Перший Український бритвений форум
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Перший Український бритвений форум

Форум для захоплених людей і шанувальників класичного вологого гоління

ФорумФорум  ПорталПортал  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

Лезвия "Perma-sharp"

Донизу 
+10
vicbro
Kitten911
Сэм
trimmer
royib
Oleksii
Саша Кавун
Ruslan
Lisabon
Феникс
Участников: 14
АвторПовідомлення
Автор цього повідомлення в даний час заблокований на форумі - Перегляд повідомлення
Lisabon
Бувалий
Бувалий
Lisabon

Дата регистрации : 28.10.2018

Лезвия "Perma-sharp" Empty
СтворюватиТема: Re: Лезвия "Perma-sharp"   Лезвия "Perma-sharp" EmptyПн 4 Лют 2019 - 21:19

Попробовал лезвие Super Perma Multi-Sharp в связке Мюле R41.

[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]

Лезвие Super Perma Multi-Sharp неагрессивное, по мягкости похоже на лезвие Astra.
По остроте лезвие Super Perma Multi-Sharp, так себе. Я бы сказал, как лезвие Спутник на третий раз.
Щетину снимает не особо хорошо. "Пеньков" щетины оставляет много, прямо как лезвие Astra.  Моего терпения хватило только на два прохода. После, вытащил лезвие из станка и поставил своё любимое лезвие Dorco ST-301. Дальше брился уже без проблем и с удовольствием.
Удовольствия от лезвия Super Perma Multi-Sharp, я получил ноль.

BPK поставил(а) лайк

На початок Донизу
Автор цього повідомлення в даний час заблокований на форумі - Перегляд повідомлення
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Дата регистрации : 06.11.2017

СтворюватиТема: Re: Лезвия "Perma-sharp"   Лезвия "Perma-sharp" EmptyПн 4 Бер 2019 - 13:28

Феникс, если лезвия окажутся стойкими, бери. Кожа дороже денег.
На початок Донизу
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут

1000 повідомлень

Дата регистрации : 19.02.2018

СтворюватиТема: Re: Лезвия "Perma-sharp"   Лезвия "Perma-sharp" EmptyЧт 9 Квіт 2020 - 17:38

Не уверен, в ту ли тему пишу (картинки с пачкой нет - топикстартер забанен, а картинка у него для лезвий однобоких бритв, почему-то), но мне достались на попробовать несколько экземпляров двусторонних лезвий с названием Perma Sharp - спасибо, Oleksii! Хочу сказать, что щетина у меня не густая, но жёсткая, что быстро приводит в негодность любые лезвия, особенно из тонкой и острой стали. Данное лезвие первые два прохода очень радовали чистотой бритья и лёкгостью реза. То на третьем проходе режущая кромка по ощущениям превратилась в пилу и лезвие меня основательно покусало. Думаю, лезвие подойдёт обладателям густой и нежёсткой щетины.

А я решил все лезвия использовать только по одному разу (хотя тот же Gillette Silver Blue на втором бритье ещё вполне неплохо бреет, но тоже начинает кусаться) Да и приятней свежим лезвием бриться)

Oleksii и BPK поставили лайк

На початок Донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii

Дата регистрации : 10.12.2017

СтворюватиТема: Re: Лезвия "Perma-sharp"   Лезвия "Perma-sharp" EmptyЧт 9 Квіт 2020 - 21:45

Саша Кавун пише:
Не уверен, в ту ли тему пишу (картинки с пачкой нет - топикстартер забанен, а картинка у него для лезвий однобоких бритв, почему-то), но мне достались на попробовать несколько экземпляров двусторонних лезвий с названием Perma Sharp - спасибо, Oleksii! Хочу сказать, что щетина у меня не густая, но жёсткая, что быстро приводит в негодность любые лезвия, особенно из тонкой и острой стали. Данное лезвие первые два прохода очень радовали чистотой бритья и лёкгостью реза. То на третьем проходе режущая кромка по ощущениям превратилась в пилу и лезвие меня основательно покусало. Думаю, лезвие подойдёт обладателям густой и нежёсткой щетины.

А я решил все лезвия использовать только по одному разу (хотя тот же Gillette Silver Blue на втором бритье ещё вполне неплохо бреет, но тоже начинает кусаться) Да и приятней свежим лезвием бриться)
У мене ці леза легко витримують 3-4 сеанси по 2 проходи з добривкою. Єдине, я голюся щодня, тому не даю щетині набути максимальної густоти і жорсткості (вона стає такою, якщо бриюся через день або більше).
Це леза з такої пачки, брав в КТГ:

[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]

egoist поставил(а) лайк

На початок Донизу
royib
Новачок
Новачок
royib

Дата регистрации : 12.04.2020

СтворюватиТема: Re: Лезвия "Perma-sharp"   Лезвия "Perma-sharp" EmptyСр 5 Серп 2020 - 9:42

Всім доброго дня. Спробував ці леза в коричневій пачці на станку Muhle R41. По росту ще непогано, але відчувалась недостатня гострота. Проти росту я почав добрим словом згадувати не тільки Feather, а й Polsilver і Derby зелені (всі випробувані на тому ж станку). Порізи та дике подразнення під носом де найбільше щетини - отакий наслідок використання цього леза. Викинув одразу після першого використання. Рятував ситуацію квасцем (котрий так повністю подразнення і кров не зупинив) та подвійним нанесенням бальзаму Muhle. 
Можливо в м'якшому станку в безвихідній ситуації ще спробую помиритись із цим лезом, а поки що в "довгий ящик" на поличку.

Сергій Акулов и Manchester поставили лайк

На початок Донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень

Дата регистрации : 02.12.2017

СтворюватиТема: Re: Лезвия "Perma-sharp"   Лезвия "Perma-sharp" EmptyЧт 6 Серп 2020 - 13:53

Мне тоже лезвия не понравились, кусачие, некомфортные, хотя острота на уровне.

Сергій Акулов поставил(а) лайк

KovalM поставил(а) дизлайк

На початок Донизу
Сэм
Постоялець
Постоялець
Сэм

СтворюватиТема: Re: Лезвия "Perma-sharp"   Лезвия "Perma-sharp" EmptyНд 3 Жовт 2021 - 23:57

Мне понравились данные лезвия, хорошо меня сегодня побрили в Меркуре 33С, ещё погоняю их с другими станками, если норм то буду брать блок

fill и Kitten911 поставили лайк

На початок Донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень

Дата регистрации : 08.06.2021

СтворюватиТема: Re: Лезвия "Perma-sharp"   Лезвия "Perma-sharp" EmptyПн 4 Жовт 2021 - 9:27

royib пише:
Всім доброго дня. Спробував ці леза в коричневій пачці на станку Muhle R41. По росту ще непогано, але відчувалась недостатня гострота. 
Ну недостаточно острыми эти лезвия наверное таки назвать нельзя, это самое острое лезвие из того, что я вообще когда либо пробовал ( и персона ), у кума был схожий опыт в этой же связке ( 41/перма-шарп ) результат такой же, выводы: лезвие просто идеально ведёт себя в мягких станках и награждает пунцовой мордой в агрессивных станках, если к нему подходить без подготовки!
Думаю у Вас угол был немного не тот и по этому казалось, что лезвия скоблят, а не срезают... Нужно было поэксперементировать с углом и лицо было бы целое и не показались бы тупыми, я вчера так к Трит подошёл, а они оказались куда острее и агрессивнее чем те, к которым я привык, в итоге красная морда и крем свобода в три слоя))
У меня в Роквелл 6С на любой позиции просто идеальное и комфортное мягкое бритье в 2 прохода и всегда ББС, купил блок после испытания наверное с 2-3 десятка разных лезвий и пока они у меня топ-1.

Armadilla поставил(а) лайк

На початок Донизу
vicbro
Постоялець
Постоялець
vicbro

Дата регистрации : 17.07.2019

СтворюватиТема: Re: Лезвия "Perma-sharp"   Лезвия "Perma-sharp" EmptyПн 4 Жовт 2021 - 10:40

Kitten911 пише:
royib пише:
Всім доброго дня. Спробував ці леза в коричневій пачці на станку Muhle R41. По росту ще непогано, але відчувалась недостатня гострота. 
Ну недостаточно острыми эти лезвия наверное таки назвать нельзя, это самое острое лезвие из того, что я вообще когда либо пробовал...
Думаю у Вас угол был немного не тот и по этому казалось, что лезвия скоблят, а не срезают... Нужно было поэксперементировать с углом и лицо было бы целое и не показались бы тупыми...
Kitten911, иногда бывает, что ощущения другого человека (как и мнение) совершенно не совпадают (а часто бывают прямо противоположными) с Вашими ощущениями и мнением. И кажется, что "как могут эти лезвия не брить, когда у меня они отлично сносят... Ведь острота лезвия, казалось бы, никак не зависит от пользователя... Видимо он неправильно бреется.."
Но, увы, это происходит, и не только с новичками.
Помнится, Вы сами утверждали, что Астра СП вообще Вас не бреет в сравнении со Спутником... Но если Вы на тысячу отзывов найдете хоть несколько тех, в которых утверждается такое же превосходство Спутника над Астрой СП, то Вам очень повезет. Астра может быть кому-то  некомфортна, агрессивна и т.д. Но чтобы она не брила по сравнению со Спутником - это исключение! Но оно есть! И именно у Вас! С этим же никто не спорит...
Все говорят только о связке станок - лезвие, но бывает, что на впечатления от лезвий влияет используемое мыло, об этом мало кто задумывается. А бывает и настроение... Ок

Ruslan, fill и Kitten911 поставили лайк

На початок Донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень

СтворюватиТема: Re: Лезвия "Perma-sharp"   Лезвия "Perma-sharp" EmptyПн 4 Жовт 2021 - 12:33

vicbro пише:
А бывает и настроение... Ок
Уверен, что настроение имеет значительное влияние на комфорт и качество бритья. А также вода, сезонные изменения, консистенция пены (+/-) и сколько еще всего, о чем мы даже и не подозреваем.

stinger, Kitten911 и ditrih_ поставили лайк

На початок Донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень

СтворюватиТема: Re: Лезвия "Perma-sharp"   Лезвия "Perma-sharp" EmptyПн 4 Жовт 2021 - 21:34

Со всем согласен, но эти лезвия как по мне острее физера который почему-то считается эталоном остроты, да они не для новичков и не для агрессивных бритв но они точно не страдают нехваткой остроты, по этому я и предположил, что человек не подобрал правильный угол реза....
Ни в коем случае не хотел ставить чьи-то слова под сомнения т.к. в вкб на самом деле все очень индивидуально.

ditrih_ поставил(а) лайк

На початок Донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень

СтворюватиТема: Re: Лезвия "Perma-sharp"   Лезвия "Perma-sharp" EmptyНд 17 Жовт 2021 - 18:23

Лезвия - perma-sharp это отличные лезвия как я уже и говорил для мягких станков, оно очень острое и вмеру агрессивное, сегодня мне оно показалось в сланте даже более острым чем казалось в Роквелл, в некоторых моментах я думал что угол ушел и просто верхней крышкой по лицу прошёлся, а на самом деле все снималось вообще неощутимо, но как я сказал бритьё было не очень комфортным из-за мыла, слант таки требует очень хорошего мыльного средства и если я с Роквелл мог бы и не обратить внимание на этот момент, то со слантом очень почувствовал недостаток нормальной работы пены в связке со станком. В итоге выбрило это лезвие меня очень чисто но несколько красных точек на шее и одну на подбородке я таки поставил.
Мое мнение не меняется, лезвие идеально для густой и жёсткой щетины но под него нужно брать мягкий станок т к лезвие само по себе достаточно агрессивное.

Armadilla и ditrih_ поставили лайк

На початок Донизу
Mel
Бувалий
Бувалий
Mel

Дата регистрации : 16.08.2019

СтворюватиТема: Re: Лезвия "Perma-sharp"   Лезвия "Perma-sharp" EmptyПн 13 Груд 2021 - 8:35

Лезвия Perma-Sharp сейчас у меня фаворит - нравится то, что не упирается в щетину.

Kitten911 поставил(а) лайк

На початок Донизу
RotBart
Частий гість
Частий гість
RotBart

Дата регистрации : 05.12.2021

СтворюватиТема: Re: Лезвия "Perma-sharp"   Лезвия "Perma-sharp" EmptyПн 13 Груд 2021 - 10:56

Kitten911 пише:

под него нужно брать мягкий станок т к лезвие само по себе достаточно агрессивное.

Практически все мои знакомые барберы именно эти лезвия используют, в шаветке. Так что, насчет мягких бритв вопрос спорный.
Я пробовал Перма-Шарп, понравились, но основными не стали.

Kitten911 поставил(а) лайк

На початок Донизу
vates
Постоялець
Постоялець
vates

Дата регистрации : 02.04.2020

СтворюватиТема: Re: Лезвия "Perma-sharp"   Лезвия "Perma-sharp" EmptyПн 31 Січ 2022 - 0:06

Короткі нотатки з непростої історії цієї торговельної марки
(за матеріалами [Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання])

Зараз у нас є лише російські леза Perma-Sharp та індійський варіант лінії 7 O'Clock Gillette, але в минулому була сила-силенна інших варіантів, виготовлених у Шотландії, Нью-Йорку, Канаді, Мексиці, Австралії, Танзанії, Ізраїлі, Туреччині та інших країнах.

Perma-Sharp була колись самостійною американською компанією.

Perma-Sharp Manufacturing Corp. мала заводи в Нью-Йорку, Іст-Кілбрайді (Шотландія), Ментоні (Австралія) та Канаді.
Найвідомішим був чудовий шотландський варіант лез із шеффілдської сталі. За чутками, Perma-Sharp найняла інженерів, які працювали над легендарними лезами з неіржавної сталі Wilkinson Sword, щоб створити подібне лезо.
[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити це зображення]
Крім того, австралійський варіант був досить популярним серед місцевих ветшейверів.

У 70-х компанія пережила певні потрясіння, коли її вперше було перейменовано на UF Industries Inc., а потім було викуплено Wilkinson Sword (1976).
Вілкінсон володів UF Industries (або UFI) до 1979 року.

Що було далі, трохи незрозуміло. Виробництво було відновлено на початку 80-х років у Назареті, Ізраїль.
На eBay все ще можна вичепити ізраїльські Perma-Sharp, особливо варіант лез на замовлення Цахалу.
Завод у Назареті (не тотожний відомому заводу Personna) був закритий, а виробництво Perma-Sharp було перенесено до Туреччини, де воно стало улюбленим лезом турецьких перукарів.

Достеменно невідомо, коли саме Permatik Çelik Sanayi S.A. викупили бренд з Ізраїлю, але ми знаємо, що з кінця 80-х Perma-Sharp вироблялися ексклюзивно  для турецького ринку.
Коли Çelik Sanayi S.A. продали завод і бренд компанії Gillette в 1991 році, вони без зайвих сантиментів взяли гроші і відкрили новий завод в Стамбулі.
Турки випустили нове лезо (вельми ймовірно, за тими ж специфікаціями, що й старі турецькі Perma-Sharp), славно/сумно-звісне (залежно від точки зору) Derby , яке повільно розмивало домінування Perma-Sharp, ставши найбільш продаваним лезом в Туреччині.

Gillette виробляла турецькі Perma-Sharp до 1996 року. А тоді вони закрили це підприємство і перенесли виробництво з Туреччини на завод Astra в Чеській Республіці.

У 2003 році, за кілька місяців до вступу Чеської Республіки до Європейської Співдружності, Gillette, передбачаючи зростання вартості робочої сили, нарешті перенесли виробництво лез (як Perma-Sharp, так і Astra) до Санкт-Петербурга.

Ruslan, Andrewt, bt, fill, igor, Peshek, Palych и поставили лайк

На початок Донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень

СтворюватиТема: Re: Лезвия "Perma-sharp"   Лезвия "Perma-sharp" EmptyПн 31 Січ 2022 - 16:52

vates, интересная история, спасибо.

vates поставил(а) лайк

На початок Донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень

Дата регистрации : 12.02.2018

СтворюватиТема: Re: Лезвия "Perma-sharp"   Лезвия "Perma-sharp" EmptyПн 31 Січ 2022 - 17:10

vates, чудова історія! Дякую!

До речі, у мене були на пробі турецькі Perma-Sharp (як на останній картинці), колись товариш зі Стамбулу привіз. Як на мене, нічого особливого. Але давно це було, може вже й забув щось.
Втім, здається, кілька штук ще лишилося - треба подивитися в закромах. 
Якщо цікавить, зашлю на пробу чи передам у Києві при зустрічі.

Ruslan и vates поставили лайк

На початок Донизу
vates
Постоялець
Постоялець
vates

Дата регистрации : 02.04.2020

СтворюватиТема: Re: Лезвия "Perma-sharp"   Лезвия "Perma-sharp" EmptyПн 31 Січ 2022 - 17:19

Дякую за пропозицію!
Мене більше цікавить історичний бік справи, ніж практичний. Маю кількадесят різних вінтажних лез і не можу сказати, що в захваті від їхніх робочих характеристик (порівняно із сучасними виробами).
Що ж стосується турецьких Perma-Sharp, то поділяю припущення, що сучасні Derby  - найближче за параметрами.

Ruslan поставил(а) лайк

На початок Донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень

СтворюватиТема: Re: Лезвия "Perma-sharp"   Лезвия "Perma-sharp" EmptyПн 31 Січ 2022 - 17:24

vates пише:

Що ж стосується турецьких Perma-Sharp, то поділяю припущення, що сучасні Derby  - найближче за параметрами.

От і в мене таке враження лишилося, як я пригадую.
Тобто, ганятися за цими лезами немає сенсу. А от на шпацері біля Галатського мосту в Стамбулі можна і  прикупити принагідно пачечку-другу на розкладках :-)

P.S. Від зустрічі в Києві відмовився. Так і запишемо :-)))))))))))

Ruslan, vates и Kitten911 поставили лайк

На початок Донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень

СтворюватиТема: Re: Лезвия "Perma-sharp"   Лезвия "Perma-sharp" EmptyПн 31 Січ 2022 - 17:38

Гоняться за винтажными лезвиями чтобы ими побриться нет смысла, т.к. это невосполнимый ресурс. А для коллекции самое то.

fill, vates и RotBart поставили лайк

На початок Донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень

СтворюватиТема: Re: Лезвия "Perma-sharp"   Лезвия "Perma-sharp" EmptyПн 31 Січ 2022 - 17:42

Ruslan пише:
Гоняться за винтажными лезвиями чтобы ими побриться нет смысла, т.к. это невосполнимый ресурс. А для коллекции самое то.

Погоджуся.
Але що стосується турецьких Perma-Sharp, то це й не вінтаж зовсім.
Вони вільно і масово продаються на різних розкладках і в спеціалізованих магазинах.
До прикладу: [Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]

Ruslan, bt, vates и ditrih_ поставили лайк

На початок Донизу
Спонсируемый контент

СтворюватиТема: Re: Лезвия "Perma-sharp"   Лезвия "Perma-sharp" Empty

На початок Донизу

Лезвия "Perma-sharp"
На початок 
Сторінка 1 з 1
 Подібні теми
-
» Лезвия Gillette 7 O’Clock Sharp Edge (желтые)
» Леза Sharp
» Лезвия KAI
» Лезвия Lord Super Stainless
» Лезвия "до" и "после"

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Перший Український бритвений форум :: ЛЕЗА ДЛЯ БРИТВ ТА ШАВЕТОК :: Двосторонні леза DE Razor-
Перейти до: