ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Масло в качестве прешейва!

Перейти донизу 
+8
tehndir
Сергій1979
Феникс
Razor
arsonist
Андроний
Стас
Chorniy72
12 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
АвторПовідомлення
Stas3415
Бувалий
Бувалий
Stas3415


Повідомлень : 204
Репутація : 0
Дата реєстрації : 19.12.2022
Звідки : Украина, Одесская обл. С.Орехово

Масло в качестве прешейва! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Масло в качестве прешейва!   Масло в качестве прешейва! - Сторінка 2 EmptyПт 30 Черв 2023 - 15:44

Скажу что было самодельное масло прешейв, гидрофобное, потом от Алеси ее не гидрофобное масло которое легко смывается. Для себя сделал вывод - особенно летом, полная чепуха. Кожа лучше себя чувствует без этих всех процедур, если эффект и есть то настолько низкий и незначительный что можно пренебречь. Хороший станок, свежее лезвие и хорошее мыло и процедура распаривания а вернее наводнения кожи дают несравнимо больше эффекта. Прешейв от прорасо к стати в виде крема работал лучше всего и ощутимей всего, но по большому смыслу и он не нужен. Моя кожа лично, больше требовательна к технике бритья и хорошим уходовым.

Kitten911 та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2494
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Масло в качестве прешейва! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Масло в качестве прешейва!   Масло в качестве прешейва! - Сторінка 2 EmptyПт 30 Черв 2023 - 15:53

alex-kin пише:

Думаю, що я деякий час (роки два-три) буду застосовувати саме олію для прешейву Масло в качестве прешейва! - Сторінка 2 3387126096

Хунта схвалює! :-)))

Синя Борода - реально найгустіша з олій, які я пробував. Але в цьому й її цимес :-)
І її аромат мені подобається, у Синьобородих він фірмовий, класний. І я б не сказав, що він касторкою відгонить. Я робив свою олійку з цією олією - наче не має якогось особливого запаху.
Ото тільки оливковою треба було розбавляти рицинову, бо в чистому вигляді, вона як акацієвий мед густа :-)

А от, Амерікен Крю не пробував. Впевнений, що за властивостями вона теж ок. Ну а аромат - то таке, на колір і смак :-)

Можливо ближче до зими зварганю ще щось своє - пригощу :-)

Акулов та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 292
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Масло в качестве прешейва! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Масло в качестве прешейва!   Масло в качестве прешейва! - Сторінка 2 EmptyПт 30 Черв 2023 - 16:02

fill пише:


Синя Борода - реально найгустіша з олій, які я пробував. Але в цьому й її цимес :-)
І її аромат мені подобається, у Синьобородих він фірмовий, класний. І я б не сказав, що він касторкою відгонить. Я робив свою олійку з цією олією - наче не має якогось особливого запаху.
Ні, прямо так, щоб шибало касторкою - цього немає, але я все ж не можу піймати всі аромати.
Зараз, хоча обрав типу "АС", голюся з олійкою "синьобородих".

fill та Акулов Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2494
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Масло в качестве прешейва! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Масло в качестве прешейва!   Масло в качестве прешейва! - Сторінка 2 EmptyПт 30 Черв 2023 - 16:07

alex-kin пише:

Ні, прямо так, щоб шибало касторкою - цього немає, але я все ж не можу піймати всі аромати.
Зараз, хоча обрав типу "АС", голюся з олійкою "синьобородих".

Вони, здається, навіть запатентували свій фірмовий аромат.

Колись у мене був їхній крем після гоління, але не підійшов - сушив.
Я аж розстроївся, бо аромат сподобався.
Але потім я відкрив їхню олійку. Тепер я геппі :-)))

Акулов та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Масло в качестве прешейва!
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 2Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
 Схожі теми
-
» Глицериновое мыло в качестве Pre-shave.
» Олія Макадамії в якості прешейва.
» Масло Mühle Maintenance
» Масло до бритья Alexander Simpson Sandalwood
» Масло до бритья Аreffasoap Smokey Midday

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: НАВКОЛО-ГОЛЯРСЬКА КОСМЕТИКА :: Засоби до гоління-
Перейти до: