Перший Український бритвений форум
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Перший Український бритвений форум

Форум для захоплених людей і цінителів класичного вологого гоління

ФорумФорум  ПорталПортал  РегистрацияРегистрация  Вход  

Станок для гоління "Меридіан"

Перейти вниз 
АвторСообщение
Vitgor
Завсегдатай
Завсегдатай
Vitgor

Дата регистрации : 2018-12-25

Станок для гоління "Меридіан" Empty
СообщениеТема: Станок для гоління "Меридіан"   Станок для гоління "Меридіан" EmptyВт 3 Сен 2019 - 14:13

Станок для гоління "Меридіан" - скоріш за все,80-90 років, детальнішої інформації не знайшов.

Придбав станок,вважаючи. що він є копією станка Schick Krona (US,1964-1976 or later). І, станок дійсно виявився непоганою копією свого американського колеги.
Механізм завантаження леза ТТО (метелик), голова металева, руків'я - пластмасса, вага станка - 53 г., довжина - 102 мм, в руках відчувається важче ніж виглядає, метал і пластик якісні, підгонка деталей - також.
Меридіан, як і Крона - станок досить м'який і відносно ефективний. Лезо встановлюється рівно (не ідеально), проте, якщо прикласти небагато зусиль - лезо легко зміщується в один, чи інший бік (та сама особливість є й у Крони), зменшуючи агресивність з одного боку майже до "0". Голова, як для ТТО-станка, зовсім пласка, лезо майже не згинається, тому гоління можливе тільки від "кришки".

Особисті враження: 
Станок дуже м'який, по відчуттям - навіть м'якше ніж Feather Popular, проте, голить ефективніше. Повного чесного BBS досягти не вдалося (три проходи + добривки).
Лезо на шкірі майже не відчувається, станок йде дуже і дуже м'яко, помилки прощає, іноді хочеться притиснути, чого робити не варто - можливі порізи (nicks).
Найкращий результат, для мене, був з лезами Personna Platinum та BIC CP. Поки що протестував лише 4-и леза. Думаю, що при використанні якісного прешейву (Prep, 3P..), гоління піде веселіше 

Резюме:
Станок Меридіан - цікавий, якісно виготовлений, дуже м'який і приємний в використанні, потребує деякої уваги при встановленні леза. Підійде як станок для щоденного швидкого ранкового гоління

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]
Вернуться к началу Перейти вниз
турист
Завсегдатай
Завсегдатай
турист

Дата регистрации : 2017-12-16

СообщениеТема: Re: Станок для гоління "Меридіан"   Станок для гоління "Меридіан" EmptyПн 17 Фев 2020 - 10:06

Мені цей станок за агресією нагадав Treet Hercules, у них обидвох така сама гарда - типу Gillette tech. До якості виготовлення не підкопатись, гарда у двох наявних Меридіанів рівна. 
Після затиску леза його кромки стають із ледь помітною бочковидністю (помітно - як спрямувати погляд вздовж кромки). Фіксація добра, лезо не бринить як струна.  

На третьому фото торець ручки має тавро "М". На моїх екземплярах додані диск, і коса риска. 

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть это изображение]
Oleksii
Завсегдатай
Завсегдатай
Oleksii

Дата регистрации : 2017-12-10

СообщениеТема: Re: Станок для гоління "Меридіан"   Станок для гоління "Меридіан" EmptyПн 17 Фев 2020 - 18:57

Дякую за огляд!
У мене такий дома, родом з 1980х. В юності був одним із тих, з яких починав. Станок справді не надто агресивний (суб'єктивно 5-6 з 10), але комфортним я би його не назвав. Можливо, просто особливість екземпляру, що не дивно для совкопрому.
Vitgor
Завсегдатай
Завсегдатай
Vitgor

Дата регистрации : 2018-12-25

СообщениеТема: Re: Станок для гоління "Меридіан"   Станок для гоління "Меридіан" EmptyПн 17 Фев 2020 - 19:53

Я так розумію, станок мав стати  копією станка Schick Krona (US,1964-1976 or later), проте, спрощення конструкції та якість виготовлення внесли певні корективи ) Станок вийшов непоганим, але дещо незбалансованим. Наче й м'який, а вкусити неочікувано може.. А Корону я, таки, куплю! )
турист
Завсегдатай
Завсегдатай
турист

Дата регистрации : 2017-12-16

СообщениеТема: Re: Станок для гоління "Меридіан"   Станок для гоління "Меридіан" EmptyПн 17 Фев 2020 - 21:06

Крону! А не корону. Вірус геть!
Спонсируемый контент

СообщениеТема: Re: Станок для гоління "Меридіан"   Станок для гоління "Меридіан" Empty

Станок для гоління "Меридіан"
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Перший Український бритвений форум :: БЕЗОПАСНЫЕ БРИТВЫ :: Бритвы с двусторонним лезвием DE Razor-
Перейти: