ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Стартовий набір новачка. Як варіант...

Перейти донизу 
+38
m-2020
Олександр Lutsk
Alfed
Kitten911
all75
Yura_
wakidzasi
dr_vorushylo
Skazo4nik
stormpunk
slonopotam
vicbro
Сэм
by.Andrew
vates
brawl
user999
DimiDrolUa
andrew_ADK
creativeresponse
trimmer
arsonist
Maxim Mariupol
Roman313
fill
Ruslan
Daved
stinger
Vitgor
Peshek
Саша Кавун
razorsedge
alexzu37
Андроний
Романюк
Алексей V
Изотовец
Oleksii
42 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Наступний
АвторПовідомлення
Alfed
Бувалий
Бувалий
Alfed


Повідомлень : 143
Репутація : 0
Дата реєстрації : 20.09.2021
Звідки : Ужгород

Стартовий набір новачка. Як варіант... - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стартовий набір новачка. Як варіант...   Стартовий набір новачка. Як варіант... - Сторінка 6 EmptyСр 16 Лют 2022 - 20:23

vicbro пише:

fill, здесь нужно обратить внимание, что SRH040 - это комбинированная голова и новичку может не подойти...
На мой взгляд лучше уж SRH04, вариант 89 головы, но чуть агрессивней.
Резьба одинакова у baili и yaqi? Насколько долговечны сплавы металла у голов yaqi?
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2366
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Стартовий набір новачка. Як варіант... - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стартовий набір новачка. Як варіант...   Стартовий набір новачка. Як варіант... - Сторінка 6 EmptyЧт 17 Лют 2022 - 10:55

Колего Alfred, чомусь не відображаються ваші відповіді під цитатами.
(Тільки в мене так, чи в усіх?)

Якщо є питання чи уточнення, напишіть, будь ласка, окремий пост, без цитат.
Повернутися до початку Перейти донизу
Yura_
Бувалий
Бувалий
Yura_


Повідомлень : 135
Репутація : 6
Дата реєстрації : 16.10.2021
Вік : 54
Звідки : Львів

Стартовий набір новачка. Як варіант... - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стартовий набір новачка. Як варіант...   Стартовий набір новачка. Як варіант... - Сторінка 6 EmptyЧт 17 Лют 2022 - 11:37

Я теж ніякого тексту не бачу, тільки цитати.

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alfed
Бувалий
Бувалий
Alfed


Повідомлень : 143
Репутація : 0
Дата реєстрації : 20.09.2021
Звідки : Ужгород

Стартовий набір новачка. Як варіант... - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стартовий набір новачка. Як варіант...   Стартовий набір новачка. Як варіант... - Сторінка 6 EmptyЧт 17 Лют 2022 - 13:32

Пишу з мобільного, тисну опублікувати, пише опубліковано, але і я тексту не бачу. Мабуть біда у програміста сайту.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2366
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Стартовий набір новачка. Як варіант... - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стартовий набір новачка. Як варіант...   Стартовий набір новачка. Як варіант... - Сторінка 6 EmptyЧт 17 Лют 2022 - 13:35

Alfed пише:
Пишу з мобільного, тисну опублікувати, пише опубліковано, але і я тексту не бачу. Мабуть біда у програміста сайту.

Халепа :-(

Думаю, тоді з телефона краще писати без цитат.
Повернутися до початку Перейти донизу
m-2020
Новачок
Новачок
m-2020


Повідомлень : 21
Репутація : 1
Дата реєстрації : 12.12.2020
Вік : 44
Звідки : Чернігів

Стартовий набір новачка. Як варіант... - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стартовий набір новачка. Як варіант...   Стартовий набір новачка. Як варіант... - Сторінка 6 EmptyПт 18 Лют 2022 - 7:41

Текст от [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] с цитатами попадает в тему его сообщения. Скорее всего ошибка сайта.


Да, резьба большинства голов и ручек Т-станков совпадает, М5.  Исключение - станки производства итальянской фирмы Fatip. Наиболее известный станок этой фирмы Fatip Piccolo. У станков фирмы Fatip размер резьбы М4,5.

По поводу долговечности голов. Большинство голов из  zamak на основе цинка алюминия и меди. По аналогии похож на силумин. Но если не будете им пользоваться как молотком (и другие ударные нагрузки), то довольно долговечный.

Ruslan, fill та Alfed Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
igor
Новачок
Новачок
avatar


Повідомлень : 43
Репутація : 15
Дата реєстрації : 11.03.2018
Вік : 65
Звідки : переяслав-хмельницький

Стартовий набір новачка. Як варіант... - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стартовий набір новачка. Як варіант...   Стартовий набір новачка. Як варіант... - Сторінка 6 EmptyПн 29 Серп 2022 - 19:45

Оживлю тему. Як на мене, то для новачка на сьогодні,  King C Gillette найкращий вибір. Щодо косметики, то її багато (на любу товщину гаманця) - і тут, як мені здається, все індивідуально. Єдине, що порадив би (але це лише моя думка) мило для гоління, а не крем. Помазок для початку, щоб зрозуміти чи треба воно мені, любий в межах 200...300 грн. Обов"язково алуніт. В застосуванні прешейву особливої необхідності не бачу - душ або компрес гарячим полотенцем достатньо. Щодо лез - під вказаний станок для проби підійдуть будь-які (окрім лез "нева" і їм подібні). Думаю, що по нинішнім цінам гривень в 800...1000 влізти можна. 

Oleksii, Peshek, KHSN, Yura_, all75 та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Pauls
Новачок
Новачок
Pauls


Повідомлень : 38
Репутація : 2
Дата реєстрації : 12.01.2023

Стартовий набір новачка. Як варіант... - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стартовий набір новачка. Як варіант...   Стартовий набір новачка. Як варіант... - Сторінка 6 EmptyПн 30 Січ 2023 - 10:28

Вітаю!
Хронологія не точна, але приблизно справа розпочалася так.
Потрапив на форум, почав читати і після позитивних відгуків про King C Gillette захотілося спробувати його в роботі. 
Пару неділь назад замовив помазок Proraso.
Поки думав-гадав щоб замовити Кінга, на ринку просто на пробу купив Treet Hercules, мило Proraso.
Тут кажуть, що потрібно вибрати леза з якими буде комфортно, купив трішки... 
А далі Feather Popular і вже через неділю Кінг. Спеціально чашу поки не купую, взяв ринкову дешеву салатницю з рифленими стінками, бо жаба сказала "Стоп".
За даний бюджет можна було б купити картриджів Hydro 5 років так на 4-5, якими користуюся останні 3 роки і  від яких моя не дуже жорстка щетина задоволена повністю. 
І куди я потрапив ?  :shock:  :)
Якість фото не дуже, бо світло по графіку було вимкнене.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, Oleksii, Олександр Lutsk, stanislav-q, Kitten911, Medoid, Yura_ та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 234
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Стартовий набір новачка. Як варіант... - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стартовий набір новачка. Як варіант...   Стартовий набір новачка. Як варіант... - Сторінка 6 EmptyПн 30 Січ 2023 - 12:22

Pauls пише:
А далі Feather Popular і вже через неділю Кінг. Спеціально чашу поки не купую, взяв ринкову дешеву салатницю з рифленими стінками, бо жаба сказала "Стоп".
За даний бюджет можна було б купити картриджів Hydro 5 років так на 4-5, якими користуюся останні 3 роки і  від яких моя не дуже жорстка щетина задоволена повністю. 
І куди я потрапив ?
Не знаю в яку ціну ви купляли Кінга і Фізера. Але Кінга, нещодавно, ми тут понакупляли за 250 грн. Фізера також, якщо пошукати, я зміг купити за 250 грн (нового). Леза, для проби, можна взяти по 1 пачці, в найближчому супермаркеті чи на ринку (а які сподобаються тоді вже брати блок на 100 штук, щоб дешевше було). 

Тобто, якщо хотіли бюджетно, то Кінг - 250 грн, плюс три пачки лез по 10-20 грн, загальний бюджет - 300 грн. Скільки за цю сумму можна взяти картриджів? А якщо бритва сподобається і залишиться надовго, то взагалі треба порівнювати тільки вартість і витривалість (кількість сеансів гоління) лез з картриджами.

Косметику (піну, мило, креми, афтершейви), помазки, чаші, та інше - не рахуємо. Бо це можна/потрібно використовувати і з касетниками, а можна і станком (Кінгом) голитися з балонною піною, тут кому як. Я ніколи цю гидоту (піну) не використовував ні з касетниками, ні з одноразовими станками, завжди мило/крем і помазок були в мене.
То ж рахувати можна по різному.

Pauls пише:
Спеціально чашу поки не купую, взяв ринкову дешеву салатницю з рифленими стінками, бо жаба сказала "Стоп".
Салатниця не кращий і не самий дешевий варіант. Заважка - тримати в руці, а як упаде, то наробить шкоди. Краший і дешевший варіант - пластикова емність (тарілка, миска, судок або щось схоже). Я відібрав у своїх котів одну з пластикових тарілок (діаметр 12 см) - дуже зручна чаша для збивання піни вийшла.

Oleksii та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1177
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Стартовий набір новачка. Як варіант... - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стартовий набір новачка. Як варіант...   Стартовий набір новачка. Як варіант... - Сторінка 6 EmptyПн 30 Січ 2023 - 13:13

"Экономия на лезвиях"(тм)

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

Ruslan, fill, Kitten911 та mad_fish Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Pauls
Новачок
Новачок
Pauls


Повідомлень : 38
Репутація : 2
Дата реєстрації : 12.01.2023

Стартовий набір новачка. Як варіант... - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стартовий набір новачка. Як варіант...   Стартовий набір новачка. Як варіант... - Сторінка 6 EmptyПн 30 Січ 2023 - 17:07

Моя думка така:
Шкіра, щетина, напрямок росту та інші чинники - це приблизно так все так само як відбитки пальців, усі різні і неповторні. Тому очікувати від сторонніх рекомендацій чогось особливого не варто.
А те що я виклав вище з роздумами, так і не було задумок в чомусь зекономити, просто можливість і бажання відновити давно забуті звички та методику гоління.
Цін по 250грн, як писав вельмишановний [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]  на жаль вже немає...

Oleksii, staseg, Yura_, all75 та Cawa Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Lutsk
Постоялець
Постоялець
Олександр Lutsk


Повідомлень : 604
Репутація : 101
Дата реєстрації : 14.12.2019
Вік : 50
Звідки : Луцьк

Стартовий набір новачка. Як варіант... - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стартовий набір новачка. Як варіант...   Стартовий набір новачка. Як варіант... - Сторінка 6 EmptyПн 30 Січ 2023 - 18:25

Pauls пише:

І куди я потрапив ?  :shock:  :)
А в чому власне було питання?
Повернутися до початку Перейти донизу
Pauls
Новачок
Новачок
Pauls


Повідомлень : 38
Репутація : 2
Дата реєстрації : 12.01.2023

Стартовий набір новачка. Як варіант... - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стартовий набір новачка. Як варіант...   Стартовий набір новачка. Як варіант... - Сторінка 6 EmptyПн 30 Січ 2023 - 18:48

Олександр Lutsk пише:
Цитата :
А в чому власне було питання.?
Вважаючи на смайли, то не питання, а факт того, що все, я вже тут і певне надовго.

Oleksii, fill та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Lutsk
Постоялець
Постоялець
Олександр Lutsk


Повідомлень : 604
Репутація : 101
Дата реєстрації : 14.12.2019
Вік : 50
Звідки : Луцьк

Стартовий набір новачка. Як варіант... - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стартовий набір новачка. Як варіант...   Стартовий набір новачка. Як варіант... - Сторінка 6 EmptyПн 30 Січ 2023 - 19:04

Зрозуміло). Ну що ж, тоді бажаю знайти своє задоволення у цьому процесі).

Pauls Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Pauls
Новачок
Новачок
Pauls


Повідомлень : 38
Репутація : 2
Дата реєстрації : 12.01.2023

Стартовий набір новачка. Як варіант... - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стартовий набір новачка. Як варіант...   Стартовий набір новачка. Як варіант... - Сторінка 6 EmptyПн 30 Січ 2023 - 20:43

Дякую! Поки що потрібно відпрацювати техніку гоління. І пара Feather Popular + Treet Classic досить комфортно для мене працюють. А далі буде...

Олександр Lutsk Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 345
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Стартовий набір новачка. Як варіант... - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стартовий набір новачка. Як варіант...   Стартовий набір новачка. Як варіант... - Сторінка 6 EmptyВт 31 Січ 2023 - 16:24

Не думаю, что правильно оценивать это увлечение исключительно в деньгах. Да, при определенном подходе будет и экономия, и комфорт, и удовольствие от процесса. Но когда появляется последний фактор, то экономия уходит на второй план :D
Что мог бы посоветовать новичкам по теме - не экономить очень сильно на помазке/мыле. Потому что не имея опыта очень сложно сориентироваться, хорошая пена вышла у вас или плохая. А с плохим мылом и "лысым, маленьким" помазком, да еще и без опыта - она скорее всего такой и будет (завоздушенной, быстро оседающей, почти без скольжения). Это же, в свою очередь, очень сильно просаживает качество бритья даже с подходящей связкой бритва/лезвие.
Для начала пойдет любой плотно-набитый помазок синтетический (яки те же за 8-10$ хороший вариант) и нормальное мыло/крем (из доступного сразу на ум приходит шпайк, la toja, омега, да те же palmolive/nivea магазинные вполне норм).

Ну и для большей конкретики, если бы я сейчас, с опытом использования большого количества продуктов, собирал себе (или советовал кому-то) что-то доступное, брал бы следующее:
Синтетический помазок от яки (~350 грн), крем для бритья омега/ла тоха (~150 грн), лезвий несколько пачек (gillette несколько разных, wilkinson sword, ну еще астру/спутник можно, ~150 грн)
Ну и главное - станок rockwell 6C. Да, он не дешевый, но у него масса плюсов: универсальность (очень мало людей, если такие вообще существуют, которые вот вообще никак с комфортом не могут побриться этим станком на каккой-то из плит) и вариативность (6 разных уровней агрессии). А главное - он ликвидный. Его вполне можно выцепить б/у здесь или на олх, а также продать в случае, если не подойдет.

Ruslan та Александр 7676 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2366
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Стартовий набір новачка. Як варіант... - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стартовий набір новачка. Як варіант...   Стартовий набір новачка. Як варіант... - Сторінка 6 EmptyВт 31 Січ 2023 - 16:32

stanislav-q пише:
... при определенном подходе будет и экономия...

Ага, перші два-три місяці :-))))))))))))



Ну й ще одне з власного розуміння: завжди застерігаю новачків від регульованих станків.
Буде більше біганини по різних налаштуваннях, різних плитах.
Краще взяти один будь-який станок (краще - середньої агресивності, але не обов’язково) і навчитися ним голитися. А далі вже пускатися в усі тяжкі :-)

vicbro, stanislav-q, Medoid, all75 та Cawa Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 345
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Стартовий набір новачка. Як варіант... - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стартовий набір новачка. Як варіант...   Стартовий набір новачка. Як варіант... - Сторінка 6 EmptyВт 31 Січ 2023 - 16:45

fill пише:
stanislav-q пише:
... при определенном подходе будет и экономия...

Ага, перші два-три місяці :-))))))))))))



Ну й ще одне з власного розуміння: завжди застерігаю новачків від регульованих станків.
Буде більше біганини по різних налаштуваннях, різних плитах.
Краще взяти один будь-який станок (краще - середньої агресивності, але не обов’язково) і навчитися ним голитися. А далі вже пускатися в усі тяжкі :-)
Согласен, что для увлеченного человека расходы точно возрастут (сравнивая с кассетниками). Экономия маловероятна, но возможна: Имея 6c/king c/muhle или любой другой станок, требуется обновлять только косметику (а цена даже на специальные вкб-шные крема/мыла из бюджетного сегмента такая же, как и на массмаркет типа баллонов gillette/nivea, если посчитать кол-во сеансов и расход), и лезвия. Но при это абсолютно всегда получаем комфортное бритье, чего лишены многие пользователи кассетников, юзая каждую из них до победного конца)

Я тоже скептически отношусь к регулируемым станкам из-за сложной конструкции с кучей мелких, уникальных деталек. Но 6С (и другие подобные) из себя представляет 6 разных станков с монолитной конструкцией, он полностью лишен минусов "регулируемых", можно полностью исключить люфт/перекошенное/вибрирующее лезвие и другие болячки остальных регулируемых. 
При этом никто не заставляет жонглировать плитами, можно "надавать самому себе по рукам" и юзать ту же "3" плиту месяц для поднятия скилла, отложив остальные на потом :D

Oleksii Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2366
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Стартовий набір новачка. Як варіант... - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стартовий набір новачка. Як варіант...   Стартовий набір новачка. Як варіант... - Сторінка 6 EmptyВт 31 Січ 2023 - 17:05

stanislav-q пише:


... требуется обновлять только косметику



... "надавать самому себе по рукам" ...

По косметиці жодних заперечень. Масмаркетівські креми +/- співставні по ціні з такими ж масмаркетівськими балонами.
Є, до речі, піни і по 20-30 баксів, якщо той. Не одним Джиллеттом земля повна :-)

А от стримати себе від жонглювання плитами - це не реально. Всі жонглюють тою чи іншою мірою.
Досвідченому користувачу то цікаво, а новачку - то сумбур і сум’яття.

Oleksii, stanislav-q, Medoid, Yura_ та Caonima Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1177
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Стартовий набір новачка. Як варіант... - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стартовий набір новачка. Як варіант...   Стартовий набір новачка. Як варіант... - Сторінка 6 EmptyВт 31 Січ 2023 - 18:00

fill пише:
stanislav-q пише:


... требуется обновлять только косметику



... "надавать самому себе по рукам" ...

По косметиці жодних заперечень. Масмаркетівські креми +/- співставні по ціні з такими ж масмаркетівськими балонами.
Є, до речі, піни і по 20-30 баксів, якщо той. Не одним Джиллеттом земля повна :-)

А от стримати себе від жонглювання плитами - це не реально. Всі жонглюють тою чи іншою мірою.
Досвідченому користувачу то цікаво, а новачку - то сумбур і сум’яття.

Это уже не победить, эт как раньше 89 всем подряд советовали :)

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2366
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Стартовий набір новачка. Як варіант... - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стартовий набір новачка. Як варіант...   Стартовий набір новачка. Як варіант... - Сторінка 6 EmptyВт 31 Січ 2023 - 18:10

Изотовец пише:



Это уже не победить, эт как раньше 89 всем подряд советовали :)

:-))))))))

Я й досі всім раджу 89-ту :-)))
Ну реально, це - бритва, яка закриває 99% всіх питань. Тільки руки трохи підрихтувати :-)
Спілкувався з камрадами, які пройшли Крим і Рим. В якийсь момент: чувак, а ти був правий щодо 89-ої - афігенна бритва. Якого я раніше не звертав на неї уваги?!


Ок, став старшим, розширив діапазон: Merkur 34, King C Gillette, The Bluebeards Revenge Scimitar, Parker деякі моделі.
Але це все +/- варіації на тему :-)

Oleksii, Medoid та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1177
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Стартовий набір новачка. Як варіант... - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стартовий набір новачка. Як варіант...   Стартовий набір новачка. Як варіант... - Сторінка 6 EmptyВт 31 Січ 2023 - 18:26

stanislav-q пише:

Согласен, что для увлеченного человека расходы точно возрастут (сравнивая с кассетниками). Экономия маловероятна, но возможна: Имея 6c/king c/muhle или любой другой станок, требуется обновлять только косметику (а цена даже на специальные вкб-шные крема/мыла из бюджетного сегмента такая же, как и на массмаркет типа баллонов gillette/nivea, если посчитать кол-во сеансов и расход), и лезвия. Но при это абсолютно всегда получаем комфортное бритье, чего лишены многие пользователи кассетников, юзая каждую из них до победного конца)

Это психологический порог и вопрос навыка. Теми же кассетниками и кассетами можно вполне комфортно бриться, в определенных нюансах даже проще наверное чем тешками будет в итоге. При условии что это ежедневное или через день бритье в DFS (а справедливости ради во многих случаях при таком графике даже с тешками со временем приходят к такому результату как к приемлемому). Просто со временем увеличивается плотность роста щетины и ее толщина, что не позволяет махать станком как шашкой в беспорядочных направлениях. Ну и вот этот ценовой порог, через который психологически сложно переступить для замены кассеты.
А по хорошему если к кассетам применять те правила, которые в вкб как догма, не давить, растягивать кожу, брить по карте роста и вовремя менять кассету, то результат будет не сильно хуже чем с теми же DE. А учитывая все эти плавающие головки и новые Flexball'ы, то достигнуть можно даже проще, никакие углы ловить и держать не нужно, главное в нужную сторону только направлять.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

Oleksii, fill та stanislav-q Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1177
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Стартовий набір новачка. Як варіант... - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стартовий набір новачка. Як варіант...   Стартовий набір новачка. Як варіант... - Сторінка 6 EmptyВт 31 Січ 2023 - 18:31

fill пише:
Изотовец пише:



Это уже не победить, эт как раньше 89 всем подряд советовали :)

:-))))))))

Я й досі всім раджу 89-ту :-)))
Ну реально, це - бритва, яка закриває 99% всіх питань. Тільки руки трохи підрихтувати :-)
Спілкувався з камрадами, які пройшли Крим і Рим. В якийсь момент: чувак, а ти був правий щодо 89-ої - афігенна бритва. Якого я раніше не звертав на неї уваги?!


Ок, став старшим, розширив діапазон: Merkur 34, King C Gillette, The Bluebeards Revenge Scimitar, Parker деякі моделі.
Але це все +/- варіації на тему :-)
А я не говорил, что она плохая :)
Имхо она новичкам не подходит, потому что "Хочу в BBS одним проходом каждый день". А нюанс в ней как раз в том, что руки как раз нужно править, а это со временем и пониманием приходит. Я б вообще новичкам чет из разряда какого-нибудь пикколо рекомендовал, "не зарезались" на первых порах, интерес не пропал - welcome to the club и ровняйте руки, а там к 89ой придут со временем, когда смогут ее понять :)

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2366
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Стартовий набір новачка. Як варіант... - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стартовий набір новачка. Як варіант...   Стартовий набір новачка. Як варіант... - Сторінка 6 EmptyВт 31 Січ 2023 - 18:31

Изотовец пише:


А по хорошему если к кассетам применять те правила, которые в вкб как догма, не давить, растягивать кожу, брить по карте роста и вовремя менять кассету, то результат будет не сильно хуже чем с теми же DE. 


Але ж це не наш метод, колего! :-)))


А якщо без жартів - так і є. Сучасні касетники цілком задовольняють пересічного чоловіка в базовому голінні.
ВКГ - це трошки про інше, про кайф у різних його проявах.

Олександр Lutsk та Medoid Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2366
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Стартовий набір новачка. Як варіант... - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Стартовий набір новачка. Як варіант...   Стартовий набір новачка. Як варіант... - Сторінка 6 EmptyВт 31 Січ 2023 - 18:34

Изотовец пише:
[quote defaultattr=""]Я б вообще новичкам чет из разряда какого-нибудь пикколо рекомендовал, "не зарезались" на первых порах, интерес не пропал - welcome to the club и ровняйте руки, а там к 89ой придут со временем, когда смогут ее понять :)
[/quote]

Це нагадує метод, як навчитися плавати: вивезли тебе в човні на середину озера і кинули у воду. Далі греби, якщо хочеш вижити :-)

А, власне, чого б і нє? :-)
Певно я більш гуманний :-)))))))))))))))

all75 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Стартовий набір новачка. Як варіант...
Повернутися до початку 
Сторінка 6 з 7Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Наступний
 Схожі теми
-
» Стартовий набір досвідченого. Якби я починав сьогодні...
» Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ
» Це був день коли зірки сприятливо зійшлися, набір яким поголився ідеально:

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ДЛЯ НОВАЧКІВ, ОБМІН ДОСВІДОМ-
Перейти до: