ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Ремонт різьби т-подібного станка

Перейти донизу 
2 користувачів
АвторПовідомлення
Alter ego
Постоялець
Постоялець
Alter ego


Повідомлень : 661
Репутація : 927
Дата реєстрації : 05.11.2017
Вік : 37
Звідки : Ukraine, Pryluky

Ремонт різьби т-подібного станка Empty
ПовідомленняТема: Ремонт різьби т-подібного станка   Ремонт різьби т-подібного станка EmptyСб 18 Травень 2019 - 22:37

Увага! Тема має ознайомлювальний характер і не є керівництвом до дій.

Джерело: badgerandblade.com - Repairing a stripped cap stud

Гугл переклад:
Нещодавно я взяв цей довоєнний Gillette Tech через "цей аукціонний ділянку", але шпилька мала тільки під ниткою заручини. Після того, як я встановив першу лопатку, те, що залишилося від ниток, поступилося, і вона була повністю знята. Ручка, з іншого боку, виглядала нормально і, ймовірно, зроблена з більш твердого матеріалу. 
Це нормально, ми можемо це виправити. Ми маємо технологію. 
Вона дійсно допомагає, потрібно  мати машинний цех, а точніше токарний верстат і пристойний 4-х кулачковий патрон. 
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Звичайно, перед тим, як ви можете створити нові, ви повинні відключити старі потоки ... все зроблено:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Потім ви встановите нову латунну втулку, щоб повернути шпильку до діаметра і розгорнути її до того ж діаметру (зачеплення), як обрізаний наконечник, і вкрутите втулку до розміру остаточного різьблення. Показаний тут ще в токарному верстаті з частково встановленою кришкою. 
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Ви відрізаєте втулку, припаяєте її до ковпачка і вирізаєте кінцевий розмір різьби за допомогою матриці, так що матриця обтікає втулку в шпильку. Надішліть флеш рукава і викликайте його. Покриття не є обов'язковим. 
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Хороший як новий, хоча він може отримати користь від перезапису в якийсь момент.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

P.S. Ремонт різьби верхньої кришки iKon 102 http://shavenook.com/showthread.php?tid=37438


Останній раз редагувалося: Alter ego (Пт 31 Травень 2019 - 0:15), всього регувалося 1 раз(-и)

Oleksii Поставив вподобайку

Shave Master поставив(ла) "Не подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу
Alter ego
Постоялець
Постоялець
Alter ego


Повідомлень : 661
Репутація : 927
Дата реєстрації : 05.11.2017
Вік : 37
Звідки : Ukraine, Pryluky

Ремонт різьби т-подібного станка Empty
ПовідомленняТема: Re: Ремонт різьби т-подібного станка   Ремонт різьби т-подібного станка EmptyСб 18 Травень 2019 - 22:58

Увага! Тема має ознайомлювальний характер і не є керівництвом до дій.

Відновлення різьби в Gillette Old Types, використовуючи Heli-Coil.

Джерело: badgerandblade.com - Tutorial: Repair stripped threads in Gillette Old Types using Heli-Coil.

Цей потік окреслить, як відремонтувати позбавлені теми у вашому старовинному / подвійному кільці і т.д. (не тільки старі типи) бритви, використовуючи комплект Heli-Coil 10-32.Будучи моїм першим часом, я вибрав жертовне кільце 1919 року, яке було трохи сором'язливим, хоч інакше було гарною формою, але майже повністю зняло нитки в його валу. 

Це перші фотографії показують Heli-Coil комплект, який я використовував, від Ebay ($ 26): Вал показує роздягаються нитки: щоб захистити його під час затискання, і т.д., а потім використовував мій свердла, щоб просвердлити вал. Я вирішив просто утримувати вал плоскогубцями: висвердлений вал:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Наступний крок полягає в тому, щоб перемотати вал за допомогою вмонтованого (фірмового) крана і трохи мастила. Для цієї частини я засунув вал у лещата: 
нові нитки: Наступний крок був & # 8220; Нарізка в вставці не пояснювалася добре на упаковці. Синя пластикова річ використовується, щоб розкласти нитки вставки так, що ви можете потім загвинтити її в знову порізані нитки вала: Після того, як він запуститься в отвір, це легко. Ви просто зупиняєтеся після того, як він опуститься трохи нижче поверхні валів. Зверніть увагу на & # 8220; tang & # 8221; на нижній частині вставки. Це буде вимкнено, коли ви завершите роботу. Я читав, що деякі люди можуть використовувати Loctite / клей і т.д., щоб закріпити вставку, але, здається, достатньо лише поверхневого натягу:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Щоб зняти tang, ви просто покласти щось у вал і розірвати його. Я використав сплющений цвях. Готово! Я пішов від 1/16 & # 8221; закручування (без леза) до 1/4 & # 8221;(досить багато запасів). Значно краще! 
До:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Після: Вставка працює дуже добре! Будучи нержавіючої сталі, іржа не повинна бути проблемою або. Не соромтеся ставити питання, і я зроблю все можливе, щоб відповісти. Тепер, коли я це зробив, я б неодмінно зробив це знову. Це не означає бути способом повернути ці бритви назад до нового запасу (хоча це виглядає досить близьким), а скоріше спосіб повернути їх назад у обіг! 
* Я не повинен був поставити "Старі типи" в назві, так як це буде працювати на будь-яких розірваних нитках з будь-якої епохи, але я не можу редагувати назву. *
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Oleksii та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Hamster
Новачок
Новачок
Hamster


Повідомлень : 22
Репутація : 0
Дата реєстрації : 16.07.2022

Ремонт різьби т-подібного станка Empty
ПовідомленняТема: Re: Ремонт різьби т-подібного станка   Ремонт різьби т-подібного станка EmptyСр 31 Серп 2022 - 11:52

Подскажите пожалуйста, насколько времени хватает резьбы в селюминовых станках? Как быстро снашиваются?
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Ремонт різьби т-подібного станка
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Ремонт механізму бритви Консул
» Ремонт гнутих зубів старих Gillette
» Ремонт тріщин ручок Gillette Old Types і т.д.
» О балансе станка
» Ручка DE для SE станка

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Догляд та обслуговування-
Перейти до: