

zabor пише:
а кольцо металическое или пластик?


Тоже хотел спросить)

Этот наверное поменьше, чем Omega 20102?
Думаю, смуга на шерсті фарбована. Кільце пластикове. 20102 має більший вузол - 30 мм. 
Моя думка: у помазках не завжди тим краще, чим більший вузол. І, тим більше, чим довший лофт. Треба пробувати на конкретному обличчі. Розміри 11126, як для кабана, для мене оптимальні - свого часу я цей обрав з-поміж нього і 98 Омеги.

all75 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
by.Andrew
Частий гість
Частий гість
by.Andrew


Повідомлень : 59
Репутація : 14
Дата реєстрації : 13.06.2020
Вік : 30
Звідки : Kiev

Omega 11126 (кабан) Empty
ПовідомленняТема: Re: Omega 11126 (кабан)   Omega 11126 (кабан) EmptyСр 17 Лют 2021 - 10:55

На днях подарили 11126, сегодня его использовал 2 раз, ( до этого моя морда лица видела только синтетику яки 24) , скажу честно в первый раз после длительного замачивания потерял много - много ворса (около 10 -12 ворсинок) , ручка ооочень удобная и симпатичная, сам помазок мягкий и приятно массажирует ( я боялся что будет колоться ,но нет ) , запах есть но не критично думаю к 10 сеансу полностью пройдёт .... Из минусов могу сказать это краска букв подписи начинает слазить сама по себе, и первая линька ( во второй раз было меньше выпавших волос- практически не было) в целом смотрится очень отлично , и мне очень понравился наверное пока будет основным вместо яки, если кто думает или хочет кабана это не плохой вариант как для первого кабана ИМХО

Ruslan, Oleksii, Peshek, by.Andrew, cka та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Акулов
Бувалий
Бувалий
Акулов


Повідомлень : 479
Репутація : 519
Дата реєстрації : 31.07.2018
Звідки : Харків

Omega 11126 (кабан) Empty
ПовідомленняТема: Re: Omega 11126 (кабан)   Omega 11126 (кабан) EmptyПт 16 Черв 2023 - 18:04

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Фото № 1 - новий


Останній раз редагувалося: Сергій Акулов (Пт 16 Черв 2023 - 18:33), всього регувалося 1 раз(-и)

Kitten911 та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Акулов
Бувалий
Бувалий
Акулов


Повідомлень : 479
Репутація : 519
Дата реєстрації : 31.07.2018
Звідки : Харків

Omega 11126 (кабан) Empty
ПовідомленняТема: Re: Omega 11126 (кабан)   Omega 11126 (кабан) EmptyПт 16 Черв 2023 - 18:05

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Фото № 2 - майже два місяця використання


Останній раз редагувалося: Сергій Акулов (Пт 16 Черв 2023 - 18:33), всього регувалося 1 раз(-и)

fill, Kitten911 та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Акулов
Бувалий
Бувалий
Акулов


Повідомлень : 479
Репутація : 519
Дата реєстрації : 31.07.2018
Звідки : Харків

Omega 11126 (кабан) Empty
ПовідомленняТема: Re: Omega 11126 (кабан)   Omega 11126 (кабан) EmptyПт 16 Черв 2023 - 18:16

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Фото № 3 - вологий після гоління


Останній раз редагувалося: Сергій Акулов (Пт 16 Черв 2023 - 18:34), всього регувалося 2 раз(-и)

Kitten911 та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Акулов
Бувалий
Бувалий
Акулов


Повідомлень : 479
Репутація : 519
Дата реєстрації : 31.07.2018
Звідки : Харків

Omega 11126 (кабан) Empty
ПовідомленняТема: Re: Omega 11126 (кабан)   Omega 11126 (кабан) EmptyПт 16 Черв 2023 - 18:31

Файний помазок. Приїхав взагалі без запаху - абсолютно ніякого кнурячого смраду
(навіть після замочування).
Після першого використання розпушився, без будь-яких підготовчих цілеспрямованих
процедур з холодильником та рушником.
М'який, легкий, зручний. Багато піни не поглинає,
окрім крем-мила від AREFFA SOAP - дуже йому сподобалась)) Зжирає миттєво))
Фото № 1 - новий;
Фото № 2 - майже два місяця використання;
Фото № 3 - вологий після гоління.

Kitten911 та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3491
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Omega 11126 (кабан) Empty
ПовідомленняТема: Re: Omega 11126 (кабан)   Omega 11126 (кабан) EmptyПт 16 Черв 2023 - 18:45

Классный помазок!

Wolfskin та Акулов Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Omega 11126 (кабан)
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ПОМАЗКИ :: Огляди помазків-
Перейти до: