Перший Український бритвений форум
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Перший Український бритвений форум

Форум для захоплених людей і цінителів класичного вологого гоління
 
ФорумФорум  ПорталПортал  РегистрацияРегистрация  Вход  

 

 Alpa, історія.

Перейти вниз 
АвторСообщение
Alter ego
Постоялец
Постоялец
Alter ego

Сообщения : 581
Репутация : 912
Дата регистрации : 2017-11-05
Возраст : 34
Откуда : Ukraine, Pryluky

Alpa, історія. Empty
СообщениеТема: Alpa, історія.   Alpa, історія. EmptyПт 21 Июн 2019 - 18:21

Джерело: [Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]               [Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]
Увага! Тема має ознайомлювальний характер і не є керівництвом до дій. Можливі неточності та недостовірності перекладу.

Бренд, який нація любить протягом 100 років
[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]
У Чеській Республіці є лише кілька чеських брендів, які так добре сприймаються споживачами як традиційний бренд ALPA. Понад сто років бренд ALPA та його типова францівка стали явищем, яке створило непохитну позицію серед людей. І все тому, що ALPA ніколи не звільняла свої високі моральні цінності, чесну роботу, традиційні рецепти та популярні нагороди.
 
Коли ми сьогодні говоримо про ALPA, це означає або францівку, або акціонерну компанію, яка має таку ж назву. Громадськість не робить цих двох варіантів різними - ALPA - це просто ALPA. ALPA створила свою популярність в основному, запустивши легендарну францівку на ринку сьогодні. З тих пір алкогольний розчин ефірних масел, ефірних масел, трав і натурального ментолу, призначений для боротьби з втомленими м'язами, болючими плямами і масажами, знайшов свій шлях до будь-якої чеської сім'ї.
 
Це сталося 100 років тому
Історія бренду ALPA починається ще в 1913 році, коли торговельна марка ALPA була зареєстрована Йозефом Весели, а францівка з непомітним ментоловим ароматом прийшла до перших споживачів. Але почнемо з самого початку 1805 року, коли воїни Наполеона залишають Відень і кілька бочок французького коньяку з виразним і різким ароматичним ароматом. Солодкий смак вина, що використовувався віденцями, не втратив цього типового французького ароматичного напою, але вони все ще знайшли його використання - вони виявили його корисні та освіжаючі ефекти при втиранні в шкіру. Порожні бочки почали використовувати для приготування спиртових екстрактів з різних трав - народилась францівка (латинська назва "spiritus vini gallici"). Francovka - це етанольний розчин різних речовин, найчастіше ментол, камфора і різні рослинні екстракти і аромати. І як випливає з назви,
 
І цього року, у 2013 році, францівка ALPA святкує 100 років. У 1918 році АЛПА перетворилася з приватного бізнесу на публічну компанію. У 1926 році щорічна виробнича потужність становила два мільйони пляшок трав'яної змащення. Компанія була на своєму піку в 1930 році, виробничий склад був побудований в празьких Žižkov і ALPA стоматологічний крем був зроблений, і компанія розширилася в Словаччину в той час.
 
[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку][Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]

Незамінний помічник
У 18 ст «францівка» значила алкогольний напій з високим вмістом алкоголю, отриманий шляхом перегонки різних видів благородних вин. У дубових бочках напій отримував золотистий колір, який служив головним чином як засіб сприяння травленню, для зовнішнього використання францівка ще не використовувалася. До кінця ХІХ століття тривала і вимоглива процедура виробництва францівки була замінена безпосереднім розчиненням запахів і залишків ферментації у високопроцентному спирті. До дешевшим варіантам францівки також додають штучні ром або кокосові есенції, етилацетат, бензоіл і інші інгредієнти. Бо не було монополії на виробництво францівки, і кожен міг продати його як свою домашню страву. Саме тому у фармацевтичній пресі того часу зазвичай зустрічалися різні рецепти її виробництва. Наприклад, відомим виробником францівки як ''домашньої страви'' був віденський фармацевт Молл.
 
Від Брно до Височини
Незважаючи на те, що сьогодні виробничий завод розташований у Вельке Мезріжічі, старт АЛПА нерозривно пов'язаний з Брно. У районі Кралово-Поле, францівка була вироблена до 1948 року. Оригінальне адміністративне приміщення, спроектоване відомим архітектором Ін. Богуслав Фукс, котрий ALPA відсвяткував своє 25-річчя, до цих пір є одним з головних функціональних пам'яток Брно.
 
У дикі післявоєнні роки 1948 року АЛПА була націоналізована, а виробничі заводи перенеслися до Вельке Мезріжічі, де вони залишалися до сьогодні. У 2006 році відбулася очікувана трансформація та була створена акціонерна компанія ALPA, as, яка зараз працює переважно на чеському ринку, а також ринки Словаччини та Польщі, а також Хорватії, Македонії, Сербії, Угорщини, України, Австралії та Канади. Крім виробництва своєї продукції, вона також займається виробництвом на замовлення.
 
[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]
Виробництво кремів і францівки у Вельке Мезріжічі.

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]
Оригінальний магазин ALPY у Вельке Мезріжічі.


Легенда називається францівка ALPA
Ключовим продуктом ALPA сьогодні є відома францівка. Оригінальний традиційний рецепт використовує тільки натуральні інгредієнти, які, крім натурального ментолу, походять виключно з чеського виробництва. Компанія ALPA щорічно постачає на ринок понад 5 мільйонів францівки. Портфель ALPA включає в себе 130 різноманітних продуктів у сфері масажу, дитячої, косметичної та косметичної косметики (2011). Найбільш відомі продукти в портфелі ALPA включають LESANA, AMICA, AVIRIL, BATOLE, PEDIK, LUNA, WINDSOR, REPELENT.
 
Сьогодні в ALPA працює більше 70 чоловік, має щорічне виробництво і продаж близько 11 мільйонів одиниць.
 
Вже сьогодні Францівка АЛПА базується на оригінальних, чисто природних і перевірених композиціях. Основою рецептури є спиртовий розчин ефірних масел, ефірних масел, трав і натурального ментолу.
Про те, що це трав'яне диво - це практично все, свідчить ряд народних рецептів, які до цих пір успадковуються в сімейному колі, а різні Бабусині ради, випадково вибирають деякі з них:
 
■ Очистіть хромовані батареї, дзеркала, чорнильні плями, маркери.
■ Очищає телефон, жалюзі, комп'ютер.
■ ½ склянки францівки на 1 літр води - миють вікна автомобіля, полірують газетою - не замерзають.
■ Перед тим, як носити, нанесіть на комір сорочки - не забрудниться.
■ Вилити (трохи) на кліща.
■ При натисканні трохи покладіть на взуття.
 
[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]
Довідник того часу для використання ALPA.
 
Ви знаєте, що ...
■ Під час війни до францівки ALPA застосовувалися талони на харчування.
■ ALPA придбала права на мультфільм американського коміксу, Фелікса, і в коміксах вони використовувалися для формування нероздільної двох.
■ ALPA є традиційною неофіційною частиною обладнання чеської хокейної команди.
■ У рамках березневої події в Празі - Прчіце місцевий рідний пан Пасдера у своїй «клініці для ніг у Карліку» безкоштовно обробляє учасників франшизи перед своїм котеджем. Стомлені учасники отримують безкоштовні процедури і масажі стомлених ніг. За його словами, "надає першу або останню допомогу".
■ З нагоди 80-річчя Т.Г. Масарик вона надіслала картридж ALPA, облицьований шкірою антилопи, що містить три флакони францівки і справжню золоту літеру А.
 
Примітка: То́маш Га́рріг Ма́сарик — чехословацький філософ, політичний і державний діяч, перший президент Чехословаччини.
 
■ У 1922 році можна було придбати невеликий пакет францівки за 5 крон, середній за 13 крон і півлітрову пляшку за 30 крон.
■ У 1937 році витрати на рекламу коштували 2,7 мільйона крон.
 
Від водної німфи до жовтої зірки
Непомітний "флакон" з етикеткою ALPY можна побачити свідками з 1930 року, коли жовта зірка замінила водну німфу двома відтінками синього. Автор вічної графіки та знаменитого логотипу - відомий академічний художник Лео Хайльбрунн (1891–1944), який також має ряд рекламних матеріалів; він також працював для Бати, серед інших.
 
На початку 1930-х років АЛПА розпочала масштабну рекламну кампанію: ряд плакатів не тільки класичного формату, але й у діапазоні до чотирьох, з'являються як картини на гіпсових стінах, дошках оголошень, листівках та листівках. 
 
ALPA навіть володіла невеликим принтером (з можливістю двоколірного друку), що виробляє облікові форми і невелику графіку. Рекламний відділ організував організацію вітрин у аптеках, презентацію слайдів у всіх біографіях, розміщення емальованих дощок на важливих станціях та у спа-корпусах.
 
Типові форми скляної тари та етикеток досі залишалися тими ж, з незначними змінами. 

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]
Фелікс і АЛПА були нероздільними.
Для наших дітей
Дорогі хлопці, для 
вас є казка.
 
Казка, як це буває, має в собі 
багато правди:
 
кожен може отримати любов, 
як Фелікс на малюнку,
 
коли він знає, що йому буде дозволено робити, як 
би не було,
 
коли він знає, що знову свіже, 
хто ледве пройшов через втома.
 
Адже Фелікс старий, молодий, 
як і ALP.
 
Зірка з зіркою у синьому поясі 
завжди вітається як спасіння.
 
(Блакитний пояс і зірка Ace, 
бренд ALPY.)
 
Хороші поради, дорогі діти: 
завжди пам'ятайте
 
у палаці, як і в бідному залі - 
АЛПА буде скрізь - скрізь.


Последний раз редактировалось: Alter ego (Пт 21 Июн 2019 - 21:38), всего редактировалось 1 раз(а)
Вернуться к началу Перейти вниз
Oleksii
Завсегдатай
Завсегдатай
Oleksii

Сообщения : 383
Репутация : 487
Дата регистрации : 2017-12-10
Откуда : Київ

Alpa, історія. Empty
СообщениеТема: Re: Alpa, історія.   Alpa, історія. EmptyПт 21 Июн 2019 - 18:35

Пізнавально, мегавподобайка, дякую.
Цікаво, чи є в Україні компанії з подібною історією?
Вернуться к началу Перейти вниз
Alter ego
Постоялец
Постоялец
Alter ego

Сообщения : 581
Репутация : 912
Дата регистрации : 2017-11-05
Возраст : 34
Откуда : Ukraine, Pryluky

Alpa, історія. Empty
СообщениеТема: Re: Alpa, історія.   Alpa, історія. EmptyПт 21 Июн 2019 - 20:42

Джерело: [Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]
Увага! Тема має ознайомлювальний характер і не є керівництвом до дій. Можливі неточності та недостовірності перекладу.

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]
Вони випускали два мільйони пляшок Альпи щороку 90 років тому.

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]
Alpa досі єдиний у своєму роді на ринку.
[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]
Формула для виготовлення Альп суворо охороняється.

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть это изображение]
Не працює без машин, але вони не роблять все.
[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]
Забудьте про пару! Сьогодні alpa готується в цих закритих лотках, з яких потім йде до пляшок.
[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]
Alpa відома на кількох континентах, виробляючи п'ять мільйонів штук на рік.
[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]

Компанія купила ліцензію на кішку Felix і використовувала її в рекламі.
Вернуться к началу Перейти вниз
Alter ego
Постоялец
Постоялец
Alter ego

Сообщения : 581
Репутация : 912
Дата регистрации : 2017-11-05
Возраст : 34
Откуда : Ukraine, Pryluky

Alpa, історія. Empty
СообщениеТема: Re: Alpa, історія.   Alpa, історія. EmptyПт 21 Июн 2019 - 21:01

[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]
[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]
[Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть это изображение][Вы должны быть зарегистрированы и подключены, чтобы видеть эту ссылку]

Ще рекламні плакати:
 
Вернуться к началу Перейти вниз
Саша Кавун
Живет тут
Живет тут
Саша Кавун

Сообщения : 1459
Репутация : 1060
Дата регистрации : 2018-02-19
Возраст : 38
Откуда : Киев - Ужгород

Alpa, історія. Empty
СообщениеТема: Re: Alpa, історія.   Alpa, історія. EmptyПт 21 Июн 2019 - 22:43

Прикольно, спасибо! Интересно, есть ли где-то история 378? И почему такое название - "378"?
Вернуться к началу Перейти вниз
https://kavoons.com.ua/ Online
Ruslan
Admin
Ruslan

Сообщения : 4275
Репутация : 2597
Дата регистрации : 2017-11-06
Возраст : 48
Откуда : Ukraine, Kryvyi Rih

Alpa, історія. Empty
СообщениеТема: Re: Alpa, історія.   Alpa, історія. EmptyСб 22 Июн 2019 - 7:37

Alter ego, очень интересно, особенно учитывая то, что когда-то был на подобной парфюмерной фабрике. Аромат там стоит непередаваемый .Респект за фото и плакаты!
Вернуться к началу Перейти вниз
Oleksii
Завсегдатай
Завсегдатай
Oleksii

Сообщения : 383
Репутация : 487
Дата регистрации : 2017-12-10
Откуда : Київ

Alpa, історія. Empty
СообщениеТема: Re: Alpa, історія.   Alpa, історія. EmptyСб 22 Июн 2019 - 10:02

Саша Кавун пишет:
Прикольно, спасибо! Интересно, есть ли где-то история 378? И почему такое название - "378"?
Саша, глянь адресу виробництва
Вернуться к началу Перейти вниз
Спонсируемый контент
Alpa, історія. Empty
СообщениеТема: Re: Alpa, історія.   Alpa, історія. Empty

Вернуться к началу Перейти вниз
 
Alpa, історія.
Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Перший Український бритвений форум :: СТАТЬИ и НОВОСТИ :: ПОЛЕЗНЫЕ СТАТЬИ НА БРИТВЕННЫЕ ТЕМЫ-
Перейти: