Перший Український бритвений форум
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Перший Український бритвений форум

Форум для захоплених людей і цінителів класичного вологого гоління

ФорумФорум  ПорталПортал  РегистрацияРегистрация  Вход  

Мыло TABAC ORIGINAL (стик)

Перейти вниз 
На страницу : Предыдущий  1, 2
АвторСообщение
brawl
Постоялец
Постоялец
brawl

Дата регистрации : 2018-04-30

Мыло TABAC ORIGINAL (стик) - Страница 2 Empty
СообщениеТема: Re: Мыло TABAC ORIGINAL (стик)   Мыло TABAC ORIGINAL (стик) - Страница 2 EmptyСр 27 Май 2020 - 10:58

Roman2020 пишет:
А можна зробити піну рукою на лиці, чи обовязково помазок?
Зі стіку буде складно це зробити. Є спеціальні крема й гелі для гоління без помазка, вони не піняться.
Хоча кому як.., можна й борщ без ложки їсти.  Wink
Вернуться к началу Перейти вниз
Лёпа
Завсегдатай
Завсегдатай
Лёпа

Дата регистрации : 2019-02-13

СообщениеТема: Re: Мыло TABAC ORIGINAL (стик)   Мыло TABAC ORIGINAL (стик) - Страница 2 EmptyСр 27 Май 2020 - 11:17

Спасибо камраду Aklex за возможность опробовать мыло! Запах очень приятный и держится на коже. Скольжение и пост-скольжение радуют. Всем добра.
Ruslan
Admin
Ruslan

Дата регистрации : 2017-11-06

СообщениеТема: Re: Мыло TABAC ORIGINAL (стик)   Мыло TABAC ORIGINAL (стик) - Страница 2 EmptyСр 27 Май 2020 - 12:42

Roman2020 пишет:
А можна зробити піну рукою на лиці, чи обовязково помазок?
При желании все можно Very Happy . Но помазком удобней.
Roman2020
Новичок
Новичок
Roman2020

Дата регистрации : 2020-05-05

СообщениеТема: Re: Мыло TABAC ORIGINAL (стик)   Мыло TABAC ORIGINAL (стик) - Страница 2 EmptyСб 30 Май 2020 - 23:06

Для мене цей форум як ковток чистого повітря)))) cheers
Ruslan
Admin
Ruslan

СообщениеТема: Re: Мыло TABAC ORIGINAL (стик)   Мыло TABAC ORIGINAL (стик) - Страница 2 EmptyВс 31 Май 2020 - 10:55

Roman2020 пишет:
Для мене цей форум як ковток чистого повітря)))) cheers
Дышите полной грудью Мыло TABAC ORIGINAL (стик) - Страница 2 3387126096
brawl
Постоялец
Постоялец
brawl

СообщениеТема: Re: Мыло TABAC ORIGINAL (стик)   Мыло TABAC ORIGINAL (стик) - Страница 2 EmptyВт 16 Июн 2020 - 10:08

От дивлюсь я на наші SOTD - Мильні засоби від бренду maurer and wirtz виглядають дуже стильно і фотогенічно на світлинах, "базару нема" :-); але я все ж таки не перестаю диву даваться яка армія прихильників у цього бренду, враховуючи а)його однозначну олдскульність аромату, б)специфічність аромату в) високу ціну. Вже майже 70 років Tabac Original не сходить з наших "чартів". Пережив майже всі класичні бренди (ну хіба 4711 і з натяжкою можна Old Spice Original залишити).  queen Не подумайте, що я хейтер Tabac Original, навпаки я захоплююсь цим феноменом, хоч мені особисто він не зайшов.
Ruslan
Admin
Ruslan

СообщениеТема: Re: Мыло TABAC ORIGINAL (стик)   Мыло TABAC ORIGINAL (стик) - Страница 2 EmptyВт 16 Июн 2020 - 14:02

У этого мыла самый мощный аромат среди тех, что пробовал. Может быть поэтому оно так запоминается?
vates
Завсегдатай
Завсегдатай
vates

Дата регистрации : 2020-04-02

СообщениеТема: Re: Мыло TABAC ORIGINAL (стик)   Мыло TABAC ORIGINAL (стик) - Страница 2 EmptyВт 16 Июн 2020 - 14:25

brawl пишет:
От дивлюсь я на наші SOTD - Мильні засоби від бренду maurer and wirtz виглядають дуже стильно і фотогенічно на світлинах, "базару нема" :-); але я все ж таки не перестаю диву даваться яка армія прихильників у цього бренду, враховуючи а)його однозначну олдскульність аромату, б)специфічність аромату в) високу ціну. Вже майже 70 років Tabac Original не сходить з наших "чартів". Пережив майже всі класичні бренди (ну хіба 4711 і з натяжкою можна Old Spice Original залишити).  queen Не подумайте, що я хейтер Tabac Original, навпаки я захоплююсь цим феноменом, хоч мені особисто він не зайшов.

Класика.
Звісно, якщо аромат не заходить - то варто уникати.

А от щодо ціни цікаво: яке мило з цими ж робочими властивостями є дешевшим?
Изотовец
Постоялец
Постоялец
Изотовец

Дата регистрации : 2018-04-14

СообщениеТема: Re: Мыло TABAC ORIGINAL (стик)   Мыло TABAC ORIGINAL (стик) - Страница 2 EmptyВт 16 Июн 2020 - 17:39

На мой взгляд учитывая расход этого мыла то сложно его назвать дорогим, вполне даже бюджетно.
brawl
Постоялец
Постоялец
brawl

СообщениеТема: Re: Мыло TABAC ORIGINAL (стик)   Мыло TABAC ORIGINAL (стик) - Страница 2 EmptyСр 17 Июн 2020 - 9:32

Изотовец пишет:
На мой взгляд учитывая расход этого мыла то сложно его назвать дорогим, вполне даже бюджетно.
Мав на увазі "дороге як для масмаркетового продукту", хоча згоден, ціна відносна, можна цей пункт видалити
Спонсируемый контент

СообщениеТема: Re: Мыло TABAC ORIGINAL (стик)   Мыло TABAC ORIGINAL (стик) - Страница 2 Empty

Мыло TABAC ORIGINAL (стик)
Страница 2 из 2На страницу : Предыдущий  1, 2

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Перший Український бритвений форум :: ОКОЛО-БРИТВЕННАЯ КОСМЕТИКА :: Средства для бритья-
Перейти: