ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ SOTD МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - BRITVAMAG

НА ФОРУМІ ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС "КРАЩИЙ ОГЛЯД МІСЯЦЯ" ПІД ПАТРОНАТОМ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ - MANCLUB

 

 ПРАВИЛА ФОРУМУ

Перейти донизу 
2 користувачів
АвторПовідомлення
Стас
Admin
Стас

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2215
Репутація : 1782
Дата реєстрації : 17.10.2017
Вік : 41
Звідки : Odessa

ПРАВИЛА ФОРУМУ Empty
ПовідомленняТема: ПРАВИЛА ФОРУМУ   ПРАВИЛА ФОРУМУ EmptyСр 18 Жовт 2017 - 11:41


Шановні форумчани і ті, хто бажає вступити в наші ряди, будьте ласкаві ознайомитися з цими правилами та суворо дотримуватися їх на нашому форумі, пам'ятайте, що недотримання цих правил призведе до небажаних наслідків та некоректної роботи ресурсу. Хотів би звернути вашу увагу, що незнання цих правил не є підставою для звільнення від відповідної відповідальності. 
З повагою, адміністрація форуму!  


   
  1. Адміністрація форуму залишає за собою право без попереднього повідомлення вносити зміни до цих правил. Внесені зміни будуть розміщуватись у відповідному розділі форуму та починають діяти з моменту їх опублікування.
  
  2. Першим та основним правилом ресурсу є взаємоповага та ввічливість. Дотримуйтесь правил пристойності та гарного тону.
 
  3. При написанні своїх постів використовуйте ту мову, якою вам зручно спілкуватися.
   
  4. Використання ненормативної лексики, зокрема приховано, або з використанням знаків, символів тощо, суворо заборонено. 
Написання тексту лише великими літерами "КАПС", наприклад, при постійно включеному CAPS LOCK, жирним або похилим текстом використання, замість букв цифр чи інших знаків не заохочується. 
Використовуйте розділові знаки. Сенс пропозиції може загубитися при неправильно розставлених розділових знаках, або взагалі при їх відсутні може бути неправильно тлумачено. Граматичні та синтаксичні помилки ускладнюють розуміння суті питання та дратують учасників обговорення. 
Заборонено в заголовках тем ставити знаки оклику для посилення сенсу заголовка.
   
  5. Форум постмодерується, тобто додавання повідомлень відбувається відразу, а їхнє модерування потім. 
За порядком на форумі слідкує адміністрація форуму: модератори та адміністратори. 
Модератор – користувач форуму з розширеними повноваженнями. Модератор слідкує за порядком на форумі; за дотриманням правил форуму та його розділів; а також, по можливості, допомагає іншим користувачам. 
Модератор обирається з-поміж користувачів на власний розсуд адміністраторів і позбавляється своїх прав тільки за рішенням адміністраторів. 
Адміністратор - користувач, який має всі права на форумі.  
Суворо заборонено громадське обговорення процесів модераторів. Дії модераторів обговорюються у приватних повідомленнях або за допомогою інших видів зв'язку. Останнє слово у будь-яких суперечках між користувачем та модератором залишається за адміністраторами. Дії адміністратора обговоренню не підлягають.
    
  6. Реєстрація на ресурсі безкоштовна, але накладає на користувача обов'язок дотримуватися цих правил у повному обсязі.
 
  7. Вибір імені користувача (нікнейму). 
Найкраще придумати слово, або вираз, який легко читається та запам’ятовується (або використовувати своє), але це особиста справа користувача.
Забороняється використовувати в нікнеймі нецензурні слова, статус та звання учасника форуму, адреси вебсайтів, адреси e-mail, номер телефону, рекламу (без дозволу адміністрації), маскувальних ніків типу "гість", що вже дублюють імена і т.п.
 
  8. Забороняється подвійна реєстрація (реєстрація під двома та більше ніками) та захоплення ніків (реєстрація нікнеймів з метою перешкоджання використання їх іншими). Також заборонено реєстрацію двійника вже існуючого нікнейму (візуально схожих). Порушники виявлятимуться і видалятимуться. 
Ім'я користувача можна змінити, написавши про це особисте повідомлення адміністратору.      

  9. Користувачі форуму мають право: розміщувати повідомлення за тематикою розділу, редагувати свої повідомлення, створювати нові теми, створювати та брати участь у голосуваннях та опитуваннях; розміщувати інформацію корисну для інших учасників форуму, у тому числі графічну; вітається створення детальних звітів, найкращі з яких потрапляють до FAQ форуму; висловлювати пропозиції та побажання адміністрації щодо подальшого розвитку форуму у відповідному розділ, або в особистому листуванні; повідомляти про порушення, що відбуваються на форумі модератору, або адміністратору; оскаржити дії/бездіяльність модераторів у адміністратора форуму за допомогою особистого повідомлення. 
 
  9.1. Повідомлення розміщені на форумі мають бути змістовними та зрозумілими. Колір тексту має бути чорним. Також заборонено розбивати текст на кілька повідомлень, це не чат, а форум. Сформулюйте думку перш ніж публікувати її.
 
  10. Не лінуйтеся використовувати пошук. Забороняється створення тем: з назвою, що вже існує у форумі; вже обговорюваних на форумі; у розділах, які не відповідають за тематикою; однакових, одразу в кількох розділах одночасно; мають малозмістовну назву, наприклад, "Допоможіть!!!" або "Є питання"; мають лише малі літери у назві теми; присвячених обговоренню дій чи особистостей модераторів чи адміністраторів сайту; для обговорення особистостей інших користувачів форуму, з назвою або змістом, написаним ВЕЛИКИМИ БУКВАМИ або "КАПСОМ" повторно після видалення теми модератором.   

  11. Заборонено розміщення повідомлень: в розділах форуму, що явно не відповідають тематиці; малоінформативних і що складаються лише з смайликів, а також велика кількість смайликів (крім "БАЗІКАЛКИ"); навмисне перекручувати слова; заборонені вислови, які навмисно принижують іншого учасника форуму, знущальні або образливі щодо співрозмовника; що містять навмисну ​​провокацію або заклики до конфлікту з іншими учасниками форуму; категорично заборонено висловлювання расистського характеру, прояв нетерпимості до різних конфесій, національностей, заклики до порушення чинного законодавства.    

  12. Заборонені бесіди на політичні теми, це не той ресурс, де варто обговорювати політику, для цього існують спеціальні форуми та чати. (під час воєнного стану дія припинена).

  12.1. Особливо карається адміністрацією пропаганда насильства, порнографії, провокаційна та/або явно неправдива інформація, з'ясування особистих відносин, Розпалювання міжнаціональної ворожнечі, обговорення тем або повідомлень, закритих/віддалених адміністрацією, прояв неповаги до адміністрації форуму.

  12.2. В зв'язку з військовим станом в Україні та відносно Кримінального кодексу України частини 1 ст. 111-1  на форумі заборонена агітація до «руського міра» та інша антиукраїнська інформаційна діяльність. 
В разі виявлення протизаконних дій, розміщена інформація буде видалена і передана до державних органів, акаунт користувача заблокований.
     
  13. Не використовуйте у повідомленнях зайве цитування (оверквотингу). Якщо цитування важливе, то не лінуйтеся відредагувати цитоване, залишивши лише суть. Не слід цитувати повідомлення, якщо слідом за ним йде Ваша відповідь. Не дублюйте повідомлення до сусідніх розділів форуму.      

  14. Заборонено "розміщення картинки посиланням" на інший сайт. Для розміщення зображень використовуйте фотохостинги.

 14.1. При завантаженні картинок з використанням вбудованого у форум фотохостингу виставляйте розмір не більше 1024 px. (Пости з порушеннями будуть видалені)

  14.2. Не створюйте повідомлення лише з посиланням на інший ресурс. Джерело може бути заблоковане і повідомлення на даному форумі надалі буде порожнім.

  15. Вся товарно-грошова діяльність на форумі здійснюється лише у розділі КУПІВЛЯ/ПРОДАЖ/ОБМІН та регулюється виключно Правилами Розділу. Розміщені оголошення в інших місцях будуть видалятися, а до користувачів, що їх розмістили будуть прийняті обмежуючі дії. 
Адміністрація форуму не несе відповідальності за продаж, правдиву інформацію про товар і продавця, чесність його дій. Сплата державних мит, зборів та податків, покладається на користувачів.
   
  16. Для початку продажів, продавець зобов'язаний надати опис товару, реальне фото товару, що вдається, вказати ціну, вказати причину продажу (не підійшло, використовується інше і т.д.), можливі способи оплати та доставки. 
У назві оголошення має бути чітко відображено, що продається (наприклад, "Продам бритву Muhle R41"). Некоректні назви, такі як Оптимізація, Продам не потрібне і т.п. неприпустимі.  
На Форумі сповідається правило: Одне оголошення – один лот. 
Заповнення поля "Звідки", "Дата народження", "Стать", а також альтернативні засоби зв'язку (месенджери) у профілі, для продавця суворо обов'язково; 
Необов'язково, але дуже бажано вказувати терміни: резерву, виходу покупця на зв'язок, оплати товару; 
Підняття "ап" теми дозволяється не раніше ніж через 5 днів з моменту розміщення оголошення, наступний та наступні "ап" робляться з кроком у 5 днів. 
За відсутності інтересу до оголошення з боку форумчан або відсутності "ап" протягом 3-х місяців оголошення відправляється в Архів. Також, після закінчення 30 днів з дати публікації оголошення, Адміністрація може зробити запит на актуальність цієї пропозиції. У разі неактивності продавця через 30 днів після запиту, тема закривається і переміщується в Архів. 
Продавець має право на розсуд відмовити у продажу речі користувачеві без пояснення причин, але виключно до укладення будь-якого виду договору купівлі-продажу. 
Після продажу товару продавець зобов'язаний повідомити про це у своєму оголошенні. 
Для покупців: Купуючим є той, хто написав про це першим у повідомленні, що йде за товаром або, якщо пізніше були додані ще товари, має бути уточнення, що саме користувач хоче придбати; Повідомлення має явно вказувати на факт придбання товару (куплю, придбаю тощо)

  17. Адміністрація не несе відповідальності за можливі проблеми при продажу та купівлі товарів, а також під час обміну товарами між учасниками форуму.   

  18. Заборонено розміщувати комерційні повідомлення без погодження з адміністрацією (під комерційними розуміються повідомлення, що містять рекламу товарів чи платних послуг, а також прямо чи опосередковано спрямовані на отримання прибутку зацікавленими особами); посилання на сайти, що представляють для користувача комерційний інтерес (особливо у підписі), запрошення відвідати інші сайти, які не стосуються тематики питання.    

  19. Адміністрація форуму залишає за собою право без попередження видаляти, приховувати та редагувати будь-які повідомлення, які не відповідають правилам форуму; без попередження обмежувати або закривати доступ на форум за образу адміністрації форуму та його користувачів; не пояснювати учасникам дискусії мотиви, якими здійснюються ті чи інші дії на форумі. Відмова від відповідальності.     

  20. Адміністрація форуму не несе відповідальності за дії користувачів.  

  21. Відповідальність за висловлювання несе їхній автор.      

  22. Точка зору та позиція автора може не співпадати з точкою зору Адміністрації форуму. Виконуючи рекомендації користувачів форуму, ви берете весь ризик на себе! Якщо ви не погоджуєтесь з кожним пунктом цих правил, ви маєте повне право знайти для себе більш відповідний ресурс.


Ruslan, Gray Hare, Основич, Сергей ХА, Mark_Shaves, egoist та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
http://shaveua.forum2x2.ru
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2636
Репутація : 156
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

ПРАВИЛА ФОРУМУ Empty
ПовідомленняТема: Re: ПРАВИЛА ФОРУМУ   ПРАВИЛА ФОРУМУ EmptyВт 30 Серп 2022 - 17:27

Розділ SOTD/SOTN на Першому українському бритвеному форумі.  
https://www.shaveua.com/f20-forum

В цьому розділі на постійній основі розміщаються помісячно теми з SOTD та SOTN відвідувачів форуму, де кожен може поділитись фотографією, думками та враженнями про гоління. 
В кінці кожного місяця на основі кількості поставлених вподобайок під SOTD/SOTN, визначається кращий SOTD/SOTN кожного місяця. Форумчанин, SOTD/SOTN якого визначається кращим, отримує нагороду "GOLDEN SOTD" розміщену під аватаром користувача.


ПРАВИЛА ФОРУМУ Sotd_a10


Нагорода має перехідну функцію і переходить з місяця в місяць наступному переможцю місяця.

Також можливі фактичні заохочувальні призи від Адміністрації Форуму, Інтернет Магазинів, або приватних осіб та меценатів.
Всі надані призи в обов'язковому порядку обговорюються з Адміністрацією Форуму. Особа чи організація, яка надала приз, оголошується Спонсором SOTD/SOTN місяця.

На базі 12 переможців SOTD/SOTN місяця визначається кращий SOTD/SOTN кожного поточного року.

Шановні користувачі Першого українського бритвеного форуму, творіть, фотографуйте, наповнюйте свої SOTD/SOTN цікавими елементами та приладдями для гоління, беріть участь, підтримуйте інших учасників та вигравайте нагороди!

_________________
Через терни до зірок!

Стас, Ruslan, Oleksii, Peshek, Янеж, Віталіk, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
ПРАВИЛА ФОРУМУ
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» ПРАВИЛА РОЗДІЛУ
» Правила та нагороди в підрозділі Конкурси
» Шапка форуму!
» Мыло для бритья. Правила выбора и использования.
» Пропозиції з покращення форуму.

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ПРАВИЛА ФОРУМУ ТА ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА :: Правила Форуму-
Перейти до: