ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Лосьон после бритья Floid The Geniune

Перейти донизу 
+35
Kitten911
Янеж
iezuit197
Schavel
fran.ivan.ua
Олександр Lutsk
vates
ditrih_
egoist
Oleksii
ARTURIUS
uncle187
Пума
krikka
Grisha26
Vitgor
Alter ego
slonopotam
Georg
xzAmsterdam
Sm1tty
trimmer
Boroda88
Ruslan
Владислав
BigRedCat
akozubay
Alex
dimka
zabor
Farikhan
Roman313
Альф84
Стас
Minelay
39 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5
АвторПовідомлення
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2792
Репутація : 164
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Лосьон после бритья Floid The Geniune - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лосьон после бритья Floid The Geniune   Лосьон после бритья Floid The Geniune - Сторінка 5 EmptyВт 28 Груд 2021 - 10:03

vates пише:
Цікавий склад. Поділіться враженнями від використання, будь ласка!

З нетерпінням чекаю на 150 мл версію.
 Враження приємні. З усіх флойдів цей мені подобається більш за все. Аромат приємний, мягкий. Ментол розкривається хвилин через п'ять на обличчі, але не сильно. При цьому по поверхні шкіри відчувається легенький холодок. Згодом аромат перетікає в свої базові ноті "бабусиної шафи".
По своїм доглядовим властивостям мені поки важко резюмувати на скільки лосьйон добре впливає на шкіру, час покаже. Липкості немає, алергічних реакцій теж. Шкіра відчуває себе після нанесення по свіжому.
 Італійці добре попрацювали над цим лосьоном.

_________________
Через терни до зірок!

Oleksii, Акулов, Янеж, Олександр Lutsk, vates, Віталіk, Александр 7676 та fran.ivan.ua Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Lutsk
Постоялець
Постоялець
Олександр Lutsk


Повідомлень : 604
Репутація : 101
Дата реєстрації : 14.12.2019
Вік : 50
Звідки : Луцьк

Лосьон после бритья Floid The Geniune - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лосьон после бритья Floid The Geniune   Лосьон после бритья Floid The Geniune - Сторінка 5 EmptyВт 28 Груд 2021 - 10:42

Аж закортіло спробувати після такого опису)

Акулов, ARTURIUS та fran.ivan.ua Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fran.ivan.ua
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 272
Репутація : 11
Дата реєстрації : 30.08.2021
Звідки : Золотоноша

Лосьон после бритья Floid The Geniune - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лосьон после бритья Floid The Geniune   Лосьон после бритья Floid The Geniune - Сторінка 5 EmptyЧт 30 Груд 2021 - 21:28

ARTURIUS пише:
vates пише:
Цікавий склад. Поділіться враженнями від використання, будь ласка!

З нетерпінням чекаю на 150 мл версію.
 Враження приємні. З усіх флойдів цей мені подобається більш за все. Аромат приємний, мягкий. Ментол розкривається хвилин через п'ять на обличчі, але не сильно. При цьому по поверхні шкіри відчувається легенький холодок. Згодом аромат перетікає в свої базові ноті "бабусиної шафи".
По своїм доглядовим властивостям мені поки важко резюмувати на скільки лосьйон добре впливає на шкіру, час покаже. Липкості немає, алергічних реакцій теж. Шкіра відчуває себе після нанесення по свіжому.
 Італійці добре попрацювали над цим лосьоном.
Одна насолода читати українською)blush

Віталіk, egoist, ARTURIUS, fran.ivan.ua та Jeemye Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Schavel
Новачок
Новачок
Schavel


Повідомлень : 5
Репутація : 0
Дата реєстрації : 10.01.2022
Звідки : Чернігів

Лосьон после бритья Floid The Geniune - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лосьон после бритья Floid The Geniune   Лосьон после бритья Floid The Geniune - Сторінка 5 EmptyПн 10 Січ 2022 - 11:02

Забрал вчера и я свой The Genuine New 400мл (брал в Барберкомпани, 412грн). Правда еще не пробовал. Есть также Вигороссо дома, у него аромат показался мне более интенсивным и стойким. Genuine пока-то просто нанес на руку, для зацена букета))) Даже засомневался немного, не подделку ли получил...запах час/два и нет, в отличии от Вигороссо.
Кто пробовал уже более продолжительное время, как он? Если ли эффект от всех дополнительных присадок? Как юзаете? Атомайзер? Или на руку и вперед?

Добавлю: попробую завтра, уже нашел атомайзер. Итого завтра будут: R89, Derby Extra, Tabac Original shaving soap, Floid the Genuine New.

Акулов, wakidzasi, vates, Александр 7676, ARTURIUS, ditrih_ та fran.ivan.ua Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Schavel
Новачок
Новачок
Schavel


Повідомлень : 5
Репутація : 0
Дата реєстрації : 10.01.2022
Звідки : Чернігів

Лосьон после бритья Floid The Geniune - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лосьон после бритья Floid The Geniune   Лосьон после бритья Floid The Geniune - Сторінка 5 EmptyВт 11 Січ 2022 - 17:25

Утром был  R89, Derby Extra, Arco Stick, Floid the Genuine New
Как и старый Вигороссо, новый The Genuine кожу так же замечательно успокоил, т.е. оценить как работают экстракты я как-то не смог. Понимаю, что они работают, но этого не видно, ну да ладно, кожа спокойная, оно и понятно. По запаху – на мой нос более ванильный, с нотами ладана, в стиле ретро. Интенсивность не такая высокая, прошло полтора/два часа и запах выветрится, Вигороссо при этом я ощущаю до послеобеда. Ментол чувствуется, средство я наносил из распылителя, а потом немного прихлопал, так вот, в момент «прихлопа» особенно ощущается ментол, но он более мягкий. По питанию, да, могу сказать, что кожа после него более увлажнена, хотя и при Вигороссо ее после бритья не тянуло (еще бы, в этом и прелести правильного мыла для бритья, в отличие от баллонных аналогов), на ощупь более влажная, что ли, но при этом нет липкой пленки.

Олександр Lutsk, Александр 7676, ARTURIUS, ditrih_, fran.ivan.ua та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
iezuit197
Новачок
Новачок
iezuit197


Повідомлень : 21
Репутація : 1
Дата реєстрації : 04.05.2021
Звідки : Орша

Лосьон после бритья Floid The Geniune - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лосьон после бритья Floid The Geniune   Лосьон после бритья Floid The Geniune - Сторінка 5 EmptyПт 28 Січ 2022 - 21:38

остался Суаве испанский и приобрёл итальянский, как не принюхивался как по мне аромат один и тот же. По уходовым не сравнивал

Акулов, vates, egoist та fran.ivan.ua Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Lutsk
Постоялець
Постоялець
Олександр Lutsk


Повідомлень : 604
Репутація : 101
Дата реєстрації : 14.12.2019
Вік : 50
Звідки : Луцьк

Лосьон после бритья Floid The Geniune - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лосьон после бритья Floid The Geniune   Лосьон после бритья Floid The Geniune - Сторінка 5 EmptyСр 1 Черв 2022 - 21:08

Нещодавно не стримався і купив нову версію лосьона, після того як побачив на барберкомпані, що він зі знижкою продається. Гарний лосьон. Стійкість запаху дійсно не надто тривала, але може то й добре бо не набридає. Ментол теж помірний, але помітив особливість, коли наношу розпиленням, то відчуття ментолу триває набагато довше. Запах дуже приємний, і квіти, і мед і сандал. Люблю такі запахи. У флойда є цікава особливість, в момент, коли наношу лосьон на обличчя, в перші секунди є потужний запах алкоголю. І не просто спирту, а є відчуття якогось дорогого якісного бухла. Так і хочеться бухнути і спробувати))). Правда, швидко минає цей аромат алкоголю).

Ruslan, Andrewt, trimmer, Oleksii, Oleksandr U$A, Янеж, Віталіk і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Янеж
Постоялець
Постоялець
Янеж


Повідомлень : 513
Репутація : 67
Дата реєстрації : 10.10.2019
Звідки : Рівне

Лосьон после бритья Floid The Geniune - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лосьон после бритья Floid The Geniune   Лосьон после бритья Floid The Geniune - Сторінка 5 EmptyЧт 16 Черв 2022 - 21:00

По-перше, дякую пану Артуру за люб'язно надані пробники флойдів на моє прохання, в т.ч. і нового випуску, для ознайомлення.
Ну а далі дуже коротко про сам лосьйон - робочі характеристики хороші, без сумнівів. Але аромати.....  Чисто моя думка мого затесту для мого смаку (без образ, хлопці) - не розумію , як ним можна користуватись. Всі антикомпліменти, які озвучувалися раніше, підтримую. Аромат минулого, аромат занадто віковий. Як і не розумію політики компанії, що випускає даний лосьйон. Блакитний і Чорний, самі ароматні і сучасні, вони не випускають, вирішивши підтримати випуск рудих (самих суперечливих запахів). Всі інші іспанські запахи,які знаю , в рази приємніші. Навіть запахи класичних Marmara (та і всі турецькі)  є дуже приємними у порівнянні з цим.
Ще раз подякую Arturius, ви врятували мене від покупки великого бутлю без затесту.

trimmer, Oleksii, Віталіk, ARTURIUS, Kitten911 та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3412
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Лосьон после бритья Floid The Geniune - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лосьон после бритья Floid The Geniune   Лосьон после бритья Floid The Geniune - Сторінка 5 EmptyЧт 16 Черв 2022 - 22:03

Я тоже не понимаю флойдов кроме одних - Pink Floyd)))

Янеж Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2792
Репутація : 164
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

Лосьон после бритья Floid The Geniune - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лосьон после бритья Floid The Geniune   Лосьон после бритья Floid The Geniune - Сторінка 5 EmptyЧт 16 Черв 2022 - 22:28

Янеж пише:
По-перше, дякую пану Артуру за люб'язно надані пробники флойдів на моє прохання, в т.ч. і нового випуску, для ознайомлення.
Ну а далі дуже коротко про сам лосьйон - робочі характеристики хороші, без сумнівів. Але аромати.....  Чисто моя думка мого затесту для мого смаку (без образ, хлопці) - не розумію , як ним можна користуватись. Всі антикомпліменти, які озвучувалися раніше, підтримую. Аромат минулого, аромат занадто віковий. Як і не розумію політики компанії, що випускає даний лосьйон. Блакитний і Чорний, самі ароматні і сучасні, вони не випускають, вирішивши підтримати випуск рудих (самих суперечливих запахів). Всі інші іспанські запахи,які знаю , в рази приємніші. Навіть запахи класичних Marmara (та і всі турецькі)  є дуже приємними у порівнянні з цим.
Ще раз подякую Arturius, ви врятували мене від покупки великого бутлю без затесту.
Питання вибору аромату до випуску можна задати компанії Проразо, як по суті новому власнику Флойдів. А Проразо, то знають толк не тільки в ароматах та лосьонах, але й в маркетингу.))
Флойд Генуе це архаїчний лосьон, який несе в собі частину історичної культури Іспанії та Італії і цілком зрозуміло, що нам ця культура не всім і не завжди прийнятна.))
Кожен знаходить щось своє для душі, але спробуйте повернутись ще до цього лосьону пізньої осені, або взимку.)

_________________
Через терни до зірок!

Oleksii, Янеж, Віталіk, Александр 7676 та Nils Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vsx
Частий гість
Частий гість
vsx


Повідомлень : 54
Репутація : 3
Дата реєстрації : 28.02.2021
Вік : 36
Звідки : Київ

Лосьон после бритья Floid The Geniune - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лосьон после бритья Floid The Geniune   Лосьон после бритья Floid The Geniune - Сторінка 5 EmptyСр 13 Лип 2022 - 19:14

Приобрел новый Флойд Geniune 400 мл. Начитавшись отзывов про бабушкин чемодан долго раздумывал перед покупкой. Тестеров не нашел. Ну что сказать. Запах как запах. С первого раза не влюбил, но отвращения точно не вызвал. Да олдскульный, но мертвым дедушкой не пахнет. Сразу бросается в глаза неудобный дозатор, надо искать прыскалку.

Ruslan, Олександр Lutsk, Александр 7676 та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6898
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Лосьон после бритья Floid The Geniune - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лосьон после бритья Floid The Geniune   Лосьон после бритья Floid The Geniune - Сторінка 5 EmptyСр 13 Лип 2022 - 19:38

Новий Флойд трохи менш олдскульний, ніж старий, класичний.

Oleksii, Олександр Lutsk, Александр 7676, egoist та vsx Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 510
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

Лосьон после бритья Floid The Geniune - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лосьон после бритья Floid The Geniune   Лосьон после бритья Floid The Geniune - Сторінка 5 EmptyСб 6 Серп 2022 - 16:34

У меня с одним Флойдом приключилась такая история: не помню, был это Vigoroso или Suave, но брал новым с рук в своем городе. Мужчине аромат просто не подошел. Купил в году этак 2019, и стоял он у меня в шкафу, пользовался им нечасто. Прошлой осенью обнаружил, что лосьон помутнел, появилась нерастворимая взвесь. Уходовые не изменились, аромат также остался неизменным, но желания им пользоваться дальше не возникло. Пришлось вылить. Это к тому, стоит ли вообще коллекционировать в большом количестве лосьоны после бритья.

Ruslan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6898
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Лосьон после бритья Floid The Geniune - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лосьон после бритья Floid The Geniune   Лосьон после бритья Floid The Geniune - Сторінка 5 EmptyСб 6 Серп 2022 - 16:39

Це скоріш виключення. В мене лосьони роками стоять й з ними проблем немає. Та і не чув я, чесно кажучи, про такі випадки.

Oleksii, Wolfskin та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vsx
Частий гість
Частий гість
vsx


Повідомлень : 54
Репутація : 3
Дата реєстрації : 28.02.2021
Вік : 36
Звідки : Київ

Лосьон после бритья Floid The Geniune - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лосьон после бритья Floid The Geniune   Лосьон после бритья Floid The Geniune - Сторінка 5 EmptyСб 6 Серп 2022 - 16:40

Я много раз читал что лосьон со временем мутнеет. Но свойства сохраняются.

Wolfskin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 510
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

Лосьон после бритья Floid The Geniune - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лосьон после бритья Floid The Geniune   Лосьон после бритья Floid The Geniune - Сторінка 5 EmptyСб 6 Серп 2022 - 16:48

Ruslan пише:
Це скоріш виключення. В мене лосьони роками стоять й з ними проблем немає. Та і не чув я, чесно кажучи, про такі випадки.
Сам удивился. Даже Нивея без спирта в осадок у меня не выпадала.
Повернутися до початку Перейти донизу
Мандалориан
Новачок
Новачок
Мандалориан


Повідомлень : 10
Репутація : 0
Дата реєстрації : 01.12.2022

Лосьон после бритья Floid The Geniune - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лосьон после бритья Floid The Geniune   Лосьон после бритья Floid The Geniune - Сторінка 5 EmptyНд 18 Груд 2022 - 13:44

Мне запах при первом заходе осоциировался с красной Москвой. Запах барбера не ощутил. Уходовые качества отличные. Запах держится часа 2.

kh_fish поставив(ла) "Не подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу
Мандалориан
Новачок
Новачок
Мандалориан


Повідомлень : 10
Репутація : 0
Дата реєстрації : 01.12.2022

Лосьон после бритья Floid The Geniune - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лосьон после бритья Floid The Geniune   Лосьон после бритья Floid The Geniune - Сторінка 5 EmptyНд 15 Січ 2023 - 10:31

Преобрел а слепую Epsilon ambra, 400 мл за 470 грн. Запах на очень близок к Флойду. Такой же цветочный. Уже нюхал сразу 2 бутылка. Один в один.
Повернутися до початку Перейти донизу
Nils
Бувалий
Бувалий
Nils


Повідомлень : 280
Репутація : 18
Дата реєстрації : 26.06.2021
Вік : 39
Звідки : Одеса

Лосьон после бритья Floid The Geniune - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лосьон после бритья Floid The Geniune   Лосьон после бритья Floid The Geniune - Сторінка 5 EmptyНд 15 Січ 2023 - 18:35

Мандалориан пише:
Преобрел а слепую Epsilon ambra, 400 мл за 470 грн. Запах на очень близок к Флойду. Такой же цветочный. Уже нюхал сразу 2 бутылка. Один в один.
Для меня эпсилон даже круче по аромату после применения

Мандалориан Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Мандалориан
Новачок
Новачок
Мандалориан


Повідомлень : 10
Репутація : 0
Дата реєстрації : 01.12.2022

Лосьон после бритья Floid The Geniune - Сторінка 5 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лосьон после бритья Floid The Geniune   Лосьон после бритья Floid The Geniune - Сторінка 5 EmptyНд 15 Січ 2023 - 19:07

Nils пише:
Мандалориан пише:
Преобрел а слепую Epsilon ambra, 400 мл за 470 грн. Запах на очень близок к Флойду. Такой же цветочный. Уже нюхал сразу 2 бутылка. Один в один.
Для меня эпсилон даже круче по аромату после применения
Только преобрел ассортимент лосьонов. Благодарю комрад за коммент, уже хотел в дальний угол поставить пока 400мл Флойд не использую) 
Буду использовать.

Nils Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Лосьон после бритья Floid The Geniune
Повернутися до початку 
Сторінка 5 з 5Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: НАВКОЛО-ГОЛЯРСЬКА КОСМЕТИКА :: Засоби після гоління-
Перейти до: