ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 Крем для бритья WARS Classic

Перейти донизу 
+8
egoist
Palych
vsx
Kitten911
Андроний
Олександр Тернавский
radiologist
турист
12 користувачів
АвторПовідомлення
турист
Бувалий
Бувалий
турист


Повідомлень : 223
Репутація : 99
Дата реєстрації : 16.12.2017

Крем для бритья WARS Classic Empty
ПовідомленняТема: Крем для бритья WARS Classic   Крем для бритья WARS Classic EmptyСб 24 Лист 2018 - 13:22

Крем для бритья WARS Classic 

от польского косметического бренда Miraculum. 



Поставляется в алюминиевом тюбике длиной 14,5 см. Вес 65 г. 
Крышка без контроля первого вскрытия, отверстие в тюбике широкое. 

Ментола в составе нет. Запах крема по типу скорее медицинский, чем кулинарный. Он настолько химозный, что напомнил ваксу для обуви. Есть цитрусовая составляющая на фоне свежей резины. "Классический" он в смысле его незамысловатого, сурового запаха. 

Пена из него стойкая, скольжение нормальное. Кожа после него не стягивается. 
По-моему, это хороший крем. 
                                      [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Акулов, Shave Master, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
radiologist
Новачок
Новачок
radiologist


Повідомлень : 22
Репутація : 18
Дата реєстрації : 03.11.2018
Вік : 33
Звідки : Ukraine, Kherson

Крем для бритья WARS Classic Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем для бритья WARS Classic   Крем для бритья WARS Classic EmptyСб 24 Лист 2018 - 17:40

Приветствую! Наконец- то! Собираюсь купить его а тут ещё и обзорчик. Спасибо  :bounce:
Цена у него смешная и копеечная, а продукт думаю годный для своего ценника.

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Гість
Гість
Anonymous



Крем для бритья WARS Classic Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем для бритья WARS Classic   Крем для бритья WARS Classic EmptyСб 24 Лист 2018 - 18:12

radiologist пише:
Приветствую! Наконец- то! Собираюсь купить его а тут ещё и обзорчик. Спасибо  [smiley][Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Цена у него смешная и копеечная, а продукт думаю годный для своего ценника.

Есть ещё обзор [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Отправлено через Topic'it
Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Крем для бритья WARS Classic Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем для бритья WARS Classic   Крем для бритья WARS Classic EmptyЧт 15 Серп 2019 - 14:11

Крем для бритья "Wars Классик".

Немного о польской косметической компании:

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Духи женские помнит старшее поколении. Хит восьмидесятых годов прошлого столетия. У меня до сих пор сохранился синий флакон полным на 90%. Холостым купил в Баку очередной пассии. С пассией расстался (улетела, а больше не приглашал, ветреным был в молодости), духи остались.

Продаётся крем по цене от 63 рубля (около 1 доллара США) в Москве до 140 рублей в других городах России. На прилавках в свободной продаже не встречал, продаётся только по интернет заказам.

Цвет крема белый, густота средняя для крема.
Сам крем вызвал двойственные чувства.

Крем понравился:
1. Пеной. Генерируется легко, хорошая укрывистость. Скольжение, и первичное, и вторичное очень порадовали. На уровне крема Tabac ( по скольжению лучше, немного до SPEICK не дотягивает, по пост скольжению всё же хуже). Жирность пены достаточная, но немцу уступает. Жирностью похож на второго немца, имя которого Speick.
2. Аромат ярко выраженный шипровый, очень качественный. Современный Шипр не знаю, как пахнет. Этот аромат крема и пены из СССР. Стойкий  при нанесении, и при бритье. На коже запах остаётся и после бритья. Сколько по времени – не знаю, по причине, поведанной ниже.

Крем не понравился:
1. Стойкостью пены, которая желает лучшего, о чём производитель, я в этом уверен, знает. Это из описания: «Способ применения: увлажните лицо. Небольшое количество крема вспеньте помазком на лице, через 0,5-1 мин. приступайте к бритью»». Такого малого срока выдержки пены на лице по рекомендациям производителей ранее не встречал. Обычно современные пенообразующие средства рекомендуют выдерживать на лице в течении двух минут, а старые парикмахерские каноны учат эту выдержку осуществлять в течении 3-5 минут. Две минуты крем пену на лице не выдерживает. Провально оседает. Перед первым проходом пришлось ещё немного помазком на лице поработать. Если использовать прешейв или бритьё после душа, то необходимость выдержки пены на лице у меня отпадает.
2. Крем заметно сушит и стягивает мою жирную кожу. Зимой и в прохладное время года сушить и стягивать будет сильнее. Поэтому после первого бритья, спустя 20 минут, пришлось применять сильнодействующее после бритвенное средство. В дальнейшем АШ наносил сразу же по окончании бритья.

Для 63 рублей за тюбик – крем не плохой, для 140 рублей я в его сторону точно бы не взглянул. Лучшая альтернатива, на мой взгляд – более доступные на прилавках крема Кливен или Nivea, которые обладают худшим ароматом, уступают по скольжению, но более сбалансированы по совокупности параметров.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Андроний
Постоялець
Постоялець
Андроний


Повідомлень : 623
Репутація : 79
Дата реєстрації : 20.05.2018
Звідки : Черкассы

Крем для бритья WARS Classic Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем для бритья WARS Classic   Крем для бритья WARS Classic EmptyПт 3 Квіт 2020 - 13:58

Согласен с Александром, за его цену - крем достаточно хорош, но запах отбивает желание затариться этим продуктом на прозапас.
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3455
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Крем для бритья WARS Classic Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем для бритья WARS Classic   Крем для бритья WARS Classic EmptyНд 12 Черв 2022 - 14:47

Воскрешу старую тему, хотел создать новую но поисковик выдал эту....

Немного тут уже сказано о этом креме но лично у меня ощущения следующее :
Заказывал сначала Wars classic спустя недели две до комплекта и Wars sensitive потому как классик ну очень сильно понравился, а учитывая его стоимость это бэст бай считаю!
Так же заказал аш Wars classic и Wars fresh, classic очень тоже нравится, фреш должен сегодня /завтра приехать.
Так вот о кремах...

Wars classic крем - очень приятный древесный аромат где замешан сладковато сливочный сандал и спил кедра, также есть ветивер в композиции, который иногда лично мне пахнет тертой морковкой, аромат очень интересный, я не знаю где там тс нашёл химозность, лично мне он вообще не кажется химозным, а наоборот очень натуральный за свои три копейки.
Что касается скольжения и постскольжения то тут опять таки я его могу спокойно сравнить с моим любимым табак ориджинал, он даёт довольно таки жирненькую пену, защищает кожу очень хорошо, с ним всегда предсказуемый результат и чистая ухоженная кожа. Пена генерируется мгновенно и не заставляет долго маслать помазком в чаше, подсыхания я тоже не заметил совершенно, но возможно многое зависит от количества крема и консистенции пены, у меня расход кремов да и мыл больше чем необходимо т. к. Я люблю когда пены очень много и консистенции густой сливки.

Wars sensitive крем - как по мне что по консистенции, что по работе крема +- одинаково хорошие и различие в них только в ароматах, тут он менее густой и насыщенный, травянисто цитрусовый аромат как по мне похожий на CK One, все характеристики идентичны, состав с отличием в один компонент, так же нравится но заказывать буду в дальнейшем классик из-за его очень приятного для меня аромата.

АШ Wars classic -  очень мягкий, именно так я бы его охарактеризовал! Лосьон очень мягко действует на коже и очень мягкий и приятный аромат который почти повторяет аромат крема но с некоторыми отличиями, кожа после него приятная на ощупь и увлажненная, плёнки нет уже через минуту даже летом, для моей кожи очень хорошо подошёл. Хочу отметить отдельным пунктом, что аромат держится не долго что для меня является важным моментом т. к. Не люблю когда аш держится пол дня и не даёт использовать любимые парфюмы!
По фреш пока ничего не скажу, пока только в ожидании доставки но надеюсь по характеристикам он будет не хуже только с ароматом на лето, скорее всего будет схож с кремом Сенситив.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Andrewt, alexgrin7, Олександр Тернавский, Сергій, Акулов, Palych, Янеж і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
vsx
Частий гість
Частий гість
vsx


Повідомлень : 93
Репутація : 3
Дата реєстрації : 28.02.2021
Вік : 36
Звідки : Київ

Крем для бритья WARS Classic Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем для бритья WARS Classic   Крем для бритья WARS Classic EmptyПт 17 Черв 2022 - 12:34

Попробовал недавно этот крем. Заказывал на мейкапе.
Аромат просто обалденный, скольжение, пост скольжение все на высоте. Учитывая его цену, дайте два. Также взял афтершейв этого же производителя, пока не пробовал, отпишусь позже.

razorblade1989, Акулов та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3455
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Крем для бритья WARS Classic Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем для бритья WARS Classic   Крем для бритья WARS Classic EmptyПт 17 Черв 2022 - 13:03

А мне сегодня и голубой Варс приехал, очень приятный и мягкий аромат на лето, опять таки вообще не химозный и очень мягко, тихо и не долго звучит, то что надо! [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Wolfskin, Акулов, Palych, Янеж та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

CrowHunter поставив(ла) "Не подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Palych
Частий гість
Частий гість
Palych


Повідомлень : 84
Репутація : 43
Дата реєстрації : 24.10.2018
Вік : 60
Звідки : Черкаси

Крем для бритья WARS Classic Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем для бритья WARS Classic   Крем для бритья WARS Classic EmptyСб 18 Черв 2022 - 21:00

Пам’ятаю цей крем з 80-х років. Не скажу, що дуже добре. Набагато краще запам’ятався лосьйон після гоління у двох кольорах. Аромат був не дуже звичний, але цілком упізнаваний. За обома кольорами ганялися. Крем… Ну що? Крем. WARS? Ого! Мабуть, гарний. Він так само, як і лосьйон, траплявся на очі нечасто. Чесно кажучи, не пригадаю, чи він мене вразив, чи взагалі я ним користувався.
Пару років тому, надихнувшись постами на Форумі, замовив цей крем. Ціна на Make-Up здалася майже смішною, тому вагань не було. Тим більше, що крем став «довіском» до замовлення якоїсь косметики та парфумерії. Тим більше, що діяла якась акційна пропозиція. Вже згодом я звірив ціну в кошику і побачив, що не була вона ніякою акційною. Як кажуть, дріб’язок, «но осадок остался» (с). З цікавістю крутив у руках тюбик, але у пам’яті так нічого й не прояснилося. Кришечка. Алюмінієва заглушка з язичком… Спочатку здалося, що я з загашників витягнув гедеерівську «Флорену» - таким схожим здався запах. Під помазком запах вирівнявся, трохи пом’якшав і – згадався. Точно! Був у мене цей крем. Не те щоб був у захваті. Піна висихає доволі швидко, крему для отримання нормальної піни треба вичавити чимало. Запах приємний, виразно польський. Той, хто застав епоху «розвиненого соціалізму», мене зрозумію. За таку ціну цілком собі непоганий крем. Хоча вдруге не замовлятиму. Краще вже під настрій візьму отой легендарний Plyn po goleniu…

Andrewt, Олександр Тернавский, Акулов, Volodymyr, Олександр Lutsk, Віталіk, Александр 7676 та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2954
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Крем для бритья WARS Classic Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем для бритья WARS Classic   Крем для бритья WARS Classic EmptyЧт 28 Лип 2022 - 17:37

Моє нещодавне гоління
Razor: Rockwell 6S
Blade: Derby USTA
Brush: ZENITH MANCHURIAN SHAVING BRUSH RESIN HANDLE 505AK
Lather: Wars Classic
Aftershave: Tabac Original
Additional Care:
  Proraso Alum
Що можу сказати за крем? Крем просто офігенний! Звичайно, якщо порівняти з витратами мила, то не вигідний, але крем жирний, та дає гарну піну, ковзання на рівні, воно є, це не рівень мила Мітчеллс, але рядового ВКГ-шніка цілком і повністю задовільнить. 
Аромат: спочатку здалося, що він хімозний, але наступного разу все доволі непогано. Ціна крема на makeup 42 чи 44 гривні, трохи більше доллара за 65 грамів крему. 
Кому потрібен робочий, недорогий, варіант для гоління, взагалі без питань, беріть!

Олександр Тернавский, Palych, CrowHunter, Kitten911, Nils, fran.ivan.ua та Юрий_М Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
РустВр
Бувалий
Бувалий
РустВр


Повідомлень : 296
Репутація : 10
Дата реєстрації : 23.06.2019
Вік : 46
Звідки : Самбір

Крем для бритья WARS Classic Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем для бритья WARS Classic   Крем для бритья WARS Classic EmptyСб 3 Вер 2022 - 12:29

Зайшов у нас на гуртовню а тут Wars classic крем по ціні 20 грн. Кому треба локація Самбір. Штук 10 ще було на прилавку, може є більше. За таку ціну гріх не спробувати. Якщо комусь треба, пишіть  поцікавлюсь, ціну бачите, доставка новою поштою або Джастін організую. Пишіть.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Не втримав і взбив для експерименту в долоні. Аромат дуже подібний до лосьону 4711. Буде непоганий дует. На завтрашнє ранкове гоління.

razorblade1989, Wolfskin, Акулов, Palych, Sauvage, stanislav-q, Віталіk і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
РустВр
Бувалий
Бувалий
РустВр


Повідомлень : 296
Репутація : 10
Дата реєстрації : 23.06.2019
Вік : 46
Звідки : Самбір

Крем для бритья WARS Classic Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем для бритья WARS Classic   Крем для бритья WARS Classic EmptyНд 4 Вер 2022 - 11:35

Сьогодні взяв та погодився wars classic і був приємно здивований muehle rocca з лезом gsb, як на диво майже не відчув на шкірі. Лосьон 4711 взагалі не відчув у ньому спирту, аромат чудово доповнив крем. 
По ттх так як зробив густу піну то, станок а ні разу не залипнув і чудово ковзав, перший крем який після першого проходу можна не наносити і провести добривки. Можливо через те що обережно голився не натискаючи на станок взагалі, тому і крем а точніше його "жирність" тоненьким непомітним шаром залишилась, що дозволило в районі кадика в западинах пройтися добривами без нанесення крему. 
Другий прохід можна би було не робити але зробив 
Результат надзвичайно чисте гоління. Без подразнень, коцок і тому подібного. Можна би було і на зиму залишити, але у мене тут виключно жирові безментольні мила, перевірені часом.

Sauvage, stanislav-q, egoist, Kitten911 та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2954
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Крем для бритья WARS Classic Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем для бритья WARS Classic   Крем для бритья WARS Classic EmptyНд 4 Вер 2022 - 11:38

Не погоджусь, що класичний Варс подібний до 4711, так як останній - цитрусові ноти, а Варс - це дерев'яшки. Аромат Варсу просто шикарний, так само як і 4711, а якщо два шикарних аромати зустрічаються = офігенне гоління і офігенні емоції  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Peshek, Акулов, Palych, РустВр, Kitten911 та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
РустВр
Бувалий
Бувалий
РустВр


Повідомлень : 296
Репутація : 10
Дата реєстрації : 23.06.2019
Вік : 46
Звідки : Самбір

Крем для бритья WARS Classic Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем для бритья WARS Classic   Крем для бритья WARS Classic EmptyНд 4 Вер 2022 - 11:45

egoist пише:
Не погоджусь, що класичний Варс подібний до 4711, так як останній - цитрусові ноти, а Варс - це дерев'яшки. Аромат Варсу просто шикарний, так само як і 4711, а якщо два шикарних аромати зустрічаються = офігенне гоління і офігенні емоції  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Так погоджуюсь, я не мав на увазі що це однакові аромати а те що вони доповнюють один одного. Я не на стільки глибоко вникаю в аромати як більшість тут на форумі, але у мене так або подобається аромат або не подобається а які там ноти поняття не маю.

Peshek, Palych, Віталіk, egoist, ditrih_, Yura_ та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vsx
Частий гість
Частий гість
vsx


Повідомлень : 93
Репутація : 3
Дата реєстрації : 28.02.2021
Вік : 36
Звідки : Київ

Крем для бритья WARS Classic Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем для бритья WARS Classic   Крем для бритья WARS Classic EmptyПн 2 Січ 2023 - 17:31

Kitten911 пише:
А мне сегодня и голубой Варс приехал, очень приятный и мягкий аромат на лето, опять таки вообще не химозный и очень мягко, тихо и не долго звучит, то что надо! [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

как вам синий Brut в сравнении с зеленым?
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3455
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Крем для бритья WARS Classic Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем для бритья WARS Classic   Крем для бритья WARS Classic EmptyВт 3 Січ 2023 - 2:36

vsx пише:
Kitten911 пише:
А мне сегодня и голубой Варс приехал, очень приятный и мягкий аромат на лето, опять таки вообще не химозный и очень мягко, тихо и не долго звучит, то что надо! [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

как вам синий Brut в сравнении с зеленым?
Честно говоря один продал, второй подарил, оба не зашли, спирт спиртом и никаких уходовых.

Wolfskin, Акулов та vsx Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 519
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

Крем для бритья WARS Classic Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем для бритья WARS Classic   Крем для бритья WARS Classic EmptyПт 27 Жовт 2023 - 9:52

Из состава крема убрали антисептик Натрия борат, который, очевидно, еще и вяжущим действием обладает. Поэтому кожу не пересушивает. 
Что касается скольжения и размягчения, то нареканий и претензий нет, одни лишь положительные эмоции. Даже присутствует некоторый послеуходовый эффект, которым был приятно удивлен. 
Запах поначалу не особо понравился, показался слишком химозным. (нет, я с лосьоном Варс прекрасно знаком, и еще на русской фраге первым по нему отзыв написал). Но когда раскрылся....Несмотря на то, что аромату бог знает сколько лет, сделали его здорово. Да, конечно, французской тонкости не хватает, но есть в нем что-то цепляющее. 

До Варса пробовал болгарские Викинг и Каро, так вот Варс понравился чуть больше.

Акулов, andreyv1979, Kitten911, ditrih_, Yura_ та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3455
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Крем для бритья WARS Classic Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем для бритья WARS Classic   Крем для бритья WARS Classic EmptyПт 27 Жовт 2023 - 11:48

В своём классе варс это топовый продукт!
Есть многое, но варс что крем что аш на полке есть всегда, причём аш у варса вообще бомба, особенно Грин протект!

Wolfskin, Акулов та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 519
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

Крем для бритья WARS Classic Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем для бритья WARS Classic   Крем для бритья WARS Classic EmptyПт 27 Жовт 2023 - 12:51

Kitten911 пише:
В своём классе варс это топовый продукт!
Есть многое, но варс что крем что аш на полке есть всегда, причём аш у варса вообще бомба, особенно Грин протект!
Kitten911, вы Лидером также пользовались? Я так понимаю они исключительно ароматам отличаются, но база для бритья одинаковая?
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3455
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Крем для бритья WARS Classic Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем для бритья WARS Classic   Крем для бритья WARS Classic EmptyПт 27 Жовт 2023 - 13:13

Wolfskin пише:

Kitten911, вы Лидером также пользовались? Я так понимаю они исключительно ароматам отличаются, но база для бритья одинаковая?
Нет, того не пробовал вроде))
Повернутися до початку Перейти донизу
Online
Mel
Бувалий
Бувалий
Mel


Повідомлень : 298
Репутація : 0
Дата реєстрації : 16.08.2019
Звідки : Дніпро

Крем для бритья WARS Classic Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем для бритья WARS Classic   Крем для бритья WARS Classic EmptyСб 23 Груд 2023 - 13:09

Користувався і WARS Classic, і Lider: перший не підійшов за стійким набридливим запахом, другий - за доглядовими зарактеристиками, які й у першого не дуже: підсушують обидва занадто.

Wolfskin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 519
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

Крем для бритья WARS Classic Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем для бритья WARS Classic   Крем для бритья WARS Classic EmptyПн 1 Січ 2024 - 20:19

Mel пише:
Користувався і WARS Classic, і Lider: перший не підійшов за стійким набридливим запахом, другий - за доглядовими зарактеристиками, які й у першого не дуже: підсушують обидва занадто.
За доглядовими вони, дійсно, ні чим особливим не вирізняються.
Повернутися до початку Перейти донизу
bulldog38
Бувалий
Бувалий
bulldog38


Повідомлень : 170
Репутація : 9
Дата реєстрації : 13.11.2020

Крем для бритья WARS Classic Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем для бритья WARS Classic   Крем для бритья WARS Classic EmptyНд 4 Лют 2024 - 20:35

Два гоління. Крем не сподобався. Настільки хімозний запах, що здається ніби наносиш на обличчя китайські "шльопанці" в рідкому вигляді. Дуже сушить шкіру (вона в мене жирна).

Wolfskin та citrus48 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 519
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

Крем для бритья WARS Classic Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем для бритья WARS Classic   Крем для бритья WARS Classic EmptyНд 4 Лют 2024 - 21:23

bulldog38 пише:
Два гоління. Крем не сподобався. Настільки хімозний запах, що здається ніби наносиш на обличчя китайські "шльопанці" в рідкому вигляді. Дуже сушить шкіру (вона в мене жирна).
Для гоління, як засіб саме для пом'якшення щетини, згодиться. За доглядовими - таке собі.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Крем для бритья WARS Classic
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Zed-X Classic & Rizol Lime Fresh : аюрведические кремы для бритья из Индии
» Польский крем для бритья Lider classic
» Крем для гоління Palmolive Classic
» Крем Lea Classic Shaving Cream
» Мило та крем для гоління La Toja Hidrotermal Classic

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: НАВКОЛО-ГОЛЯРСЬКА КОСМЕТИКА :: Засоби для гоління-
Перейти до: