Перший Український бритвений форум
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Перший Український бритвений форум

Форум для захоплених людей і цінителів класичного вологого гоління

ФорумФорум  ПорталПортал  РегистрацияРегистрация  Вход  

CHANEL ALLURE HOMME ÉDITION BLANCHE

Перейти вниз 
АвторСообщение
Agenobarbus
Участник
Участник
Agenobarbus

Дата регистрации : 2019-05-10

CHANEL ALLURE HOMME ÉDITION BLANCHE Empty
СообщениеТема: CHANEL ALLURE HOMME ÉDITION BLANCHE   CHANEL ALLURE HOMME ÉDITION BLANCHE EmptyСр 30 Окт 2019 - 11:43

Лосьйон після гоління
[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку] 

Опис виробника: [Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]

Це подарунок на день народження, тому скільки коштує не знаю.
Поставляється в скляній тарі з металевою кришкою та в гарні брендованій коробці, запаяний в целофан. Обсяг 100 мл. Пляшечка без дозатора.
Лосьйон класний, як за доглядовими показниками так і за запаховими. Перше незвичне враження виникає коли наливаєш засіб на руки, одразу тактильно відчувається його жирність. Засіб рідкий, однак на дотик чимось нагадує густі прозорі бальзами. Вбирається швидко, маслянистої чи жирної плівки не залишає. Чудово заспокоює шкіру, непогано зупиняє дрібні кровотечі (червоні цятки), залишає відчуття свіжості.
Детально описувати запах не наважуся, я б його охарактеризував як свіжий, дещо солодкуватий. Аромат дуже інтенсивний і стійкий відчувається протягом усього дня.  
Мені, особисто лосьйон дуже сподобався, із тих засобів які у мене є це найкращий.

P.s. Дружині запах подобається, а вона у мене досить перебірлива.
Вернуться к началу Перейти вниз
Ruslan
Admin
Ruslan

Дата регистрации : 2017-11-06

СообщениеТема: Re: CHANEL ALLURE HOMME ÉDITION BLANCHE   CHANEL ALLURE HOMME ÉDITION BLANCHE EmptyСр 30 Окт 2019 - 15:54

Описание интересное. Ароматы у Шанель всегда хорошие. Вам сделали очень хороший подарок.
Agenobarbus
Участник
Участник
Agenobarbus

Дата регистрации : 2019-05-10

СообщениеТема: Re: CHANEL ALLURE HOMME ÉDITION BLANCHE   CHANEL ALLURE HOMME ÉDITION BLANCHE EmptyСр 30 Окт 2019 - 16:07

Так і є, дякую!
razorsedge
Постоялец
Постоялец
razorsedge

Дата регистрации : 2018-03-12

СообщениеТема: Re: CHANEL ALLURE HOMME ÉDITION BLANCHE   CHANEL ALLURE HOMME ÉDITION BLANCHE EmptyСр 30 Окт 2019 - 16:16

Дякую за огляд!
Спонсируемый контент

СообщениеТема: Re: CHANEL ALLURE HOMME ÉDITION BLANCHE   CHANEL ALLURE HOMME ÉDITION BLANCHE Empty

Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Перший Український бритвений форум :: ОКОЛО-БРИТВЕННАЯ КОСМЕТИКА :: Средства после бритья-
Перейти: