ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина)

Перейти донизу 
+23
vates
Mel
krikka
DimiDrolUa
Imation
Олександр Тернавский
Alex
tagir.dn
Andreycko
Aklex
Андрій-Бердичів
Lisabon
Изотовец
ASV
Mikola
Viktor
brawl
Boroda88
Саша Кавун
Chorniy72
Oleksii
Roman313
Ruslan
27 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступний
АвторПовідомлення
brawl
Постоялець
Постоялець
brawl


Повідомлень : 633
Репутація : 532
Дата реєстрації : 30.04.2018

Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина)   Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) - Сторінка 2 EmptyВт 4 Груд 2018 - 18:01

Изотовец, попробуй PREP. Мне кажется они еще острее физера

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1214
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина)   Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) - Сторінка 2 EmptyВт 4 Груд 2018 - 18:33

DimaV пише:
Изотовец, попробуй PREP. Мне кажется они еще острее физера
При случае - обязательно, но вряд ли в ближайшем будущем :) С ebay сейчас возможности заказывать нет, а учитывая что раз в месяц-два до Новой Почты добираюсь то людей напрягать по таким мелочам не хочется. Разве что если обычную американскую может на грейсе рискну взять блоком.

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина)   Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) - Сторінка 2 EmptyВт 4 Груд 2018 - 20:18

Изотовец пише:
...что часто читаю в интернете "что Персонна почти такая же острая как Физер". И это вызывает недоумение, потому что ждешь результат как минимум не хуже Астры зеленой, а по факту имеешь что-то в районе Спутника.

Так в таких випадках про американську персону мають на увазі - PERSONNA PREP чи PERSONA SUPER USA, але точно не ізраїльську PERSONNA PLATINUM яка є предметом даної теми.

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ASV
Бувалий
Бувалий
ASV


Повідомлень : 304
Репутація : 141
Дата реєстрації : 22.06.2018
Звідки : North-West of RU, Inger

Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина)   Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) - Сторінка 2 EmptyСр 5 Груд 2018 - 16:50

Изотовец пише:
Спутник для меня одноразовое лезвие, два раза максимум. И то это будут упирания в щетину против роста к примеру на усах, а в других местах возможны пропуски, которые выскоблить потом без красных точек нельзя. Я сравниваю лезвия в плоскости одного станка, и вот в 89ой для меня Спутник, Дерби Экстра и израильская Персонна это лезвия одного ряда, и далеко не самого лучшего. При чем Персонна еще будет и явным аутсайдером, потому что по цене я выберу Спутник, а по результату/комфорту Дерби.
Под "Физер на минималках" имеется в виду, что часто читаю в интернете "что Персонна почти такая же острая как Физер". И это вызывает недоумение, потому что ждешь результат как минимум не хуже Астры зеленой, а по факту имеешь что-то в районе Спутника.

Немного офф-топ, но очень заинтересовало - а какие у Вас лезвия в предпочтении / в постоянном пользовании?

Я постоянно пользуюсь двумя видами Спутника, изральской Персонна, американской Персонна Комфорт и абсолютно идентичным с ней Вилкинсон Сворд - этими лезвиями я пользуюсь в совершенно разных станках, хоть по очереди, хоть на собственное сегодняшнее усмотрение:

Роквелл 6S - 4-5-6 плиты
Фатип Пиколо
Жилетт Волл энд Тек Алюминум (Энгланд 1951)
РазоРок Джёрман-37 слант
РазоРок СЛАБ
Паркер Вариант
(ещё есть слант Агат, но давно его в руки не брал, хотя все эти лезвия он прогнал)

и сабжевая Персонна Платинум спокойно отрабатывает в любом из этих станков, в каких-то максимум 3 раза, в каких-то - полную рабочую неделю. Но чтобы вот прям залипала против шерсти (да и Спутник тоже) - такого ни разу не было.
Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1214
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина)   Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) - Сторінка 2 EmptyСр 5 Груд 2018 - 17:11

На данный момент главный фаворит по цене/качество/доступность у меня Astra SP (это безальтернативные для меня лезвия в случае тестирования новых средств для/до/после бритья). Дальше Feather и Derby Premium, но я ими еще недостаточно наигрался, чтобы выстроить их место точно в рейтинге. Бреюсь я не ежедневно, поэтому не гонюсь попробовать все и сразу.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva
Повернутися до початку Перейти донизу
ASV
Бувалий
Бувалий
ASV


Повідомлень : 304
Репутація : 141
Дата реєстрації : 22.06.2018
Звідки : North-West of RU, Inger

Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина)   Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) - Сторінка 2 EmptyЧт 6 Груд 2018 - 11:25

Изотовец пише:
На данный момент главный фаворит по цене/качество/доступность у меня Astra SP (это безальтернативные для меня лезвия в случае тестирования новых средств для/до/после бритья). Дальше Feather и Derby Premium, но я ими еще недостаточно наигрался, чтобы выстроить их место точно в рейтинге. Бреюсь я не ежедневно, поэтому не гонюсь попробовать все и сразу.

Понятно. А для меня зеленая Астра - самые бестолковые лезвия, которые мне не подошли / не понравились ни в одном моём станке, я даже жалею, что купил это г. целый блок - валяется без дела. Даже синяя Астра Стейенлесс мне больше понравилась, чем зелёная.

Я много лезвий тестил из сэмплпаков, штук 20 моделей самых ходовых, указанные в сообщении выше - самые оптимальные. Хотя вопросы тоже есть по ним с новоприобретённым Ровеллом 6S, надо разбираться.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6940
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина)   Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) - Сторінка 2 EmptyЧт 6 Груд 2018 - 14:51

ASV пише:
Немного офф-топ, но очень заинтересовало - а какие у Вас лезвия в предпочтении / в постоянном пользовании?
Так [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] по этому поводу. А то топим не про Персону уже давно :roll:
Повернутися до початку Перейти донизу
Андрій-Бердичів
Новачок
Новачок
Андрій-Бердичів


Повідомлень : 19
Репутація : 4
Дата реєстрації : 12.08.2018

Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина)   Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) - Сторінка 2 EmptyСр 2 Січ 2019 - 22:06

Саша Кавун пише:
Сегодня мысленно попрощался навсегда с Personna Platinum. Не знаю, чтО должно произойти, чтобы я опять захотел им поблиться. Худшее моё бритьё Т-станком. Я очень рад, что моим первым лезвием в Т-станке было не Personna Platinum! Иначе сидел бы я дальше на Mach3 или даже одноразовых станках Gillette Blue, или как их там, и сидел бы диванным экспертом, насмехаясь над Т-станочниками, мол не шарат, выделываются и всё такое...
Ось і мені Personna Platinum не зайшли категорично)) Не випробовував їх стосовно ресурсу, а от два гоління ними були майже мукою - лезо гостре, але таке агресивне, що голитись бажання не виникає (пригадались навіть спроби бриття одноразовими станками у сиву давнину))) (Бритва RazoRock Teck II Safety Razor)
Повернутися до початку Перейти донизу
Lisabon
Бувалий
Бувалий
Lisabon


Повідомлень : 205
Репутація : 121
Дата реєстрації : 28.10.2018
Звідки : Лисичанск

Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина)   Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) - Сторінка 2 EmptyСр 6 Лют 2019 - 21:22

Побрился лезвим Personna Platinum (Израиль) в Мюле R41.
Лезвие острее Gillette Silver Blue, но Gillette Silver Blue -  мягче. Щетину снимает хорошо.
Personna Platinum больше нравится, чем лезвия Feather/KAI, по остроте (острее чем Feather/KAI) и по срезу щетины. Feather/KAI мягче, чем Personna Platinum. Характер среза щетины, немного похож на лезвие Astra. Мне лезвие понравилось, будет в любимчиках, поставлю я его на второе место в моём рейтинге.
Повернутися до початку Перейти донизу
Aklex
Постоялець
Постоялець
Aklex


Повідомлень : 815
Репутація : 288
Дата реєстрації : 22.01.2019
Вік : 34
Звідки : Житомир

Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина)   Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) - Сторінка 2 EmptyСб 9 Лют 2019 - 23:53

На КТГ написано, что производитель Швеция, на форуме пишут Израиль. Объясните новичку, пожалуйста.
Если израильские есть в продаже, прошу ссылочку.

Отправлено через Topic'it

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://t.me/oleksandr_tsaran
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1214
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина)   Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) - Сторінка 2 EmptyНд 10 Лют 2019 - 1:15

Aklex пише:
На КТГ написано, что производитель Швеция, на форуме пишут Израиль. Объясните новичку, пожалуйста.
Если израильские есть в продаже, прошу ссылочку.

Отправлено через Topic'it
На КТГ указано не правильно.

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Andreycko
Частий гість
Частий гість
Andreycko


Повідомлень : 60
Репутація : 19
Дата реєстрації : 07.03.2019
Вік : 33
Звідки : Kiev

Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина)   Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) - Сторінка 2 EmptyСр 8 Травень 2019 - 14:30

Перепробовав немалое количество лезвий, остановился именно на них, отлично работают в Rockwell 6S на 4-й плите, выбривают хорошо и мягко. Вот думаю блок заказать.

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
tagir.dn
Бувалий
Бувалий
tagir.dn


Повідомлень : 223
Репутація : 211
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 48
Звідки : Украина Донецк-Киев

Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина)   Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) - Сторінка 2 EmptyСр 8 Травень 2019 - 23:46

Сколько раз ,бреет в среднем двустороннее лезвие?

Сейчас тестирую лезвия с подарка из Америки. Такое чувство, что у нас все для третьего мира

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
http://avtokluch.com
Andreycko
Частий гість
Частий гість
Andreycko


Повідомлень : 60
Репутація : 19
Дата реєстрації : 07.03.2019
Вік : 33
Звідки : Kiev

Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина)   Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) - Сторінка 2 EmptyЧт 9 Травень 2019 - 0:05

tagir.dn пише:
Сколько раз ,бреет в среднем двустороннее лезвие?

Сейчас тестирую лезвия с подарка из Америки. Такое чувство, что у нас все для третьего мира
Смотря какое, если о Персоне (Израильской) то мне комфортно 4-5 раз.  Больше не пробовал )

Пробовал Рапиру платинум, отвратительные лезвия, очень тупые,1 раз побрился и то с муками (3 раза с разных источников брал лезвия, поэтому исключаю что просто попались не те..)

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alex
Постоялець
Постоялець
Alex


Повідомлень : 500
Репутація : 193
Дата реєстрації : 09.02.2018
Звідки : Киев

Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина)   Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) - Сторінка 2 EmptyЧт 9 Травень 2019 - 0:08

tagir.dn пише:
Сколько раз ,бреет в среднем двустороннее лезвие?

Сейчас тестирую лезвия с подарка из Америки. Такое чувство, что у нас все для третьего мира
У меня Schick Platinum и Feather, выпущенные в девяностых годах, без заметной потери остроты больше десяти раз. Новый Feather в Rockwell 6s - 6 раз, в Blackbird - 4.  Израильская Personna - ею можно брить один раз военнопленных.

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
tagir.dn
Бувалий
Бувалий
tagir.dn


Повідомлень : 223
Репутація : 211
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 48
Звідки : Украина Донецк-Киев

Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина)   Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) - Сторінка 2 EmptyЧт 9 Травень 2019 - 0:12

Персона с Америки. 5 раз, без потери качества.
ван дер хаген,  6 раз.

Продолжаю проверять



Почему и сложилось такое чувства , завоза говна нам

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
http://avtokluch.com
ASV
Бувалий
Бувалий
ASV


Повідомлень : 304
Репутація : 141
Дата реєстрації : 22.06.2018
Звідки : North-West of RU, Inger

Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина)   Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) - Сторінка 2 EmptyВт 14 Травень 2019 - 12:23

Погонял израильскую Персонну в недобром сланте РР Джёрман-37 - не-а, тупое всё-таки лезвие, щетина выползла не по дням, а по часам. Хотя не исключаю, что это эффект слантового реза после долговременного прямого.

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
brawl
Постоялець
Постоялець
brawl


Повідомлень : 633
Репутація : 532
Дата реєстрації : 30.04.2018

Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина)   Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) - Сторінка 2 EmptyНд 9 Черв 2019 - 10:47

Aklex, у тебе звичайні Personna USA, не Med Prep :)
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Зверху Med Prep з написом for hospital use
Знизу звичайні Personna USA

Є ще такі в білій обгортці, найгірші за моїми відчуттями
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Aklex
Постоялець
Постоялець
Aklex


Повідомлень : 815
Репутація : 288
Дата реєстрації : 22.01.2019
Вік : 34
Звідки : Житомир

Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Persona USA   Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) - Сторінка 2 EmptyНд 9 Черв 2019 - 11:08

brawl пише:
Aklex, у тебе звичайні Personna USA, не Med Prep [smiley][Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Зверху Med Prep з написом for hospital use
Знизу звичайні Personna USA

Є ще такі в білій обгортці, найгірші за моїми відчуттями
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Дякую, виправив. Так леза у білому конверті. Мені подобаються.

Отправлено через Topic'it

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://t.me/oleksandr_tsaran
brawl
Постоялець
Постоялець
brawl


Повідомлень : 633
Репутація : 532
Дата реєстрації : 30.04.2018

Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина)   Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) - Сторінка 2 EmptyПн 10 Черв 2019 - 12:59

Загалом у мене виходить такий рейтинг Персон:
За гостротою
1. Personna USA med prep
2. Persona USA в блакитній обгортці, НЕ med prep
3. Personna USA в білій обгортці
4. Personna Ізраїльська

За агрессією
1. Personna USA в білій обгортці
Три останні приблизно однаково.

Всі 4 види лез вважаю якісними, але треба підбирати станок під лезо, чи лезо під станок )))
Окремо виділяю USA med prep, напевно найгостріші та найякісніші леза, які сьогодні випускаються у світі, але в агрессивних станках можуть і покоцати, треба вважати :bom:

hlopets та Walker.777 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Aklex
Постоялець
Постоялець
Aklex


Повідомлень : 815
Репутація : 288
Дата реєстрації : 22.01.2019
Вік : 34
Звідки : Житомир

Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина)   Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) - Сторінка 2 EmptyПн 10 Черв 2019 - 13:54

Перші дві маєте фото?

Отправлено через Topic'it

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://t.me/oleksandr_tsaran
brawl
Постоялець
Постоялець
brawl


Повідомлень : 633
Репутація : 532
Дата реєстрації : 30.04.2018

Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина)   Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) - Сторінка 2 EmptyПн 10 Черв 2019 - 14:20

Aklex, постом вище я викладував посилання на фото

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Aklex
Постоялець
Постоялець
Aklex


Повідомлень : 815
Репутація : 288
Дата реєстрації : 22.01.2019
Вік : 34
Звідки : Житомир

Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина)   Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) - Сторінка 2 EmptyПн 10 Черв 2019 - 14:28

На перші два:
1. Personna USA med prep
2. Persona USA в блакитній обгортці, НЕ med prep

Не бачу

Отправлено через Topic'it

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://t.me/oleksandr_tsaran
brawl
Постоялець
Постоялець
brawl


Повідомлень : 633
Репутація : 532
Дата реєстрації : 30.04.2018

Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина)   Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) - Сторінка 2 EmptyПн 10 Черв 2019 - 18:37

Aklex пише:
На перші два:
1. Personna USA med prep
2. Persona USA в блакитній обгортці, НЕ med prep

Не бачу

Отправлено через Topic'it

Ще раз кидаю
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Aklex
Постоялець
Постоялець
Aklex


Повідомлень : 815
Репутація : 288
Дата реєстрації : 22.01.2019
Вік : 34
Звідки : Житомир

Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Personna Platinum   Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина) - Сторінка 2 EmptyПн 10 Черв 2019 - 19:05

Верхня MED PREP
Нижня просто USA

Вірно?

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://t.me/oleksandr_tsaran
 
Леза Personna Platinum (Ізраїль, США, Німеччина)
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 3Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступний
 Схожі теми
-
» Сравнительный обзор лезвий Personna Apache Titanium (Китай) и Personna Platinum (Израиль).
» Порівняння лез Personna Platinum (обговорення).
» Леза Personna Super Comfort Сoated
» Леза 7AM Plus Hi Platinum
» Леза Gillette Platinum

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ЛЕЗА ДЛЯ БРИТВ ТА ШАВЕТОК :: Двосторонні леза DE Razor-
Перейти до: