ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Чаша для бритья от А. Шкурпелы

Перейти донизу 
+5
StraightRazor
Ruslan
Стас
Prometheus
Denisus
9 користувачів
АвторПовідомлення
Denisus
Бувалий
Бувалий
Denisus


Повідомлень : 266
Репутація : 553
Дата реєстрації : 18.12.2017
Вік : 48
Звідки : Одесса

Чаша для бритья от А. Шкурпелы Empty
ПовідомленняТема: Чаша для бритья от А. Шкурпелы   Чаша для бритья от А. Шкурпелы EmptyЧт 28 Груд 2017 - 22:27

Итак, отстояв свои 30 минут в новогодней очереди на Новую Почту я наконец-то забрал свой первый заказ от Шкурпелы. Вслепую прощупал цела ли керамика и радостный помчался домой.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Да, я заказывал именно чашу. Изначально была идея сделать «ежа», но мне сказали, что «не делают», похоже нет технологии, а посему договорились на насечки. Размеры чаши представлены ниже.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Несмотря на свой размер и толщину стенки, чаша намного легче, чем кажется. Насечки не острые, помазок изнашивать не будут. Ну, конечно же надо же протестить. Для опыта выбрано мыло Mitchel’s Wool Fat как одно из наиболее трудно взбиваемых (хотя на самом деле – это миф. Но об этом отдельный разговор) и Якина синтетика.


[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Пена взбилась намного быстрее чем в моем нынешней гладкой чаше. Места в чаше, то что надо, достаточно на побриться еще и останется. Маленький бортик по канту работает замечательно, не позволяя пене выходить за пределы чаши. Нижняя часть изделия не покрывалась глазурью, вследствие чего держать чашу комфортно сухими, мокрыми, мыльными пальцами – все равно. Сидит в ладони как влитая.


[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Я уже упоминал, что чаша толстостенная, это было сделано специально, чтобы она держала температуру. Так вот чистых исследований я не проводил, но по первому впечатлению нагретая чаша отлично держит тепло, на два прохода точно не остынет.

Резюмируя покупку, хочу сказать, что получил великолепное изделие. Глина эта опишнянская легкая и термоемкая, звенит чаша как хрусталь. Мастер несомненно знает свое дело, заказывать можно и нужно. Ориентируясь на возможности мастера и личные предпочтения вполне возможно воплотить в жизнь любые проекты.  


[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Уже после Нового Года должна прийти еще одна интересная чаша от Шкурпелы, обязательно сделаю ее обзор.

Если вдруг еще кто-то не знает где найти мастера вот ссылка:http://www.shkurpela.in.ua/

Спасибо что дочитали до конца.
С Новым Годом!

vates та BPK Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Prometheus
Постоялець
Постоялець
Prometheus


Повідомлень : 518
Репутація : 265
Дата реєстрації : 13.11.2017
Вік : 49
Звідки : м.Станіслав. (м.Станіславів, м.Івано-Франківськ,Івано-Мєнтовськ, г.Ивано-Франковск, франік, місто)

Чаша для бритья от А. Шкурпелы Empty
ПовідомленняТема: Re: Чаша для бритья от А. Шкурпелы   Чаша для бритья от А. Шкурпелы EmptyЧт 28 Груд 2017 - 22:47

Классная чаша, помазок надо посолидней, побольше, под чашу.
Повернутися до початку Перейти донизу
Стас
Admin
Стас

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2215
Репутація : 1782
Дата реєстрації : 17.10.2017
Вік : 42
Звідки : Odessa

Чаша для бритья от А. Шкурпелы Empty
ПовідомленняТема: Re: Чаша для бритья от А. Шкурпелы   Чаша для бритья от А. Шкурпелы EmptyЧт 28 Груд 2017 - 23:02

Денис обзор отличный, но отдельный респект за фотки :D

shak Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
http://shaveua.forum2x2.ru
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6919
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Чаша для бритья от А. Шкурпелы Empty
ПовідомленняТема: Re: Чаша для бритья от А. Шкурпелы   Чаша для бритья от А. Шкурпелы EmptyПт 29 Груд 2017 - 17:48

Классный обзор, плюсанул. Габариты чаши, как по мне, то самые оптимальные. А какова масса чаши и диаметр ножки?
Повернутися до початку Перейти донизу
Denisus
Бувалий
Бувалий
Denisus


Повідомлень : 266
Репутація : 553
Дата реєстрації : 18.12.2017
Вік : 48
Звідки : Одесса

Чаша для бритья от А. Шкурпелы Empty
ПовідомленняТема: Re: Чаша для бритья от А. Шкурпелы   Чаша для бритья от А. Шкурпелы EmptyПт 29 Груд 2017 - 19:51

Ruslan пише:
Классный обзор, плюсанул. Габариты чаши, как по мне, то самые оптимальные. А какова масса чаши и диаметр ножки?

Диаметр ножки 8 см, а вот с весом, самому интересно. Весов, взвесить чашу, к сожалению нет.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6919
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Чаша для бритья от А. Шкурпелы Empty
ПовідомленняТема: Re: Чаша для бритья от А. Шкурпелы   Чаша для бритья от А. Шкурпелы EmptyПт 29 Груд 2017 - 19:57

Вес чаши - довольно важный параметр, появится возможность, взвесьте, пожалуйста.
Повернутися до початку Перейти донизу
StraightRazor
Частий гість
Частий гість
StraightRazor


Повідомлень : 75
Репутація : 32
Дата реєстрації : 05.11.2017
Звідки : NYC

Чаша для бритья от А. Шкурпелы Empty
ПовідомленняТема: Re: Чаша для бритья от А. Шкурпелы   Чаша для бритья от А. Шкурпелы EmptyСб 30 Груд 2017 - 3:59

Клевая )))) Теперь взбивать и взбивать пену )))))  хоть на работу не ходи )))))))))))))))
Повернутися до початку Перейти донизу
https://www.youtube.com/channel/UCXjPVPeAF6eGIlyedkBOeVA
Chorniy72
Частий гість
Частий гість
avatar


Повідомлень : 50
Репутація : 24
Дата реєстрації : 06.12.2017
Вік : 51
Звідки : Харьков

Чаша для бритья от А. Шкурпелы Empty
ПовідомленняТема: Re: Чаша для бритья от А. Шкурпелы   Чаша для бритья от А. Шкурпелы EmptyСб 13 Січ 2018 - 19:10

Добрый вечер Денис. Подскажите на сайте у Шкурпелы чаша для бритья представлена совсем не такая как у вас на фото. Вы у него чашу заказывали по своим пожеланиям параметрам ? Мне ваша очень понравилась.
Повернутися до початку Перейти донизу
Denisus
Бувалий
Бувалий
Denisus


Повідомлень : 266
Репутація : 553
Дата реєстрації : 18.12.2017
Вік : 48
Звідки : Одесса

Чаша для бритья от А. Шкурпелы Empty
ПовідомленняТема: Re: Чаша для бритья от А. Шкурпелы   Чаша для бритья от А. Шкурпелы EmptyСб 13 Січ 2018 - 19:25

Да, я заказывал по своим пожеланиям и параметрам, Скинул размеры пожелания, на, а они сами как видели ее так и изготовили. Они хорошо идут на контакт и с ними можно обсуждать варианты.
Повернутися до початку Перейти донизу
Chorniy72
Частий гість
Частий гість
avatar


Повідомлень : 50
Репутація : 24
Дата реєстрації : 06.12.2017
Вік : 51
Звідки : Харьков

Чаша для бритья от А. Шкурпелы Empty
ПовідомленняТема: Re: Чаша для бритья от А. Шкурпелы   Чаша для бритья от А. Шкурпелы EmptyСб 13 Січ 2018 - 19:57

Спасибо за ответ.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6919
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Чаша для бритья от А. Шкурпелы Empty
ПовідомленняТема: Re: Чаша для бритья от А. Шкурпелы   Чаша для бритья от А. Шкурпелы EmptyЧт 15 Лют 2018 - 12:25

Denisus, за время эксплуатации чаши появились ли какие-то замечания? Может что-то изменил бы в конструкции? Или все Ок? Да, если не секрет, сколько чаша стоила?
Повернутися до початку Перейти донизу
panterra
Новачок
Новачок
panterra


Повідомлень : 16
Репутація : 7
Дата реєстрації : 25.11.2017

Чаша для бритья от А. Шкурпелы Empty
ПовідомленняТема: Re: Чаша для бритья от А. Шкурпелы   Чаша для бритья от А. Шкурпелы EmptyНд 1 Квіт 2018 - 12:23

Я купил у него большой скаттл с пупырышакми, не чашу а именно скаттл. Нареканий нет, нравится, Но на мой взгляд пупырки слишком крупные, чуть поменьше бы надо.
Повернутися до початку Перейти донизу
vates
Постоялець
Постоялець
vates


Повідомлень : 862
Репутація : 328
Дата реєстрації : 02.04.2020
Звідки : Kyiv

Чаша для бритья от А. Шкурпелы Empty
ПовідомленняТема: Re: Чаша для бритья от А. Шкурпелы   Чаша для бритья от А. Шкурпелы EmptyПт 2 Квіт 2021 - 0:25

Отримав досвід співпраці з опішнянськими майстрами.

Обрав форму на сайті, зазначив певні вимоги до проекту:
малюнок "triskele" з долини Бойн, зелений колір.

Це було в кінці листопада 2020 року. Два місяці ніхто не виходив на зв'язок. В кінці січня я нагадав про замовлення. Мені передзвонили і поскаржилися, що через хвороби майстрів всі процеси сильно уповільнилися. Мені було не терміново, тому попросив спокійно дороблювати у зручному режимі.

На початку березня до мене повернулися і сказали, що ніяк не виходить. Через специфічний малюнок виникали проблеми з емаллю: вона скочувалася в калюжу в центрі чаші. Я попросив спробувати ще, поки не вийде.

Нарешті, в кінці березня команда Шкурпели презентувала готову чашу.

Плюси. Малюнок 100% відповідає моєму замовленню. Вловили просто дух Ньюґренджу. Колір відповідає моїм очікуванням на 75-80%, але мене влаштовує. Відчуття в руках від такого дикого, лапідарного гендмейду. Вилизані китайські штамповки, підробки під "капітанський вибір", таких відчуттів не дають. Піну взбиває чудово, вінця тримають готову суміш всередині.

Недоліки. Все ж досить груба робота: емаль та колір нанесено нерівномірно, є бульбашки. Але в цьому свій шарм, мені подобається. Також після першого ж замочування емаль моментально потріскалася. Та й теж норм: такий собі rustic.

Зрештою, проектом задоволений. Дух смарагдового острова передали, піноутворення на висоті. Але якщо для вас принципова висока (вилизана) якість та чіткі строки - то це не ваш варіант.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Стас, Ruslan, fill, kruv, stinger, Vitgor, Янеж і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6919
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Чаша для бритья от А. Шкурпелы Empty
ПовідомленняТема: Re: Чаша для бритья от А. Шкурпелы   Чаша для бритья от А. Шкурпелы EmptyПт 2 Квіт 2021 - 12:36

Красивая чаша получилась, мне нравится Чаша для бритья от А. Шкурпелы 3387126096 .

Янеж, vates та shak Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
takumar
Частий гість
Частий гість
takumar


Повідомлень : 54
Репутація : 13
Дата реєстрації : 15.03.2021
Вік : 43
Звідки : Киев

Чаша для бритья от А. Шкурпелы Empty
ПовідомленняТема: Re: Чаша для бритья от А. Шкурпелы   Чаша для бритья от А. Шкурпелы EmptyСр 7 Квіт 2021 - 0:15

vates пише:
якщо для вас принципова висока (вилизана) якість та чіткі строки - то це не ваш варіант.
Именно. Не хочу показаться критиканом, тем более что вообще не имею в хозяйстве специальной посуды для бритья, но (на мой взгляд) абсолютно все работы данного мастера, которые я видел на фото, тянут на типичные салатники, в которые так и просится если не холодец, то оливье.

Yevhen_85, Руслан КАРАСЬ та Caonima Поставили вподобайку

Едуард поставив(ла) "Не подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6919
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Чаша для бритья от А. Шкурпелы Empty
ПовідомленняТема: Re: Чаша для бритья от А. Шкурпелы   Чаша для бритья от А. Шкурпелы EmptyСр 7 Квіт 2021 - 7:04

takumar пише:
...(на мой взгляд) абсолютно все работы данного мастера, которые я видел на фото, тянут на типичные салатники, в которые так и просится если не холодец, то оливье.
Это очень ошибочное мнение.

Стас, Янеж та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Чаша для бритья от А. Шкурпелы
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Чаша для бритья от А. Шкурпелы №2
» Чаша для бритья!
» Скатл (чаша для бритья)
» Керамическая чаша для бритья "Target"
» Керамическая чаша для бритья "Italian"

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ЧАШІ, СКАТЛИ-
Перейти до: